• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny spiralne

Wyniki dla

Sprężyny spiralne - Import eksport

 1. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 2. HASPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma haspa GmbH jest jednym z niewielu producentów wałków giętkich, oferującym kompletny asortyment, kompatybilny ze wszystkimi obecnie istniejącymi systemami. Specjalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i produkty na zamówienie zawsze stawiają przed nami nowe wyzwania, które z przyjemnością podejmujemy. Od ponad czterdziestu lat jesteśmy aktywni w tej dziedzinie, która z biegiem czasu bardzo rozwinęła się. W rezultacie posiadamy trzy obszary działalności: obszar I: technologie powierzchniowe: w tym: napędy narzędzi, wałki giętkie i inne produkty do obróbki powierzchni ( np. napędy do wałów giętkich, napędów pneumatycznych, mikrosilników, tulei zaciskowych, materiałów ściernych, frezów...). Obszar II: elementy nastawcze: zdalne sterowanie i elementy przenoszenia napędu; dostosowywanie i regulacja. Obszar III: Specjalne spirale i węże. Zawdzięczamy nasz sukces m.in. braniu pod uwagę indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 3. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości producentem sprężyn technicznych z Schwabach koło Norymbergi i dziś z ok. 50 pracownikami prezentujemy się jako tradycyjny i kompetentny producent sprężyn technicznych i części giętych ze stali, stali szlachetnej i metali nieżelaznych - od specjalnych rozwiązań problemów do produkcji wielkoseryjnej. W firmie Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG. innowacyjność jest zapewniona przez know-how. Know-how to korzystanie z doświadczeń i przewidywanie najnowszych osiągnięć. Innowacyjne rozwiązania wymagają obu tych elementów. Skorzystaj więc z naszego doświadczenia, naszej wiedzy, naszej jakości i niezawodności dostaw.

 4. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZIMMERMANN Technische Federn to kompetentny projektant i dostawca sprężyn i modułów zawieszenia do złożonych zastosowań. Siedziba ZIMMERMANN GmbH znajduje się w regionie przygranicznym, a dokładniej w Leutersdorf. Firma ma ponad 100 lat doświadczenia w dziedzinie opracowywania i produkcji kompleksowych systemów sprężynowych. Z biegiem lat, zbudowaliśmy solidne relacje zaufania między klientami, pracownikami i zarządem firmy. Zakres proponowanych sprężyn obejmuje: sprężyny ściskane, rozciąganie i skręcane, tłoczone części zginane, płytki, sprężyny spiralne do zespołów uniwersalnych. Wszystko jest możliwe! Firma ZIMMERMANN Technische Federn GmbH zawsze stawia sobie bardzo wysokie wymagania tak samo jak wobec jakości proponowanych sprężyn. Dzięki naszym doskonałym szkoleniom i ciągłemu rozwijaniu kompetencji naszych pracowników firma ZIMMERMANN zbudowała kompleksową wiedzę fachową w swojej dziedzinie.

 5. MONNINGER FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 75 lat Monninger jest kompetentnym specjalistą w dziedzinie stali nierdzewnej i sprężyn stalowych. Doświadczenie, bliskie relacje z klientami i dbałośc o wysoką jakość zawsze były podstawą sukcesu. Już w 1994 roku po raz pierwszy uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. W 2012 roku wkroczyliśmy w nową erą wraz z otrzymaniem certyfikatu zgodności z ISO TS 16949, który charakteryzuje wszystkie nasze działania. Od dawna solidna firma stała się marką, która zyskała uznanie zarówno wśród klientów, jak i w kręgach specjalistów. Dobra reputacja opiera się na solidnych stałych wartościach – od założenia firmy w 1945 roku do dzisiaj: Precyzja. Dynamika. Duch techniki i inżynierii. Włączanie dynamiki. Czas poświęcić więcej czasu na te kluczowe kompetencje, strategicznie dostosowując firmę do przyszłości i pozycjonując ją i nakierowując na rynek zewnetrzny. W ścisłej współpracy z firmą konsultingową w dziedzine zarządzania marką Monninger opracował nową strategię dotyczącą wizerunku marki, która tworzy wyraźną i czytelną tożsamość.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GUTEKUNST FEDERN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gutekunst Federn specjalizuje się w projektowaniu i produkcji Sprężyny dociskowe, Sprężyny naciągowe, Sprężyny nóg a także wygięte części z drutu z dowolnych Drut ze stali sprężynowej specjalistyczne. Oprócz obszernego Program magazynowy z 12 603 rozmiarami sprężyn, produkuje Pióra Gutekunst dowolna pojedyncza sprężyna metalowa o grubości drutu do 12 mm w małych ilościach i dużych seriach. Założona w 1964 roku rodzinna firma, zatrudniająca 320 pracowników, zaopatruje około 100 000 klientów ze wszystkich branż na całym świecie. Certyfikowany zgodnie z ISO 9001 oraz 14001 Gutekunst Federn liczy dziś pięć Gałęzie w Niemczech i Francji jeden z najbardziej znanych producentów sprężyn w Europie. na www.federnshop.com Gutekunst Federn oferuje wszystko, czego potrzebujesz do sprężyn. Z obszernym Katalog wiosenny, indywidualny Obliczanie sprężyn WinFSB , do Generator danych CAD i liczne Informacje o sprężynach metalowych żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Gutekunst oferuje również pióra federn-forum.de oraz blog.federnshop.com Platformy informacyjne wokół tematu „metalowych sprężyn”.

 2. ADRIATICA MOLLE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1977 roku jako firma rodzinna, Adriatica Molle, w nieco ponad dekadę rozwinęła się i zajęła znaczące miejsce na włoskim rynku w branży produkcji sprężyn i obróbki drutu metalowego. Zaangażowanie w badania i projektowanie, wraz z dostarczaniem zaawansowanych technologicznie systemów, pozwoliło firmie Adriatica Molle szybko odpowiedzieć na potrzeby zróżnicowanych sektorów produktów i zapewnić odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne.

 3. EVERES-SPRING LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma EVERES-SPRING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny spiralne, sprężyny ściskowe, sprężyny skrętne, sprężyny stożkowe, producent sprężyn, i sprężyny przemysłowe. Ma siedzibę w Oreshak, Bułgaria.

 4. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE RESSORT INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, sprężyny śrubowe, sprężyny ze stali nierdzewnej, sprężyny płaskie, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Geispolsheim, Francja.

 5. OESCH GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma OESCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Klamry do pasków, Sprężyny śrubowe, Sprężyny spiralne, sprężyny ściskowe, springs for technical purposes, Klamry do pasków, sprzączki, Sprężyny śrubowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Magden, Szwajcaria.

 1. ROTOR CLIP / TRUWAVE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTOR CLIP / TRUWAVE GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny spiralne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, pierścienie elastyczne, Części z drutu zginanego, śruby skrzydełkowe mocujące, i Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Idstein, Niemcy.

 2. FEDERNFABRIK SUBTIL GMBH - (SUBTIL GROUP)

  Niemcy

  Grupa Subtil zatrudniająca ponad 360 pracowników w trzech lokalizacjach produkuje wszelkiego rodzaju sprężyny techniczne, takie jak sprężyny ściskane, rozciągane, skrętne, tuleje detencyjne/sprężynowe, a także elementy formowane z drutu i tłoczone elementy gięte najwyższej jakości. Wraz z naszymi partnerami w dziedzinie usług wykończeniowych, takich jak obróbka powierzchniowa, oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów w tych dziedzinach z jednego źródła: sprężyny ściskane od 0, 10 mm do maks. 12 mm średnicy drutu. Sprężyny naciągowe/legendarne/skrętne o średnicy drutu od 0, 20 mm do maks. 12 mm średnicy drutu. Elementy formowane z drutu o średnicy od 0, 20 mm do maks. 12 mm z drutu okrągłego i profilowego. Elementy gięte z taśmy o grubości od 0, 2 do 3 mm i szerokości do 100 mm.

 1. ELAKO S.A.

  Grecja

  Firma ELAKO od 1999 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprężyn we wszystkich rozmiarach, przy użyciu różnych materiałów o rozmaitych wykończeniach. Haki mogą być płaskie, okrągłe, prostokątne i prawie każdego innego kształtu. Sprężyny torsyjne, które mogą zostać użyte do każdego skomplikowanego zastosowania we wszystkich rozmiarach, z pojedynczą lub podwójną spiralą. Proponujemy bogaty wybór sprężyn kompresyjnych, spiralnych, torsyjnych, płaskich, precyzyjnych do różnorodnych zastosowań oraz sprężyn na miarę. Wysyłamy sprężyny na cały świat.

 2. PRESSIRESSORT

  Francja

  Opracowanie, projekt, produkcja i sprzedaż wszelkiego typu sprężyn dla przemysłu - lotniczego, jądrowego, mechanicznego, transportu, naprawy statków, petrochemicznego, rolno-spożywczego, medycznego. PRESSIRESSORT dostarcza również produkty przeznaczone do zapór wodnych. Oferujemy produkcję sprężyn na zamówienie i projektowanie wspomagane komputerowo. sprężyny resorowe Produkcja szpilek, zawleczek beta, pierścieni sprężystych, sprężyn spiralnych, sprężyn z metalu lub drutu itd.Tworzywa: stal, stal nierdzewna, Inconel, Bronze Phosphoreux, miedź, beryl i inne. Tworzenie rozwiązań w dziedzinie wysoko zaawansowanych technologicznie sprężyn resorowych do obliczania prototypów oraz części do małych i dużych serii. Nasi klienci, technicy lub inżynierowie oraz pracownie architektów korzystają ze specyficznej wiedzy w dziedzinie projektowania wyrobów i wymyślania nowych rozwiązań. : Od pojedyńczych egzemplarzy do dużych serii z drutu o średnicy od 0, 2 do 50 mm.

 3. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Austria

  Hutter & Schrantz Stahlfedern projektuje i produkuje wysokiej jakości sprężyny, jak również elementy gięte z drutu na potrzeby przemysłu i branży rzemieślniczej. Czołowe firmy działające w różnych branżach zaufały nam, jako liderowi rynku, co odniosło korzystny wpływ na ich efektywność. Nasze produkty: sprężyny samochodowe, sprężyny zginane, piórkowe, płaskie i kształtowane, elementy z drutu to celów technicznych, sprężyny naciskowe, sprężyny do celów technicznych, sprężyny śrubowe stożkowe, kolumnowe, śrubowe, specjalne, skrętne, rozciągane, spiralne, elementy gięte i tłoczone itd.

 4. MSO MASCHINENSCHUTZ OWL GBR

  Niemcy

  Firma MSO MASCHINENSCHUTZ OWL GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Augustdorf, Niemcy.

 5. GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, springs for technical purposes, liny gumowe, Sprężyny spiralne, i Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 6. GEON PRODUKTIONS AG

  Szwajcaria

  Firma GEON PRODUKTIONS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Schmerikon, Szwajcaria.

 7. NOVARESSORT

  Francja

  Firma NOVARESSORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, sprężyny ściskowe, i spiralne sprężyny dociskowe. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 8. 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K.

  Niemcy

  Firma 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

 1. J. G. KARL SCHMIDT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma J. G. KARL SCHMIDT GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. TERRY LAGERFEDERN

  Niemcy

  Firma TERRY LAGERFEDERN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Appen, Niemcy.

 3. ENGELHARDT FEDERNFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma ENGELHARDT FEDERNFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. R. PETER AG

  Szwajcaria

  Firma R. PETER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Bachenbülach, Szwajcaria.

 5. BERND STAIGER TECHNISCHE FEDERN/SPIRALEN

  Niemcy

  Firma BERND STAIGER TECHNISCHE FEDERN/SPIRALEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Schramberg, Niemcy.

 6. LÜTFRINK

  Niemcy

  Firma LÜTFRINK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Hamminkeln, Niemcy.

 7. KAUFPORTAL-24

  Niemcy

  Firma KAUFPORTAL-24, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Druty i kable stalowe, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Ebersbach-Neugersdorf, Niemcy.

 8. GUTEKUNST & CO

  Niemcy

  Firma GUTEKUNST & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Cunewalde, Niemcy.

 9. THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Drut sprężynowy, Sprężyny wykonane na zlecenie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Drut sprężynowy, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 10. AB FEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma AB FEDERN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Rhede, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo