• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny wykonane na zlecenie

Wyniki dla

Sprężyny wykonane na zlecenie - Import eksport

 1. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 2. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZIMMERMANN Technische Federn to kompetentny projektant i dostawca sprężyn i modułów zawieszenia do złożonych zastosowań. Siedziba ZIMMERMANN GmbH znajduje się w regionie przygranicznym, a dokładniej w Leutersdorf. Firma ma ponad 100 lat doświadczenia w dziedzinie opracowywania i produkcji kompleksowych systemów sprężynowych. Z biegiem lat, zbudowaliśmy solidne relacje zaufania między klientami, pracownikami i zarządem firmy. Zakres proponowanych sprężyn obejmuje: sprężyny ściskane, rozciąganie i skręcane, tłoczone części zginane, płytki, sprężyny spiralne do zespołów uniwersalnych. Wszystko jest możliwe! Firma ZIMMERMANN Technische Federn GmbH zawsze stawia sobie bardzo wysokie wymagania tak samo jak wobec jakości proponowanych sprężyn. Dzięki naszym doskonałym szkoleniom i ciągłemu rozwijaniu kompetencji naszych pracowników firma ZIMMERMANN zbudowała kompleksową wiedzę fachową w swojej dziedzinie.

 3. GUTEKUNST FEDERN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gutekunst Federn specjalizuje się w projektowaniu i produkcji Sprężyny dociskowe, Sprężyny naciągowe, Sprężyny nóg a także wygięte części z drutu z dowolnych Drut ze stali sprężynowej specjalistyczne. Oprócz obszernego Program magazynowy z 12 603 rozmiarami sprężyn, produkuje Pióra Gutekunst dowolna pojedyncza sprężyna metalowa o grubości drutu do 12 mm w małych ilościach i dużych seriach. Założona w 1964 roku rodzinna firma, zatrudniająca 320 pracowników, zaopatruje około 100 000 klientów ze wszystkich branż na całym świecie. Certyfikowany zgodnie z ISO 9001 oraz 14001 Gutekunst Federn liczy dziś pięć Gałęzie w Niemczech i Francji jeden z najbardziej znanych producentów sprężyn w Europie. na www.federnshop.com Gutekunst Federn oferuje wszystko, czego potrzebujesz do sprężyn. Z obszernym Katalog wiosenny, indywidualny Obliczanie sprężyn WinFSB , do Generator danych CAD i liczne Informacje o sprężynach metalowych żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Gutekunst oferuje również pióra federn-forum.de oraz blog.federnshop.com Platformy informacyjne wokół tematu „metalowych sprężyn”.

 4. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 5. FEDERNFABRIK AUGUST HABIGHORST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEDERNFABRIK AUGUST HABIGHORST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TVP VZMETNI INŽENIRING D.D.

  Słowenia

  Mamy bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji spężyn i innych wyrobów z drutu. Szeroki asortyment produktów, produkcja w małych ilościach, szybkie reagowanie na wymagania klientów i krótki czas dostawy to nasze główne atuty konkurencyjne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w praktycznie wszystkich branżach i gałęziach przemysłu. Projektujemy i wytwarzamy szerogi asortyment sprężyn ściskowych, rozciąganych i skręcanych. Produkujemy sprężyny z drutu o średnicy od 0, 5 mm do 32, 0 mm. Sprężnyny standardowe dostępne w magazynie.

 2. ALCOMEX SPRINGS-POL

  Polska

  Produkcja sprężyn do bram przemysłowych i drzwi garażowych

 3. ADACHSPRINGS PRODUKCJA SPRĘŻYN

  Polska

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju sprężyny z drutu.W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi sprężyny naciskowe, naciągowe, skrętne jak również zawleczki oraz pozostałe elementy sprężyste.

 4. TFC LTD.

  Niemcy

  Firma TFC LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wykonane na zlecenie, bolts - tie rods - screws - nuts - fasteners-, Sprężyny wykonane na zlecenie, i Wkładki gwintowane. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. FASTENERS AND SPRINGS

  Hiszpania

  Firma FASTENERS AND SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wykonane na zlecenie, Sprężyny wykonane na zlecenie, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, i sprężyny skrętne. Ma siedzibę w Castelldefels, Hiszpania.

 1. KLEIDIS SPRINGS

  Grecja

  Firma KLEIDIS SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, springs for industrial use, Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. EUROPEAN SPRINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EUROPEAN SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach producent sprężyn, sprężyny ściskowe, i resory gazowe. Ma siedzibę w Huddlesfield, Zjednoczone Królestwo.

 1. LEE SPRING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEE SPRING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny wykonane na zlecenie, sprężyny skrętne, sprężyny precyzyjne, Resory sprężynowe, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Wokingham, Zjednoczone Królestwo.

 2. BERNARD RESSORTS

  Francja

  Firma BERNARD RESSORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wykonane na zlecenie, Sprężyny wykonane na zlecenie, podwykonawstwo w walcowaniu cienkiej blachy, i sprężyny płaskie. Ma siedzibę w Villers-Cotterêts, Francja.

 3. OOO UKRPRUZHINA - PROIZVODSTVO PRUZHIN

  Ukraina

  Firma OOO UKRPRUZHINA - PROIZVODSTVO PRUZHIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Kyev, Ukraina.

 4. GLOBAL YAY MAKINE SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma GLOBAL YAY MAKINE SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny rozciągane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. INEXAL

  Belgia

  Firma INEXAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach stalówki, i resory gazowe. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 6. MICHAEL SA SPRINGS & METAL PARTS MANUFACTURER

  Grecja

  Firma MICHAEL SA SPRINGS & METAL PARTS MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 7. MOLLIFICIO MODENESE

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO MODENESE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, i sprężyny taśmowe. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 8. ISB SRL

  Włochy

  Firma ISB SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, sprężyny talerzowe, i pierścienie elastyczne. Ma siedzibę w Castel Maggiore, Włochy.

 1. KAYATEL YAYLILAR IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma KAYATEL YAYLILAR IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 2. THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Drut sprężynowy, Sprężyny wykonane na zlecenie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Drut sprężynowy, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 3. BRC BRC BAGLANTI ELEMANLARI LTD

  Turcja

  Firma BRC BRC BAGLANTI ELEMANLARI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach okrągłe podkładki mocujące, i klipsy metalowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LEE SPRING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEE SPRING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wykonane na zlecenie, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Wokingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. INTEGRA TRADE URKRAINE

  Ukraina

  Firma INTEGRA TRADE URKRAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, siłowniki ciągnące, i sprężyny skrętne. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 6. REIN FEDERN- UND METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma REIN FEDERN- UND METALLWARENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Drut sprężynowy, Sprężyny wykonane na zlecenie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Bodelshausen, Niemcy.

 7. YAYKUL YAY VE KLIPS SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma YAYKUL YAY VE KLIPS SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. NHOBO

  Hiszpania

  Firma NHOBO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach biuro designerskie. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 9. PRUGINA

  Ukraina

  Firma PRUGINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wykonane na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, i sprężyny skrętne. Ma siedzibę w Kazatin, Ukraina.

 10. GOLDSCHMITT TECHMOBIL AG

  Niemcy

  Firma GOLDSCHMITT TECHMOBIL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wykonane na zlecenie, Wynajem urządzeń przemysłowych, Sprężyny wykonane na zlecenie, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Höpfingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo