• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki tłokowo-śrubowe

Wyniki dla

Sprężarki tłokowo-śrubowe - Import eksport

 1. OMEGA AIR

  Słowenia

  Verified by europages badge

  OMEGA AIR d.o.o. Firma OMEGA AIR d.o.o. Ljubljana została założona w 1998 roku i jest prywatną, technologiczną firmą z siedzibą w Lublanie, stolicy Słowenii. OMEGA AIR d.o.o. zatrudnia obecnie prawie 400 osób. Jako specjalista w dziedzinie filtracji i oczyszczania gazów jesteśmy reprezentowani na całym świecie. Nasza szeroka gama produktów może być stosowana w przemyśle ogólnym, elektronicznym, spożywczym, chemicznym, petrochemicznym, tworzyw sztucznych, farmaceutycznym, medycznym oraz samochodowym. Nasz system zarządzania jakością jest certyfikowany zgodnie z normami ISO i ASME: Wysoko wykwalifikowany i zmotywowany zespół inżynierów ds. badań i rozwoju prowadzi badania podstawowe, projektuje produkty, konstrukcje elektroniczne, opracowuje prototypy, narzędzia i przeprowadza testy. Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących na świecie producentów filtrów sprężonego powietrza.

 2. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 3. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Już w 1980 roku założyciel L&W Bernd Wagner dostrzegł rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania wysokociśnieniowe i rozpoczął naprawę oraz serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, a także handel sprężarkami wysokociśnieniowymi. Wynikiem tego były ulepszenia techniczne istniejących zakładów innych producentów oraz rozwój własnych modeli sprężarek. Dzisiaj Lenhardt & Wagner GmbH jest jednym z wiodących i renomowanych przedsiębiorstw w dziedzinie zastosowań wysokiego ciśnienia na świecie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie sprężarek staliśmy się jednym z najważniejszych adresów w zakresie zastosowań wysokociśnieniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprężarki, systemy filtrujące, rozwiązania magazynowe, listwy napełniające czy monitoring, oferujemy Państwu odpowiednie, wysokiej jakości rozwiązania.

 4. AF COMPRESSORS

  Belgia

  Verified by europages badge

  AF COMPRESSORS jest światowym liderem w dziedzinie trójstopniowych sprężarek tłokowych OIL FREE do rozdmuchu butelek PET. AF posiada ponad 6700 sprężarek PET na świecie. Najlepszy serwis zapewniają liczne oddziały oraz reaktywne wsparcie techniczne; innowacyjne badania i rozwój to gwarancja najlepszej na rynku wydajności energetycznej i najniższych kosztów utrzymania.

 5. AERZEN FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AERZEN FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, naprawy sprężarek, sprężarki rotacyjne śrubowe, Kompresory powietrza, i sprężarki powietrzne i gazowe. Ma siedzibę w Antony Cedex, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JOSEF SCHMIDLEITNER KOMPRESSORENBAU

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF SCHMIDLEITNER KOMPRESSORENBAU, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. AERZENER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AERZENER MASCHINENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Aerzen, Niemcy.

 3. AIRE Y VACÍO MARTINCUCALON S.L.

  Hiszpania

  Firma AIRE Y VACÍO MARTINCUCALON S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 4. DRUCKLUFT ENGINEERING DIEHL GMBH

  Niemcy

  Firma DRUCKLUFT ENGINEERING DIEHL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

 5. EL-MA SRL

  Włochy

  Firma EL-MA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Pozzuolo Martesana, Włochy.

 1. SYNAIRGIES

  Francja

  Firma SYNAIRGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek. Ma siedzibę w Valenciennes, Francja.

 2. SENSI LTD

  Ukraina

  Firma SENSI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 1. GECOMSUR

  Hiszpania

  Firma GECOMSUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja i naprawa sprężarek. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 2. MAPRO INTERNATIONAL S.P.A.

  Włochy

  Firma MAPRO INTERNATIONAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, wentylatory promieniowe, i pompa próżniowa. Ma siedzibę w Nova Milanese, Włochy.

 3. ERVOR

  Francja

  Firma ERVOR, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki odśrodkowe, Sprężarki przeponowe, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki odśrodkowe, i Sprężarki przeponowe. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 4. F-DGS

  Francja

  Firma F-DGS, roku i działającą w sektorze Odpowietrzanie, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki przeponowe, kompresory gazu, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Sprężarki przeponowe. Ma siedzibę w EVRY CEDEX, Francja.

 5. GIRODIN SAUER - COMPRESSEURS

  Francja

  Firma GIRODIN SAUER - COMPRESSEURS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Sprężarki, i sprężarki przemienne wysokoprężne. Ma siedzibę w Cormeilles En Parisis, Francja.

 6. BOUTIQUE-MTMI

  Francja

  Firma BOUTIQUE-MTMI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach air compressors, Filter cartridge, instalacje i urządzenia na sprężone powietrze, i tanks. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 7. AYDIN TRAFO AIR COMPRESSORS AND HIGH PRESSURE WASHERS

  Turcja

  Firma AYDIN TRAFO AIR COMPRESSORS AND HIGH PRESSURE WASHERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik ciśnieniowy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Francja

  Firma ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki tłokowo-śrubowe, sprężarki klimatyzacyjne do użytku przemysłowego, Sprężarki tłokowo-śrubowe, instalacje i maszyny separujące kondensaty, i konserwacja sprężarek cicho pracujących. Ma siedzibę w Aigrefeuille Sur Maine, Francja.

 1. AIRTECH KOMPRESSOREN U. DRUCKLUFTTECHNIK

  Niemcy

  Firma AIRTECH KOMPRESSOREN U. DRUCKLUFTTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Nordhausen, Niemcy.

 2. BIELER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BIELER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Cleebronn, Niemcy.

 3. QUALITAIR GMBH

  Szwajcaria

  Firma QUALITAIR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Zofingen, Szwajcaria.

 4. AIRKO AUSTRIAN COMPRESSORS

  Austria

  Firma AIRKO AUSTRIAN COMPRESSORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Schiedlberg, Austria.

 5. PTG DEUTSCHLAND GMBH - PRECISION COMPONENTS

  Niemcy

  Firma PTG DEUTSCHLAND GMBH - PRECISION COMPONENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - maszyny i urządzenia, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Hodowla - maszyny i urządzenia, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 6. GRASL DRUCKLUFT TECHNIK

  Austria

  Firma GRASL DRUCKLUFT TECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Atzenbrugg, Austria.

 7. PETMAKSAN COMPRESSORS MACHINERY CO.LTD.

  Turcja

  Firma PETMAKSAN COMPRESSORS MACHINERY CO.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 8. SILO-AIR KOMPRESSORENHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma SILO-AIR KOMPRESSORENHANDEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Taufkirchen, Niemcy.

 9. MGF COMPRESSORS SRL

  Włochy

  Firma MGF COMPRESSORS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach kompresory medyczne, i sprężarki wytłumione. Ma siedzibę w Abbiategrasso, Włochy.

 10. MÄRKISCHES - DRUCKLUFT -TEAM GMBH

  Niemcy

  Firma MÄRKISCHES - DRUCKLUFT -TEAM GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sprężarki tłokowo-śrubowe - Import eksport

Liczba wyników

301 Przedsiębiorstwa