• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sporting żywności

Wyniki dla

Sporting żywności - Import eksport

 1. PRINOVA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Prinova jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości składników, aromatów i produktów wzbogacających żywność o wartości dodane przeznaczonych dla światowego przemysłu spożywczego, paszowego i wellness. Aby zapewnić ciągłość dostaw, prowadzimy sześć zakładów i utrzymujemy strategiczne zapasy w ponad 35 centrach dystrybucyjnych na całym świecie. Firma jest wiodącym na świecie dostawcą askorbinianów oraz witamin i aminokwasów spożywczych klasy B. Firma posiada również zespół specjalistów aplikacyjnych i technicznych, którzy pomagają klientom rozwijać, udoskonalać i poprawiać smak i funkcjonalność ich produktów. Zakłady Prinova posiadają certyfikat BRC. Siedziba firmy znajduje się w Carol Stream w stanie Illinois, siedzibie EMEA w Wielkiej Brytanii. Pozostałe biura regionalne znajdują się w USA, Meksyku, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Francji, Australii, Turcji, Kanadzie, Chinach.

 2. LABORATOIRE PYC

  Francja

  Laboratorium PYC jest podwykonawcą w dziedzinie produktów dietetycznych i suplementów żywnościowych. Jego działalność: opracowywanie, produkcja i konfekcjonowanie na zamówienie pod markami innych podmiotów. Proszki są konfekcjonowane w pojemnikach, saszetkach, opakowaniach typu doypack, stickach. Jego oferta: proszki bogate w proteiny, przekąski proteinowe, substytuty posiłków, produkty żywienia sportowego, dodatki żywieniowe (odchudzanie, zdrowie, nutrikosmetyki). Opracowywanie na specjalne zamówienie produktów clean label, bez glutenu lub wegańskich.

 3. SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS

  Turcja

  Firma SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Oleje roślinne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Koncentraty spożywcze, Sporting żywności, produkt naturalny, Diet - food, Oleje roślinne, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. HUVOTEX VOLKER HUMMLER

  Niemcy

  Firma HUVOTEX VOLKER HUMMLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Dürmentingen, Niemcy.

 5. MPS MODERN PRODUCTS & SPIRITS GMBH

  Niemcy

  Firma MPS MODERN PRODUCTS & SPIRITS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Ma siedzibę w Stadtoldendorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MTL POWER FOOD GMBH

  Niemcy

  Firma MTL POWER FOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Proteiny, białka - dodatki do żywności, Witaminy i prowitaminy, konfekcjonowanie kontraktowe kapsułek żelatynowych twardych, produkcja kontraktowa suplementów diety, aminokwasy, Węglowodany, odżywki proteinowe, proteiny, i produkty spożywcze dietetyczne wysokobiałkowe. Ma siedzibę w Grimma, Niemcy.

 2. STERNMAID GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STERNMAID GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wypełnianie i dopakowywanie towaru - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, granulatory do fluidyzacji, łoże płynne, produkcja sproszkowanych surowców na zamówienie, konfekcjonowanie kontraktowe proszku, Sporting żywności, suszarnie dla przemysłu chemicznego, konfekcjonowanie kontraktowe granulatów, i butelkowanie. Ma siedzibę w Wittenburg, Niemcy.

 3. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

 4. LEOVIT NUTRIO LTD

  Rosja

  LEOVIT Nutrio to firma badawcza i produkcyjna z ponad 20-letnim doświadczeniem, producent żywności dietetycznej i ekologicznej, suplementów diety, odżywek dla sportowców, twórca żywności terapeutycznej i profilaktycznej oraz diet. Firma skupia się na produkcji suplementów diety, ekologicznej żywności funkcjonalnej do zdrowych posiłków, produktów terapeutycznych i profilaktycznych do kontroli masy ciała - z wykorzystaniem własnych rozwiązań, zaawansowanej technologii i wysokiej jakości składników i materiałów. LEOVIT Nutrio produkuje ponad 500 różnych produktów, w tym produkty terapeutyczne i profilaktyczne do utraty wagi ciała i zwiększenia energii; batony owocowe, batony proteinowe i musli dla dorosłych i dzieci; produkty do detoksykacji ciała dla osób pracujących w środowiskach niebezpiecznych. Produkty LEOVIT Nutrio z powodzeniem przechodzą badania kliniczne wiodących ośrodków medycznych w Rosji. Firma posiada certyfikaty ISO9001 i HACCP, a proces produkcyjny firmy jest zgodny z normą ISO22000.

 5. RECORD NUTRITION

  Hiszpania

 1. WOW HYDRATE

  Zjednoczone Królestwo

 2. SUNNY FOOD LTD

  Ukraina

 1. PRIFA COFFEE TABLETS

  Stany Zjednoczone

 2. L'HEXAGONE

  Francja

 3. ELTABIA GMBH

  Niemcy

 4. GENERAL NUTRITION AGENCY UG

  Niemcy

 5. PROBIOS SPA

  Włochy

 6. MY FIT NUTRITION

  Holandia

 7. BEARPROTEIN GMBH

  Niemcy

 8. PROZIS - ONSALESIT, S.A.

  Portugalia

 1. PIATTO APPOSTA SRL

  Włochy

 2. AALTEN PHARMA

  Holandia

 3. TIME4NUTRITION

  Holandia

 4. AMWAY

  Belgia

 5. PERNIELSEN.COM

  Dania

 6. HEALTH N' FITNESS

  Belgia

 7. BODITRONICS

  Zjednoczone Królestwo

 8. AGROINDUSTRIA ORGANICA

  Peru

 9. FITNESS-PRIS.DK

  Dania

 10. ALLFITNESSFACTORY.DE GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo