• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spiekanie metali - urządzenia

Wyniki dla

Spiekanie metali - urządzenia - Import eksport

 1. SYSTEC VACUUM SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kompetencjom i know-how, Grupa Systec rozwija właściwe dla branży rozwiązania, które poprzez swoją wysoką jakość wyznaczają standardy produkcji. Firmy grupy SYSTEC oferują technologie do produkcji i przetwarzania nowych materiałów, technologie procesowe i systemowe dla przemysłu oraz badań, jak również technologie odzyskiwania cennych surowców strategicznych. SYSTEC projektuje i produkuje instalacje do powlekania PVD, do procesów w wysokiej temperaturze do 3000°C, jak również technologię systemową do procesów próżniowych.

 2. TORNOS SA

  Szwajcaria

  Firma TORNOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Spiekanie metali - urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Spiekanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Moutier, Szwajcaria.

 3. RPM RAPID PRODUCT MANUFACTURING GMBH

  Niemcy

  Firma RPM RAPID PRODUCT MANUFACTURING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prototypy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spiekanie metali - urządzenia, formowanie tworzyw sztucznych, Formy z tworzyw sztucznych, Spiekanie metali - urządzenia, i Automotive. Ma siedzibę w Helmstedt, Niemcy.

 4. M.G.M. SOLUTION S.R.L. SOC. UNIPERS.

  Włochy

  Firma M.G.M. SOLUTION S.R.L. SOC. UNIPERS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia diamentowe do obróbki marmuru, granitu i kamienia, i waga precyzyjna. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 5. KARL SIMON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KARL SIMON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali. Jest również obecna w dziedzinach Spiekanie metali - urządzenia, budowa - wyposażenie, galwanotechnika, i Spiekanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Aichhalden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELETTRON SAS

  Włochy

  Firma ELETTRON SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach druk na gorąco, i maszyny przemysłowe. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 2. SINTERIZADOS MONTBLANCH SA

  Hiszpania

  Firma SINTERIZADOS MONTBLANCH SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Spiekanie metali - urządzenia, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spiekanie metali - urządzenia, i Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 3. GEREEDSCHAPDEAL

  Holandia

  Firma GEREEDSCHAPDEAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Spiekanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach asortyment kompletów narzędzi. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 4. GLORY INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma GLORY INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Kunshan, Chiny.

 5. EXTINGUISHER AND FIRE DOOR MACHINE

  Chiny

  Firma EXTINGUISHER AND FIRE DOOR MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Yantai, Chiny.

 1. TOZMETAL TICARET VE SANAYI A S

  Turcja

  Firma TOZMETAL TICARET VE SANAYI A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Spiekanie metali - urządzenia, i Spiekanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. THE PATENT FERRULE CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. APLICACIONES INDUSTRIALES DEL SINTERIZADO SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 2. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 3. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Turcja

  Verified by europages badge

  WESPY jest producentem maszyn do czyszczenia i odtłuszczania części z siedzibą w Konya, Turcja. Od 2005 roku produkujemy zarówno maszyny detaliczne jak i hurtowe, a nasza firma szybko stała się jednym z wiodących specjalistów w zakresie technologii czyszczenia powierzchni w Turcji. Proponujemy pełną gamę i doskonałą jakość produktów (używamy na naszych maszynach części europejskich marek i tylko stali nierdzewnej) i konkurencyjne ceny, które z pewnością Cię zainteresują. Mamy szeroki wybór portfeli produktów, takich jak: -PRALKI SPRAYOWE Z BASKIEM ROTACYJNYM (ładowanie od góry, ładowanie czołowe), MASZYNY SZCZOTKOWE DO MYCIA RĘCZNEGO -MASZYNY DO MYCIA POD WYSOKIM CIŚNIENIEM - BĘBNY SPIRALNE SERII CONVEYOR -MASZYNY DO CZYSZCZENIA FILTRÓW CZĄSTKOWYCH - MASZYNY DO MYCIA TACEK -HYDRAULICZNE MASZYNY TESTUJĄCE -PRZETWORNIK MOMENTU OBROTOWEGO I MASZYNA TESTUJĄCA SPAWANIE -MASZYNA DO SZLIFOWANIA ZAWORÓW -MASZYNY DO OBRÓBKI MECHANICZNEJ -URZĄDZENIA DO TESTOWANIA GŁOWIC CYLINDRÓW (elektryczny tester próżniowy, automatyczna i ręczna głowica gładząca, mały i duży ściągacz opon zaworowych, urządzenie do ostrzenia kątów, maszyna polerująca, silnik do szlifowania szczelin itp. ) Ponadto obsługujemy naszych cenionych klientów w rozmiarach standardowych i specjalnych w zależności od ich zmieniających się potrzeb. Dzięki doświadczonemu zespołowi i bardzo korzystnym cenom gwarantujemy, że jesteśmy odpowiednim partnerem do zaspokojenia Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 4. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 5. AUROMAK MAKINA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Zlokalizowana w Turcji firma Auromak Makine jest wiodącym producentem przemysłowych maszyn czyszczących i rozwiązań w zakresie mycia części. Nasze starannie wykonane produkty są dostosowane do różnorodnych wymagań zarówno rynków detalicznych, jak i hurtowych, ze szczególnym naciskiem na estetykę, jakość i praktyczność. Nasze maszyny projektujemy z myślą o wszechstronności, doskonale spełniając rygorystyczne wymagania różnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, opakowaniowego i przemysłu spożywczego. Doskonale sprawdzają się szczególnie w zastosowaniach związanych z myciem części. Myjki do części typu koszykowego: •Maszyny do czyszczenia części •Myjka obrotowa do mycia części •Myjka koszowa •Pneumatyczna myjka obrotowa do części •Maszyna kabinowa do mycia części •Ręczne myjki do części i Ręczna szczotka do mycia z rozpuszczalnikiem Zlew do mycia; Turbo myjki do części: •Ręczna myjka ciśnieniowa turbo •Myjka ciśnieniowa turbo; Maszyny do mycia strumieniem: •Maszyna do piaskowania wodnego •Maszyna do piaskowania na mokro i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w innowacje, konsekwentnie podnosząc standardy branżowe i dostarczając wartość dodaną naszym klientom. Nasz dynamiczny zespół gwarantuje, że wyprzedzamy postęp technologiczny, szybko dostosowując się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości. Aby uzyskać więcej szczegółów i informacji, prosimy nie wahać się i skontaktować z nami: ihracat@auromakmakine.com

 6. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 7. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge
 8. OLIVARES GINO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OLIVARES GINO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, Pompy, warsztat mechaniczny, formowanie metali, Zamki, obróbka metali żelaznych i stopów, Pompy, i wyroby metalowe spiekane. Ma siedzibę w Gessate, Włochy.

 1. FINIMAC S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FINIMAC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach piaszczarki do metali, oczyszczarki do metali, śrutownice do metali, piaskarki, śrutowanie, śrut, maszyny do mycia metali, urządzenia i maszyny do satynowania metali, i urządzenia i maszyny do galwanizacji metali na gorąco i przez odparowywanie. Ma siedzibę w Vittuone, Włochy.

 2. POLYEKOTECH PRO SP. Z O.O.

  Polska

  Główne obszary działalności firmy PolyEkoTech Pro Sp. z o.o.: - Rozwój i produkcja detali z materiałów polimerowych metodą formowania wtryskowego na wtryskarkach. - Projektowanie i produkcja form do formowania wtryskowego detali na wtryskarkach. - Rozwój i tworzenie nowych mieszanek materiałów polimerowych o unikalnych właściwościach (przewodność cieplna, przewodność elektryczna, rozpraszanie światła, zmniejszenie gęstości materiału „Lightweight Technology” itp.). - Produkcja detali z różnych rodzajów metali w technologii Formowania Wtryskowego Metali (MIM, Metal Injection Molding). - Realizacja wszystkich rodzajów obróbki mechanicznej metali, z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie (CNC). Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

 3. DALIAN LONG ZHENG POLISHERS MANUFACTURE CO., LTD

  Chiny

  Firma DALIAN LONG ZHENG POLISHERS MANUFACTURE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, szlifierki do metali, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Dalian, Chiny.

 4. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 5. COSQUER SARL

  Francja

  Firma COSQUER SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prototypy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Polerowanie metali - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, kulowanie metali mikrokulkami, i stal ogniotrwała. Ma siedzibę w Sautron, Francja.

 6. NIOR D.O.O.

  Słowenia

  Firma NIOR D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Obróbka CNC, frezowanie CNC, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, i profilowanie metali. Ma siedzibę w Celje, Słowenia.

 7. HÄNDLE HÄRTEREI GMBH

  Niemcy

  Firma HÄNDLE HÄRTEREI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, thermal processing, azotowanie gazowe, i nawęglanie metali. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 8. ANDREA MARTINI

  Włochy

  Firma ANDREA MARTINI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach piaskowanie metali, mokre piaskowanie, urządzenia i maszyny do malowania metali, i malowanie metali. Ma siedzibę w Casale Di Scodosia, Włochy.

 9. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Instalacje przemysłowe o wielostronnym zastosowaniu – ekologiczne i bezpieczne. Firma Rippert Anlagentechnik GmbH und Co. działa w trzech obszarach: ekologicznych instalacji lakierniczych, instalacji filtracyjnych, jak również wentylatorów przemysłowych, dzięki czemu. z powodzeniem utrzymuje się na rynku. Jako producent systemów od ponad 45 lat projektuje, produkuje i montuje najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne instalacje dla klientów przemysłowych z całego świata. Siedziba przedsiębiorstwa kierowanego przez Thomasa Ripperta znajduje się w miejscowości Herzebrock-Clarholz. Tu i w pięciu innych zakładach na terenie Niemiec, Austrii i Holandii około 350. wykwalifikowanych pracowników pracuje nad rozwojem i budową produktów hightech, zgodnie z życzeniami klientów.

 10. STEROS GPA INNOVATIVE, S.L.

  Hiszpania

  Firma STEROS GPA INNOVATIVE, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny do doszlifowywania metali, i urządzenia i maszyny do polerowania metali. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo