• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie- zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Spawanie- zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. DOREY

  Francja

  Verified by europages badge
 2. ZEMAT TECHNOLOGY GROUP

  Polska

  Zemat Technology Group to znany na świecie producent maszyn przemysłowych. Maszyny wykorzystywane są m.in. w przemyśle medycznym, samochodowym, wojskowym, transporcie, przemyśle rozrywkowym, energetycznym i innych. Założona w 1957r. firma już od ponad 60 lat produkuje maszyny i urządzenia wykorzystujące m.in. technologię wysokiej częstotliwości. Flagowymi produktami są zgrzewarki w.cz., a firma jest krajowym pionierem w produkcji tego typu urządzeń. Poza zgrzewarkami wysokiej częstotliwości Zemat produkuje również inne maszyny przemysłowe: zgrzewarki impulsowe, stałocieplne, termoformierki, wykrawarki walcowe, prasy hydrauliczne. Działalność firmy jest rozszerzona o urządzenia do produkcji opakowań z tektury falistej. Zaawansowane technologicznie maszyny z serii BOXMAT są odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie produkcji krótkich serii opakowań i produkcji opakowań na wymiar. Zemat Technology Group produkuje również maszyny nietypowe i na specjalne zamówienie: automatyczne linie produkcyjne, automaty przemysłowe itp. Około 80% produkcji to produkcja na eksport, a maszyny firmy Zemat można spotkać na każdym kontynencie już w ponad 70 krajach. Rozbudowana siatka partnerów i przedstawicieli oraz doskonała obsługa posprzedażowa są elementami wyróżniającymi firmę. Jakość produkowanych maszyn: zgrzewarek, automatów itp. jest znakiem rozpoznawczym i powoduje że maszyny produkowane przez Zemat Technology Group pracują niezawodnie na całym świecie.

 3. MAKROSIS MAKINE SAN.A.Ş.

  Turcja

 4. SOUDURE PLASTIQUE GL

  Kanada

 5. LEWIS AND MASON PLASTICS

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ULTRATEC S.L. ACABADOS PLÁSTICOS

  Hiszpania

 2. WEGENER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 3. PLASTILUX

  Luksemburg

 4. PLASMA ETCH, INC.

  Stany Zjednoczone

 5. TESMO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 1. BUSTIFICIO ENNECI SNC

  Włochy

  W chwili, kiedy świat zaczyna rozumieć, co znaczy słowo « ECOLOGIA », my również w pełni angażujemy się w zmniejszanie ilości odpadów. Firma Enneci rozwija już od wielu lat (i nadal to czyni) materiały i torby do różnych zastosowań bez powodowania szkód środowisku naturalnemu. Koperty i poszewki do kołder i przykryć, pościel do łóżka i pościel wszelkiego rodzaju. Poszewki i torby do pokryć na siedzenia, pokrowce na odzież, artykuły promocyjne. Innymi słowy, opakowanie nadające produktowi większej wartości.

 2. TR.A.E. SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo działające w sektorze łączenia tkanin i tworzyw piankowych. Wyspecjalizowana w sektorze tapicerki samochodowej i podzespołów samochodowych, to dzięki stałej selekcji swoich dostawców jest w stanie, obecnie zaoferować szeroki asortyment artykułów, począwszy od elementów z aksamitu do mebli i na odzież po tkaniny dla branży obuwniczej poprzez sztuczne skóry, specyficzne artykuły techniczne do wypełniania kasków.

 3. KEOL

  Francja

 4. ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA

  Hiszpania

 5. CARCELLER ULTRASONIDOS

  Hiszpania

 6. SADECHAF

  Belgia

 7. FAMA JERSEY S.P.A.

  Włochy

 8. MAVIFLEX S.R.L.

  Włochy

 9. TEXPOL S.R.L.

  Włochy

 10. ADE SINT DI PIERI PIERO & C. S.N.C.

  Włochy

 1. EDERA S.R.L.

  Włochy

 2. BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C

  Włochy

 3. ADRIADUE S.N.C. DI VAGNI MAURO E C.

  Włochy

 4. ACCOPPIATURA CALZOLAI S.R.L.

  Włochy

 5. PLASTOTEX S.R.L.

  Włochy

 6. OMNIWELD REPARATURSCHWEIßLEGIERUNGEN GMBH.

  Niemcy

 7. ACCOPPIATURA GIOVANNA

  Włochy

 8. NUOVA ACCOPPIATURA S.R.L.

  Włochy

 9. PASQUI S.R.L.

  Włochy

 10. TRIO S.R.L.

  Włochy