• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki tłokowo-śrubowe

Wyniki dla

Sprężarki tłokowo-śrubowe - Import eksport

 1. OMEGA AIR

  Słowenia

  OMEGA AIR d.o.o. Firma OMEGA AIR d.o.o. Ljubljana została założona w 1998 roku i jest prywatną, technologiczną firmą z siedzibą w Lublanie, stolicy Słowenii. OMEGA AIR d.o.o. zatrudnia obecnie prawie 400 osób. Jako specjalista w dziedzinie filtracji i oczyszczania gazów jesteśmy reprezentowani na całym świecie. Nasza szeroka gama produktów może być stosowana w przemyśle ogólnym, elektronicznym, spożywczym, chemicznym, petrochemicznym, tworzyw sztucznych, farmaceutycznym, medycznym oraz samochodowym. Nasz system zarządzania jakością jest certyfikowany zgodnie z normami ISO i ASME: Wysoko wykwalifikowany i zmotywowany zespół inżynierów ds. badań i rozwoju prowadzi badania podstawowe, projektuje produkty, konstrukcje elektroniczne, opracowuje prototypy, narzędzia i przeprowadza testy. Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących na świecie producentów filtrów sprężonego powietrza.

 2. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Niemcy

  Już w 1980 roku założyciel L&W Bernd Wagner dostrzegł rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania wysokociśnieniowe i rozpoczął naprawę oraz serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, a także handel sprężarkami wysokociśnieniowymi. Wynikiem tego były ulepszenia techniczne istniejących zakładów innych producentów oraz rozwój własnych modeli sprężarek. Dzisiaj Lenhardt & Wagner GmbH jest jednym z wiodących i renomowanych przedsiębiorstw w dziedzinie zastosowań wysokiego ciśnienia na świecie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie sprężarek staliśmy się jednym z najważniejszych adresów w zakresie zastosowań wysokociśnieniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprężarki, systemy filtrujące, rozwiązania magazynowe, listwy napełniające czy monitoring, oferujemy Państwu odpowiednie, wysokiej jakości rozwiązania.

 3. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 4. AF COMPRESSORS

  Belgia

  AF COMPRESSORS jest światowym liderem w dziedzinie trójstopniowych sprężarek tłokowych OIL FREE do rozdmuchu butelek PET. AF posiada ponad 6700 sprężarek PET na świecie. Najlepszy serwis zapewniają liczne oddziały oraz reaktywne wsparcie techniczne; innowacyjne badania i rozwój to gwarancja najlepszej na rynku wydajności energetycznej i najniższych kosztów utrzymania.

 5. HENGONG PRECISION EQUIPMENT

  Chiny

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AERZEN FRANCE

  Francja

 2. JOSEF SCHMIDLEITNER KOMPRESSORENBAU

  Austria

 3. AERZENER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

 4. AIRE Y VACÍO MARTINCUCALON S.L.

  Hiszpania

 5. DRUCKLUFT ENGINEERING DIEHL GMBH

  Niemcy

 1. EL-MA SRL

  Włochy

 2. SENSI LTD

  Ukraina

 1. F-DGS

  Francja

 2. BOUTIQUE-MTMI

  Francja

 3. MAPRO INTERNATIONAL S.P.A.

  Włochy

 4. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Francja

 5. AYDIN TRAFO AIR COMPRESSORS AND HIGH PRESSURE WASHERS

  Turcja

 6. GECOMSUR

  Hiszpania

 7. ENKOSAN KOMPRESOR VE MAKINE SAN. TIC A.S.

  Turcja

 8. SHANGHAI SONGYU TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ukraina

 1. CIPA AIR COMPRESOARE SRL

  Rumunia

 2. VMC SPA

  Włochy

 3. MGF COMPRESSORS SRL

  Włochy

 4. PETMAKSAN COMPRESSORS MACHINERY CO.LTD.

  Turcja

 5. COMPREX

  Belgia

 6. ROCDAS (HK) INDUSTRIAL LIMITED

  Chiny

 7. NICOLE TRADE

  Rumunia

 8. FOLCH TÉCNICA INDUSTRIAL

  Hiszpania

 9. OZEN COMPRESSOR

  Turcja

 10. AKKUS YEDEK PARÇA

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Sprężarki tłokowo-śrubowe - Import eksport

Liczba wyników

301 przedsiębiorstwa