• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie- zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Spawanie- zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. DOREY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOREY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, sprzęt do spawania ultradźwiękowego, Welding, wykrawanie, montaż ultradźwiękowy, maszyny i urzadzenia dla przemysłu graficznego, Sewing machines for tarpaulins, System wycinania, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Chatillon St-Jean, Francja.

 2. ZEMAT TECHNOLOGY GROUP

  Polska

  Zemat Technology Group to znany na świecie producent maszyn przemysłowych. Maszyny wykorzystywane są m.in. w przemyśle medycznym, samochodowym, wojskowym, transporcie, przemyśle rozrywkowym, energetycznym i innych. Założona w 1957r. firma już od ponad 60 lat produkuje maszyny i urządzenia wykorzystujące m.in. technologię wysokiej częstotliwości. Flagowymi produktami są zgrzewarki w.cz., a firma jest krajowym pionierem w produkcji tego typu urządzeń. Poza zgrzewarkami wysokiej częstotliwości Zemat produkuje również inne maszyny przemysłowe: zgrzewarki impulsowe, stałocieplne, termoformierki, wykrawarki walcowe, prasy hydrauliczne. Działalność firmy jest rozszerzona o urządzenia do produkcji opakowań z tektury falistej. Zaawansowane technologicznie maszyny z serii BOXMAT są odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie produkcji krótkich serii opakowań i produkcji opakowań na wymiar. Zemat Technology Group produkuje również maszyny nietypowe i na specjalne zamówienie: automatyczne linie produkcyjne, automaty przemysłowe itp. Około 80% produkcji to produkcja na eksport, a maszyny firmy Zemat można spotkać na każdym kontynencie już w ponad 70 krajach. Rozbudowana siatka partnerów i przedstawicieli oraz doskonała obsługa posprzedażowa są elementami wyróżniającymi firmę. Jakość produkowanych maszyn: zgrzewarek, automatów itp. jest znakiem rozpoznawczym i powoduje że maszyny produkowane przez Zemat Technology Group pracują niezawodnie na całym świecie.

 3. PLASMA ETCH, INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma PLASMA ETCH, INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Carson City, Stany Zjednoczone.

 4. SALDOPLAST SRL

  Włochy

  Firma SALDOPLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach koperty i torby do opakowania, plastikowe koperty zamykane na ekspres, worki plastikowe, i koperta z plastiku do opakowania pod próżnią. Ma siedzibę w Pero, Włochy.

 5. MAKROSIS MAKINE SAN.A.Ş.

  Turcja

  Firma MAKROSIS MAKINE SAN.A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEGENER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma WEGENER INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

 2. PLASTILUX

  Luksemburg

  Firma PLASTILUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Hodowla ryb - instalacje, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Hodowla ryb - instalacje, i Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Wormeldange-Haut, Luksemburg.

 3. LEWIS AND MASON PLASTICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEWIS AND MASON PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

 4. SOUDURE PLASTIQUE GL

  Kanada

  Firma SOUDURE PLASTIQUE GL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mirabel, Kanada.

 5. ULTRATEC S.L. ACABADOS PLÁSTICOS

  Hiszpania

  Firma ULTRATEC S.L. ACABADOS PLÁSTICOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Druk wypukły i wklęsły, sitodruk na tworzywach sztucznych, i Druk wypukły i wklęsły. Ma siedzibę w L'hospitalet Del Llobregat, Hiszpania.

 1. BUSTIFICIO ENNECI SNC

  Włochy

  W chwili, kiedy świat zaczyna rozumieć, co znaczy słowo « ECOLOGIA », my również w pełni angażujemy się w zmniejszanie ilości odpadów. Firma Enneci rozwija już od wielu lat (i nadal to czyni) materiały i torby do różnych zastosowań bez powodowania szkód środowisku naturalnemu. Koperty i poszewki do kołder i przykryć, pościel do łóżka i pościel wszelkiego rodzaju. Poszewki i torby do pokryć na siedzenia, pokrowce na odzież, artykuły promocyjne. Innymi słowy, opakowanie nadające produktowi większej wartości.

 2. TR.A.E. SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo działające w sektorze łączenia tkanin i tworzyw piankowych. Wyspecjalizowana w sektorze tapicerki samochodowej i podzespołów samochodowych, to dzięki stałej selekcji swoich dostawców jest w stanie, obecnie zaoferować szeroki asortyment artykułów, począwszy od elementów z aksamitu do mebli i na odzież po tkaniny dla branży obuwniczej poprzez sztuczne skóry, specyficzne artykuły techniczne do wypełniania kasków.

 1. KEOL

  Francja

  Firma KEOL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint-Pierre-Lès-Nemours, Francja.

 2. ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA

  Hiszpania

  Firma ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenia z zakresu zapewnienia jakości, platformy szkolenia zdalnego, for technological research and development, i szkolenie i terminowanie. Ma siedzibę w Rubí, Hiszpania.

 3. TESMO SRL

  Włochy

  Firma TESMO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach łączenie tkanin technicznych, i dwojenie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Mariano Comense, Włochy.

 4. CARCELLER ULTRASONIDOS

  Hiszpania

  Firma CARCELLER ULTRASONIDOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 5. SADECHAF

  Belgia

  Firma SADECHAF, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Kleje syntetyczne, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Kleje syntetyczne, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

 6. VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG

  Niemcy

  Firma VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 7. MILLER WELDMASTER

  Stany Zjednoczone

  Firma MILLER WELDMASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach zgrzewanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Navarre, Stany Zjednoczone.

 8. ADE SINT DI PIERI PIERO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma ADE SINT DI PIERI PIERO & C. S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych, i dwojenie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 1. ZHUJI CITY CHARLIE HARDWARE CO., LTD.

  Chiny

  Firma ZHUJI CITY CHARLIE HARDWARE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w ZHUJI CITY, Chiny.

 2. BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C

  Włochy

  Firma BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. FLESSIGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma FLESSIGOMMA S.R.L., roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 4. FAMA JERSEY S.P.A.

  Włochy

  Firma FAMA JERSEY S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pistoia, Włochy.

 5. EDERA S.R.L.

  Włochy

  Firma EDERA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i tkaniny poliestrowe. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 6. SPERLING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SPERLING GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Schneeberg, Niemcy.

 7. I.L.P.R.A. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.L.P.R.A. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, maszyny do pakowania blisterowego, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 8. ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L.

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Prawidła do butów, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Prawidła do butów. Ma siedzibę w Santa Maria A Monte, Włochy.

 9. ACCOPPIATURA CALZOLAI S.R.L.

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURA CALZOLAI S.R.L., roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kaszerowanie i powlekanie dla fabryk obuwia, i enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 10. ACCOPPIATURE PISANE

  Włochy

  Firma ACCOPPIATURE PISANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skóra lakierowana. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Skóra chromowa, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, i Skóra chromowa. Ma siedzibę w Santa Maria A Monte, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo