• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężyny śrubowe

Wyniki dla

Sprężyny śrubowe - Import eksport

 1. MONNINGER FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 75 lat Monninger jest kompetentnym specjalistą w dziedzinie stali nierdzewnej i sprężyn stalowych. Doświadczenie, bliskie relacje z klientami i dbałośc o wysoką jakość zawsze były podstawą sukcesu. Już w 1994 roku po raz pierwszy uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. W 2012 roku wkroczyliśmy w nową erą wraz z otrzymaniem certyfikatu zgodności z ISO TS 16949, który charakteryzuje wszystkie nasze działania. Od dawna solidna firma stała się marką, która zyskała uznanie zarówno wśród klientów, jak i w kręgach specjalistów. Dobra reputacja opiera się na solidnych stałych wartościach – od założenia firmy w 1945 roku do dzisiaj: Precyzja. Dynamika. Duch techniki i inżynierii. Włączanie dynamiki. Czas poświęcić więcej czasu na te kluczowe kompetencje, strategicznie dostosowując firmę do przyszłości i pozycjonując ją i nakierowując na rynek zewnetrzny. W ścisłej współpracy z firmą konsultingową w dziedzine zarządzania marką Monninger opracował nową strategię dotyczącą wizerunku marki, która tworzy wyraźną i czytelną tożsamość.

 2. PIERON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 3. DIETZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja sprężyn wymaga najwyższej precyzji, aby spełnić wszystkie wymagania stawiane skomplikowanym konstrukcjom i ich funkcjonalności. W związku z rosnącymi wymaganiami jakościowymi nieustannie rozwijamy materiały i produkty. Ich funkcjonalność zapewniają stałe testy jakościowe. Oczywiście z przyjemnością udostępnimy Państwu wyniki testów. Przy produkcji sprężyn i giętych części z drutu gwarantujemy, że nasze artykuły dotrzymają swoich obietnic. Najwyższe bezpieczeństwo dostaw i najniższe możliwe koszty przetwarzania dla naszych klientów są naszym celem. Śledzimy to za pomocą naszego systemu magazynowania wspomaganego bazą danych - zarówno w magazynie surowców, jak i w magazynie gotowych części. Dzięki naszym ekonomicznym strukturom i procesom jesteśmy w stanie bardzo elastycznie reagować na Państwa potrzeby logistyczne.

 4. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 5. SCHNORR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy sprężyny talerzowe, podkładki zabezpieczające i podkładki zaciskowe, sprężyny faliste, części tłoczone ze stali sprężynowej. Produkty SCHNORR® to pierwszy wybór wszędzie tam, gdzie metal ze względu na siłę i kształt spełnia wymagające funkcje ruchowe - sprężynowe - zabezpieczające. Jako pionier w dziedzinie sprężyn talerzowych Adolf Schnorr założył w 1908 roku rodzinną firmę zarządzaną przez właściciela. Dzisiaj SCHNORR® należy do wiodących międzynarodowych firm zapewniających rozwiązywania problemów w dziedzinie sprężyn talerzowych i gwintów zabezpieczających, z oddziałami na całym świecie. Obok wieloletniego doświadczenia w wytłaczaniu i ciągnieniu firma dysponuje technologią cięcia precyzyjnego, know-how w zakresie produkcji sprężyn talerzowych o krótkiej drodze sprężynowania oraz szeroką ofertą drugiej grupy produktów - sprężyn falistych jako elementów specjalnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TEVEMA

  Holandia

  Verified by europages badge

  TEVEMA od 1936r. specjalizuje się w produkcji sprężyn. Tevema Automotive Sp.z o.o., zakład produkcyjny w Polsce, produkuje sprężyny pod indywidualne zamówienie klienta z drutu w zakresie średnic 0, 03 - 20, 0 mm, formy gięte z drutu oraz elementy wykrawane z blachy. Dysponujemy bardzo dużym potencjałem produkcyjnym, jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj sprężyn. Sprężyny wykonywane są na nowoczesnych automatach CNC, które zapewniają wysoką jakość produkowanego detalu oraz dużą wydajność. Produkcja odbywa się pod nadzorem kamer i czujników zintegrowanych z maszyną gwarantującej 100% jakość elementów. Posiadamy własną narzędziownię i świadczymy usługi cięcia laserowego . Na życzenie naszych klientów stosujemy różnego rodzaju powłoki cynkowe, KTL, Delta Seal. Z uwagi na szerokie zastosowanie sprężyn w przemyśle dostarczamy nasze produkty do wielu branż między innymi motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, oświetleniowej, rolniczej, budowlanej, AGD i wielu innych. Jesteśmy dostawcą branży motoryzacyjnej dla wielu klientów Tier1 i Tier2. Nasze wyroby znajdują zastosowanie jako części konstrukcji i mechanizmów w siedzeniach, systemach zamykania, systemach bezpieczeństwa oraz wielu innych. Produkujemy sprężyny zawieszenia dla klientów OEM jak również na rynek części zamiennych znanych na rynku pod wieloma znanymi brandami naszych klientów. Spółka posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikat IATF 16949: 2016. Oferujemy pomoc w konsultacji i doborze sprężyn.

 2. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 3. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE RESSORT INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, sprężyny śrubowe, sprężyny ze stali nierdzewnej, sprężyny płaskie, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Geispolsheim, Francja.

 4. OESCH GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma OESCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Klamry do pasków, Sprężyny śrubowe, Sprężyny spiralne, sprężyny ściskowe, springs for technical purposes, Klamry do pasków, sprzączki, Sprężyny śrubowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Magden, Szwajcaria.

 5. METALPOL SP. Z O.O.

  Polska

  METALPOL jest firmą rodzinną z ponad 50-letnią tradycją, zlokalizowaną w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu, w południowo-wschodniej Polsce. Naszym celem jest produkowanie i dostarczanie klientom sprężyn oraz elementów giętych z drutu wykonanych na podstawie zamówienia, rysunku, wzorca, modelu 3D, zachowując atrakcyjne warunki cenowe oraz dogodny termin realizacji. Specjalizujemy się w produkcji sprężyn na ściskanie, rozciąganie, skręcanie, oraz elementów formowanych w zakresie średnicy od 0, 2 mm do 30 mm. Obszary naszej działalności: lotnictwo i kosmonautyka, motoryzacja, inżynieria przemysłowa, rolnictwo, kolejnictwo, inżynieria elektryczna i elektronika, a także sektor medyczny. Wyposażeni w profesjonalne oprogramowanie jesteśmy w stanie zaprojektować każdą sprężynę oraz określić jej parametry pracy. Dzięki automatycznej linii do cynkowania lamelarnego możemy pokrywać sprężyny powłoką antykorozyjną. Posiadamy zautomatyzowany park maszynowy, dysponujemy wyspecjalizowanym laboratorium pomiarowym oraz wykwalifikowaną kadrą z długoletnim doświadczeniem w tej branży. Od wielu lat dysponujemy certyfikatami jakości: ISO9001, IATF 16949.

 1. E. RAMSEIER WERKZEUGNORMALIEN AG

  Szwajcaria

  Firma E. RAMSEIER WERKZEUGNORMALIEN AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Wangen, Szwajcaria.

 2. SPRING GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma SPRING GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 1. ANAMAS SPRING MANUFACTURING AND MACHINE TRADING LTD

  Turcja

  Firma ANAMAS SPRING MANUFACTURING AND MACHINE TRADING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny dla rolnictwa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. RUGÓCENTER KFT.

  Węgry

  Firma RUGÓCENTER KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Újszilvás, Węgry.

 3. LE RESSORT

  Francja

  Firma LE RESSORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny śrubowe, Sprężyny śrubowe, i karnisze. Ma siedzibę w Herimoncourt, Francja.

 4. UNITED SPRINGS SAS

  Francja

  Firma UNITED SPRINGS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny śrubowe, sprężyny ściskowe, sprężyny skrętne, sprężyny płaskie, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Charmes, Francja.

 5. FEDERN RÜTER GMBH

  Niemcy

  Firma FEDERN RÜTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 6. VANEL TECH LIMITED SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODDZIAL W POLSCE

  Polska

  Firma VANEL TECH LIMITED SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODDZIAL W POLSCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Elementy złączne - maszyny do produkcji, sprężyny, pierścienie, łożyska, i Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Kostrzyn Nad Odra, Polska.

 7. BM - SPRING

  Bułgaria

  Firma BM - SPRING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Apriltsi, Bułgaria.

 8. MUELLES CROM

  Hiszpania

  Firma MUELLES CROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny, i uszczelnienia mechaniczne z wieloma sprężynami. Ma siedzibę w Granollers, Hiszpania.

 1. AIREDALE SPRINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AIREDALE SPRINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Keighley, Zjednoczone Królestwo.

 2. STANDART YAY SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma STANDART YAY SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, i sprężyny stalowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BULTZAKI S.L

  Hiszpania

  Firma BULTZAKI S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny, sprężyny śrubowe, i formowanie drutu. Ma siedzibę w Vitoria Gasteiz, Hiszpania.

 4. MOLLIFICIO BPS

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO BPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Milzano, Włochy.

 5. LE MOLLE S.R.L.

  Włochy

  Firma LE MOLLE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Cusano Milanino, Włochy.

 6. MOLLIFICIO BO-MOLL

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO BO-MOLL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Sant'agata Bolognese, Włochy.

 7. ANTECON S.R.L.

  Włochy

  Firma ANTECON S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Sovico, Włochy.

 8. NUOVO MOLLIFICIO RHODENSE S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVO MOLLIFICIO RHODENSE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 9. COLOMBI MOLLIFICIO S.P.A.

  Włochy

  Firma COLOMBI MOLLIFICIO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Drut sprężynowy, i Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Valmadrera, Włochy.

 10. BACCHETTI SAS

  Włochy

  Firma BACCHETTI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo