• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały

Wyniki dla

Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

 1. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Druty, pręty i cewki do spawania laserowego 0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0mm. Specjalny materiał wysokostopowy. Do produkcji narzędzi, maszyn i urządzeń dla technologii medycznej / przemysłu farmaceutycznego / przemysłu chemicznego i spożywczego / lotnictwa / ogniw paliwowych

  Witryna www Open In New icon
 2. KÖSTER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma Köster oferuje technologie spawania i mocowania trzpieni z własną produkcją urządzeń do spawania trzpieni, trzpieni spawalniczych, trzpieni głowic i elementów formowanych na zimno. KÖCO oferuje szeroki zakres rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań w różnych gałęziach przemysłu: Budownictwo / konstrukcja stalowa / budowa mostów, elektrownie / wytwarzanie energii, budowa pojazdów / budowa pojazdów szynowych, budowa zakładów / budowa maszyn, budowa statków, budownictwo ogniotrwałe. Dzięki solidnej wiedzy technicznej i odważnym stosowaniu innowacji, tworzymy bezpieczne i efektywne rozwiązania. Nasze trzpienie gwintowane i technologia zgrzewania trzpieni są stosowane na całym świecie, ponieważ jesteśmy niezawodnym partnerem w dziedzinie technologii zgrzewania trzpieni. Gwarantujemy niezbędne bezpieczeństwo dzięki obszernemu know-how materiałowemu, produktowemu i procesowemu. W celu zapewnienia, że odpowiedniego stosowania danych produktόw KÖCO, chętnie zapewniamy wsparcie techniczne na miejscu.

  Witryna www Open In New icon
 3. STELLA S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge

  STELLA srl to włoska firma specjalizująca się w dostarczaniu stopów i topników do lutowania twardego, lutowania miękkiego i spawania. Oferujemy pełną gamę wysokiej jakości produktów w różnych formatach, standardowych oraz personalizowanych z myślą o szczególnych wymaganiach: pręty gołe, powlekane i rdzeniowe, druty wypełnione i rdzeniowe, taśmy wypełnione i trójmetaliczne, pierścienie, dyski, podkładki, skrawki, kabłąki, półprodukty ogółem. Stopy srebra i miedziano-fosforowe, ołowiane oraz stopy miedzi, aluminium i cynkowo-aluminiowe, stopy miękkie, stopy niklowe, proszki i pasty, topniki do lutowania płomieniowego, indukcyjnego, w piecu. Stopy aluminium, aluminiowo-magnezowe, stale niskostopowe i nierdzewne do spawania gazowego i spawania TIG i MIG aluminium, miedzi, stali węglowe i stali nierdzewnej. Proponujemy produkty o dużej wartości dodanej, zapewniając zawsze wysoką jakoś i zgodność z międzynarodowymi normami, standardami technicznymi i środowiskowymi.

  Witryna www Open In New icon
 4. COMPANY TOR

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Firma „TOR” powstała w 1992 roku. Od samego początku kierownictwo firmy planowało produkować urządzenia nie tylko dorównujące światowym osiągnięciom jakości lecz także przewyższające je. Spawarka torus-200 była jednym z pierwszych falowników produkcji rosyjskiej. Jej parametry techniczne nie ustępowały zagranicznym analogom produkcji europejskiej, a cena była znacznie niższa. Obecnie udało nam się zwiększyć moce produkcyjne, co pozwoliło nam zwiększyć wolumen produkcji i poszerzyć linię urządzeń torus od domowych do przemysłowych. Potężne projekty rządowe wymagają wydajnego sprzętu spawalniczego. Opatentowaliśmy i rozpoczęliśmy masową produkcję kolejnej linii urządzeń spawalniczych pod marką „Viking”. Całość produkcji i montażu falowników spawalniczych TORUS i VIKING prowadzona jest w Rosji przez wysoko wykwalifikowany i starannie dobrany personel. Kontrola jakości przeprowadzana jest na każdym etapie procesu produkcji.

  Witryna www Open In New icon
 5. AURALL SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo produkuje drewna specjalne oraz produkty do spawania-lutowania. Założone w 1974 roku, przedsiębiorstwo jest w stałym rozwoju. Jesteśmy obecni na rynku włoskim, europejskim i światowym. Nasze produkty posiadają wysoką jakość techniczną i dają doskonałe wyniki. Szeroka gama naszych produktów obejmuje: stopy srebra (sztabki powleczone lub nie, taśmy, pierścienie, proszki), stopy bez kadmu, stopy miedzi-fosforu ze srebrem lub bez, stopy cyny, wszelkiego rodzaju odtleniacze, elektrody.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. ORBITEC GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma Orbitec została założona w 1984 roku. Przedmiotem działalności firmy jest rozwój, produkcja, wynajem i globalna dystrybucja sprzętu do spawania orbitalnego. Celem Orbitecu jest oferowanie wysokiej jakości i łatwych w użyciu produktów po rozsądnych cenach. Głównymi obszarami zastosowań urządzeń Orbitecu są m. in. przemysł farmaceutyczny, biotechnologiczny, półprzewodnikowy, spożywczy i napojów oraz lotniczy i kosmiczny.

  Witryna www Open In New icon
 2. BERKENHOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. SER ELEKTRONIK & SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. PASTORIZA SOLDADURA

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 5. MIG-O-MAT MIKROFÜGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. UNITECHNOLOGIES SA - MTA®

  Szwajcaria

  Verified by Europages badge
 2. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Włochy

  Verified by Europages badge
 3. CAPILLA®SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. HOLCH SCHWEISSBRENNER GMBH

  Niemcy

  Od lat 70. firma Holch produkuje palniki do spawania łukowego oraz części zamienne. Dzięki przyszłościowym działaniom oraz stałemu, ukierunkowanemu rozwojowi palników spawalniczych MIG-MAG i WIG jesteśmy silnym partnerem dla handlu specjalistycznego w kraju i za granicą. Naszymi klientami są producenci maszyn i wyspecjalizowani dealerzy spawalniczy na całym świecie. Najwyższa jakość naszych palników w połączeniu z innowacyjną konstrukcją gwarantują maksymalną trwałość i bezproblemową pracę nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Na życzenie produkujemy różne systemy chłodzenia, specjalne węże, korpusy palników w specjalnych długościach, nadruki na uchwytach z Państwa logo są również częścią naszego asortymentu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: krótkie terminy dostaw, łatwe zamawianie, doradztwo, nowe produkty, takie jak najlżejsze i najbardziej poręczne palniki oddymiające oraz nasz cały proponowany szeroki asortyment.

 5. PENZA ELECTRODES, LLC

  Rosja

  Fabryka “Penzenskie Elektrody” jest jednym z czołowych producentów elektrod do spawania w Rosji i WNP. Nasze towary są stosowane przez przedsiębiorstwa budowlane, branże remontową i inżynieryjną. Elektrody są wykorzystywane do instalowania konstrukcji o różnym stopniu złożoności - od drzwi i bram po obiekty sportowe, centra handlowe i obiektów o wysokim stopniu zagrożenia. Dział procesowy bez przerwy poszukuje nowych materiałów celem poprawy właściwości spawalniczych i technologicznych elektrod. Niezadowna jakość naszych produktów zoatała doceniona przez tak duże firmy jak SURGUTNEFTEGAS PJSC, Fabryka KRASNOE SORMOVO PJSC, TRANSNEFT PJSC, METALLOINVEST MC LLC, przedsiębiorstwo wydobycia złota POLUS i inne. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że odpowiadamy na każde pytanie naszych klientów. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji logistyki i transportu. "Penzenskie Elektrody" LLC różni się od innych producentów naszą reaktywnością w rozwiązywaniu problemów i całodobowym serwisem technicznym.

 6. SAXONIA TECHNICAL MATERIALS GMBH

  Niemcy

  Państwa partner w technologii lutowniczej - Business Line BrazeTec firmy Degussa Löttechnik jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości lutów lutowniczych, past lutowniczych i topników. Nasze produkty są wykorzystywane przez firmy z różnych branż, takich jak np. w przemysł motoryzacyjny, technika napędowa, technika instalacyjna, chłodnicza i klimatyzacyjnej lub przemysł narzędziowy. Dzięki zakładom produkcyjnym w Europie, Ameryce Południowej i Północnej oraz światowej sieci sprzedaży i logistyki jesteśmy do Państwa dyspozycji, gdy tylko zaistnieje potrzeba niezawodnego i technicznego połączenia metali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy na temat procesów lutowania w poszczególnych branżach oraz ich zastosowań opracowujemy odpowiednie rozwiązania zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta w zakresie łączenia materiałów metalowych, metali twardych i ceramiki we własnym centrum lutowniczym.

 7. STRECKFUSS SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Firma STRECKFUSS SYSTEMS rozwija innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Jako firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w konstruowaniu urządzeń i instalacji gwarantujemy najwyższy poziom. Dzięki współpracy z klientami oraz jako prekursorzy innowacyjnych produktów przekonujemy wysoką jakością, elastycznością i systemami stand-alone. Jako producent instalacji, firma STRECKFUSS SYSTEMS naturalnie zajmuje się wszystkimi zleceniami serwisowymi i konserwacyjnymi dotyczącymi swoich własnych instalacji, jak również instalacji innych producentów. Nasz główny obszar działalności to systemy lutownicze do produkcji palet przewodzących. Oferujemy następujące typy instalacji: - stacje lutownicze falowe - selektywne systemy lutownicze - produkcja cyny lutowniczej - recykling cyny lutowniczej - szczotki lutownicze do stopów. Ponadto wspieramy naszych klientów również w przygotowaniu zindywidualizowanych aplikacji.

 8. METALWELD FIPROM POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Metalweld jest polskim producentem materiałów spawalniczych. Oferujemy elektrody, druty spawalnicze MIG/MAG/TIG, druty rdzeniowe i inne. Wytwarzamy najszerszy asortyment elektrod w Polsce, rozpoczęliśmy również produkcję drutów proszkowych, głównie do napawania i regeneracji oraz do spawania stali o podwyższonej wytrzymałości.Opracowujemy indywidualne technologie spawania i napawania, w tym produkty pod potrzeby konkretnego odbiorcy. Oferujemy programy produkcyjne m.in. dla energetyki, budownictwa przemysłowego i maszyn, chemii ciężkiej, do napawania i regeneracji, a także dla rzemiosła i hobby.

 9. ERMET-BIS

  Polska

  PRODUCENT: - Gogle spawalnicze GS-1 - Przyłbice spawalnicze - Kaptur Spawalniczy 00S-1 - Okulary hutnicze EKRAN 02 , HUTNIK 02 - Filtry spawalnicze - filtry hutnicze, infrazor - artykuły BHP

 10. HANGZHOU RIYANG PLASTIC PIPE WELDING MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

 1. UNITED EAST PROJECTS

  Katar

 2. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

 3. PROTEC TRADING GMBH

  Austria

 4. SAFE TRADING BLACHOWSKI SP. Z O.O.

  Polska

 5. GOVONI GIORNO E C.

  Włochy

 6. SAMEC

  Włochy

 7. ESAB SALDATURA S.P.A.

  Włochy

 8. TECHNOGENIA

  Francja

 9. S.I.A.D. S.P.A.

  Włochy

 10. LEISTER TECHNOLOGIES DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

Liczba wyników

2191 przedsiębiorstwa