• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sport - żywienie

Wyniki dla

Sport - żywienie - Import eksport

 1. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

 2. GRANOLA DI LAURA

  Francja

  Verified by europages badge

  Le Granola di Laura jest produkowana ze zdrowych składników w naszej paryskiej manufakturze. Jest własnego wyrobu i wegańska. Mój przepis na granolę zawiera płatki kukurydziane, orzechy, olej kokosowy i syrop z agawy. Chciałam stworzyć oryginalny przepis - taki, który mnie reprezentuje. Zamiast płatków owsianych postawiłam na naturalne, ekologiczne i przede wszystkim chrupiące płatki kukurydziane! To okazja na wielką przyjemność podczas codziennego uzupełniania energii dzięki różnym smakom, które przeniosą Cię na Korsykę, mój rodzinny kraj, gdzie szukam najlepszych lokalnych smaków. Oferujemy również bułkę tartą 2.0 o korsykańskich smakach, takich jak tymianek-rozmaryn, nepita i orzech laskowy z Cervione, idealną do dawania odrobiny chrupkości do potraw!

 3. BIOFITON

  Polska

 4. RAW NUTRITION SP. Z O.O.

  Polska

  Uprawiasz sport? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na stronę sklepu Raw Nutrition: https: //shop.rawnutrition.eu/. Raw Nutrition to szeroka oferta odżywek białkowych i suplementów diety stosowanych przy uprawianiu aktywności fizycznej. W ofercie znajdziesz wysokiej jakości whey protein oraz whey Isolate Performance czyli proteiny białka wzbogacone do tego różnymi ciekawymi smakami- np. mango, czekolada, kokos, malina i inne. Oferowane produkty i suplementy diety powstają z wysokiej jakości surowców.

 5. JOSE PELLUZ BERNAL

  Hiszpania

  Firma JOSE PELLUZ BERNAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, owoce suszone, żywność bezglutenowa, batoniki energetyczne, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MBASARAN SAGLIK LTD

  Turcja

  Firma MBASARAN SAGLIK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach uzupełnienie odchudzające, i zabiegi wyszczuplające. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. AMIX LEVANTE

  Hiszpania

  Firma AMIX LEVANTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Almoradí, Hiszpania.

 3. NORFOOD

  Francja

  Firma NORFOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Petit-Couronne, Francja.

 4. KCDRINKS

  Hiszpania

  Firma KCDRINKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. PURE LIFE - ZENTRUM FÜR GESUNDE ERNÄHRUNG

  Austria

  Firma PURE LIFE - ZENTRUM FÜR GESUNDE ERNÄHRUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 1. CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL

  Austria

  Firma CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, Diety - odchudzanie, porady, Sport - żywienie, i zdrowa żywność i naturalna żywność. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. EIBAR SPORT

  Hiszpania

  Firma EIBAR SPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Eibar, Hiszpania.

 1. UZER PHARMA

  Turcja

  Firma UZER PHARMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, odżywki, Manufacturer of cosmetics, uzupełnienie witaminowe, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. L'HEXAGONE

  Francja

  Firma L'HEXAGONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Sporting żywności, Specjalności żywnościowe, i Sporting żywności. Ma siedzibę w Blodelsheim, Francja.

 3. CONSERVAS 5Ñ DE SANTOÑA

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS 5Ñ DE SANTOÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach sardela, i konserwy rybne. Ma siedzibę w Santoña, Hiszpania.

 4. BARIATRIX EUROPE

  Francja

  Firma BARIATRIX EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, i Sport - żywienie. Ma siedzibę w Guilherand-Granges, Francja.

 5. VEIN FIT

  Hiszpania

  Firma VEIN FIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Las Rozas, Hiszpania.

 6. CORPOREA GIMNASIO

  Hiszpania

  Firma CORPOREA GIMNASIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 7. BALANSJELICHAAM

  Holandia

  Firma BALANSJELICHAAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Venray, Holandia.

 8. RTT ENTRENADOR PERSONAL

  Hiszpania

  Firma RTT ENTRENADOR PERSONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, Sport - żywienie, Sporting żywności, programy sportowe, Sport - żywienie, i przygotowywanie sportowe. Ma siedzibę w Pamplona, Hiszpania.

 1. NEW FOOD CONCEPT

  Portugalia

  Firma NEW FOOD CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, Coffee pods, zdrowa żywność i naturalna żywność, Sport - żywienie, i uzupełnienie witaminowe. Ma siedzibę w Vila Nova Da Barquinha, Portugalia.

 2. MEELUNIE B.V.

  Holandia

  Firma MEELUNIE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. TRYBU NUTRITION

  Francja

  Firma TRYBU NUTRITION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Ma siedzibę w Haguenau, Francja.

 4. VILGAIN

  Republika Czeska

  Firma VILGAIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach proteiny, i żywność. Ma siedzibę w Brünn, Republika Czeska.

 5. ZUMUB S.A.

  Portugalia

  Firma ZUMUB S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, dodatki żywnościowe, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 6. PROTECH SPORTS NUTRITION

  Belgia

  Firma PROTECH SPORTS NUTRITION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w GHLIN, Belgia.

 7. TIME4NUTRITION

  Holandia

  Firma TIME4NUTRITION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, Sporting żywności, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, dodatki żywnościowe, Sport - żywienie, Sporting żywności, i Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 8. ERNÄHRUNGSBERATUNG FITNESS COACHING - BALANCECODE

  Niemcy

  Firma ERNÄHRUNGSBERATUNG FITNESS COACHING - BALANCECODE, roku i działającą w sektorze Sport - żywienie. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w zakresie żywienia, trener indywidualny, służby sanitarne, i Coaching indywidualny. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 9. NATURALLY ORGANIX

  Holandia

  Firma NATURALLY ORGANIX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty kosmetyczne ekologiczne. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, makijaż profesjonalny, i Sport - żywienie. Ma siedzibę w Waalre, Holandia.

 10. JBM FACTORY - SHOPINGZ

  Francja

  Firma JBM FACTORY - SHOPINGZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzieżowe akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły sportowe, Sport - żywienie, Artykuły sportowe, odzież, i Sport - żywienie. Ma siedzibę w Brest, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo