• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny precyzyjne

Wyniki dla

Sprężyny precyzyjne - Import eksport

 1. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości producentem sprężyn technicznych z Schwabach koło Norymbergi i dziś z ok. 50 pracownikami prezentujemy się jako tradycyjny i kompetentny producent sprężyn technicznych i części giętych ze stali, stali szlachetnej i metali nieżelaznych - od specjalnych rozwiązań problemów do produkcji wielkoseryjnej. W firmie Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG. innowacyjność jest zapewniona przez know-how. Know-how to korzystanie z doświadczeń i przewidywanie najnowszych osiągnięć. Innowacyjne rozwiązania wymagają obu tych elementów. Skorzystaj więc z naszego doświadczenia, naszej wiedzy, naszej jakości i niezawodności dostaw.

 2. TEVEMA

  Holandia

  Verified by europages badge

  TEVEMA od 1936r. specjalizuje się w produkcji sprężyn. Tevema Automotive Sp.z o.o., zakład produkcyjny w Polsce, produkuje sprężyny pod indywidualne zamówienie klienta z drutu w zakresie średnic 0, 03 - 20, 0 mm, formy gięte z drutu oraz elementy wykrawane z blachy. Dysponujemy bardzo dużym potencjałem produkcyjnym, jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj sprężyn. Sprężyny wykonywane są na nowoczesnych automatach CNC, które zapewniają wysoką jakość produkowanego detalu oraz dużą wydajność. Produkcja odbywa się pod nadzorem kamer i czujników zintegrowanych z maszyną gwarantującej 100% jakość elementów. Posiadamy własną narzędziownię i świadczymy usługi cięcia laserowego . Na życzenie naszych klientów stosujemy różnego rodzaju powłoki cynkowe, KTL, Delta Seal. Z uwagi na szerokie zastosowanie sprężyn w przemyśle dostarczamy nasze produkty do wielu branż między innymi motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, oświetleniowej, rolniczej, budowlanej, AGD i wielu innych. Jesteśmy dostawcą branży motoryzacyjnej dla wielu klientów Tier1 i Tier2. Nasze wyroby znajdują zastosowanie jako części konstrukcji i mechanizmów w siedzeniach, systemach zamykania, systemach bezpieczeństwa oraz wielu innych. Produkujemy sprężyny zawieszenia dla klientów OEM jak również na rynek części zamiennych znanych na rynku pod wieloma znanymi brandami naszych klientów. Spółka posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikat IATF 16949: 2016. Oferujemy pomoc w konsultacji i doborze sprężyn.

 3. GUTEKUNST FEDERN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gutekunst Federn specjalizuje się w projektowaniu i produkcji Sprężyny dociskowe, Sprężyny naciągowe, Sprężyny nóg a także wygięte części z drutu z dowolnych Drut ze stali sprężynowej specjalistyczne. Oprócz obszernego Program magazynowy z 12 603 rozmiarami sprężyn, produkuje Pióra Gutekunst dowolna pojedyncza sprężyna metalowa o grubości drutu do 12 mm w małych ilościach i dużych seriach. Założona w 1964 roku rodzinna firma, zatrudniająca 320 pracowników, zaopatruje około 100 000 klientów ze wszystkich branż na całym świecie. Certyfikowany zgodnie z ISO 9001 oraz 14001 Gutekunst Federn liczy dziś pięć Gałęzie w Niemczech i Francji jeden z najbardziej znanych producentów sprężyn w Europie. na www.federnshop.com Gutekunst Federn oferuje wszystko, czego potrzebujesz do sprężyn. Z obszernym Katalog wiosenny, indywidualny Obliczanie sprężyn WinFSB , do Generator danych CAD i liczne Informacje o sprężynach metalowych żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Gutekunst oferuje również pióra federn-forum.de oraz blog.federnshop.com Platformy informacyjne wokół tematu „metalowych sprężyn”.

 4. ADRIATICA MOLLE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1977 roku jako firma rodzinna, Adriatica Molle, w nieco ponad dekadę rozwinęła się i zajęła znaczące miejsce na włoskim rynku w branży produkcji sprężyn i obróbki drutu metalowego. Zaangażowanie w badania i projektowanie, wraz z dostarczaniem zaawansowanych technologicznie systemów, pozwoliło firmie Adriatica Molle szybko odpowiedzieć na potrzeby zróżnicowanych sektorów produktów i zapewnić odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne.

 5. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. O.M.D. OFFICINA MECCANICA D'ADAMO SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma O.M.D. OFFICINA MECCANICA D'ADAMO SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach producent sprężyn, sprężyny, sprężyny precyzyjne, sprężyny przemysłowe, sprężyny drutowe, i sprężyny według wzoru. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. ELAKO S.A.

  Grecja

  Firma ELAKO od 1999 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprężyn we wszystkich rozmiarach, przy użyciu różnych materiałów o rozmaitych wykończeniach. Haki mogą być płaskie, okrągłe, prostokątne i prawie każdego innego kształtu. Sprężyny torsyjne, które mogą zostać użyte do każdego skomplikowanego zastosowania we wszystkich rozmiarach, z pojedynczą lub podwójną spiralą. Proponujemy bogaty wybór sprężyn kompresyjnych, spiralnych, torsyjnych, płaskich, precyzyjnych do różnorodnych zastosowań oraz sprężyn na miarę. Wysyłamy sprężyny na cały świat.

 4. MDP SAS

  Francja

  Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo MDP (La Maison du Décolletage et du Pivotage) jest jednym z francuskich liderów w produkcji na zamówienie wyrobów z drutów metalowych, łańcuchów i sprężyn ściskowych, rozciąganych, skręcanych, z drutu formowanego i wielopłytkowe. MDP produkuje elementy jednostkowe, a także małe, średnie i duże serie. Średnica drutu: od 0, 10 do 15 mm, 0, 10 do 8 mm w przypadku małej, średniej i dużej serii, 8 mm do 15 mm w przypadku małej serii. MDP towarzyszy Ci od fazy prototypu po realizację dużych serii. Surowce obrabiane przez MDP: Struny pianina, stal nierdzewna, drut ocynkowany/jasny, brąz, mosiądz, stal, surowce nierdzewne, nieżelazne. MDP jest wyposażone w świeżej daty i efektywny park maszynowy, na przykład maszyny sterowane numerycznie i wielosuwakowe, pozwalające MDP zagwarantować konkurencyjne ceny. MDP posiada certyfikat ISO 9001 2000. MDP działa na rzecz branż takich jak kolej, lotnictwo, artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt, itp.

 5. MECASPRING

  Belgia

  Grupa MECASPRING projektuje, produkuje i sprzedaje wszelkiego rodzaju sprężyny. Firma MECASPRING posiada międzynarodową renomę w dziedzinie wykonywania: Precyzyjnych sprężyn z drutu i taśmy (sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skręcane, sprężyny kształtowane lub zgodnie z potrzebą klienta), precyzyjne spawanie automatyczne (zespoły i podzespoły), Wykonywanie zgodnie z potrzebą klienta i przy jego współpracy dla branży lotniczej kosmonautycznej, samochodowej, zbrojeniowej, itd

 1. MUELLES MELERO SL

  Hiszpania

  Producenci sprężyn dociskowych, rozciąganych, skręcanych i formowanych.

 2. ZEHR SA

  Francja

  Firma ZEHR SA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Toczenie z pręta precyzyjne, Sprężyny precyzyjne, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Cold heading. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L.

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny do zaworów, spiralne sprężyny dociskowe, i sprężyny skrętne. Ma siedzibę w Licata, Włochy.

 2. KLEIDIS SPRINGS

  Grecja

  Firma KLEIDIS SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, springs for industrial use, Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 3. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Turcja

  Firma MERTYAY SPRING INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Drut sprężynowy, Sprężyny precyzyjne, producent sprężyn, Drut sprężynowy, i stal sprężynowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. BERNARD RESSORTS

  Francja

  Firma BERNARD RESSORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wykonane na zlecenie, Sprężyny wykonane na zlecenie, podwykonawstwo w walcowaniu cienkiej blachy, i sprężyny płaskie. Ma siedzibę w Villers-Cotterêts, Francja.

 5. HAKAN YAY

  Turcja

  Firma HAKAN YAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. LEE SPRING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEE SPRING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny wykonane na zlecenie, sprężyny skrętne, sprężyny precyzyjne, Resory sprężynowe, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Wokingham, Zjednoczone Królestwo.

 7. RESSORTS LACROIX

  Francja

  Firma RESSORTS LACROIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny skrętne, i sprężyny ściskowe. Ma siedzibę w MEUNG SUR LOIRE, Francja.

 8. RESSORT MAROC

  Maroko

  Firma RESSORT MAROC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Temara, Maroko.

 1. YAYTEK YAY

  Turcja

  Firma YAYTEK YAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny rozciągane. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie zapobiegania i kontroli drgań, i vibration feeders. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 3. ITALMOLLE

  Włochy

  Firma ITALMOLLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny, i sprężyny profilowane. Ma siedzibę w Giugliano In Campania, Włochy.

 4. MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM)

  Hiszpania

  Firma MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Sant Cugat del Vallès, Hiszpania.

 5. HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD

  Chiny

  Firma HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 6. I.M.M.E.A. (S.A.S.)

  Włochy

  Firma I.M.M.E.A. (S.A.S.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, i Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Sirone (Lc), Włochy.

 7. TELSAMA METAL LTD. STI.

  Turcja

  Firma TELSAMA METAL LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Strips, i klipsy metalowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN

  Niemcy

  Firma REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, i Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Rodgau, Niemcy.

 9. G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, i Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Coventry, Zjednoczone Królestwo.

 10. WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, i Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo