• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie- zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Spawanie- zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. ZEMAT TECHNOLOGY GROUP

  Polska

  Zemat Technology Group to znany na świecie producent maszyn przemysłowych. Maszyny wykorzystywane są m.in. w przemyśle medycznym, samochodowym, wojskowym, transporcie, przemyśle rozrywkowym, energetycznym i innych. Założona w 1957r. firma już od ponad 60 lat produkuje maszyny i urządzenia wykorzystujące m.in. technologię wysokiej częstotliwości. Flagowymi produktami są zgrzewarki w.cz., a firma jest krajowym pionierem w produkcji tego typu urządzeń. Poza zgrzewarkami wysokiej częstotliwości Zemat produkuje również inne maszyny przemysłowe: zgrzewarki impulsowe, stałocieplne, termoformierki, wykrawarki walcowe, prasy hydrauliczne. Działalność firmy jest rozszerzona o urządzenia do produkcji opakowań z tektury falistej. Zaawansowane technologicznie maszyny z serii BOXMAT są odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie produkcji krótkich serii opakowań i produkcji opakowań na wymiar. Zemat Technology Group produkuje również maszyny nietypowe i na specjalne zamówienie: automatyczne linie produkcyjne, automaty przemysłowe itp. Około 80% produkcji to produkcja na eksport, a maszyny firmy Zemat można spotkać na każdym kontynencie już w ponad 70 krajach. Rozbudowana siatka partnerów i przedstawicieli oraz doskonała obsługa posprzedażowa są elementami wyróżniającymi firmę. Jakość produkowanych maszyn: zgrzewarek, automatów itp. jest znakiem rozpoznawczym i powoduje że maszyny produkowane przez Zemat Technology Group pracują niezawodnie na całym świecie.

 2. DOREY

  Francja

  Firma DOREY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do spawania ultradźwiękowego, Welding, wykrawanie, i montaż ultradźwiękowy. Ma siedzibę w Chatillon St-Jean, Francja.

 3. SALDOPLAST SRL

  Włochy

  Firma SALDOPLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach koperty i torby do opakowania, plastikowe koperty zamykane na ekspres, worki plastikowe, i koperta z plastiku do opakowania pod próżnią. Ma siedzibę w Pero, Włochy.

 4. MAKROSIS MAKINE SAN.A.Ş.

  Turcja

  Firma MAKROSIS MAKINE SAN.A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. WEGENER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma WEGENER INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTILUX

  Luksemburg

  Firma PLASTILUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Hodowla ryb - instalacje, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Hodowla ryb - instalacje, i Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Wormeldange-Haut, Luksemburg.

 2. LEWIS AND MASON PLASTICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEWIS AND MASON PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

 3. ULTRATEC S.L. ACABADOS PLÁSTICOS

  Hiszpania

  Firma ULTRATEC S.L. ACABADOS PLÁSTICOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Druk wypukły i wklęsły, sitodruk na tworzywach sztucznych, i Druk wypukły i wklęsły. Ma siedzibę w L'hospitalet Del Llobregat, Hiszpania.

 4. BUSTIFICIO ENNECI SNC

  Włochy

  W chwili, kiedy świat zaczyna rozumieć, co znaczy słowo « ECOLOGIA », my również w pełni angażujemy się w zmniejszanie ilości odpadów. Firma Enneci rozwija już od wielu lat (i nadal to czyni) materiały i torby do różnych zastosowań bez powodowania szkód środowisku naturalnemu. Koperty i poszewki do kołder i przykryć, pościel do łóżka i pościel wszelkiego rodzaju. Poszewki i torby do pokryć na siedzenia, pokrowce na odzież, artykuły promocyjne. Innymi słowy, opakowanie nadające produktowi większej wartości.

 5. KEOL

  Francja

  Firma KEOL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint-Pierre-Lès-Nemours, Francja.

 1. ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA

  Hiszpania

  Firma ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenia z zakresu zapewnienia jakości, platformy szkolenia zdalnego, for technological research and development, i szkolenie i terminowanie. Ma siedzibę w Rubí, Hiszpania.

 2. CARCELLER ULTRASONIDOS

  Hiszpania

  Firma CARCELLER ULTRASONIDOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 1. SADECHAF

  Belgia

  Firma SADECHAF, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Kleje syntetyczne, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Kleje syntetyczne, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

 2. PLASTOTEX S.R.L.

  Włochy

  Firma PLASTOTEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach gumowanie tkanin i wyrobów tekstylnych, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 3. SPERLING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SPERLING GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Schneeberg, Niemcy.

 4. BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C

  Włochy

  Firma BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. PAPER BAGS S.R.L.

  Włochy

  Firma PAPER BAGS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie papieru i kartonu, i powlekanie papieru i kartonu. Ma siedzibę w Roncade, Włochy.

 6. EDERA S.R.L.

  Włochy

  Firma EDERA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i tkaniny poliestrowe. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 7. ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L.

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Prawidła do butów, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Prawidła do butów. Ma siedzibę w Santa Maria A Monte, Włochy.

 8. ADRIADUE S.N.C. DI VAGNI MAURO E C.

  Włochy

  Firma ADRIADUE S.N.C. DI VAGNI MAURO E C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Prawidła do butów, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Prawidła do butów. Ma siedzibę w Monte San Giusto, Włochy.

 1. ACCOPPIATURE PISANE

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURE PISANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skóra lakierowana. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Skóra chromowa, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Skóra chromowa. Ma siedzibę w Santa Maria A Monte, Włochy.

 2. VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG

  Niemcy

  Firma VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 3. I.L.P.R.A. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.L.P.R.A. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, maszyny do pakowania blisterowego, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 4. WRS VAN DER WAL

  Holandia

  Firma WRS VAN DER WAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Halsteren, Holandia.

 5. TEXPOL S.R.L.

  Włochy

  Firma TEXPOL S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sztuczna skóra. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Farbowanie tkanin, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Farbowanie tkanin. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 6. FLESSIGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma FLESSIGOMMA S.R.L., roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 7. FAMA JERSEY S.P.A.

  Włochy

  Firma FAMA JERSEY S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pistoia, Włochy.

 8. SOFIBO EMBALLAGES

  Francja

  Firma SOFIBO EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Valcourt, Francja.

 9. MAVIFLEX S.R.L.

  Włochy

  Firma MAVIFLEX S.R.L., roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Casorate Primo, Włochy.

 10. ACCOPPIATURA GIOVANNA

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURA GIOVANNA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Urgnano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo