• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki powietrza - urządzenia i części

Wyniki dla

Sprężarki powietrza - urządzenia i części - Import eksport

 1. BOGE KOMPRESSOREN

  Niemcy

 2. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  Włochy

 3. AIR.COMP DI CAON PAOLO

  Włochy

  Przedsiębiorstwo wykonuje instalacje przemysłowe przy zastosowaniu nowoczesnych technik i współpracuje z markami będącymi symbolem doskonałości. Jakość i innowacja to wartości firmy AIR.COMP, zawsze otwartej na nowości i wyzwania rynku. Firma odnotowała mocny wzrost, rozszerzyła dziedziny swoich kompetencji i utworzyła serwis inżynieryjny: AIRCOMP ENGINEERING. Zadaniem działu inżynieryjnego jest dostarczenie kompletnej usługi, od projektu po realizację instalacji. Wykonujemy instalacje specjalne na podstawie specyfikacji klienta.

 4. POLINSKI AMT SP Z O O

  Polska

  Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn. Naszym głównym obszarem działalności jest pneumatyka i wszystko co związane ze sprężonym powietrzem. Prowadzimy kompleksowe usługi z zakresu sprężonego powietrza od sprzedaży przez serwisy po budowę instalacji sprężonego powierza. Zajmujemy się także sprzedażą i doborem zaworów przemysłowych takich jak: przepustnice, zasuwy nożowe i klinowe, czy specjalne zawory kulowe. Do tych zaworów oferujemy napędy elektryczne i pneumatyczne wysokiej jakości. Współpracujemy w tym zakresie z marką Rotork, Auma (napędy elektryczne) i Max-Air, Aris (napędy pneumatyczne). Oferujemy także szeroki zakres innych marek, które mogą państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Oferta jest ciągle powiększana, ale wieloletni współpraca z tymi producentami pozwoliła na uzyskanie preferencyjnych warunków współpracy. Potrzebujesz armatury do kontroli i pomiaru? W tym zakresie rozwinęliśmy współprace z największymi producentami tego typu urządzeń ABB i Siemens. Pomiar temperatury, poziomu, ciśnienia, przepływu oraz ustawniki, regulatory tych marek charakteryzują się szerokim zakresem zastosowań a mnogość opcji pozwala na zastosowanie w każdych warunkach. Pozycjonery SIEMENS są jednym z najlepszych produktów do kontroli przepływu w adekwatnej cenie do jakości.

 5. MAC3

  Francja

  MAC3 projektuje, produkuje i sprzedaje kompresory powietrza i młoty pneumatyczne. Dostarczamy rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza dla przemysłu i sektora budowlanego. ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE Kompresory przemysłowe na śrubę od 2, 2 do 315 kW i instalacja zindywidualizowana pod klucz. Branża budowlana: narzędzia pneumatyczne (młoty pneumatyczne i łamacze betonu) oraz akcesoria, kompresory przenośne na place budowy, sprzęt do piaskowania i tynkowania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  Włochy

  Firma Frassine Alberto posiada trzydzieści lat doświadczenia w branży sprzedaży sprzętu okazyjnego dla przemysłu i branży budowlanej. Posiadamy szeroką gamę różnorodnych wyrobów i marek, takich jak: Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser. Zajmujemy się sprężarkami tłokowymi, sprężarkami na sucho, śrubowymi, motosprężarkami, prądnicami, elektrosprężarkami, suszarkami, elektrycznymi i dieslowskimi wózkami podnośnikowymi, półkami, podnośnikami do palet, grupami spawalniczymi, maszynami do robót ziemnych.

 2. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Turcja

 3. PEDRO GIL CONSTRUCCIONES MECÁNICAS SL

  Hiszpania

 4. NUVOFIL FILTER

  Turcja

 5. UK DRILL BATTERY STORE

  Zjednoczone Królestwo

 1. SARMAK COMPRESSOR

  Turcja

 2. OIL SERVICE S.R.L.

  Włochy

 1. FR COMPRESSORI SRL

  Włochy

 2. ETS DURIEUX STEPHANE

  Belgia

 3. CELTIC COMPRESSORS & PNEUMATICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. COMPRESSED AIR CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

 5. ATLANTIQUE MAINTENANCE ISOLATION

  Francja

 6. HK JIUBEI INDUSTRY

  Chiny

 7. LAMB'AIR

  Francja

 8. TOOLBOX LESZEK WŁODAREK

  Polska

 1. COMPRESS'AIR - AIRMAX GROUPE

  Francja

 2. YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

 3. AIR COMPRESSOR SOLUTION SAS DI PARI CHRISTIAN & C.

  Włochy

 4. WENZHOU DONGYI MACHINERY MANUFACTURING CO,.LTD

  Chiny

 5. GRUPO BETICO

  Hiszpania

 6. RKR GEBLÄSE UND VERDICHTER GMBH

  Niemcy

 7. VALTEC S.R.L.

  Włochy

 8. COMPRESORES ONLINE

  Hiszpania

 9. GARDNER DENVER THOMAS GMBH

  Niemcy

 10. T.C.U. S.A.S. DI DESTRO GRAZIANO & C.

  Włochy