• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki powietrza - urządzenia i części

Wyniki dla

Sprężarki powietrza - urządzenia i części - Import eksport

 1. NITROXTEC ENDUSTRIYEL MAKINA BASINCLI HAVA VE GAZ COZUMLERI SANAYI TICARET LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Nitroxtec, u Twojego wiodącego dostawcy supernowoczesnych rozwiązań w zakresie oczyszczania powietrza i gazów. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2020 roku. Jego siedziba mieści się w Stambule, Turcja. Nitroxtec z zaangażowaniem dostarcza najwyższej klasy produkty i usługi do branż przemysłowych na całym świecie. Jako wyspecjalizowany producent, skoncentrowany na dostarczaniu wysokiej jakości, efektywnych i zrównoważonych rozwiązań w dziedzinie generowania azotu i tlenu, zaspokajamy potrzeby przemysłu gazu sprężonego. Nasza wszechstronna oferta produktowa obejmuje Osuszacze adsoprcyjne powietrza do wysokich ciśnień 40 barów (Środek osuszający), Osuszacze adsorpcyjne powietrza (Środek osuszający) regenerowane na gorąco z dmuchawą, Osuszacze adsorpryjne (Środek osuszający), Systemy cięcia laserowego Nitroxtec, Bezolejowe systemy suchego, sprężonego powietrza do maszyn do cięcia laserowego, Generatory tlenu, Generatory azotu, Generatory oczyszczania azotu deoxy i rozwiązania w zakresie wytwarzania typu kontenerowego tlenu i azotu. W Nitroxtec, obsługujemy różne sektory przemysłowe, oferując indywidualne rozwiązania, służące spełnianiu ich szczególnych potrzeb. Zaspokajamy Twoje wymagania, od przemysłu chemicznego, w którym konieczna jest precyzyjna kontrola procesów, po branżę spożywczą, z zadaniem wydłużania okresu trwałości, od sektora lotniczego, wymagającego generowania azotu u klienta do bezpiecznego zobojętniania zbiorników paliwa, po farmaceutyczny, wymagający sterylnych środowisk. Nasze wysokiej jakości urządzenia, szybkie dostawy i indywidualne rozwiązania zapewniają optymalne wyniki bez uszczerbku dla jakości. Obsługując światowe branże przemysłu, gwarantujemy niezawodność, czego dowodem są niezbędne certyfikaty. Skontaktuj się z nami!

 2. TECNIFLON SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tecniflon SAS z Sesto Fiorentino jest firmą przemysłową zajmującą się produkcją sprzętu, części i akcesoriów do sprężarek, a także innych rozwiązań dla branży mechanicznej, energetycznej i petrochemicznej. Firma specjalizuje się również w obróbce mechanicznej wykonywanej dla podmiotów trzecich, oferując usługi projektowe, wykonawcze i dystrybucyjne w odniesieniu do własnych produktów na terenie całych Włoch wraz z wyspami.

 3. DRAGON WINCH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma DRAGON WINCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Kompresory powietrza, naprawa wciągarek, wciągarki manualne do podnoszenia towarów, wciągarka, wciągarki do wind, wciągarka, części zamienne i wyposażenie dodatkowe dla wyciągów do podnoszenia ciężarów, i wciągarki do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Balice, Polska.

 4. BOGE KOMPRESSOREN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOGE KOMPRESSOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 5. ROTORSTECH

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma ROTORSTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Wirniki nośne, betoniarki, turbiny parowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, sprężarki śrubowe, i części zamienne. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, sprężarki, sprężarki łopatkowe, i sprężarki tłokowe. Ma siedzibę w Calenzano, Włochy.

 2. AIR.COMP DI CAON PAOLO

  Włochy

  Przedsiębiorstwo wykonuje instalacje przemysłowe przy zastosowaniu nowoczesnych technik i współpracuje z markami będącymi symbolem doskonałości. Jakość i innowacja to wartości firmy AIR.COMP, zawsze otwartej na nowości i wyzwania rynku. Firma odnotowała mocny wzrost, rozszerzyła dziedziny swoich kompetencji i utworzyła serwis inżynieryjny: AIRCOMP ENGINEERING. Zadaniem działu inżynieryjnego jest dostarczenie kompletnej usługi, od projektu po realizację instalacji. Wykonujemy instalacje specjalne na podstawie specyfikacji klienta.

 3. POLINSKI AMT SP Z O O

  Polska

  Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn. Naszym głównym obszarem działalności jest pneumatyka i wszystko co związane ze sprężonym powietrzem. Prowadzimy kompleksowe usługi z zakresu sprężonego powietrza od sprzedaży przez serwisy po budowę instalacji sprężonego powierza. Zajmujemy się także sprzedażą i doborem zaworów przemysłowych takich jak: przepustnice, zasuwy nożowe i klinowe, czy specjalne zawory kulowe. Do tych zaworów oferujemy napędy elektryczne i pneumatyczne wysokiej jakości. Współpracujemy w tym zakresie z marką Rotork, Auma (napędy elektryczne) i Max-Air, Aris (napędy pneumatyczne). Oferujemy także szeroki zakres innych marek, które mogą państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Oferta jest ciągle powiększana, ale wieloletni współpraca z tymi producentami pozwoliła na uzyskanie preferencyjnych warunków współpracy. Potrzebujesz armatury do kontroli i pomiaru? W tym zakresie rozwinęliśmy współprace z największymi producentami tego typu urządzeń ABB i Siemens. Pomiar temperatury, poziomu, ciśnienia, przepływu oraz ustawniki, regulatory tych marek charakteryzują się szerokim zakresem zastosowań a mnogość opcji pozwala na zastosowanie w każdych warunkach. Pozycjonery SIEMENS są jednym z najlepszych produktów do kontroli przepływu w adekwatnej cenie do jakości.

 4. MAC3

  Francja

  MAC3 projektuje, produkuje i sprzedaje kompresory powietrza i młoty pneumatyczne. Dostarczamy rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza dla przemysłu i sektora budowlanego. ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE Kompresory przemysłowe na śrubę od 2, 2 do 315 kW i instalacja zindywidualizowana pod klucz. Branża budowlana: narzędzia pneumatyczne (młoty pneumatyczne i łamacze betonu) oraz akcesoria, kompresory przenośne na place budowy, sprzęt do piaskowania i tynkowania.

 5. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  Włochy

  Firma Frassine Alberto posiada trzydzieści lat doświadczenia w branży sprzedaży sprzętu okazyjnego dla przemysłu i branży budowlanej. Posiadamy szeroką gamę różnorodnych wyrobów i marek, takich jak: Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser. Zajmujemy się sprężarkami tłokowymi, sprężarkami na sucho, śrubowymi, motosprężarkami, prądnicami, elektrosprężarkami, suszarkami, elektrycznymi i dieslowskimi wózkami podnośnikowymi, półkami, podnośnikami do palet, grupami spawalniczymi, maszynami do robót ziemnych.

 1. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Turcja

  Firma SPEEDAIR KOMPRESÖR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach kompresory powietrza, kompresory powietrza używane, przegląd sprężarek powietrza, i przenośna sprężarka powietrza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL

  Hiszpania

  Firma PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Pompy próżniowe, i Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Vilassar De Dalt, Hiszpania.

 1. NUVOFIL FILTER

  Turcja

  Firma NUVOFIL FILTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH

  Niemcy

  Firma RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Rinteln, Niemcy.

 3. CELTIC COMPRESSORS & PNEUMATICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CELTIC COMPRESSORS & PNEUMATICS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Newport, Zjednoczone Królestwo.

 4. TECHFLUID NORD

  Francja

  Firma TECHFLUID NORD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, i Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Villeneuve D' Ascq, Francja.

 5. ETS DURIEUX STEPHANE

  Belgia

  Firma ETS DURIEUX STEPHANE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, urządzenia hydriques a wysokie ciśnienie, agregaty prądotwórcze, wyposażenie do lutowania dla elektroniki, i Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Gaurain-Ramecroix, Belgia.

 6. YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki przeponowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Pompy, Pompy dozujące, Pompy próżniowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Pompy, Pompy dozujące, i Pompy próżniowe. Ma siedzibę w New Taiwai City, Tajwan R.O.C..

 7. SARMAK COMPRESSOR

  Turcja

  Firma SARMAK COMPRESSOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, instalacje i urządzenia na sprężone powietrze, i konserwacja sprężarek śrubowych. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 8. GRUPO BETICO

  Hiszpania

  Firma GRUPO BETICO, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki śrubowe, prądnice elektryczne, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, i montaż maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Álava-Vitoria, Hiszpania.

 1. E-QUIPFIX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E-QUIPFIX LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, montownica kół do zdejmowania opon samochodowych, wyważarki kół samochodowych, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, i kompresory powietrza. Ma siedzibę w Twyford, Zjednoczone Królestwo.

 2. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Francja

  Firma ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki tłokowo-śrubowe, sprężarki klimatyzacyjne do użytku przemysłowego, Sprężarki tłokowo-śrubowe, instalacje i maszyny separujące kondensaty, i konserwacja sprężarek cicho pracujących. Ma siedzibę w Aigrefeuille Sur Maine, Francja.

 3. TOOLBOX LESZEK WŁODAREK

  Polska

  Firma TOOLBOX LESZEK WŁODAREK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach kompresory powietrza, i wyposażenie dla pracowni. Ma siedzibę w Siedlce, Polska.

 4. OIL SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma OIL SERVICE S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, Bezpieczniki hydrauliczne, Smary przemysłowe, części zamienne do kompresorów, Kompresory powietrza, Bezpieczniki hydrauliczne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Rezzato, Włochy.

 5. UK DRILL BATTERY STORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UK DRILL BATTERY STORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 6. FR COMPRESSORI SRL

  Włochy

  Firma FR COMPRESSORI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki, chłodziarka do wody, i kompresory powietrza używane. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 7. COMPRESSED AIR CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMPRESSED AIR CENTRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, filtre powietrza, i kratki filtrujące do oczyszczania powietrza. Ma siedzibę w Eastleigh, Zjednoczone Królestwo.

 8. AIR COMPRESSOR SOLUTION SAS DI PARI CHRISTIAN & C.

  Włochy

  Firma AIR COMPRESSOR SOLUTION SAS DI PARI CHRISTIAN & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, suszarki, i części zamienne do kompresorów. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 9. GARDNER DENVER THOMAS GMBH

  Niemcy

  Firma GARDNER DENVER THOMAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki przeponowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Pompy, Pompy próżniowe, Sprężarki przeponowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Pompy, i Pompy próżniowe. Ma siedzibę w Fürstenfeldbruck, Niemcy.

 10. SCOT INDUSTRIAL AIR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SCOT INDUSTRIAL AIR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, dmuchawy, naprawy sprężarek, i Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Ma siedzibę w Glasgow, Glasgow City, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo