• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęgła do pojazdów

Wyniki dla

Sprzęgła do pojazdów - Import eksport

 1. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

 2. GUNTHER SRL

  Włochy

  Gunther srl jest synonimem wysokiej jakości i innowacji. Dzięki ponad czterdziestoletniej działalności, przedsiębiorstwo to stało się liderem włoskim i międzynarodowym w tej branży, z eksportem stanowiącym 40 % jego obrotów. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży hamulców i sprzęgieł do ciągników, materiałów ciernych, łożysk, tarcz hamulcowych i małych elementów do wszystkich maszyn rolniczych, a także dla sektorów przemysłowego i morskiego.

 3. KAS-CLUTCH

  Niemcy

  Firma KAS-CLUTCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do sprzęgieł, i pojazdy przemysłowe ciężkie. Ma siedzibę w Geldersheim, Niemcy.

 4. GEZET INDUSTRIEBEDARF & SERVICE, INH. GUIDO ZIELKE

  Austria

  Firma GEZET INDUSTRIEBEDARF & SERVICE, INH. GUIDO ZIELKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Oberndorf In Tirol, Austria.

 5. HYDROLINE-SERVICE AG

  Szwajcaria

  Firma HYDROLINE-SERVICE AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cylindry hydrauliczne, Pompy hydrauliczne, Sprzęgła do pojazdów, Klimatyzacja pojazdowa, Cylindry hydrauliczne, Pompy hydrauliczne, Sprzęgła do pojazdów, i Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Schlieren, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QWERTY

  Włochy

  Firma QWERTY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, obróbka mechaniczna, i Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. FRENI E FRIZIONI DI ROSSI FABIO

  Włochy

  Firma FRENI E FRIZIONI DI ROSSI FABIO, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła do pojazdów, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Verification of industrial brakes, Sprzęgła do pojazdów, i Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Varese (Va), Włochy.

 3. EMBRAGUES LAUR SA

  Hiszpania

  Firma EMBRAGUES LAUR SA, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła do pojazdów, Sprzęgła do pojazdów, i tarcze dociskowe sprzęgła. Ma siedzibę w Berriz - Vizcaya, Hiszpania.

 4. SERFAC LTD

  Irlandia

  Firma SERFAC LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baterie. Jest również obecna w dziedzinach Amortyzatory do samochodów, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Sprzęgła do pojazdów, Amortyzatory do samochodów, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Tallaght, Irlandia.

 5. TRED COMPANY

  Chiny

  Firma TRED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w ruian, Chiny.

 1. EISSMANN AUTOMOTIVE CESKA REPUBLIKA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma EISSMANN AUTOMOTIVE CESKA REPUBLIKA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce do pojazdów, Sprzęgła do pojazdów, Hamulce do pojazdów, i Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Bor, Republika Czeska.

 2. DISTRIBUICIONES EL NEGRO

  Wenezuela

  Firma DISTRIBUICIONES EL NEGRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęgła do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach oleje diatermiczne. Ma siedzibę w Maracaibo, Wenezuela.

 1. CLUTCH INTERNATIONAL (PROPERTIES) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLUTCH INTERNATIONAL (PROPERTIES) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła do pojazdów, i Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Rochester, Zjednoczone Królestwo.

 2. SCHAEFFLER AUTOMOTIVE AFTERMARKET OHG

  Niemcy

  Firma SCHAEFFLER AUTOMOTIVE AFTERMARKET OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła do pojazdów, i Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Langen, Niemcy.

 3. MVG METALLVERARBEITUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma MVG METALLVERARBEITUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła do pojazdów, i Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

 4. STROMAG HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma STROMAG HOLDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła do pojazdów, i Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 5. CRAMER KUPPLUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CRAMER KUPPLUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła do pojazdów, i Sprzęgła do pojazdów. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. TIUMENSKY MASHINOSTROITELNY ZAVOD

  Rosja

 7. ROBERT EVANS

  Zjednoczone Królestwo

 8. CLUTCHMASTER LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. WESTLAKE EUROPE

  Belgia

  Założona w 1985 roku firma Westlake Group z sidzibą w Hangzhou ma ponad 30 lat doświadczenia w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości podzespołów samochodowych. Firma Westlake zatrudnia ponad 1000 osób na całym świecie i specjalizuje się w badaniach, projektowaniu, produkcji i dostawie zestawów sprzęgła do samochodów osobowych (PV), pojazdów dostawczych (LCV & HCV) oraz pojazdów rolniczych. Na chińskim rynku krajowym Westlake jest wiodącym producentem sprzęgła OE i wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie oraz technologię do opracowywania i produkcji sprzęgieł dla rynku amerykańskiego i europejskiego. Dla europejskiego rynku wtórnego Westlake oferuje szeroką gamę zestawów sprzęgła: zestawy 2w1 oraz 3w1, zestawy do konwersji 4w1 (do zastąpienia systemu podwójnego masowego koła zamachowego), boostery do sprzęgła do intensywnych zastosowań handlowych, koncentryczne cylindry odbiorcze (łożyska hydrauliczne). Westlake może przedstawić certyfikat jakości TS16949, który jest najwyżej ceniony w naszej branży. Wszystkie nasze sprzęgła są w 100% nowe i zatwierdzone wg specyfikacji OE.

 2. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 3. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 4. GTC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od wielu lat GTC GmbH prowadzi działalność w zakresie dystrybucji oryginalnych części samochodowych, elementów wyposażenia, hamulców, elementów zawieszenia, części zużywalnych, opon, smarów i płynów technicznych do samochodów osobowych i ciężarowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne do codziennej dostawy i pochodzą bezpośrednio z centralnych magazynów producentów samochodów i części samochodowych. Dostarczamy klientom hurtowym i detalicznym na całym świecie. Naszymi partnerami biznesowymi są najwięksi europejscy dostawcy części samochodowych, kół, opon, smarów i akcesoriów. Dostarczamy takie części jak np. silnik, filtry, chłodnica oleju i chłodnica wody, układ wydechowy, katalizatory, tłumiki, sprzęgła, przekładnie ręczne, skrzynia biegów Tiptronic PDK, oś przednia i tylna, wahacz, piasta koła, amortyzator, wał napędowy, przekładnia kierownicza, kierownica, airbag, koła, felgi, opony letnie i zimowe, tarcze i klocki hamulcowe, części nadwozia, błotniki i panele boczne, progi, drzwi, szyby, przedni zderzak.

 5. GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Skrzynka biegów wymiana standardowa, przekładnie, napęd silnikowy, napędy do samochodów, Samochody - akcesoria, Akcesoria do samochodów osobowych i ciężarowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i części motoryzacyjne. Ma siedzibę w Oberkrämer Ot Vehlefanz, Niemcy.

 6. MECARM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MECARM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce do pojazdów, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, hamulec, FCA, sprzęgła - hurt, Hamulce do pojazdów, AUDI, i sprzęgła samochodowe i ich elementy. Ma siedzibę w Caserta, Włochy.

 7. RODAMOTOR S. L.

  Hiszpania

  Firma Rodamotor znajdująca się w Getafe specjalizuje się w sprzedaży samochodowych części zamiennych. Proponujemy wiele marek o dużej reputacji na rynku, co stanowi znak zaufania dla użytkownika. Nasz skład jest zawsze doskonale zaopatrzony umożliwiając szybką dostawę Twojej części w Getafe.

 8. BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S.

  Turcja

  Firma BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal obręczowa na resory. Jest również obecna w dziedzinach Szpachelki i kielnie, Zaciski mocujące do podzespołów elektronicznych, sprzęgła do pojazdów przemysłowych, i spring clamps. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. VOLMERK FLYWHEEL COMPANY

  Turcja

  Firma VOLMERK FLYWHEEL COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach koła zamachowe, i sprzęgła do pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. SAUVER, S.L. INDUSTRIAL BRAKES & CLUTCHES

  Hiszpania

  Firma SAUVER, S.L. INDUSTRIAL BRAKES & CLUTCHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, sprzęgła do pojazdów przemysłowych, brakes and clutches for the naval sector, Hamulce hydrauliczne, i brakes and clutches. Ma siedzibę w Vilablareix (girona), Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo