• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny śrubowe

Wyniki dla

Sprężyny śrubowe - Import eksport

 1. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 2. MONNINGER FEDERN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 75 lat Monninger jest kompetentnym specjalistą w dziedzinie stali nierdzewnej i sprężyn stalowych. Doświadczenie, bliskie relacje z klientami i dbałośc o wysoką jakość zawsze były podstawą sukcesu. Już w 1994 roku po raz pierwszy uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. W 2012 roku wkroczyliśmy w nową erą wraz z otrzymaniem certyfikatu zgodności z ISO TS 16949, który charakteryzuje wszystkie nasze działania. Od dawna solidna firma stała się marką, która zyskała uznanie zarówno wśród klientów, jak i w kręgach specjalistów. Dobra reputacja opiera się na solidnych stałych wartościach – od założenia firmy w 1945 roku do dzisiaj: Precyzja. Dynamika. Duch techniki i inżynierii. Włączanie dynamiki. Czas poświęcić więcej czasu na te kluczowe kompetencje, strategicznie dostosowując firmę do przyszłości i pozycjonując ją i nakierowując na rynek zewnetrzny. W ścisłej współpracy z firmą konsultingową w dziedzine zarządzania marką Monninger opracował nową strategię dotyczącą wizerunku marki, która tworzy wyraźną i czytelną tożsamość.

 3. PIERON GMBH

  Niemcy

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 4. FEDERNFABRIK SUBTIL GMBH - (SUBTIL GROUP)

  Niemcy

  Grupa Subtil zatrudniająca ponad 360 pracowników w trzech lokalizacjach produkuje wszelkiego rodzaju sprężyny techniczne, takie jak sprężyny ściskane, rozciągane, skrętne, tuleje detencyjne/sprężynowe, a także elementy formowane z drutu i tłoczone elementy gięte najwyższej jakości. Wraz z naszymi partnerami w dziedzinie usług wykończeniowych, takich jak obróbka powierzchniowa, oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów w tych dziedzinach z jednego źródła: sprężyny ściskane od 0, 10 mm do maks. 12 mm średnicy drutu. Sprężyny naciągowe/legendarne/skrętne o średnicy drutu od 0, 20 mm do maks. 12 mm średnicy drutu. Elementy formowane z drutu o średnicy od 0, 20 mm do maks. 12 mm z drutu okrągłego i profilowego. Elementy gięte z taśmy o grubości od 0, 2 do 3 mm i szerokości do 100 mm.

 5. DIETZ GMBH

  Niemcy

  Produkcja sprężyn wymaga najwyższej precyzji, aby spełnić wszystkie wymagania stawiane skomplikowanym konstrukcjom i ich funkcjonalności. W związku z rosnącymi wymaganiami jakościowymi nieustannie rozwijamy materiały i produkty. Ich funkcjonalność zapewniają stałe testy jakościowe. Oczywiście z przyjemnością udostępnimy Państwu wyniki testów. Przy produkcji sprężyn i giętych części z drutu gwarantujemy, że nasze artykuły dotrzymają swoich obietnic. Najwyższe bezpieczeństwo dostaw i najniższe możliwe koszty przetwarzania dla naszych klientów są naszym celem. Śledzimy to za pomocą naszego systemu magazynowania wspomaganego bazą danych - zarówno w magazynie surowców, jak i w magazynie gotowych części. Dzięki naszym ekonomicznym strukturom i procesom jesteśmy w stanie bardzo elastycznie reagować na Państwa potrzeby logistyczne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHNORR GMBH

  Niemcy

  Produkujemy sprężyny talerzowe, podkładki zabezpieczające i podkładki zaciskowe, sprężyny faliste, części tłoczone ze stali sprężynowej. Produkty SCHNORR® to pierwszy wybór wszędzie tam, gdzie metal ze względu na siłę i kształt spełnia wymagające funkcje ruchowe - sprężynowe - zabezpieczające. Jako pionier w dziedzinie sprężyn talerzowych Adolf Schnorr założył w 1908 roku rodzinną firmę zarządzaną przez właściciela. Dzisiaj SCHNORR® należy do wiodących międzynarodowych firm zapewniających rozwiązywania problemów w dziedzinie sprężyn talerzowych i gwintów zabezpieczających, z oddziałami na całym świecie. Obok wieloletniego doświadczenia w wytłaczaniu i ciągnieniu firma dysponuje technologią cięcia precyzyjnego, know-how w zakresie produkcji sprężyn talerzowych o krótkiej drodze sprężynowania oraz szeroką ofertą drugiej grupy produktów - sprężyn falistych jako elementów specjalnych.

 2. MOLLIFICIO GARDESANO SPA

  Włochy

  Działalność Mollificio Gardesano obejmuje produkcję sprężyn stalowych do wszystkich zastosowań przemysłowych; małe elementy metalowe; części cięte z drutu i stali obręczowej. Firma została założona w 1953 roku i nieustannie rozwija swoją technologię, stawiając na produkcję coraz bardziej niezawodnych produktów, które spełniają potrzeby i standardy jakościowe wymagane przez klientów. Jakość dostaw gwarantuje posiadany przez firmę certyfikat UNI EN ISO 9001: 2015.

 3. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francja

 4. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

 5. OESCH GMBH

  Szwajcaria

 1. METALPOL SP. Z O.O.

  Polska

  METALPOL jest firmą rodzinną z ponad 50-letnią tradycją, zlokalizowaną w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu, w południowo-wschodniej Polsce. Naszym celem jest produkowanie i dostarczanie klientom sprężyn oraz elementów giętych z drutu wykonanych na podstawie zamówienia, rysunku, wzorca, modelu 3D, zachowując atrakcyjne warunki cenowe oraz dogodny termin realizacji. Specjalizujemy się w produkcji sprężyn na ściskanie, rozciąganie, skręcanie, oraz elementów formowanych w zakresie średnicy od 0, 2 mm do 30 mm. Obszary naszej działalności: lotnictwo i kosmonautyka, motoryzacja, inżynieria przemysłowa, rolnictwo, kolejnictwo, inżynieria elektryczna i elektronika, a także sektor medyczny. Wyposażeni w profesjonalne oprogramowanie jesteśmy w stanie zaprojektować każdą sprężynę oraz określić jej parametry pracy. Dzięki automatycznej linii do cynkowania lamelarnego możemy pokrywać sprężyny powłoką antykorozyjną. Posiadamy zautomatyzowany park maszynowy, dysponujemy wyspecjalizowanym laboratorium pomiarowym oraz wykwalifikowaną kadrą z długoletnim doświadczeniem w tej branży. Od wielu lat dysponujemy certyfikatami jakości: ISO9001, IATF 16949.

 2. E. RAMSEIER WERKZEUGNORMALIEN AG

  Szwajcaria

 1. SPRING GROUP S.R.L.

  Włochy

 2. MOLLIFICIO SCASSA MAURO - MOLLE BRESCIA

  Włochy

 3. ANAMAS SPRING MANUFACTURING AND MACHINE TRADING LTD

  Turcja

 4. UNITED SPRINGS SAS

  Francja

 5. BM - SPRING

  Bułgaria

 6. VANEL TECH LIMITED SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODDZIAL W POLSCE

  Polska

 7. NUOVO MOLLIFICIO RHODENSE S.R.L.

  Włochy

 8. INVEL PLUS SPOL. S R. O.

  Republika Czeska

 1. MICROMOLLE DI D'AGOSTINO ING.VLADIMIRO & C.

  Włochy

 2. TECHNOSPRINGS ITALIA S.R.L.

  Włochy

 3. BACCHETTI SAS

  Włochy

 4. M.S. AMBROGIO S.P.A.

  Włochy

 5. MOLLIFICIO BPS

  Włochy

 6. MOLLIFICIO RIZZINELLI S.R.L.

  Włochy

 7. MOLLIFICIO PIRANI S.R.L.

  Włochy

 8. TUNISIA TECHNOLOGIES

  Tunezja

 9. OCM MOLLIFICIO S.R.L.

  Włochy

 10. HAGENS FJEDRE A/S

  Dania