• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki do silników spalinowych

Wyniki dla

Sprężarki do silników spalinowych - Import eksport

 1. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polska

  Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów. Osobą zarządzającą w firmie jest Magdalena Czachor-Radka. Specjalizujemy się w regeneracji turbosprężarek oraz turbin. Możemy Państwu zaproponować ich czyszczenie i wyważanie, a także wymianę elementów. Oferujemy turbiny do wszystkich marek samochodów osobowych. Każda z oferowanych przez nas części wyposażona jest w kolorową zaślepkę oraz instrukcję montażu, które są gwarancją oryginalności. Ponadto zajmujemy się skupowaniem, sprzedażą i zamianą turbosprężarek. W asortymencie mamy turbiny firm Mitsubishi, Garrett i wielu innych. Proces regeneracji obejmuje siedem etapów. Najpierw rozbieramy i sprawdzamy turbosprężarkę, a następnie ją myjemy i czyścimy. Następnie wyważamy wirnik za pomocą specjalistycznego sprzętu. Kolejnym etapem jest doważanie i próba szczelności. Na koniec przeprowadzamy test na maszynie o wysokich obrotach oraz składamy turbinę w całość. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się możliwość wysyłki. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz serwisów, a także warsztatów. Nasi pracownicy są doświadczeni, dlatego służą fachowym doradztwem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się udzielić wszystkich odpowiedzi. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wszystkie szczegóły. Zapraszamy

 2. TURBOSPREZARKI I SPREZARKI POWIETRZA - MOTOTECHNIC.PL

  Polska

 3. AUTOCLIMA S.P.A.

  Włochy

 4. CAR & MORE S.R.L.

  Włochy

 5. RAMTECH KFT

  Węgry

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. S.O.A. - SOCIETA' OPERAI AUTOMECCANICI - DI MALAGOLI VITTORIO & C. S.N.C.

  Włochy

 2. F.T.S. S.P.A.

  Włochy

 3. TECNOTURBO DI CALCINA CLAUDIO

  Włochy

 4. TURMAX ELECTRONICS DI CILENTI MAURIZIO

  Włochy

 5. TECNOTURBO S.N.C. DI DAL MAGRO STEFANO E SCHIANCHI SERGIO

  Włochy

 1. A.R. PRECISION TURBO S.R.L.

  Włochy

 2. MOTORSPORT DI CLAUDIO PAOLINI

  Włochy

 1. PANEVEZIO AURIDA, UAB

  Litwa

 2. VAL - CAR S.N.C.

  Włochy

 3. BOSINI S.R.L.

  Włochy

 4. TM.P. S.P.A.

  Włochy

 5. ENNECI TURBO DI CAMPANALE NICOLA

  Włochy

 6. SERPANTINAS SIA

  Łotwa

 7. DI FRANCO MICHELE

  Włochy

 8. APROVIS

  Niemcy

  APROVIS - innowacje z jednego źródła. APROVIS jest firmą energetyczną działającą w skali globalnej. Nasza wiedza specjalistyczna dotyczy technologii oczyszczania gazów spalinowych i gazów. Jesteśmy ekspertami w zakresie poszczególnych komponentów i rozwiązań systemowych. Od momentu powstania w 2000 roku firma APROVIS jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Z udziałem eksportu przekraczającym 50% APROVIS jest jedynym dostawcą na rynku CHP, który dostarcza rozwiązania systemowe dla gazów paliwowych z silników gazowych oraz zintegrowane rozwiązania dla elektrociepłowni - z własnymi produktami. Firma APROVIS zapewnia wyjątkowo krótkie terminy dostaw. Każdym projektem zajmujemy się indywidualnie, od planowania do oddania do użytku i później. Pracujemy ściśle według obowiązujących dyrektyw i norm dotyczących badań, takich jak europejska dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych, ASME lub EAC. APROVIS oferuje szeroką gamę produktów: Do oczyszczania gazu dostarczamy systemy chłodzenia gazu FriCon, filtry z węglem aktywnym ActiCo, wymienniki ciepła gazu i sprężarki. Sektor technologii spalin obejmuje wymienniki ciepła spalin, wytwornice pary, tłumiki, katalizatory (katalizatory Oxi, katalizatory trójdrożne i SCR), filtry cząstek sadzy z silników wysokoprężnych oraz kominy. Do zastosowań specjalnych należą wysokotemperaturowe wymienniki ciepła i skraplacze pary nieszczelnej. Firma APROVIS gwarantuje wysoką trwałość instalacji i urządzeń poprzez konserwację, serwis i ukierunkowane zarządzanie częściami zamiennymi. APROVIS to LEPSZE WYNIKI.

 1. ACT AEROSOL CHEMIE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ACT Aerosol Chemical Engineering GmbH zajmuje się produkcją i rozlewem wyrobów chemiczno-technicznych w branży motoryzacyjnej. Od produktów takich jak klasyczne środki do czyszczenia hamulców, poprzez produkty do pielęgnacji samochodu, aż do bardzo wyrafinowanych dodatków do paliw i olejów nasz zakres usług obejmuje wszystkie potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i akcesoriów. Duża liczba proponowanych przez nas produktów pochodzi z naszej własnej produkcji i została opracowana i przetestowana zgodnie z naszymi własnymi wymaganiami. Oprócz produkcji i rozlewania własnych receptur oferujemy naszym klientom możliwość mieszania składników zgodnie z własnymi specyfikacjami lub nalewania do butelek dostarczonych przez klienta. Nie jesteśmy jednak reprezentowani na rynku przez naszą własną markę, ale współpracujemy wyłącznie na zasadzie kontraktacji w dziedzinie napełniania oraz produkcji kontraktowej z prywatnym znakiem towarowym, tj. na produktach znajduje się etykieta naszych klientów, a nasze nazwisko lub udział w produkcji nie są widoczne.

 2. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 3. BTD - BREUER TECHNICAL DEVELOPMENT

  Belgia

  BTD jest Twoim partnerem w dziedzinie rozwoju silników: Od komponentu, poprzez podzespół, po kompletny silnik, silnik do samochodów rajdowych lub seryjny, od wstępnego projektowania, poprzez konstrukcję mechaniczną, po wykonanie prób i wymagające pomiary, także w przypadku rajdów. Opracowujemy prototypy i, jeżeli klient sobie tego życzy, zapewniamy wsparcie w różnych fazach procesu rozwoju.

 4. DROUZHBA PLC

  Bułgaria

 5. VOUTSELAS STEFANOS & CO. OE VS PARTS CO.

  Grecja