• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny wykonane na zlecenie

Wyniki dla

Sprężyny wykonane na zlecenie - Import eksport

 1. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma ZIMMERMANN Technische Federn to kompetentny projektant i dostawca sprężyn i modułów zawieszenia do złożonych zastosowań. Siedziba ZIMMERMANN GmbH znajduje się w regionie przygranicznym, a dokładniej w Leutersdorf. Firma ma ponad 100 lat doświadczenia w dziedzinie opracowywania i produkcji kompleksowych systemów sprężynowych. Z biegiem lat, zbudowaliśmy solidne relacje zaufania między klientami, pracownikami i zarządem firmy. Zakres proponowanych sprężyn obejmuje: sprężyny ściskane, rozciąganie i skręcane, tłoczone części zginane, płytki, sprężyny spiralne do zespołów uniwersalnych. Wszystko jest możliwe! Firma ZIMMERMANN Technische Federn GmbH zawsze stawia sobie bardzo wysokie wymagania tak samo jak wobec jakości proponowanych sprężyn. Dzięki naszym doskonałym szkoleniom i ciągłemu rozwijaniu kompetencji naszych pracowników firma ZIMMERMANN zbudowała kompleksową wiedzę fachową w swojej dziedzinie.

 2. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 3. GUTEKUNST FEDERN

  Niemcy

  Firma Gutekunst Federn należy do wiodących w Europie producentów sprężyn. Poza 12 603 różnymi rozmiarami standardowych sprężyn ściskających, rozciąganych, skrętnych oraz elementów giętych z drutu, Gutekunst Federn projektuje i produkuje wyroby na indywidualne zamówienie klientów zarówno w małych, jak i w dużych seriach. Firma Gutekunst Federn pragnie być nie tylko producentem wysokiej jakości sprężyn metalowych, lecz również partnerem i usługodawcą dla swoich klientów. Katalog sprężyn, obliczanie sprężyn oraz generator danych CAD na stronie www.federnshop.com.

 4. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

 5. FEDERNFABRIK AUGUST HABIGHORST GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TVP VZMETNI INŽENIRING D.D.

  Słowenia

  Mamy bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji spężyn i innych wyrobów z drutu. Szeroki asortyment produktów, produkcja w małych ilościach, szybkie reagowanie na wymagania klientów i krótki czas dostawy to nasze główne atuty konkurencyjne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w praktycznie wszystkich branżach i gałęziach przemysłu. Projektujemy i wytwarzamy szerogi asortyment sprężyn ściskowych, rozciąganych i skręcanych. Produkujemy sprężyny z drutu o średnicy od 0, 5 mm do 32, 0 mm. Sprężnyny standardowe dostępne w magazynie.

 2. TEVEMA

  Holandia

  TEVEMA od 1936r. specjalizuje się w produkcji sprężyn. Zakład produkcyjny w Polsce, produkuje sprężyny pod indywidualne zamówienie klienta z drutu w zakresie średnic 0, 03 - 20, 0 mm, formy gięte z drutu oraz elementy wykrawane z blachy. Sprężyny wykonywane są na nowoczesnych automatach CNC, które zapewniają wysoką jakość produkowanego detalu oraz dużą wydajność. Produkcja odbywa się pod nadzorem kamer i czujników zintegrowanych z maszyną gwarantującej 100% jakość elementów. Posiadamy własną narzędziownię i świadczymy usługi cięcia laserowego .Na życzenie naszych klientów stosujemy różnego rodzaju powłoki cynkowe, KTL, Delta Seal, lakierowanie proszkowe. Jesteśmy dostawcą branży motoryzacyjnej dla wielu klientów Tier1 i Tier2. Nasze wyroby znajdują zastosowanie jako części konstrukcji i mechanizmów w siedzeniach, systemach zamykania, systemach bezpieczeństwa (pasy, poduszki powietrzne) oraz wielu innych. Spółka posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikat IATF 16949: 2016.

 3. TEVEMA AUTOMOTIVE SP.Z O.O.

  Polska

  TEVEMA od 1936r. specjalizuje się w produkcji sprężyn. Tevema Automotive Sp.z o.o., zakład produkcyjny w Polsce, produkuje sprężyny pod indywidualne zamówienie klienta z drutu w zakresie średnic 0, 03 - 20, 0 mm, formy gięte z drutu oraz elementy wykrawane z blachy. Dysponujemy bardzo dużym potencjałem produkcyjnym, jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj sprężyn.Sprężyny wykonywane są na nowoczesnych automatach CNC, które zapewniają wysoką jakość produkowanego detalu oraz dużą wydajność. Produkcja odbywa się pod nadzorem kamer i czujników zintegrowanych z maszyną gwarantującej 100% jakość elementów.Posiadamy własną narzędziownię i świadczymy usługi cięcia laserowego .Na życzenie naszych klientów stosujemy różnego rodzaju powłoki cynkowe, KTL, Delta Seal. Posiadamy własną linię do malowania proszkowego, Z uwagi na szerokie zastosowanie sprężyn w przemyśle dostarczamy nasze produkty do wielu branż między innymi motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, oświetleniowej, rolniczej, budowlanej, AGD i wielu innych.Jesteśmy dostawcą branży motoryzacyjnej dla wielu klientów Tier1 i Tier2. Nasze wyroby znajdują zastosowanie jako części konstrukcji i mechanizmów w siedzeniach, systemach zamykania, systemach bezpieczeństwa (pasy, poduszki powietrzne) oraz wielu innych. Produkujemy sprężyny zawieszenia dla klientów OEM jak również na rynek części zamiennych znanych na rynku pod wieloma znanymi brandami naszych klientów. Spółka posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikat IATF 16949: 20

 4. ADACHSPRINGS PRODUKCJA SPRĘŻYN

  Polska

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju sprężyny z drutu.W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi sprężyny naciskowe, naciągowe, skrętne jak również zawleczki oraz pozostałe elementy sprężyste.

 5. FASTENERS AND SPRINGS

  Hiszpania

 1. KLEIDIS SPRINGS

  Grecja

 2. OOO UKRPRUZHINA - PROIZVODSTVO PRUZHIN

  Ukraina

 1. MOLLIFICIO MODENESE

  Włochy

 2. GLOBAL YAY MAKINE SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

 3. LEE SPRING

  Zjednoczone Królestwo

 4. INEXAL

  Belgia

 5. MICHAEL SA SPRINGS & METAL PARTS MANUFACTURER

  Grecja

 6. EUROPEAN SPRINGS

  Zjednoczone Królestwo

 7. KAYATEL YAYLILAR IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 8. BRC BRC BAGLANTI ELEMANLARI LTD

  Turcja

 1. YAYKUL YAY VE KLIPS SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

 2. SOHO DISEÑO

  Hiszpania

 3. EVA MERA

  Hiszpania

 4. EDMUND BRAND INH. DIETMAR GEBHARD E.K.

  Niemcy

 5. DSQ TECHNOLOGY CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

 6. INTEGRA TRADE URKRAINE

  Ukraina

 7. ALCOMEX SPRINGS-POL

  Polska

  Produkcja sprężyn do bram przemysłowych i drzwi garażowych

 8. SKEGNESS SPRINGS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. STAHLSCHMIDT GESCHÄFTSFÜHRUNGS-GMBH

  Niemcy

 10. SELK D.D.

  Chorwacja