• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie plazmowe - urządzenia

Wyniki dla

Spawanie plazmowe - urządzenia - Import eksport

 1. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Niemiecki producent frezarek CNC, grawerek CNC, maszyn do cięcia plazmowego CNC, do cięcia strumieniem wody oraz systemów znakowania, urządzeń dozujących, pilarek i oprogramowania CAD/CAM.Nasze maszyny produkowane w Niemczech mają niemal nieograniczone zastosowanie. Frezowanie 2D, frezowanie 3D, grawerowanie, dozowanie, klejenie, skanowanie 3D, cięcie, spawanie, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, erodowanie, spawanie ultradźwiękowe, to tylko niektóre z najważniejszych możliwości zastosowania.

 2. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

 3. PLASMATECHNIK MARKUS COLLING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLASMATECHNIK MARKUS COLLING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach welding torches, i sprzęt do spawania. Ma siedzibę w Oberthal, Niemcy.

 4. MESSER CUTTING SYSTEMS

  Belgia

  Messer Cutting Systems, ponad 900 pracowników w dziale R&D, produkcji i sprzedaży maszyn CNC do cięcia autogenicznego, plazmowego i laserowego blach i rur zukosowanych, palników ręcznych do cięcia, spawania i lutowania, ogrzewania i prostowania płomieniem. Również do znakowania, wiercenia, gwintowania, wytaczania, ukosowania, szlifowania, piaskowania, cięcia na sucho, poza wodą i zanurzone. Program Omniwin, stoły, filtry, automatyzacja (załadunek, rozładunek, sortowanie). Produkcja w D-Gross Umstadt, w Chinach, Indiach, Brazyli i Stanach Zjednoczonych.

 5. HÄRTEL LASER + WASSER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÄRTEL LASER + WASSER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Blacharstwo przemysłowe, cięcie strumieniem wody, i pompy wysokoprężne. Ma siedzibę w Monheim Am Rhein, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WOUTERS CUTTING & WELDING

  Belgia

  Firma WOUTERS CUTTING & WELDING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie plazmowe - urządzenia, Spawanie plazmowe - urządzenia, i cięcie strumieniem wody. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

 2. SELMACH MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SELMACH MACHINERY LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie plazmowe - urządzenia, Okazyjne maszyny i urządzenia, Spawanie plazmowe - urządzenia, Okazyjne maszyny i urządzenia, tokarka do obróbki metali, i Przecinarka. Ma siedzibę w Hereford, Zjednoczone Królestwo.

 3. AGNELLO METALLURGICA SRL

  Włochy

  Firma AGNELLO METALLURGICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, stolarstwo metalowe certyfikowane, Kotły okrętowe, i blachy na wymiar. Ma siedzibę w Termini Imerese, Włochy.

 4. ARPEL D.O.O.

  Serbia

  Firma ARPEL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach high-definition laser cutting, i piły do marmuru granitu i kamienia. Ma siedzibę w Belgrade, Serbia.

 5. JMSCOLPITORI

  Włochy

  Firma JMSCOLPITORI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach obrabiarki do cięcia metali, pantografy cyfrowe, i plazmowe maszyny wykrawające. Ma siedzibę w Mori, Włochy.

 1. NUKON BULGARIA EOOD

  Bułgaria

  Firma NUKON BULGARIA EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie plazmowe - urządzenia, maszyna do grawerowania laserowego, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Kuklen, Bułgaria.

 2. BRETAGNE OXYCOUPAGE

  Francja

  Firma BRETAGNE OXYCOUPAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie plazmowe - urządzenia, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Arzal, Francja.

 1. AUTOSABINA METAL

  Litwa

  Firma AUTOSABINA METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Schody metalowe, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Schody metalowe, i Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. SPECIAL STEEL STOCK - C.S.C. S.P.A.

  Włochy

  Firma SPECIAL STEEL STOCK - C.S.C. S.P.A., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach metal cutting, aluminium obróbka, Plasma cutting, i wykrawanie metali. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 3. B&BARTONI SPOL. S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma B&BARTONI SPOL. S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Plasma cutting. Ma siedzibę w Dolni Cetno, Republika Czeska.

 4. ORMASALD SRL

  Włochy

  Firma ORMASALD SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie plazmowe - urządzenia, naprawy spawarek, materiały do spawania, plasma welding, i Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 5. ER-SAN MAKINA VE KALIP SANAYI

  Turcja

  Firma ER-SAN MAKINA VE KALIP SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach klocki z miedzi, Mould design using CAD/CAM technology, mould design and construction, i Projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ESAB SALDATURA S.P.A.

  Włochy

  Firma ESAB SALDATURA S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Cięcie gazowe (tlenowe) - sprzęt, Spawanie plazmowe - urządzenia, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Cięcie gazowe (tlenowe) - sprzęt, i Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Locate Di Triulzi, Włochy.

 7. OTTO KLOSTERMANN GMBH

  Niemcy

  Firma OTTO KLOSTERMANN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie plazmowe - urządzenia, cold deformation of sheet metal, i Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Castrop-Rauxel, Niemcy.

 8. KOBILL SRL

  Rumunia

  Firma KOBILL SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie plazmowe - urządzenia, Walcówka, drut walcowany żelazny, Solarium - urządzenia, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie plazmowe - urządzenia, Walcówka, drut walcowany żelazny, i Solarium - urządzenia. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 1. BEIJING SEIGNIORY NC EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma BEIJING SEIGNIORY NC EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 2. SPEDNASKALIP

  Turcja

  Firma SPEDNASKALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ORGANISCHE ELEKTRONIK, ELEKTRONENSTRAHL- UND PLASMATECHNIK FEP

  Niemcy

  Firma FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ORGANISCHE ELEKTRONIK, ELEKTRONENSTRAHL- UND PLASMATECHNIK FEP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie plazmowe - urządzenia, Pojazdy - systemy nawigacji, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Spawanie plazmowe - urządzenia, Pojazdy - systemy nawigacji, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 4. AUTO ZÁVOD CESKÝ DUB, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma AUTO ZÁVOD CESKÝ DUB, SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, Spawanie plazmowe - urządzenia, Wózki transportowe trakcyjne, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Wyroby kowalskie, Spawanie plazmowe - urządzenia, Wózki transportowe trakcyjne, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ceský Dub, Republika Czeska.

 5. FRANCOIS DE RONNE

  Francja

  Firma FRANCOIS DE RONNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach stanowiska spawalnicze. Ma siedzibę w Maisons Alfort, Francja.

 6. PLASMATECH (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASMATECH (UK) LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach okulary bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Stafford, Zjednoczone Królestwo.

 7. STOBEK S.R.O.

  Słowacja

  Firma STOBEK S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie plazmowe - urządzenia, Toczenie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Spawanie plazmowe - urządzenia. Ma siedzibę w Bratislava 2 , Słowacja.

 8. GAZTEK MAKINA

  Turcja

  Firma GAZTEK MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Plasma cutting. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. FBI INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Niemcy

  Firma FBI INDUSTRIEVERTRETUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie plazmowe - urządzenia, panel finishing, Spawanie plazmowe - urządzenia, i tkaniny do cięcia laserem. Ma siedzibę w Heimsheim, Niemcy.

 10. PLUSTECH KALIP VE MAKINA

  Turcja

  Firma PLUSTECH KALIP VE MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach formy do cięcia blach, i pasztety z dziczyzny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo