• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny precyzyjne

Wyniki dla

Sprężyny precyzyjne - Import eksport

 1. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Niemcy

  Jesteśmy średniej wielkości producentem sprężyn technicznych z Schwabach koło Norymbergi i dziś z ok. 50 pracownikami prezentujemy się jako tradycyjny i kompetentny producent sprężyn technicznych i części giętych ze stali, stali szlachetnej i metali nieżelaznych - od specjalnych rozwiązań problemów do produkcji wielkoseryjnej. W firmie Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG. innowacyjność jest zapewniona przez know-how. Know-how to korzystanie z doświadczeń i przewidywanie najnowszych osiągnięć. Innowacyjne rozwiązania wymagają obu tych elementów. Skorzystaj więc z naszego doświadczenia, naszej wiedzy, naszej jakości i niezawodności dostaw.

 2. TEVEMA

  Holandia

  TEVEMA od 1936r. specjalizuje się w produkcji sprężyn. Tevema Automotive Sp.z o.o., zakład produkcyjny w Polsce, produkuje sprężyny pod indywidualne zamówienie klienta z drutu w zakresie średnic 0, 03 - 20, 0 mm, formy gięte z drutu oraz elementy wykrawane z blachy. Dysponujemy bardzo dużym potencjałem produkcyjnym, jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj sprężyn. Sprężyny wykonywane są na nowoczesnych automatach CNC, które zapewniają wysoką jakość produkowanego detalu oraz dużą wydajność. Produkcja odbywa się pod nadzorem kamer i czujników zintegrowanych z maszyną gwarantującej 100% jakość elementów. Posiadamy własną narzędziownię i świadczymy usługi cięcia laserowego . Na życzenie naszych klientów stosujemy różnego rodzaju powłoki cynkowe, KTL, Delta Seal. Z uwagi na szerokie zastosowanie sprężyn w przemyśle dostarczamy nasze produkty do wielu branż między innymi motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, oświetleniowej, rolniczej, budowlanej, AGD i wielu innych. Jesteśmy dostawcą branży motoryzacyjnej dla wielu klientów Tier1 i Tier2. Nasze wyroby znajdują zastosowanie jako części konstrukcji i mechanizmów w siedzeniach, systemach zamykania, systemach bezpieczeństwa oraz wielu innych. Produkujemy sprężyny zawieszenia dla klientów OEM jak również na rynek części zamiennych znanych na rynku pod wieloma znanymi brandami naszych klientów. Spółka posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikat IATF 16949: 2016. Oferujemy pomoc w konsultacji i doborze sprężyn.

 3. ADRIATICA MOLLE SRL

  Włochy

  Założona w 1977 roku jako firma rodzinna, Adriatica Molle, w nieco ponad dekadę rozwinęła się i zajęła znaczące miejsce na włoskim rynku w branży produkcji sprężyn i obróbki drutu metalowego. Zaangażowanie w badania i projektowanie, wraz z dostarczaniem zaawansowanych technologicznie systemów, pozwoliło firmie Adriatica Molle szybko odpowiedzieć na potrzeby zróżnicowanych sektorów produktów i zapewnić odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne.

 4. GUTEKUNST FEDERN

  Niemcy

  Firma Gutekunst Federn należy do wiodących w Europie producentów sprężyn. Poza 12 603 różnymi rozmiarami standardowych sprężyn ściskających, rozciąganych, skrętnych oraz elementów giętych z drutu, Gutekunst Federn projektuje i produkuje wyroby na indywidualne zamówienie klientów zarówno w małych, jak i w dużych seriach. Firma Gutekunst Federn pragnie być nie tylko producentem wysokiej jakości sprężyn metalowych, lecz również partnerem i usługodawcą dla swoich klientów. Katalog sprężyn, obliczanie sprężyn oraz generator danych CAD na stronie www.federnshop.com.

 5. WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 2. INTENSE SRL - TECNICHE DI ASSEMBLAGGIO

  Włochy

  Firma INTENSE SRL - TECNICHE DI ASSEMBLAGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach producent sprężyn, sprężyny, człony zawieszenia i amortyzatorów do samochodów, sprężyny wielopłytkowe, lateks, resory gazowe, sprężyny precyzyjne, sprężyny specjalne, i sprężyny taśmowe. Ma siedzibę w Cernusco Sul Naviglio, Włochy.

 3. O.M.D. OFFICINA MECCANICA D'ADAMO SAS

  Włochy

  Firma O.M.D. OFFICINA MECCANICA D'ADAMO SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach producent sprężyn, sprężyny, sprężyny precyzyjne, sprężyny przemysłowe, sprężyny drutowe, i sprężyny według wzoru. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 4. ELAKO S.A.

  Grecja

  Firma ELAKO od 1999 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprężyn we wszystkich rozmiarach, przy użyciu różnych materiałów o rozmaitych wykończeniach. Haki mogą być płaskie, okrągłe, prostokątne i prawie każdego innego kształtu. Sprężyny torsyjne, które mogą zostać użyte do każdego skomplikowanego zastosowania we wszystkich rozmiarach, z pojedynczą lub podwójną spiralą. Proponujemy bogaty wybór sprężyn kompresyjnych, spiralnych, torsyjnych, płaskich, precyzyjnych do różnorodnych zastosowań oraz sprężyn na miarę. Wysyłamy sprężyny na cały świat.

 5. MDP SAS

  Francja

  Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo MDP (La Maison du Décolletage et du Pivotage) jest jednym z francuskich liderów w produkcji na zamówienie wyrobów z drutów metalowych, łańcuchów i sprężyn ściskowych, rozciąganych, skręcanych, z drutu formowanego i wielopłytkowe. MDP produkuje elementy jednostkowe, a także małe, średnie i duże serie. Średnica drutu: od 0, 10 do 15 mm, 0, 10 do 8 mm w przypadku małej, średniej i dużej serii, 8 mm do 15 mm w przypadku małej serii. MDP towarzyszy Ci od fazy prototypu po realizację dużych serii. Surowce obrabiane przez MDP: Struny pianina, stal nierdzewna, drut ocynkowany/jasny, brąz, mosiądz, stal, surowce nierdzewne, nieżelazne. MDP jest wyposażone w świeżej daty i efektywny park maszynowy, na przykład maszyny sterowane numerycznie i wielosuwakowe, pozwalające MDP zagwarantować konkurencyjne ceny. MDP posiada certyfikat ISO 9001 2000. MDP działa na rzecz branż takich jak kolej, lotnictwo, artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt, itp.

 1. MECASPRING

  Belgia

  Grupa MECASPRING projektuje, produkuje i sprzedaje wszelkiego rodzaju sprężyny. Firma MECASPRING posiada międzynarodową renomę w dziedzinie wykonywania: Precyzyjnych sprężyn z drutu i taśmy (sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skręcane, sprężyny kształtowane lub zgodnie z potrzebą klienta), precyzyjne spawanie automatyczne (zespoły i podzespoły), Wykonywanie zgodnie z potrzebą klienta i przy jego współpracy dla branży lotniczej kosmonautycznej, samochodowej, zbrojeniowej, itd

 2. MUELLES MELERO SL

  Hiszpania

  Producenci sprężyn dociskowych, rozciąganych, skręcanych i formowanych.

 1. ZEHR SA

  Francja

 2. SOARES & SIMÕES, LDA

  Portugalia

 3. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Turcja

 4. MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L.

  Włochy

 5. KLEIDIS SPRINGS

  Grecja

 6. HAKAN YAY

  Turcja

 7. LEE SPRING

  Zjednoczone Królestwo

 8. RESSORT MAROC

  Maroko

 1. YAYTEK YAY

  Turcja

 2. ITALMOLLE

  Włochy

 3. MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM)

  Hiszpania

 4. I.M.M.E.A. (S.A.S.)

  Włochy

 5. HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD

  Chiny

 6. REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN

  Niemcy

 7. NEUNKIRCHNER PRÄZISIONSFEDER- WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. RESSORTS LACROIX

  Francja

 9. G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo