• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sporting żywności

Wyniki dla

Sporting żywności - Import eksport

 1. NEVER DY

  Francja

  Verified by europages badge

  Artykuły rolno-spożywcze, kosmetyki i nutraceutyki od 2017 roku. Wyjątkowo wymagający w zakresie sourcingu naszych surowców i składników, gwarantujemy ścieżkę produktu i wysoką jakość naszych wyrobów w trakcie całego procesu (zbiór, konfekcjonowanie, import, magazynowanie, dostawa). Oddajemy naszą ekspertyzę Twoim wyzwaniom i działalności badawczo-rozwojowej | Systematyczna analiza | sourcing i import | Bogate doświadczenie i wysokiej jakości podejście do importu, konfekcjonowania, logistyki i transportu. Szeroka gama produktów ekologicznych (i konwencjonalnych) z ponad 25 różnymi surowcami i składnikami - Proszki - Mączki - Nasiona - Liście - Napary - Olejki - Produkty całe - Strąki - Łupiny - - EKOLOGICZNA WANILIA Cięta lub nie | Czarna Gourmet | TK Gourmet | Czerwona US/UE | Bourbon - EKOLOGICZNE KAKAO SUROWE | Proszek | Nasiona - EKOLOGICZNA BABKA JAJOWATA | Łupiny | Proszek - EKOLOGICZNA MORINGA | Proszek | Suszone liście | Nasiona | Olej. - EKOLOGICZNY IMBIR | Proszek.... KURKUMA - CIBORA - BAOBAB - HIBISKUS - ARONIA - ROKITNIK - PAPRYKA CHILLI PTASIE OKO - CZARNY PIEPRZ MIELONY - CYNAMON - KONOPIE - KARDAMON - GOŹDZIKI PAPAJA itp.. Prosimy zapoznać się z naszym katalogiem produktów na stronie internetowej: Dostawy FRANCJA i EUROPA. Wypełnianie wszystkich formalności administracyjnych.

 2. PRINOVA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Prinova jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości składników, aromatów i produktów wzbogacających żywność o wartości dodane przeznaczonych dla światowego przemysłu spożywczego, paszowego i wellness. Aby zapewnić ciągłość dostaw, prowadzimy sześć zakładów i utrzymujemy strategiczne zapasy w ponad 35 centrach dystrybucyjnych na całym świecie. Firma jest wiodącym na świecie dostawcą askorbinianów oraz witamin i aminokwasów spożywczych klasy B. Firma posiada również zespół specjalistów aplikacyjnych i technicznych, którzy pomagają klientom rozwijać, udoskonalać i poprawiać smak i funkcjonalność ich produktów. Zakłady Prinova posiadają certyfikat BRC. Siedziba firmy znajduje się w Carol Stream w stanie Illinois, siedzibie EMEA w Wielkiej Brytanii. Pozostałe biura regionalne znajdują się w USA, Meksyku, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Francji, Australii, Turcji, Kanadzie, Chinach.

 3. SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Oleje roślinne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Koncentraty spożywcze, Sporting żywności, produkt naturalny, Diet - food, Oleje roślinne, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. COUP D'BARRE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COUP D'BARRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, Specjalności żywnościowe, żywność, Sporting żywności, i Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 5. HUVOTEX VOLKER HUMMLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUVOTEX VOLKER HUMMLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Dürmentingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MPS MODERN PRODUCTS & SPIRITS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MPS MODERN PRODUCTS & SPIRITS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Stadtoldendorf, Niemcy.

 2. MTL POWER FOOD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTL POWER FOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Proteiny, białka - dodatki do żywności, Witaminy i prowitaminy, konfekcjonowanie kontraktowe kapsułek żelatynowych twardych, produkcja kontraktowa suplementów diety, aminokwasy, Węglowodany, odżywki proteinowe, proteiny, i produkty spożywcze dietetyczne wysokobiałkowe. Ma siedzibę w Grimma, Niemcy.

 3. STERNMAID GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STERNMAID GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wypełnianie i dopakowywanie towaru - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, granulatory do fluidyzacji, łoże płynne, produkcja sproszkowanych surowców na zamówienie, konfekcjonowanie kontraktowe proszku, Sporting żywności, suszarnie dla przemysłu chemicznego, konfekcjonowanie kontraktowe granulatów, i butelkowanie. Ma siedzibę w Wittenburg, Niemcy.

 4. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

 5. LEOVIT NUTRIO LTD

  Rosja

  LEOVIT Nutrio to firma badawcza i produkcyjna z ponad 20-letnim doświadczeniem, producent żywności dietetycznej i ekologicznej, suplementów diety, odżywek dla sportowców, twórca żywności terapeutycznej i profilaktycznej oraz diet. Firma skupia się na produkcji suplementów diety, ekologicznej żywności funkcjonalnej do zdrowych posiłków, produktów terapeutycznych i profilaktycznych do kontroli masy ciała - z wykorzystaniem własnych rozwiązań, zaawansowanej technologii i wysokiej jakości składników i materiałów. LEOVIT Nutrio produkuje ponad 500 różnych produktów, w tym produkty terapeutyczne i profilaktyczne do utraty wagi ciała i zwiększenia energii; batony owocowe, batony proteinowe i musli dla dorosłych i dzieci; produkty do detoksykacji ciała dla osób pracujących w środowiskach niebezpiecznych. Produkty LEOVIT Nutrio z powodzeniem przechodzą badania kliniczne wiodących ośrodków medycznych w Rosji. Firma posiada certyfikaty ISO9001 i HACCP, a proces produkcyjny firmy jest zgodny z normą ISO22000.

 1. SPORTS UNLIMITED

  Belgia

  SPORTS UNLIMITED to młoda firma ciągle rozwijająca się, nakierowana na sportowców zarówno amatorów jak i zawodowców. Proponujemy marki takie jak: Performance, Born, Squeezy, OTE Sports i maxim. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą KT TAPE w Belgique i Luxembourg. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Beyuna w Belgii i Luksemburgu. Proponujemy również akcesoria Flipbelt i Spibelt. Masaże sportowe i sporttaping stanowią część działalności naszej firmy.

 2. WOW HYDRATE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOW HYDRATE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, Napoje, proteiny, służby sanitarne, Napoje gazowane, i Napoje. Ma siedzibę w Loughton, Zjednoczone Królestwo.

 1. RECORD NUTRITION

  Hiszpania

  Firma RECORD NUTRITION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Rincon De La Victoria-Málaga, Hiszpania.

 2. SUNNY FOOD LTD

  Ukraina

  Firma SUNNY FOOD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Khmelnitsky, Ukraina.

 3. CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL

  Austria

  Firma CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, Diety - odchudzanie, porady, Sport - żywienie, i zdrowa żywność i naturalna żywność. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. PRIFA COFFEE TABLETS

  Stany Zjednoczone

  Firma PRIFA COFFEE TABLETS, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, coffee, Dodatki odżywcze, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, i kawa rozpuszczalna. Ma siedzibę w Casper, Stany Zjednoczone.

 5. ELTABIA GMBH

  Niemcy

  Firma ELTABIA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 6. L'HEXAGONE

  Francja

  Firma L'HEXAGONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Sporting żywności, Specjalności żywnościowe, i Sporting żywności. Ma siedzibę w Blodelsheim, Francja.

 7. GENERAL NUTRITION AGENCY UG

  Niemcy

  Firma GENERAL NUTRITION AGENCY UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, żywność dla sportowców, kreatyna, aminokwasy, i Sporting żywności. Ma siedzibę w Schloeben, Niemcy.

 8. PROBIOS SPA

  Włochy

  Firma PROBIOS SPA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Sporting żywności, Diet - food, Sporting żywności, i żywność bezglutenowa. Ma siedzibę w Calenzano, Włochy.

 1. PERNIELSEN.COM

  Dania

  Firma PERNIELSEN.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Helsingør, Dania.

 2. TIME4NUTRITION

  Holandia

  Firma TIME4NUTRITION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, Sporting żywności, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, dodatki żywnościowe, Sport - żywienie, Sporting żywności, i Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 3. PROZIS - ONSALESIT, S.A.

  Portugalia

  Firma PROZIS - ONSALESIT, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, Sporting żywności, sprzedaż online suplementów żywnościowych, i dystrybutory napełniania i zamykania produktów spożywczych. Ma siedzibę w Machico, Portugalia.

 4. AALTEN PHARMA

  Holandia

  Firma AALTEN PHARMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Aalten, Holandia.

 5. IRONMAXX NUTRITION GMBH

  Niemcy

  Firma IRONMAXX NUTRITION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. BOTANICAL HARMONY

  Cypr

  Firma BOTANICAL HARMONY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, Specjalności żywnościowe, Sporting żywności, Specjalności żywnościowe, witaminy, i Herbs and herbal products. Ma siedzibę w Nicosia, Cypr.

 7. MY FIT NUTRITION

  Holandia

  Firma MY FIT NUTRITION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Schiedam, Holandia.

 8. QNT (QUALITY NUTRITION TECHNOLOGY)

  Belgia

  Firma QNT (QUALITY NUTRITION TECHNOLOGY), jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Donstiennes, Belgia.

 9. ALLFITNESSFACTORY.DE GMBH

  Niemcy

  Firma ALLFITNESSFACTORY.DE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach integratory. Ma siedzibę w Messel, Niemcy.

 10. BODITRONICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BODITRONICS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Hilton, Derby, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo