• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki powietrza - urządzenia i części

Wyniki dla

Sprężarki powietrza - urządzenia i części - Import eksport

 1. TECNIFLON SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tecniflon SAS z Sesto Fiorentino jest firmą przemysłową zajmującą się produkcją sprzętu, części i akcesoriów do sprężarek, a także innych rozwiązań dla branży mechanicznej, energetycznej i petrochemicznej. Firma specjalizuje się również w obróbce mechanicznej wykonywanej dla podmiotów trzecich, oferując usługi projektowe, wykonawcze i dystrybucyjne w odniesieniu do własnych produktów na terenie całych Włoch wraz z wyspami.

 2. BOGE KOMPRESSOREN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOGE KOMPRESSOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 3. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, sprężarki, sprężarki łopatkowe, i sprężarki tłokowe. Ma siedzibę w Calenzano, Włochy.

 4. ROTORSTECH

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma ROTORSTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Wirniki nośne, betoniarki, turbiny parowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, sprężarki śrubowe, i części zamienne. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 5. AIR.COMP DI CAON PAOLO

  Włochy

  Przedsiębiorstwo wykonuje instalacje przemysłowe przy zastosowaniu nowoczesnych technik i współpracuje z markami będącymi symbolem doskonałości. Jakość i innowacja to wartości firmy AIR.COMP, zawsze otwartej na nowości i wyzwania rynku. Firma odnotowała mocny wzrost, rozszerzyła dziedziny swoich kompetencji i utworzyła serwis inżynieryjny: AIRCOMP ENGINEERING. Zadaniem działu inżynieryjnego jest dostarczenie kompletnej usługi, od projektu po realizację instalacji. Wykonujemy instalacje specjalne na podstawie specyfikacji klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLINSKI AMT SP Z O O

  Polska

  Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn. Naszym głównym obszarem działalności jest pneumatyka i wszystko co związane ze sprężonym powietrzem. Prowadzimy kompleksowe usługi z zakresu sprężonego powietrza od sprzedaży przez serwisy po budowę instalacji sprężonego powierza. Zajmujemy się także sprzedażą i doborem zaworów przemysłowych takich jak: przepustnice, zasuwy nożowe i klinowe, czy specjalne zawory kulowe. Do tych zaworów oferujemy napędy elektryczne i pneumatyczne wysokiej jakości. Współpracujemy w tym zakresie z marką Rotork, Auma (napędy elektryczne) i Max-Air, Aris (napędy pneumatyczne). Oferujemy także szeroki zakres innych marek, które mogą państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Oferta jest ciągle powiększana, ale wieloletni współpraca z tymi producentami pozwoliła na uzyskanie preferencyjnych warunków współpracy. Potrzebujesz armatury do kontroli i pomiaru? W tym zakresie rozwinęliśmy współprace z największymi producentami tego typu urządzeń ABB i Siemens. Pomiar temperatury, poziomu, ciśnienia, przepływu oraz ustawniki, regulatory tych marek charakteryzują się szerokim zakresem zastosowań a mnogość opcji pozwala na zastosowanie w każdych warunkach. Pozycjonery SIEMENS są jednym z najlepszych produktów do kontroli przepływu w adekwatnej cenie do jakości.

 2. MAC3

  Francja

  MAC3 projektuje, produkuje i sprzedaje kompresory powietrza i młoty pneumatyczne. Dostarczamy rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza dla przemysłu i sektora budowlanego. ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE Kompresory przemysłowe na śrubę od 2, 2 do 315 kW i instalacja zindywidualizowana pod klucz. Branża budowlana: narzędzia pneumatyczne (młoty pneumatyczne i łamacze betonu) oraz akcesoria, kompresory przenośne na place budowy, sprzęt do piaskowania i tynkowania.

 3. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  Włochy

  Firma Frassine Alberto posiada trzydzieści lat doświadczenia w branży sprzedaży sprzętu okazyjnego dla przemysłu i branży budowlanej. Posiadamy szeroką gamę różnorodnych wyrobów i marek, takich jak: Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser. Zajmujemy się sprężarkami tłokowymi, sprężarkami na sucho, śrubowymi, motosprężarkami, prądnicami, elektrosprężarkami, suszarkami, elektrycznymi i dieslowskimi wózkami podnośnikowymi, półkami, podnośnikami do palet, grupami spawalniczymi, maszynami do robót ziemnych.

 4. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Turcja

  Firma SPEEDAIR KOMPRESÖR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach kompresory powietrza, kompresory powietrza używane, przegląd sprężarek powietrza, i przenośna sprężarka powietrza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL

  Hiszpania

  Firma PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Pompy próżniowe, i Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Vilassar De Dalt, Hiszpania.

 1. WENZHOU DONGYI MACHINERY MANUFACTURING CO,.LTD

  Chiny

  Firma WENZHOU DONGYI MACHINERY MANUFACTURING CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 2. NUVOFIL FILTER

  Turcja

  Firma NUVOFIL FILTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. HK JIUBEI INDUSTRY

  Chiny

  Firma HK JIUBEI INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 2. OIL SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma OIL SERVICE S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, Bezpieczniki hydrauliczne, Smary przemysłowe, części zamienne do kompresorów, Kompresory powietrza, Bezpieczniki hydrauliczne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Rezzato, Włochy.

 3. TOOLBOX LESZEK WŁODAREK

  Polska

  Firma TOOLBOX LESZEK WŁODAREK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach kompresory powietrza, i wyposażenie dla pracowni. Ma siedzibę w Siedlce, Polska.

 4. GRUPO BETICO

  Hiszpania

  Firma GRUPO BETICO, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki śrubowe, prądnice elektryczne, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, i montaż maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Álava-Vitoria, Hiszpania.

 5. SARMAK COMPRESSOR

  Turcja

  Firma SARMAK COMPRESSOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, instalacje i urządzenia na sprężone powietrze, i konserwacja sprężarek śrubowych. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 6. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Francja

  Firma ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki tłokowo-śrubowe, sprężarki klimatyzacyjne do użytku przemysłowego, Sprężarki tłokowo-śrubowe, instalacje i maszyny separujące kondensaty, i konserwacja sprężarek cicho pracujących. Ma siedzibę w Aigrefeuille Sur Maine, Francja.

 7. RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH

  Niemcy

  Firma RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Rinteln, Niemcy.

 8. E-QUIPFIX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E-QUIPFIX LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, montownica kół do zdejmowania opon samochodowych, wyważarki kół samochodowych, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, i kompresory powietrza. Ma siedzibę w Twyford, Zjednoczone Królestwo.

 1. FR COMPRESSORI SRL

  Włochy

  Firma FR COMPRESSORI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki, chłodziarka do wody, i kompresory powietrza używane. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 2. AIR COMPRESSOR SOLUTION SAS DI PARI CHRISTIAN & C.

  Włochy

  Firma AIR COMPRESSOR SOLUTION SAS DI PARI CHRISTIAN & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, suszarki, i części zamienne do kompresorów. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 3. COMPRESSED AIR CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMPRESSED AIR CENTRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, filtre powietrza, i kratki filtrujące do oczyszczania powietrza. Ma siedzibę w Eastleigh, Zjednoczone Królestwo.

 4. VALTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma VALTEC S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki, pomoc techniczna, kompresory powietrza, i kompresory powietrza używane. Ma siedzibę w Poggibonsi, Włochy.

 5. UK DRILL BATTERY STORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UK DRILL BATTERY STORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 6. CELTIC COMPRESSORS & PNEUMATICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CELTIC COMPRESSORS & PNEUMATICS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Newport, Zjednoczone Królestwo.

 7. TECHFLUID NORD

  Francja

  Firma TECHFLUID NORD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, i Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Villeneuve D' Ascq, Francja.

 8. ETS DURIEUX STEPHANE

  Belgia

  Firma ETS DURIEUX STEPHANE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, urządzenia hydriques a wysokie ciśnienie, agregaty prądotwórcze, wyposażenie do lutowania dla elektroniki, i Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Gaurain-Ramecroix, Belgia.

 9. YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki przeponowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Pompy, Pompy dozujące, Pompy próżniowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Pompy, Pompy dozujące, i Pompy próżniowe. Ma siedzibę w New Taiwai City, Tajwan R.O.C..

 10. SUD-MAT SAS

  Francja

  Firma SUD-MAT SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja i naprawa sprężarek. Ma siedzibę w Le Perray En Yvelines, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo