• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny płytkowe

Wyniki dla

Sprężyny płytkowe - Import eksport

 1. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma ZIMMERMANN Technische Federn to kompetentny projektant i dostawca sprężyn i modułów zawieszenia do złożonych zastosowań. Siedziba ZIMMERMANN GmbH znajduje się w regionie przygranicznym, a dokładniej w Leutersdorf. Firma ma ponad 100 lat doświadczenia w dziedzinie opracowywania i produkcji kompleksowych systemów sprężynowych. Z biegiem lat, zbudowaliśmy solidne relacje zaufania między klientami, pracownikami i zarządem firmy. Zakres proponowanych sprężyn obejmuje: sprężyny ściskane, rozciąganie i skręcane, tłoczone części zginane, płytki, sprężyny spiralne do zespołów uniwersalnych. Wszystko jest możliwe! Firma ZIMMERMANN Technische Federn GmbH zawsze stawia sobie bardzo wysokie wymagania tak samo jak wobec jakości proponowanych sprężyn. Dzięki naszym doskonałym szkoleniom i ciągłemu rozwijaniu kompetencji naszych pracowników firma ZIMMERMANN zbudowała kompleksową wiedzę fachową w swojej dziedzinie.

 2. SCHNORR GMBH

  Niemcy

  Produkujemy sprężyny talerzowe, podkładki zabezpieczające i podkładki zaciskowe, sprężyny faliste, części tłoczone ze stali sprężynowej. Produkty SCHNORR® to pierwszy wybór wszędzie tam, gdzie metal ze względu na siłę i kształt spełnia wymagające funkcje ruchowe - sprężynowe - zabezpieczające. Jako pionier w dziedzinie sprężyn talerzowych Adolf Schnorr założył w 1908 roku rodzinną firmę zarządzaną przez właściciela. Dzisiaj SCHNORR® należy do wiodących międzynarodowych firm zapewniających rozwiązywania problemów w dziedzinie sprężyn talerzowych i gwintów zabezpieczających, z oddziałami na całym świecie. Obok wieloletniego doświadczenia w wytłaczaniu i ciągnieniu firma dysponuje technologią cięcia precyzyjnego, know-how w zakresie produkcji sprężyn talerzowych o krótkiej drodze sprężynowania oraz szeroką ofertą drugiej grupy produktów - sprężyn falistych jako elementów specjalnych.

 3. P.J. PRAUSE DUROTEC GMBH

  Niemcy

  Paul Joachim Prause założył w 1974 r. firmę Schichtstofftechnik Prause, przemianowaną w 1998 r. na P. J. Prause Durotec GmbH. P. J. Prause w ramach niemieckich targów 3M, dzięki swojemu materiałowi kompozytowo-włóknowemu Scotchply™ istotnie wpłynął na zastosowania techniczne sprężyn piórowych z tworzyw sztucznych w Niemczech oraz w Europie. Prause Durotec GmbH dysponuje 35 latami doświadczenia w wytwarzaniu i stosowaniu sprężyn piórowych z kompozytów włóknowych. Prause Durotec jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym 16 pracowników, a jednocześnie mającym klientów na całym świecie. Produkujemy płaskie resory piórowe z włókien węglowych, szklanych typu E i S oraz żywic epoksydowych. Używane przy produkcji materiały pre-impregnowane UD (UD = unidirektional) spełniają normy lotnicze i wojskowe.

 4. FEDERNFABRIK SUBTIL GMBH - (SUBTIL GROUP)

  Niemcy

  Grupa Subtil zatrudniająca ponad 360 pracowników w trzech lokalizacjach produkuje wszelkiego rodzaju sprężyny techniczne, takie jak sprężyny ściskane, rozciągane, skrętne, tuleje detencyjne/sprężynowe, a także elementy formowane z drutu i tłoczone elementy gięte najwyższej jakości. Wraz z naszymi partnerami w dziedzinie usług wykończeniowych, takich jak obróbka powierzchniowa, oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów w tych dziedzinach z jednego źródła: sprężyny ściskane od 0, 10 mm do maks. 12 mm średnicy drutu. Sprężyny naciągowe/legendarne/skrętne o średnicy drutu od 0, 20 mm do maks. 12 mm średnicy drutu. Elementy formowane z drutu o średnicy od 0, 20 mm do maks. 12 mm z drutu okrągłego i profilowego. Elementy gięte z taśmy o grubości od 0, 2 do 3 mm i szerokości do 100 mm.

 5. KESSEN RESSORTS

  Belgia

  Les Ressorts Kessen to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprężyn przemysłowych, pakowaniu i składaniu części i drutów. Sprężyny ściskania, sprężyny rozciągania, sprężyny skręcania, wszelkie elementy z drutu, elementy składane z drutu. Produkcja na zimno, a także na gorąco, dla średnic od 0, 1 mm do 60 mm. Nasze główne sektory działalności to: hutnictwo, elektronika, lotnictwo, przemysł spożywczy itd.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JOHANN VITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JOHANN VITZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 2. RWU INDUSTRIEFEDERN & GUMMITECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma RWU INDUSTRIEFEDERN & GUMMITECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 3. EMIL HEMBECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EMIL HEMBECK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 4. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francja

  Firma LE RESSORT INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, sprężyny śrubowe, sprężyny ze stali nierdzewnej, sprężyny płaskie, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Geispolsheim-Gare, Francja.

 5. ALFRED WEIGEL FEDERNFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALFRED WEIGEL FEDERNFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 1. F.LLI AUCIELLO SRL

  Włochy

  Firma F.LLI AUCIELLO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, Hamulce do pojazdów, części zamienne do hamulców pojazdów przemysłowych, wymiana tarcz hamulcowych, Sprężyny płytkowe, doszlifowywanie tarcz hamulcowych, Hamulce do pojazdów, naprawa resorów do ciężarówek, i przeglądy krokwi. Ma siedzibę w Modugno, Włochy.

 2. PETER KERPAL INDUSTRIEFEDERN

  Niemcy

  Firma PETER KERPAL INDUSTRIEFEDERN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 1. SPIRAL AG

  Szwajcaria

  Firma SPIRAL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Horgen, Szwajcaria.

 2. PRESSIRESSORT

  Francja

  Opracowanie, projekt, produkcja i sprzedaż wszelkiego typu sprężyn dla przemysłu - lotniczego, jądrowego, mechanicznego, transportu, naprawy statków, petrochemicznego, rolno-spożywczego, medycznego. PRESSIRESSORT dostarcza również produkty przeznaczone do zapór wodnych. Oferujemy produkcję sprężyn na zamówienie i projektowanie wspomagane komputerowo. sprężyny resorowe Produkcja szpilek, zawleczek beta, pierścieni sprężystych, sprężyn spiralnych, sprężyn z metalu lub drutu itd.Tworzywa: stal, stal nierdzewna, Inconel, Bronze Phosphoreux, miedź, beryl i inne. Tworzenie rozwiązań w dziedzinie wysoko zaawansowanych technologicznie sprężyn resorowych do obliczania prototypów oraz części do małych i dużych serii. Nasi klienci, technicy lub inżynierowie oraz pracownie architektów korzystają ze specyficznej wiedzy w dziedzinie projektowania wyrobów i wymyślania nowych rozwiązań. : Od pojedyńczych egzemplarzy do dużych serii z drutu o średnicy od 0, 2 do 50 mm.

 3. OY LESJÖFORS AB

  Finlandia

  Firma LESJÖFORS posiada duże doświadczenie w produkcji sprężyn i nieustannie skupia się na rozwoju technologicznym w tej dziedzinie. Główną przewagę konkurencyjną jest szeroki asortyment oraz wysoka jakość produktów i obsługi. Nasza gama sprężyn posiada unikalny zakres i słynie z trwałości, możliwości dostosowywania i wprowadzania zmian. Nasze sprężyny wykorzystywane są w prawie każdym sektorze przemysłu - do generowania energii, w przemyśle papierniczym i celulozowym, ale również w branży morskiej, automatyce i w infrastrukturze. Nasze działania w dziedzinie sprężyn koncentrują się na ich produkcji, magazynowaniu i dystrybucji. Dostosowując się do wymagań klientów, magazynujemy i dystrybuujemy wszystkie rodzaje sprężyn. Firma Lesjöfors magazynuje ponad 10 000 standardowych elementów przeznaczonych do dostawy bezpośredniej.

 4. MDP SAS

  Francja

  Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo MDP (La Maison du Décolletage et du Pivotage) jest jednym z francuskich liderów w produkcji na zamówienie wyrobów z drutów metalowych, łańcuchów i sprężyn ściskowych, rozciąganych, skręcanych, z drutu formowanego i wielopłytkowe. MDP produkuje elementy jednostkowe, a także małe, średnie i duże serie. Średnica drutu: od 0, 10 do 15 mm, 0, 10 do 8 mm w przypadku małej, średniej i dużej serii, 8 mm do 15 mm w przypadku małej serii. MDP towarzyszy Ci od fazy prototypu po realizację dużych serii. Surowce obrabiane przez MDP: Struny pianina, stal nierdzewna, drut ocynkowany/jasny, brąz, mosiądz, stal, surowce nierdzewne, nieżelazne. MDP jest wyposażone w świeżej daty i efektywny park maszynowy, na przykład maszyny sterowane numerycznie i wielosuwakowe, pozwalające MDP zagwarantować konkurencyjne ceny. MDP posiada certyfikat ISO 9001 2000. MDP działa na rzecz branż takich jak kolej, lotnictwo, artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt, itp.

 5. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Austria

  Hutter & Schrantz Stahlfedern projektuje i produkuje wysokiej jakości sprężyny, jak również elementy gięte z drutu na potrzeby przemysłu i branży rzemieślniczej. Czołowe firmy działające w różnych branżach zaufały nam, jako liderowi rynku, co odniosło korzystny wpływ na ich efektywność. Nasze produkty: sprężyny samochodowe, sprężyny zginane, piórkowe, płaskie i kształtowane, elementy z drutu to celów technicznych, sprężyny naciskowe, sprężyny do celów technicznych, sprężyny śrubowe stożkowe, kolumnowe, śrubowe, specjalne, skrętne, rozciągane, spiralne, elementy gięte i tłoczone itd.

 6. ADOLF BRENNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. DFF FEDERN UND FAHRZEUGTEILE GMBH

  Niemcy

 8. WAGNER FEDERN GMBH

  Niemcy

 1. BRAUMANN GMBH

  Niemcy

 2. R&L PARTS

  Turcja

 3. SPRING GROUP S.R.L.

  Włochy

 4. DPIA - DISTRIBUTION DE PRODUITS INDUSTRIELS ET AUTOMOBILES

  Francja

 5. ANTWERPS TECHNISCH VERENBEDRIJF

  Belgia

 6. VAN OVERBERGHE VEREN

  Belgia

 7. DAKPART YAZICILAR OTOMOTIV INS. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 8. FWG-IHW TECHN. FEDERN GMBH

  Niemcy

 9. HERMANS VERENFABRIEK

  Belgia

 10. INDUSTRIEVEREN ALGOET

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo