• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie plazmowe - urządzenia

Wyniki dla

Spawanie plazmowe - urządzenia - Import eksport

 1. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Niemiecki producent frezarek CNC, grawerek CNC, maszyn do cięcia plazmowego CNC, do cięcia strumieniem wody oraz systemów znakowania, urządzeń dozujących, pilarek i oprogramowania CAD/CAM.Nasze maszyny produkowane w Niemczech mają niemal nieograniczone zastosowanie. Frezowanie 2D, frezowanie 3D, grawerowanie, dozowanie, klejenie, skanowanie 3D, cięcie, spawanie, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, erodowanie, spawanie ultradźwiękowe, to tylko niektóre z najważniejszych możliwości zastosowania.

  Witryna www Open In New icon
 2. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

  Witryna www Open In New icon
 3. WOUTERS CUTTING & WELDING

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. SELMACH MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 5. PLASMATECHNIK MARKUS COLLING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MESSER CUTTING SYSTEMS

  Belgia

  Messer Cutting Systems, ponad 900 pracowników w dziale R&D, produkcji i sprzedaży maszyn CNC do cięcia autogenicznego, plazmowego i laserowego blach i rur zukosowanych, palników ręcznych do cięcia, spawania i lutowania, ogrzewania i prostowania płomieniem. Również do znakowania, wiercenia, gwintowania, wytaczania, ukosowania, szlifowania, piaskowania, cięcia na sucho, poza wodą i zanurzone. Program Omniwin, stoły, filtry, automatyzacja (załadunek, rozładunek, sortowanie). Produkcja w D-Gross Umstadt, w Chinach, Indiach, Brazyli i Stanach Zjednoczonych.

 2. DIENER ELECTRONIC GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma Diener electronic GmbH + Co. KG jest producentem urządzeń plazmowych niskiego ciśnienia do wstępnej obróbki powierzchni różnych materiałów. Główne zastosowania: technika medyczna, elektrotechnika, technika konstrukcji precyzyjnych, technika motoryzacyjna, technika półprzewodnika, technika elastomerów, technika tworzyw sztucznych, technika tekstylna i mikroskopy elektronowe. W procesie powierzchnia jest czyszczona, aktywowana oraz również trawiona. Dzięki takiej obróbce występnej można łatwiej lakierować lub zaklejać powierzchnie. Można wykonywać połączenia materiałowe np. PCFE (teflon) z elastomerami, tworzywami sztucznymi lub metalami. Urządzenia standardowe zaczynają się od laboratoryjnego urządzenia do małych serii o pojemności komory wynoszącej 2 litry, oferowane są również urządzenia produkcyjne o pojemnościach komory wynoszących 5, 25, 30, 50, 100, 240, 600, 2400, 5000, 12600 litrów. W urządzeniach można wykonywać obróbkę plazmową części na wielu poziomach. Urządzenia można również wynajmować.

 3. HÄRTEL LASER + WASSER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. FMGROUP

  Rosja

 5. AGNELLO METALLURGICA SRL

  Włochy

 1. ARPEL D.O.O.

  Serbia

 2. TECHNO PARK SERVIS S.R.O.

  Republika Czeska

 3. NUKON BULGARIA EOOD

  Bułgaria

 4. ORMASALD SRL

  Włochy

 5. BEIJING SEIGNIORY NC EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

 6. CAT CNC D.O.O.

  Chorwacja

 7. KOBILL SRL

  Rumunia

 8. OTTO KLOSTERMANN GMBH

  Niemcy

 9. AUTOSABINA METAL

  Litwa

 10. SPECIAL STEEL STOCK - C.S.C. S.P.A.

  Włochy

 1. SPEDNASKALIP

  Turcja

 2. B&BARTONI SPOL. S.R.O.

  Republika Czeska

 3. PLASMATECH (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. PLUSTECH KALIP VE MAKINA

  Turcja

 5. GAZTEK MAKINA

  Turcja

 6. FRANCOIS DE RONNE

  Francja

 7. YONTAR KALIP MAKINA VE INSAAT SANAYI TICARET L.T.D. S.T.I

  Turcja

 8. ROUTOUT CNC LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. VVM - IPSO S.R.O.

  Republika Czeska

 10. XPERDIAM

  Francja