• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki do silników spalinowych

Wyniki dla

Sprężarki do silników spalinowych - Import eksport

 1. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polska

  Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów. Osobą zarządzającą w firmie jest Magdalena Czachor-Radka. Specjalizujemy się w regeneracji turbosprężarek oraz turbin. Możemy Państwu zaproponować ich czyszczenie i wyważanie, a także wymianę elementów. Oferujemy turbiny do wszystkich marek samochodów osobowych. Każda z oferowanych przez nas części wyposażona jest w kolorową zaślepkę oraz instrukcję montażu, które są gwarancją oryginalności. Ponadto zajmujemy się skupowaniem, sprzedażą i zamianą turbosprężarek. W asortymencie mamy turbiny firm Mitsubishi, Garrett i wielu innych. Proces regeneracji obejmuje siedem etapów. Najpierw rozbieramy i sprawdzamy turbosprężarkę, a następnie ją myjemy i czyścimy. Następnie wyważamy wirnik za pomocą specjalistycznego sprzętu. Kolejnym etapem jest doważanie i próba szczelności. Na koniec przeprowadzamy test na maszynie o wysokich obrotach oraz składamy turbinę w całość. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się możliwość wysyłki. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz serwisów, a także warsztatów. Nasi pracownicy są doświadczeni, dlatego służą fachowym doradztwem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się udzielić wszystkich odpowiedzi. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wszystkie szczegóły. Zapraszamy

 2. TURBOSPREZARKI I SPREZARKI POWIETRZA - MOTOTECHNIC.PL

  Polska

  Firma TURBOSPREZARKI I SPREZARKI POWIETRZA - MOTOTECHNIC.PL, roku i działającą w sektorze Sprężarki do silników spalinowych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody osobowe, i turbosprężarki. Ma siedzibę w WROCLAW, Polska.

 3. TECNOTURBO DI CALCINA CLAUDIO

  Włochy

  Firma TECNOTURBO DI CALCINA CLAUDIO, roku i działającą w sektorze Turbosprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki do silników spalinowych, i Sprężarki do silników spalinowych. Ma siedzibę w Torgiano, Włochy.

 4. AUTOCLIMA S.P.A.

  Włochy

  Firma AUTOCLIMA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbosprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki do silników spalinowych, Klimatyzacja pojazdowa, Sprężarki do silników spalinowych, i Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Cambiano, Włochy.

 5. F.T.S. S.P.A.

  Włochy

  Firma F.T.S. S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Turbosprężarki, Sprężarki do silników spalinowych, Turbosprężarki, i Sprężarki do silników spalinowych. Ma siedzibę w Alba, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAR & MORE S.R.L.

  Włochy

  Firma CAR & MORE S.R.L., roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Sprężarki do silników spalinowych, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Sprężarki do silników spalinowych. Ma siedzibę w Varese, Włochy.

 2. RAMTECH KFT

  Węgry

  Firma RAMTECH KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki do silników spalinowych, i Sprężarki do silników spalinowych. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. S.O.A. - SOCIETA' OPERAI AUTOMECCANICI - DI MALAGOLI VITTORIO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma S.O.A. - SOCIETA' OPERAI AUTOMECCANICI - DI MALAGOLI VITTORIO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbosprężarki, Sprężarki do silników spalinowych, Turbosprężarki, i Sprężarki do silników spalinowych. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 4. BOSINI S.R.L.

  Włochy

  Firma BOSINI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbosprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki do silników spalinowych, silniki spalinowe, i Sprężarki do silników spalinowych. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 5. PANEVEZIO AURIDA, UAB

  Litwa

  Firma PANEVEZIO AURIDA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki do silników spalinowych. Jest również obecna w dziedzinach Huty aluminium, i Huty aluminium. Ma siedzibę w Panevezys, Litwa.

 1. DI FRANCO MICHELE

  Włochy

  Firma DI FRANCO MICHELE, roku i działającą w sektorze Turbosprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki do silników spalinowych, i Sprężarki do silników spalinowych. Ma siedzibę w Nicosia, Włochy.

 2. TURMAX ELECTRONICS DI CILENTI MAURIZIO

  Włochy

 1. A.R. PRECISION TURBO S.R.L.

  Włochy

 2. TECNOTURBO S.N.C. DI DAL MAGRO STEFANO E SCHIANCHI SERGIO

  Włochy

 3. MOTORSPORT DI CLAUDIO PAOLINI

  Włochy

 4. ENNECI TURBO DI CAMPANALE NICOLA

  Włochy

 5. SERPANTINAS SIA

  Łotwa

 6. VAL - CAR S.N.C.

  Włochy

 7. TM.P. S.P.A.

  Włochy

 8. APROVIS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APROVIS - innowacje z jednego źródła. APROVIS jest firmą energetyczną działającą w skali globalnej. Nasza wiedza specjalistyczna dotyczy technologii oczyszczania gazów spalinowych i gazów. Jesteśmy ekspertami w zakresie poszczególnych komponentów i rozwiązań systemowych. Od momentu powstania w 2000 roku firma APROVIS jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Z udziałem eksportu przekraczającym 50% APROVIS jest jedynym dostawcą na rynku CHP, który dostarcza rozwiązania systemowe dla gazów paliwowych z silników gazowych oraz zintegrowane rozwiązania dla elektrociepłowni - z własnymi produktami. Firma APROVIS zapewnia wyjątkowo krótkie terminy dostaw. Każdym projektem zajmujemy się indywidualnie, od planowania do oddania do użytku i później. Pracujemy ściśle według obowiązujących dyrektyw i norm dotyczących badań, takich jak europejska dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych, ASME lub EAC. APROVIS oferuje szeroką gamę produktów: Do oczyszczania gazu dostarczamy systemy chłodzenia gazu FriCon, filtry z węglem aktywnym ActiCo, wymienniki ciepła gazu i sprężarki. Sektor technologii spalin obejmuje wymienniki ciepła spalin, wytwornice pary, tłumiki, katalizatory (katalizatory Oxi, katalizatory trójdrożne i SCR), filtry cząstek sadzy z silników wysokoprężnych oraz kominy. Do zastosowań specjalnych należą wysokotemperaturowe wymienniki ciepła i skraplacze pary nieszczelnej. Firma APROVIS gwarantuje wysoką trwałość instalacji i urządzeń poprzez konserwację, serwis i ukierunkowane zarządzanie częściami zamiennymi. APROVIS to LEPSZE WYNIKI.

 1. ACT AEROSOL CHEMIE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACT Aerosol Chemical Engineering GmbH zajmuje się produkcją i rozlewem wyrobów chemiczno-technicznych w branży motoryzacyjnej. Od produktów takich jak klasyczne środki do czyszczenia hamulców, poprzez produkty do pielęgnacji samochodu, aż do bardzo wyrafinowanych dodatków do paliw i olejów nasz zakres usług obejmuje wszystkie potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i akcesoriów. Duża liczba proponowanych przez nas produktów pochodzi z naszej własnej produkcji i została opracowana i przetestowana zgodnie z naszymi własnymi wymaganiami. Oprócz produkcji i rozlewania własnych receptur oferujemy naszym klientom możliwość mieszania składników zgodnie z własnymi specyfikacjami lub nalewania do butelek dostarczonych przez klienta. Nie jesteśmy jednak reprezentowani na rynku przez naszą własną markę, ale współpracujemy wyłącznie na zasadzie kontraktacji w dziedzinie napełniania oraz produkcji kontraktowej z prywatnym znakiem towarowym, tj. na produktach znajduje się etykieta naszych klientów, a nasze nazwisko lub udział w produkcji nie są widoczne.

 2. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 3. BTD - BREUER TECHNICAL DEVELOPMENT

  Belgia

  Verified by europages badge

  BTD jest Twoim partnerem w dziedzinie rozwoju silników: Od komponentu, poprzez podzespół, po kompletny silnik, silnik do samochodów rajdowych lub seryjny, od wstępnego projektowania, poprzez konstrukcję mechaniczną, po wykonanie prób i wymagające pomiary, także w przypadku rajdów. Opracowujemy prototypy i, jeżeli klient sobie tego życzy, zapewniamy wsparcie w różnych fazach procesu rozwoju.

 4. DROUZHBA PLC

  Bułgaria

  Firma DROUZHBA PLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części do silników Diesla. Jest również obecna w dziedzinach tłoki do silników spalinowych z zapłonem iskrowym, i produkcja segmentów elastycznych. Ma siedzibę w Razgrad, Bułgaria.

 5. VOUTSELAS STEFANOS & CO. OE VS PARTS CO.

  Grecja

  Firma VOUTSELAS STEFANOS & CO. OE VS PARTS CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części do silników Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Części i podzespoły silników spalinowych, i części zamienne. Ma siedzibę w Athens, Grecja.