• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny wielopłytkowe

Wyniki dla

Sprężyny wielopłytkowe - Import eksport

 1. MÜHL GMBH BEFESTIGUNGSMATERIALIEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÜHL, w Leopoldshöhe, jest kompetentnym producentem w dziedzinie innowacyjnich technologii mocowania. Wyszkoleni specjaliści od sprzedaży doradzają w wyborze i zapewniają szybką i ekonomiczą realizację każdego zamówienia. MÜHL oferuje interesujący asortyment standardowych i niestandardowych połączeń śrubowych w różnych wersjach i materiałach. Szybka realizacja zamówień dzięki usługom 24/24. Jakość produktu jest u nas na pierwszym miejscu.

 2. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 3. LESJÖFORS INDUSTRIAL SPRINGS & PRESSINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lesjöfors to jeden z największych producentów sprężyn technicznych na świecie. Asortyment w zakresie techniki sprężyn obejmuje sprężyny z drutu i taśmy, elementy tłoczone i gięte, a także sprężyny gazowe. Nasze doświadczenie jako fabryka sprężyn sięga 1852 roku. Dziś ponad 1800 zaangażowanych pracowników zapewnia, że od projektu technicznego i kalkulacji sprężyn po wysyłkę - wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie sprężych, technice tłoczenia i gięcia proponujemy naszym klientom odpowiednie dla nich rozwiązanie, które można szybko wdrożyć dzięki elastyczności naszych zdolności produkcyjnych. W związku z postępującą globalizacją jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej. Obecnie posiadamy zakłady produkcyjne lub handlowe w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Łotwie, Rosji, Chinach, Tajlandii, Singapurze, Meksyku i USA.

 4. PIERON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 5. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLLIFICIO SO.MI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO SO.MI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny, sprężyny skrętne, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny taśmowe, sprężyny dla rolnictwa, producent sprężyn, mikroresory, i sprężyny drutowe. Ma siedzibę w Montecarotto, Włochy.

 2. PRESSIRESSORT

  Francja

  Opracowanie, projekt, produkcja i sprzedaż wszelkiego typu sprężyn dla przemysłu - lotniczego, jądrowego, mechanicznego, transportu, naprawy statków, petrochemicznego, rolno-spożywczego, medycznego. PRESSIRESSORT dostarcza również produkty przeznaczone do zapór wodnych. Oferujemy produkcję sprężyn na zamówienie i projektowanie wspomagane komputerowo. sprężyny resorowe Produkcja szpilek, zawleczek beta, pierścieni sprężystych, sprężyn spiralnych, sprężyn z metalu lub drutu itd.Tworzywa: stal, stal nierdzewna, Inconel, Bronze Phosphoreux, miedź, beryl i inne. Tworzenie rozwiązań w dziedzinie wysoko zaawansowanych technologicznie sprężyn resorowych do obliczania prototypów oraz części do małych i dużych serii. Nasi klienci, technicy lub inżynierowie oraz pracownie architektów korzystają ze specyficznej wiedzy w dziedzinie projektowania wyrobów i wymyślania nowych rozwiązań. : Od pojedyńczych egzemplarzy do dużych serii z drutu o średnicy od 0, 2 do 50 mm.

 3. ALEXANDER PAAL GMBH

  Niemcy

  Firma Paal to synonim niezawodnej jakości i doskonałej obsługi. Od momentu powstania w 1945 roku spełniamy najwyższe stawiane nam wymagania a stały wzrost obrotów firmy potwierdza, że to właściwe podejście. Gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie oraz wyroby niezrównanej jakości. Dbanie o jakość rozpoczyna się od etapu produkcji i trwa aż do dostawy wyrobu do klienta.

 4. TESSMA

  Niemcy

  Firma TESSMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, i Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Welzheim, Niemcy.

 5. TIEIG INDUSTRIAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Firma TIEIG INDUSTRIAL PRODUCTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wielopłytkowe. Jest również obecna w dziedzinach acrylic adhesives. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 1. SMW SCHRAUBEN- UND METALLWARENHANDEL AG

  Szwajcaria

  Firma SMW SCHRAUBEN- UND METALLWARENHANDEL AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Züberwangen, Szwajcaria.

 2. YUCEARSLAN LEAF SPRINGS

  Turcja

  Firma YUCEARSLAN LEAF SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. PLATZMANN FEDERN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PLATZMANN FEDERN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, Części z drutu zginanego, i sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. YAYSE SPRING MFG. COMPANY

  Turcja

  Firma YAYSE SPRING MFG. COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, sprężyny do hamulców, sprężyny profilowane, i Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. BESA ENDUSTRI OTOMOTIV

  Turcja

  Firma BESA ENDUSTRI OTOMOTIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 4. HÄUSSERMANN GMBH

  Niemcy

  Firma HÄUSSERMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Esslingen-Mettingen, Niemcy.

 5. GOKSAN OTOMOTIV LTD.STI.

  Turcja

  Firma GOKSAN OTOMOTIV LTD.STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężyny wielopłytkowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny dyskowe, i kleje specjalnego zastosowania. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. STÖBER INGENIEURBÜRO DIPL.ING. VOLKER STÖBER

  Niemcy

  Firma STÖBER INGENIEURBÜRO DIPL.ING. VOLKER STÖBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, Sprężyny wielopłytkowe, i śruby skrzydełkowe mocujące. Ma siedzibę w Heroldsberg, Niemcy.

 7. SCHNORR GMBH NIEDERLASSUNG ENGEN

  Niemcy

  Firma SCHNORR GMBH NIEDERLASSUNG ENGEN, roku i działającą w sektorze Sprężyny wielopłytkowe. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Engen, Niemcy.

 8. MOLLEBALESTRA S.P.A.

  Włochy

  Firma MOLLEBALESTRA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. STR OTOMOTIV SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma STR OTOMOTIV SAN. VE DIS TIC. LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TETTAMANZI

  Włochy

  Firma TETTAMANZI, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Giussano, Włochy.

 3. TFH GMBH

  Niemcy

  Firma TFH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Gilching, Niemcy.

 4. ALCOMEX SPRING WORKS, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ALCOMEX SPRING WORKS, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny wielopłytkowe. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Resory i sprężyny, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Moravany U Brna, Republika Czeska.

 5. GREWIS S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma GREWIS S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, i Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Plumlov , Republika Czeska.

 6. NEPTUNE MARINE SHIPREPAIR B.V.

  Holandia

  Firma NEPTUNE MARINE SHIPREPAIR B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, i Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Aalst Gld, Holandia.

 7. SCHNORR ESPANA S.L.U.

  Hiszpania

  Firma SCHNORR ESPANA S.L.U., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, i Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Figueras, Hiszpania.

 8. INSTALHO B.V.

  Holandia

  Firma INSTALHO B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, i Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Werkendam, Holandia.

 9. O.ME. DI CIALDELLA F. & C. S.D.F.

  Włochy

 10. EURORIBA

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo