• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny wielopłytkowe

Wyniki dla

Sprężyny wielopłytkowe - Import eksport

 1. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 2. PIERON GMBH

  Niemcy

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 3. LESJÖFORS INDUSTRIAL SPRINGS & PRESSINGS GMBH

  Niemcy

  Grupa Lesjöfors to jeden z największych producentów sprężyn technicznych na świecie. Asortyment w zakresie techniki sprężyn obejmuje sprężyny z drutu i taśmy, elementy tłoczone i gięte, a także sprężyny gazowe. Nasze doświadczenie jako fabryka sprężyn sięga 1852 roku. Dziś ponad 1800 zaangażowanych pracowników zapewnia, że od projektu technicznego i kalkulacji sprężyn po wysyłkę - wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie sprężych, technice tłoczenia i gięcia proponujemy naszym klientom odpowiednie dla nich rozwiązanie, które można szybko wdrożyć dzięki elastyczności naszych zdolności produkcyjnych. W związku z postępującą globalizacją jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej. Obecnie posiadamy zakłady produkcyjne lub handlowe w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Łotwie, Rosji, Chinach, Tajlandii, Singapurze, Meksyku i USA.

 4. MÜHL GMBH BEFESTIGUNGSMATERIALIEN

  Niemcy

  Firma MÜHL, w Leopoldshöhe, jest kompetentnym producentem w dziedzinie innowacyjnich technologii mocowania. Wyszkoleni specjaliści od sprzedaży doradzają w wyborze i zapewniają szybką i ekonomiczą realizację każdego zamówienia. MÜHL oferuje interesujący asortyment standardowych i niestandardowych połączeń śrubowych w różnych wersjach i materiałach. Szybka realizacja zamówień dzięki usługom 24/24. Jakość produktu jest u nas na pierwszym miejscu.

 5. MOLLIFICIO PADANO SRL

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO PADANO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny profilowane, sprężyny wielopłytkowe, sprężyny talerzowe, sprężyny, sprężyny drutowe, sprężyny płaskie, sprężyny specjalne, sprężyny do łączenia, i sprężyny według wzoru. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 2. INTENSE SRL - TECNICHE DI ASSEMBLAGGIO

  Włochy

  Firma INTENSE SRL - TECNICHE DI ASSEMBLAGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach producent sprężyn, sprężyny, człony zawieszenia i amortyzatorów do samochodów, sprężyny wielopłytkowe, lateks, resory gazowe, sprężyny precyzyjne, sprężyny specjalne, i sprężyny taśmowe. Ma siedzibę w Cernusco Sul Naviglio, Włochy.

 3. MOLLIFICIO SO.MI

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO SO.MI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny, sprężyny skrętne, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny taśmowe, sprężyny dla rolnictwa, producent sprężyn, mikroresory, i sprężyny drutowe. Ma siedzibę w Montecarotto, Włochy.

 4. PRESSIRESSORT

  Francja

  Opracowanie, projekt, produkcja i sprzedaż wszelkiego typu sprężyn dla przemysłu - lotniczego, jądrowego, mechanicznego, transportu, naprawy statków, petrochemicznego, rolno-spożywczego, medycznego. PRESSIRESSORT dostarcza również produkty przeznaczone do zapór wodnych. Oferujemy produkcję sprężyn na zamówienie i projektowanie wspomagane komputerowo. sprężyny resorowe Produkcja szpilek, zawleczek beta, pierścieni sprężystych, sprężyn spiralnych, sprężyn z metalu lub drutu itd.Tworzywa: stal, stal nierdzewna, Inconel, Bronze Phosphoreux, miedź, beryl i inne. Tworzenie rozwiązań w dziedzinie wysoko zaawansowanych technologicznie sprężyn resorowych do obliczania prototypów oraz części do małych i dużych serii. Nasi klienci, technicy lub inżynierowie oraz pracownie architektów korzystają ze specyficznej wiedzy w dziedzinie projektowania wyrobów i wymyślania nowych rozwiązań. : Od pojedyńczych egzemplarzy do dużych serii z drutu o średnicy od 0, 2 do 50 mm.

 5. HEWEI DISC SPRING MANUFACTURING CO., LIMITED

  Chiny

  HEWEI koncentruje się, od 1984 roku, na badaniach i produkcji sprężyn talerzowych. Nasz zakład posiada certyfikat ISO9001: 2008. Posiadamy różnorodne materiały, w tym 50CrV4, 30W4CrVA, SUS301, SUS304, SUS316, 17- 4PH, 17-7PH, 15-7Mo, Inconel 718, Inconel 750, Nimonic 90, H13. Przez ostatnich 30 lat Optimum produkuje sprężyny talerzowe zgodnie z normą DIN2093 i podkładki belleville z serii calowej do śrub kołnierzowych i sprężyn talerzowych z łożyskiem kulkowym, a także niestandardowe sprężyny talerzowe w dowolnej ilości.

 1. ALEXANDER PAAL GMBH

  Niemcy

  Firma Paal to synonim niezawodnej jakości i doskonałej obsługi. Od momentu powstania w 1945 roku spełniamy najwyższe stawiane nam wymagania a stały wzrost obrotów firmy potwierdza, że to właściwe podejście. Gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie oraz wyroby niezrównanej jakości. Dbanie o jakość rozpoczyna się od etapu produkcji i trwa aż do dostawy wyrobu do klienta.

 2. TESSMA

  Niemcy

 1. SMW SCHRAUBEN- UND METALLWARENHANDEL AG

  Szwajcaria

 2. MOLLIFICIO MILANESE

  Włochy

 3. PLATZMANN FEDERN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. YAYSE SPRING MFG. COMPANY

  Turcja

 5. YUCEARSLAN LEAF SPRINGS

  Turcja

 6. HÄUSSERMANN GMBH

  Niemcy

 7. BESA ENDUSTRI OTOMOTIV

  Turcja

 8. STÖBER INGENIEURBÜRO DIPL.ING. VOLKER STÖBER

  Niemcy

 1. GOKSAN OTOMOTIV LTD.STI.

  Turcja

 2. MOLLEBALESTRA S.P.A.

  Włochy

 3. TFH GMBH

  Niemcy

 4. SCHNORR GMBH NIEDERLASSUNG ENGEN

  Niemcy

 5. STR OTOMOTIV SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

 6. TETTAMANZI

  Włochy

 7. NEPTUNE MARINE SHIPREPAIR B.V.

  Holandia

 8. SCHNORR ESPANA S.L.U.

  Hiszpania

 9. BELLEFLEX TECHNOLOGIES, LLC

  Stany Zjednoczone

 10. GREWIS S.R.O.

  Republika Czeska

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo