• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie- zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Spawanie- zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. BUSTIFICIO ENNECI SNC

  Włochy

  W chwili, kiedy świat zaczyna rozumieć, co znaczy słowo « ECOLOGIA », my również w pełni angażujemy się w zmniejszanie ilości odpadów. Firma Enneci rozwija już od wielu lat (i nadal to czyni) materiały i torby do różnych zastosowań bez powodowania szkód środowisku naturalnemu. Koperty i poszewki do kołder i przykryć, pościel do łóżka i pościel wszelkiego rodzaju. Poszewki i torby do pokryć na siedzenia, pokrowce na odzież, artykuły promocyjne. Innymi słowy, opakowanie nadające produktowi większej wartości.

 2. KEOL

  Francja

  Firma KEOL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint-Pierre-Lès-Nemours, Francja.

 3. ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA

  Hiszpania

  Firma ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenia z zakresu zapewnienia jakości, platformy szkolenia zdalnego, for technological research and development, i szkolenie i terminowanie. Ma siedzibę w Rubí, Hiszpania.

 4. CARCELLER ULTRASONIDOS

  Hiszpania

  Firma CARCELLER ULTRASONIDOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 5. SADECHAF

  Belgia

  Firma SADECHAF, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Kleje syntetyczne, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Kleje syntetyczne, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACCOPPIATURE PISANE

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURE PISANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skóra lakierowana. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Skóra chromowa, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Skóra chromowa. Ma siedzibę w Santa Maria A Monte, Włochy.

 2. WRS VAN DER WAL

  Holandia

  Firma WRS VAN DER WAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Halsteren, Holandia.

 3. SPERLING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SPERLING GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Schneeberg, Niemcy.

 4. PLASTOTEX S.R.L.

  Włochy

  Firma PLASTOTEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach gumowanie tkanin i wyrobów tekstylnych, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 5. VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG

  Niemcy

  Firma VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 1. BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C

  Włochy

  Firma BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L.

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Prawidła do butów, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Prawidła do butów. Ma siedzibę w Santa Maria A Monte, Włochy.

 1. PAPER BAGS S.R.L.

  Włochy

  Firma PAPER BAGS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie papieru i kartonu, i powlekanie papieru i kartonu. Ma siedzibę w Roncade, Włochy.

 2. EDERA S.R.L.

  Włochy

  Firma EDERA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i tkaniny poliestrowe. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 3. TEXPOL S.R.L.

  Włochy

  Firma TEXPOL S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sztuczna skóra. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Farbowanie tkanin, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Farbowanie tkanin. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 4. I.L.P.R.A. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.L.P.R.A. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, maszyny do pakowania blisterowego, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 5. ADRIADUE S.N.C. DI VAGNI MAURO E C.

  Włochy

  Firma ADRIADUE S.N.C. DI VAGNI MAURO E C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Prawidła do butów, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Prawidła do butów. Ma siedzibę w Monte San Giusto, Włochy.

 6. FLESSIGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma FLESSIGOMMA S.R.L., roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 7. ACCOPPIATURA GIOVANNA

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURA GIOVANNA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Urgnano, Włochy.

 8. GENCLA S.R.L.

  Włochy

  Firma GENCLA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych, i tkaniny impregnowane. Ma siedzibę w Gorla Minore, Włochy.

 1. MAVIFLEX S.R.L.

  Włochy

  Firma MAVIFLEX S.R.L., roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Casorate Primo, Włochy.

 2. FAMA JERSEY S.P.A.

  Włochy

  Firma FAMA JERSEY S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pistoia, Włochy.

 3. SOFIBO EMBALLAGES

  Francja

  Firma SOFIBO EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Valcourt, Francja.

 4. NUOVA ACCOPPIATURA S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA ACCOPPIATURA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach drukowanie sitodrukiem na tkaninach i wyrobach tekstylnych, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montegranaro, Włochy.

 5. ACCOPPIATURA CALZOLAI S.R.L.

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURA CALZOLAI S.R.L., roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 6. ADE SINT DI PIERI PIERO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma ADE SINT DI PIERI PIERO & C. S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych, i dwojenie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 7. ACCOPPIATURA SIMONA DI ROMANELLA GIORGIO & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURA SIMONA DI ROMANELLA GIORGIO & C. S.A.S., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i dwojenie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montegranaro, Włochy.

 8. ACCOPPIATURA VIGEVANESE S.R.L.

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURA VIGEVANESE S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Mortara, Włochy.

 9. UBBINK B.V.

  Holandia

  Firma UBBINK B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Doesburg, Holandia.

 10. GI E GI ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma GI E GI ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny bawełniane, i tkaniny lniane. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo