• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki tłokowo-śrubowe

Wyniki dla

Sprężarki tłokowo-śrubowe - Import eksport

 1. AF COMPRESSORS

  Belgia

  Verified by europages badge

  AF COMPRESSORS jest światowym liderem w dziedzinie trójstopniowych sprężarek tłokowych OIL FREE do rozdmuchu butelek PET. AF posiada ponad 6700 sprężarek PET na świecie. Najlepszy serwis zapewniają liczne oddziały oraz reaktywne wsparcie techniczne; innowacyjne badania i rozwój to gwarancja najlepszej na rynku wydajności energetycznej i najniższych kosztów utrzymania.

 2. AERZEN FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AERZEN FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, naprawy sprężarek, sprężarki rotacyjne śrubowe, Kompresory powietrza, i sprężarki powietrzne i gazowe. Ma siedzibę w Antony Cedex, Francja.

 3. JOSEF SCHMIDLEITNER KOMPRESSORENBAU

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF SCHMIDLEITNER KOMPRESSORENBAU, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. AERZENER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AERZENER MASCHINENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Aerzen, Niemcy.

 5. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Niemcy

  Już w 1980 roku założyciel L&W Bernd Wagner dostrzegł rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania wysokociśnieniowe i rozpoczął naprawę oraz serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, a także handel sprężarkami wysokociśnieniowymi. Wynikiem tego były ulepszenia techniczne istniejących zakładów innych producentów oraz rozwój własnych modeli sprężarek. Dzisiaj Lenhardt & Wagner GmbH jest jednym z wiodących i renomowanych przedsiębiorstw w dziedzinie zastosowań wysokiego ciśnienia na świecie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie sprężarek staliśmy się jednym z najważniejszych adresów w zakresie zastosowań wysokociśnieniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprężarki, systemy filtrujące, rozwiązania magazynowe, listwy napełniające czy monitoring, oferujemy Państwu odpowiednie, wysokiej jakości rozwiązania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 2. AIRE Y VACÍO MARTINCUCALON S.L.

  Hiszpania

  Firma AIRE Y VACÍO MARTINCUCALON S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 3. DRUCKLUFT ENGINEERING DIEHL GMBH

  Niemcy

  Firma DRUCKLUFT ENGINEERING DIEHL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

 4. EL-MA SRL

  Włochy

  Firma EL-MA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Pozzuolo Martesana, Włochy.

 5. SYNAIRGIES

  Francja

  Firma SYNAIRGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek. Ma siedzibę w Valenciennes, Francja.

 1. SENSI LTD

  Ukraina

  Firma SENSI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 2. GIRODIN SAUER - COMPRESSEURS

  Francja

  Firma GIRODIN SAUER - COMPRESSEURS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Sprężarki, i sprężarki przemienne wysokoprężne. Ma siedzibę w Cormeilles En Parisis, Francja.

 1. MAPRO INTERNATIONAL S.P.A.

  Włochy

  Firma MAPRO INTERNATIONAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, wentylatory promieniowe, i pompa próżniowa. Ma siedzibę w Nova Milanese, Włochy.

 2. GECOMSUR

  Hiszpania

  Firma GECOMSUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja i naprawa sprężarek. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 3. AYDIN TRAFO AIR COMPRESSORS AND HIGH PRESSURE WASHERS

  Turcja

  Firma AYDIN TRAFO AIR COMPRESSORS AND HIGH PRESSURE WASHERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik ciśnieniowy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Francja

  Firma ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki tłokowo-śrubowe, sprężarki klimatyzacyjne do użytku przemysłowego, Sprężarki tłokowo-śrubowe, instalacje i maszyny separujące kondensaty, i konserwacja sprężarek cicho pracujących. Ma siedzibę w Aigrefeuille Sur Maine, Francja.

 5. F-DGS

  Francja

  Firma F-DGS, roku i działającą w sektorze Odpowietrzanie, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, kompresory gazu, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Sprężarki przeponowe. Ma siedzibę w EVRY CEDEX, Francja.

 6. ERVOR

  Francja

  Firma ERVOR, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki odśrodkowe, Sprężarki przeponowe, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki odśrodkowe, i Sprężarki przeponowe. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 7. GERMANBLAST GMBH

  Niemcy

  Firma GERMANBLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Flensburg, Niemcy.

 8. COMPREX

  Belgia

  Firma COMPREX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki tłokowe, narzędzia pneumatyczne, części zamienne do kompresorów, i sprężarki śrubowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. ACI - AIR CENTER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma ACI - AIR CENTER INTERNATIONAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 2. THOMAS BECKENDORF

  Niemcy

  Firma THOMAS BECKENDORF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 3. MÄRKISCHES - DRUCKLUFT -TEAM GMBH

  Niemcy

  Firma MÄRKISCHES - DRUCKLUFT -TEAM GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. DRUCKLUFT PAUL HUSCHENHÖFER OHG

  Niemcy

  Firma DRUCKLUFT PAUL HUSCHENHÖFER OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Viez, Niemcy.

 5. BORSIG ZM COMPRESSION GMBH

  Niemcy

  Firma BORSIG ZM COMPRESSION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Meerane, Niemcy.

 6. LINGE DRUCKLUFTTECHNIK

  Niemcy

  Firma LINGE DRUCKLUFTTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Langwedel, Niemcy.

 7. AERZEN ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma AERZEN ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, dmuchawy, turbodmuchawy, i Sprężarki. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 8. HOWDEN BC COMPRESSORS

  Francja

  Firma HOWDEN BC COMPRESSORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, i sprężarki odśrodkowe. Ma siedzibę w Nogent-Sur-Oise Cedex, Francja.

 9. KERN DRUCKLUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KERN DRUCKLUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 10. LS - DRUCKLUFT JÖRG LATZA

  Niemcy

  Firma LS - DRUCKLUFT JÖRG LATZA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Limeshain, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sprężarki tłokowo-śrubowe - Import eksport

Liczba wyników

291 Przedsiębiorstwa