• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęgła mechaniczne

Wyniki dla

Sprzęgła mechaniczne - Import eksport

 1. COUPTEC KUPPLUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COUPTEC KUPPLUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 2. DAVIMEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DAVIMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty montażowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Materiały dentystyczne, Automatyzacja, urządzenia do łączenia, Sprzęgła mechaniczne, i Materiały dentystyczne. Ma siedzibę w Alatri, Włochy.

 3. METALUX-CZĘŚCI ZAMIENNE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH I OBRABIAREK

  Polska

  Zajmujemy się dostawą, doborem w zakresie zastosowania różnych części zamiennych pod remonty maszyn przemysłowych tj. tokarek (TUD, TUC, T​UR, TUX, TUB​, TUG, TUJ, T​UM, TKX, TK, ​TPK, TCC, MN​C, TR itd.), szlifierek (SPC, SPD, SWA, SPM, 4AM, 4AMP itd.), frezarek (FYD, FWF, F​WD, FWR, FWC​, FWB, FNC, F​WA, FXA, FXH​, FNGJ, FSSN​, FNSW, FU itd.), obrabiarek, gilotyn (CNTA, NTE, NGH), pras i innych maszyn i urządzeń.Na podstawie dokumentacji technicznych lub wzorów dołączonych przez klientów wykonujemy obróbkę skrawaniem w/w części w zakresie: toczenia, szlifowania i frezowania.Posiadamy duża bazę danych z branży przemysłowej: producenci: import-export, firmy handlowe, zapasy magazynowe.Na indywidualne zamówienie, mamy możliwość wyszukania, opracowania, przygotowania i dostawy innych wyrobów, które Państwa interesują. Posiadamy na magazynie sprzęgła różnego typu oraz różnych producentów. W razie braku na magazynie staramy się o jak najszybsze sprowadzenie.METALUX

 4. SAM BO CLUTCH CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma SAM BO CLUTCH CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne i wyposażenie dodatkowe dla mechanicznych przenośników towarów, i skrzynie przekładni zębatych. Ma siedzibę w Anyang-Si, Gyeonggi-Do, Korea Południowa.

 5. CURRAX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CURRAX GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HA-CO GMBH

  Austria

  Firma HA-CO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Traun, Austria.

 2. EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS

  Hiszpania

  Firma EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Sprzęgła mechaniczne, hamulce elektromagnetyczne, i brakes and clutches. Ma siedzibę w Castellar Del Valles, Hiszpania.

 3. GRUPP&STAHL GMBH

  Niemcy

  Firma GRUPP&STAHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Geislingen, Niemcy.

 4. MGH

  Belgia

  Firma MGH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Sprzęgła mechaniczne, elementy mechaniczne, koła zębate, i skrzynie przekładni zębatych. Ma siedzibę w Machelen, Belgia.

 5. ZANTEN

  Holandia

  Firma ZANTEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Frezarki, Wiertarki, Przekładnie mechaniczne i części, stanowiska spawalnicze, Frezarki, i Wiertarki. Ma siedzibę w Veghel, Holandia.

 1. RENK GMBH WERK RHEINE

  Niemcy

  Firma RENK GMBH WERK RHEINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, sprzęgła zębate z uzębieniem kulistym, złącza blaszkowe, Sprzęgła mechaniczne, i Safety clutches. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 2. LMC-COUPLINGS

  Belgia

  Firma LMC-COUPLINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Sprzęgła, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Sprzęgła mechaniczne, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Sprzęgła, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Mollem-Asse, Belgia.

 1. OPRUGA D.D.

  Chorwacja

  Firma OPRUGA D.D., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Drut sprężynowy, Przeguby uniwersalne, Śruby i nakrętki, Sprzęgła mechaniczne, Drut sprężynowy, Przeguby uniwersalne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Varazdinske Toplice, Chorwacja.

 2. D.N.P. INDUSTRIALE S.R.L.

  Włochy

  Firma D.N.P. INDUSTRIALE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe żelazne, Złączki rurowe z metali kolorowych, sprzęgła hydrauliczne, Złączki rurowe żelazne, i Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 3. VULKAN KUPPLUNGS- UND GETRIEBEBAU B. HACKFORTH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VULKAN KUPPLUNGS- UND GETRIEBEBAU B. HACKFORTH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Sprzęgła, Sprzęgła mechaniczne, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Sprzęgła, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 4. SEDORA ENGINEERING MACHINERY& AUTO SPARE PARTS CO.LTD.

  Turcja

  Firma SEDORA ENGINEERING MACHINERY& AUTO SPARE PARTS CO.LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach Samochody - części elektryczne i elektroniczne, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, Sprzęgła mechaniczne, Samochody - części elektryczne i elektroniczne, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, naprawa samochodów, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Bursa., Turcja.

 5. MYCAR

  Bułgaria

  Firma MYCAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. RAICO S.R.L.

  Włochy

  Firma RAICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach mikroprobówki, i przejściówki. Ma siedzibę w Caldaro Sulla Strada Del Vino, Włochy.

 7. VULKAN KUPPLUNGS- UND GETRIEBEBAU BERNHARD HACKFORTH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VULKAN KUPPLUNGS- UND GETRIEBEBAU BERNHARD HACKFORTH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach elastyczne uszczelki dla przekładni. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 8. REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V.

  Holandia

  Firma REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby uniwersalne, Sprzęgła pneumatyczne, Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby uniwersalne, i Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Elsloo Lb, Holandia.

 1. REICH GMBH KUPPLUNGEN VERTRIEBSBÜRO FRANK WIENTKE

  Niemcy

  Firma REICH GMBH KUPPLUNGEN VERTRIEBSBÜRO FRANK WIENTKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Sprzęgła, Sprzęgła mechaniczne, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Sprzęgła, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Kamen, Niemcy.

 2. STROMAG LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STROMAG LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - szafy i skrzynki, Hamulce mechaniczne, Energetyka - szafy i skrzynki, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Rushden, Zjednoczone Królestwo.

 3. IB BLUMENAUER KG

  Niemcy

  Firma IB BLUMENAUER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Przeguby uniwersalne, Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby uniwersalne, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Frasdorf, Niemcy.

 4. TELCOMEC S.R.L.

  Włochy

  Firma TELCOMEC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Sprzęgła pneumatyczne, Sprzęgła mechaniczne, i Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

 5. NTM

  Bułgaria

  Firma NTM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. M.W.M. FRENI FRIZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma M.W.M. FRENI FRIZIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Sprzęgła pneumatyczne, Sprzęgła mechaniczne, i Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. VOITH TURBO A/S

  Dania

  Firma VOITH TURBO A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, i Sprzęgła. Ma siedzibę w Gadstrup, Dania.

 8. ALFONS MARKERT & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma ALFONS MARKERT & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Neumünster, Niemcy.

 9. FASING MOJ SP Z O O

  Polska

  Firma FASING MOJ SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Wiertarki, Sprzęgła mechaniczne, i Wiertarki. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 10. SIMER S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo