• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki przeponowe

Wyniki dla

Sprężarki przeponowe - Import eksport

 1. NOVA WERKE AG - NOVA SWISS

  Szwajcaria

  Doskonałe firmy potrzebują doskonałych partnerów do rozwoju tego, co jest i co dopiero będzie. Z pionierskim duchem i zdolnościami adaptacyjnymi, NOVA SWISS pracuje nad przyszłościowymi rozwiązaniami dla Twoich produktów. Przyszłość jest nowa — przyszłość to NOVA. Dołącz do nas na drodze do przyszłości. NOVA WERKE AG to szwajcarska firma technologiczna z siedzibą w Effretikon i filiami we Francji, w Niemczech i Hongkongu. Firma rozwija się i produkuje pod marką jakości NOVA SWISS® w czterech liniach produktowych in. obszarach produktowych: technologia wysokich ciśnień, komponenty do silników Diesla, technologia powierzchni oraz komponenty wodorowe. Nasze kompleksowe usługi i innowacyjne, zaawansowane technologicznie komponenty i procesy są ukierunkowane na wymagające zastosowania i spełniają najsurowsze wymagania w zakresie jakości, niezawodności, standaryzacji i bezpieczeństwa. Nasi klienci i ich interesy są w centrum naszej uwagi.

 2. NOVA WERKE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. FÜRGUT GMBH

  Niemcy

 4. MEWASA AG

  Szwajcaria

 5. MEHRER COMPRESSION GMBH

  Niemcy

  Mehrer Kompressoren – Wasz partner w dziedzinie kompresji gazów i powietrza. Działając od 1889 roku, Mehrer jest jednym z najstarszych i najbardziej tradycyjnnych producentów sprężarek na świecie i jest dziś jednym z wiodących producentów bezolejowych sprężarek tłokowych i membranowych do wymagających technicznie zadań. Jako partner w przemyśle procesowym i gazowym specjalizujemy się w niezawodnym, ekonomicznym i bezwysiłkowym sprężaniu gazów, mieszanin gazów i powietrza. Nasze motto to: "Customized Compression". Produkujemy urządzenia pojedyncze i w małych seriach i realizujemy kompresory specjalne według Twoich wymagań. Zapewni to, że otrzymasz urządzenie odpowiadające Twojemu zastosowaniu i potrzebom. Dzięki Twojemu projektowi i naszym systemom zarządzania usługami zapewniamy Ci, że nasze urządzenia osiągają najwyższy przebieg i czas pracy, a także możliwie największą wartość dodaną przez cały czas użytkowania urządzenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HYCO VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Oferujemy 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji pomp membranowych i tłokowych do odprowadzania i transportu gazów i oparów, do zastosowań na całym świecie. Projektujemy, rozwijamy i produkujemy nasze wyrobyw naszej siedzibie w południowej części Monachium. Oferujemy najwyższą jakość, innowacyjność i zgodność z kryteriami ekologicznymi. Nasza oferta obejmuje pompy membranowe i tłokowe z napędem liniowym lub z prętem przyłączeniowym, pompy do gazów próbnych, pompy laboratoryjne i indywidualne pompy specjalne według wymagań klienta. W sumie oferujemy ponad 40 linii produktów do różnych zastosowań. Pompy hyco® spełniają w najwyższym stopniu wymagania techniczne i ekonomiczne wytwarzania próżni. Dzięki naszemu doświadczeniu i stale rosnącemu know-how, spełniamy życzenia klientów jako firma zarόwno tradycyjna jak i innowacyjna. Zastosowanie aktualnych technologii i dobrze przemyślanych przebiegów pracy, jak również zoptymalizowane i wydajne procesy robocze gwarantują niezmiennie wysoką jakość.

 2. FORTUNE INDUSTRIES

  Indie

 3. YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

 4. F-DGS

  Francja

 5. MEFE KAUÇUK

  Turcja

 1. MAPRO INTERNATIONAL S.P.A.

  Włochy

 2. GARDNER DENVER THOMAS GMBH

  Niemcy

 1. NEUMAN & ESSER ITALIA S.R.L.

  Włochy

 2. AIRSERVICE 24

  Włochy

 3. ELETTROPNEUMATICA S.R.L.

  Włochy

 4. ELETTROTECNICA FALONE

  Włochy

 5. NE - MA S.R.L.

  Włochy

 6. ALFAMAR S.R.L.

  Włochy

 7. COMPRESORES RECOM

  Hiszpania

 8. EUROCOMPRESSORI DI ALPAGO GIORGIO & C. S.N.C.

  Włochy

 1. ASTECNICA

  Włochy

 2. ULLMANN

  Włochy

 3. C.R.C. COMPRESSORI

  Włochy

 4. U.S.A.C. S.R.L.

  Włochy

 5. ACCIARO MARIA LUCIA

  Włochy

 6. FINOCCHIARO MARIO

  Włochy

 7. R.E.N.A.T. S.R.L.

  Włochy

 8. AIR MOTOR S.R.L.

  Włochy

 9. BENVENUTI FABRIZIO

  Włochy

 10. OIL SERVICE S.R.L.

  Włochy