• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny precyzyjne

Wyniki dla

Sprężyny precyzyjne - Import eksport

 1. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Niemcy

  Jesteśmy średniej wielkości producentem sprężyn technicznych z Schwabach koło Norymbergi i dziś z ok. 50 pracownikami prezentujemy się jako tradycyjny i kompetentny producent sprężyn technicznych i części giętych ze stali, stali szlachetnej i metali nieżelaznych - od specjalnych rozwiązań problemów do produkcji wielkoseryjnej. W firmie Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG. innowacyjność jest zapewniona przez know-how. Know-how to korzystanie z doświadczeń i przewidywanie najnowszych osiągnięć. Innowacyjne rozwiązania wymagają obu tych elementów. Skorzystaj więc z naszego doświadczenia, naszej wiedzy, naszej jakości i niezawodności dostaw.

 2. ADRIATICA MOLLE SRL

  Włochy

  Założona w 1977 roku jako firma rodzinna, Adriatica Molle, w nieco ponad dekadę rozwinęła się i zajęła znaczące miejsce na włoskim rynku w branży produkcji sprężyn i obróbki drutu metalowego. Zaangażowanie w badania i projektowanie, wraz z dostarczaniem zaawansowanych technologicznie systemów, pozwoliło firmie Adriatica Molle szybko odpowiedzieć na potrzeby zróżnicowanych sektorów produktów i zapewnić odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne.

 3. GUTEKUNST FEDERN

  Niemcy

  Firma Gutekunst Federn należy do wiodących w Europie producentów sprężyn. Poza 12 603 różnymi rozmiarami standardowych sprężyn ściskających, rozciąganych, skrętnych oraz elementów giętych z drutu, Gutekunst Federn projektuje i produkuje wyroby na indywidualne zamówienie klientów zarówno w małych, jak i w dużych seriach. Firma Gutekunst Federn pragnie być nie tylko producentem wysokiej jakości sprężyn metalowych, lecz również partnerem i usługodawcą dla swoich klientów. Katalog sprężyn, obliczanie sprężyn oraz generator danych CAD na stronie www.federnshop.com.

 4. WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH

  Niemcy

 5. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. O.M.D. OFFICINA MECCANICA D'ADAMO SAS

  Włochy

 2. ELAKO S.A.

  Grecja

  Firma ELAKO od 1999 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprężyn we wszystkich rozmiarach, przy użyciu różnych materiałów o rozmaitych wykończeniach. Haki mogą być płaskie, okrągłe, prostokątne i prawie każdego innego kształtu. Sprężyny torsyjne, które mogą zostać użyte do każdego skomplikowanego zastosowania we wszystkich rozmiarach, z pojedynczą lub podwójną spiralą. Proponujemy bogaty wybór sprężyn kompresyjnych, spiralnych, torsyjnych, płaskich, precyzyjnych do różnorodnych zastosowań oraz sprężyn na miarę. Wysyłamy sprężyny na cały świat.

 3. MDP SAS

  Francja

  Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo MDP (La Maison du Décolletage et du Pivotage) jest jednym z francuskich liderów w produkcji na zamówienie wyrobów z drutów metalowych, łańcuchów i sprężyn ściskowych, rozciąganych, skręcanych, z drutu formowanego i wielopłytkowe. MDP produkuje elementy jednostkowe, a także małe, średnie i duże serie. Średnica drutu: od 0, 10 do 15 mm, 0, 10 do 8 mm w przypadku małej, średniej i dużej serii, 8 mm do 15 mm w przypadku małej serii. MDP towarzyszy Ci od fazy prototypu po realizację dużych serii. Surowce obrabiane przez MDP: Struny pianina, stal nierdzewna, drut ocynkowany/jasny, brąz, mosiądz, stal, surowce nierdzewne, nieżelazne. MDP jest wyposażone w świeżej daty i efektywny park maszynowy, na przykład maszyny sterowane numerycznie i wielosuwakowe, pozwalające MDP zagwarantować konkurencyjne ceny. MDP posiada certyfikat ISO 9001 2000. MDP działa na rzecz branż takich jak kolej, lotnictwo, artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt, itp.

 4. MECASPRING

  Belgia

  Grupa MECASPRING projektuje, produkuje i sprzedaje wszelkiego rodzaju sprężyny. Firma MECASPRING posiada międzynarodową renomę w dziedzinie wykonywania: Precyzyjnych sprężyn z drutu i taśmy (sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skręcane, sprężyny kształtowane lub zgodnie z potrzebą klienta), precyzyjne spawanie automatyczne (zespoły i podzespoły), Wykonywanie zgodnie z potrzebą klienta i przy jego współpracy dla branży lotniczej kosmonautycznej, samochodowej, zbrojeniowej, itd

 5. MUELLES MELERO SL

  Hiszpania

  Producenci sprężyn dociskowych, rozciąganych, skręcanych i formowanych.

 1. GREMET ZAKŁAD SPRĘŻYN

  Polska

  Produkcja sprężyn z drutu i taśmy

 2. ZEHR SA

  Francja

 1. MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L.

  Włochy

 2. KLEIDIS SPRINGS

  Grecja

 3. SOARES & SIMÕES, LDA

  Portugalia

 4. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Turcja

 5. LEE SPRING

  Zjednoczone Królestwo

 6. HAKAN YAY

  Turcja

 7. RESSORT MAROC

  Maroko

 8. YAYTEK YAY

  Turcja

 1. ITALMOLLE

  Włochy

 2. MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM)

  Hiszpania

 3. I.M.M.E.A. (S.A.S.)

  Włochy

 4. HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD

  Chiny

 5. WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH

  Niemcy

 6. NEUNKIRCHNER PRÄZISIONSFEDER- WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. RESSORTS LACROIX

  Francja

 8. WAGNER VERWALTUNGS GMBH

  Niemcy

 9. TELSAMA METAL LTD. STI.

  Turcja

 10. VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja