• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęgła pneumatyczne

Wyniki dla

Sprzęgła pneumatyczne - Import eksport

 1. WALTHER-PRÄZISION

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALTHER-PRÄZISION, Carl Kurt Walther GmbH & Co. KG (założona w 1931 roku), od 1951 roku konstruuje i produkuje monozłącza i złącza wielofunkcyjne, jak również systemy dokujące, znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczne przesyłanie i rozdzielanie cieczy, pary, gazów, sygnałów elektrycznych i optycznych oraz prądu. Dostępne są szybkozłącza o rozmiarach nominalnych DN 2 do DN 100, przeznaczone do użycia przy ciśnieniu roboczym od próżni do 2000 barów, również w technologiach clean-break, full-flow i breakaway.

 2. HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Przeguby i przekładnie mechaniczne, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i rekuperatory. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Turcja

  Firma TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach szybkozłączki, złączki szybkie, kołnierze sprzęgłowe, i złączki specjalne. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. AIRFIT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AIRFIT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Nettersheim, Niemcy.

 5. HYDRAULIK-SERVICE A. MÜLLER E.K.

  Niemcy

  Firma HYDRAULIK-SERVICE A. MÜLLER E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HÜCOBI GMBH

  Niemcy

  Firma HÜCOBI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Sprzęgła pneumatyczne, Sprężarki, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Sprzęgła pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 2. FLUIDIFY FT GMBH

  Austria

  Firma FLUIDIFY FT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Wolfurt, Austria.

 3. GEORG GMBH

  Niemcy

  Firma GEORG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Breitscheid, Niemcy.

 4. STEINCONNECTOR GMBH

  Niemcy

  Firma STEINCONNECTOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła pneumatyczne, Sprzęgła pneumatyczne, i Pojemniki wpustu o szybkim połączeniu. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 5. TEKNO-MET

  Turcja

  Firma TEKNO-MET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 1. AFT SYSTEMS STANKIEWICZ

  Niemcy

  Firma AFT SYSTEMS STANKIEWICZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Kaiserslautern, Niemcy.

 2. KNIEPS & KOMM GMBH

  Niemcy

  Firma KNIEPS & KOMM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 1. FRÜHBER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRÜHBER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Herten, Niemcy.

 2. EBS QUICK COUPLINGS

  Turcja

  Firma EBS QUICK COUPLINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. RTC TEC COUPLINGS TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma RTC TEC COUPLINGS TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach złączki szybkie, i szybkie złącze obracajace się wokół osi. Ma siedzibę w Tuzla / Istanbul, Turcja.

 4. STUCCHI

  Włochy

  Firma STUCCHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Pagazzano, Włochy.

 5. DRUCKLUFTKONTOR GMBH

  Niemcy

  Firma DRUCKLUFTKONTOR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, compressed air, i Sprężarki. Ma siedzibę w Weinsberg, Niemcy.

 6. CAST FLUID POWER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAST FLUID POWER LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Połączenia pneumatyczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, naprawa węży giętkich, hydraulic hoses, Połączenia pneumatyczne, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 7. MAXSAFE GLOBAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAXSAFE GLOBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Urządzenia sprzęgowe, compressed air, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, i stanowiska do łączenia. Ma siedzibę w Prescot Merseyside, Zjednoczone Królestwo.

 8. ILLER PNEUMATIK FLUID-TECHNIK-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma ILLER PNEUMATIK FLUID-TECHNIK-SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprzęgła pneumatyczne, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprzęgła pneumatyczne, i Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Buch, Niemcy.

 1. GIACALONE BIAGIO

  Włochy

  Firma GIACALONE BIAGIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części do maszyn pneumatycznych. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła pneumatyczne, pneumatic accessories, akcesoria dla przemysłu pneumatycznego, Sprzęgła pneumatyczne, i road tyre equipment. Ma siedzibę w Marsala, Włochy.

 2. IP SPANNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IP SPANNTECHNIK GMBH, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła pneumatyczne, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Sprzęgła pneumatyczne, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 3. AYOUR PRO

  Maroko

  Firma AYOUR PRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Części do silników Diesla, Sprzęgła pneumatyczne, akcesoria i części zamienne, oleje silnikowe, Części do silników Diesla, i Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 4. DIXON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma DIXON DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Sprzęgła pneumatyczne, Dętki, Armatura rurociągowa przemysłowa, Sprzęgła pneumatyczne, i Dętki. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 5. REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V.

  Holandia

  Firma REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby uniwersalne, Sprzęgła pneumatyczne, Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby uniwersalne, i Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Elsloo Lb, Holandia.

 6. BAI FENG CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma BAI FENG CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do zaworów, i Urządzenia sprzęgowe. Ma siedzibę w Yongkang City, Tainan County, Tajwan R.O.C..

 7. CAMOZZI BENELUX B.V.

  Holandia

  Firma CAMOZZI BENELUX B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach elementy do systemów próżniowych. Ma siedzibę w Nieuwerkerk Aan Den Ijssel, Holandia.

 8. ZHEJIANG SONGQIAO PNEUMATIC AND HYDRAULIC CO.,LTD.

  Chiny

  Firma ZHEJIANG SONGQIAO PNEUMATIC AND HYDRAULIC CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach złączki szybkie. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 9. GEA NIRO GMBH

  Niemcy

  Firma GEA NIRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła pneumatyczne, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Sprzęgła pneumatyczne, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Müllheim, Niemcy.

 10. TROMA-MACH S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma TROMA-MACH S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Uszczelki pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Sprzęgła pneumatyczne, Hamulce hydrauliczne, i Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Zdár Nad Sázavou , Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo