• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały

Wyniki dla

Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

 1. KÖSTER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Köster oferuje technologie spawania i mocowania trzpieni z własną produkcją urządzeń do spawania trzpieni, trzpieni spawalniczych, trzpieni głowic i elementów formowanych na zimno. KÖCO oferuje szeroki zakres rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań w różnych gałęziach przemysłu: Budownictwo / konstrukcja stalowa / budowa mostów, elektrownie / wytwarzanie energii, budowa pojazdów / budowa pojazdów szynowych, budowa zakładów / budowa maszyn, budowa statków, budownictwo ogniotrwałe. Dzięki solidnej wiedzy technicznej i odważnym stosowaniu innowacji, tworzymy bezpieczne i efektywne rozwiązania. Nasze trzpienie gwintowane i technologia zgrzewania trzpieni są stosowane na całym świecie, ponieważ jesteśmy niezawodnym partnerem w dziedzinie technologii zgrzewania trzpieni. Gwarantujemy niezbędne bezpieczeństwo dzięki obszernemu know-how materiałowemu, produktowemu i procesowemu. W celu zapewnienia, że odpowiedniego stosowania danych produktόw KÖCO, chętnie zapewniamy wsparcie techniczne na miejscu.

 2. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Druty, pręty i cewki do spawania laserowego 0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0mm. Specjalny materiał wysokostopowy. Do produkcji narzędzi, maszyn i urządzeń dla technologii medycznej / przemysłu farmaceutycznego / przemysłu chemicznego i spożywczego / lotnictwa / ogniw paliwowych

 3. PEMAT S.C.

  Polska

  Verified by europages badge

  Od 2017 roku, nasz sklep internetowy dumnie pełni funkcję niezawodnego ośrodka, służącego entuzjastom i pracownikom branży metalowej. Szczycimy się oferowaniem szerokiego wyboru zróżnicowanego sprzętu spawalniczego i akcesoriów, aby zaspokoić każdą Twoją potrzebę. Nasze dążenie do doskonałości jest niezachwiane, czego przejawem są najwyższej klasy produkty, które wybieramy u czołowych producentów w branży. Podróżowanie po świecie sprzętu spawalniczego może być skomplikowane, dlatego też włączamy Ciebie do naszej ekspertyzy. Nasz oddany zespół udziela indywidualnych wskazówek, aby pomóc Ci w wyborze sprzętu idealnie pasującego do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym fachowcem, czy też początkującym, naszą rolą jest wspieranie Twojej działalności. Nasz kompleksowy wachlarz obejmuje różnorodność spawarek, elektrod spawalniczych, narzędzi tnących, a także asortyment innych artykułów, niezbędnych do obróbki metali. Nasze produkty charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale także rozsądne ceny i trwała konstrukcja. Wierzymy w osiągnięcie doskonałej równowagi między wartością i efektywnością. Prowadząc działalność o ogólnokrajowym zasięgu, udoskonaliliśmy sztukę szybkich i bezpiecznych dostaw na terenie kraju. Nasze zaangażowanie nie dotyczy tylko sprzedaży; oferowane przez nas wszechstronne wsparcie techniczne świadczy o naszym poświęceniu się dla Twojego sukcesu. Posiadający bogate doświadczenie w branży i autentyczną pasję do spawania i obróbki metali, nasz zespół sprosta wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

 4. AURALL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo produkuje drewna specjalne oraz produkty do spawania-lutowania. Założone w 1974 roku, przedsiębiorstwo jest w stałym rozwoju. Jesteśmy obecni na rynku włoskim, europejskim i światowym. Nasze produkty posiadają wysoką jakość techniczną i dają doskonałe wyniki. Szeroka gama naszych produktów obejmuje: stopy srebra (sztabki powleczone lub nie, taśmy, pierścienie, proszki), stopy bez kadmu, stopy miedzi-fosforu ze srebrem lub bez, stopy cyny, wszelkiego rodzaju odtleniacze, elektrody.

 5. ORBITEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitec została założona w 1984 roku. Przedmiotem działalności firmy jest rozwój, produkcja, wynajem i globalna dystrybucja sprzętu do spawania orbitalnego. Celem Orbitecu jest oferowanie wysokiej jakości i łatwych w użyciu produktów po rozsądnych cenach. Głównymi obszarami zastosowań urządzeń Orbitecu są m. in. przemysł farmaceutyczny, biotechnologiczny, półprzewodnikowy, spożywczy i napojów oraz lotniczy i kosmiczny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BERKENHOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERKENHOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Heuchelheim, Niemcy.

 2. MTA ROBOTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MTA ROBOTICS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, systemy dozujące, metering pumps, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, i lutowanie. Ma siedzibę w Gals, Szwajcaria.

 3. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektronowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Miedź i stopy miedzi, zaopatrzenie dla zakładów spawalniczych, elektroda, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, tarcze spawacza, Miedź i stopy miedzi, wyposażenie do urządzeń i maszyn do spawania metali płomieniem, i brąz. Ma siedzibę w Volvera, Włochy.

 4. CAPILLA®SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAPILLA®SCHWEISSMATERIALIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Leopoldshöhe, Niemcy.

 5. CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS

  Niemcy

  o nas Jesteśmy średniej wielkości firmą przemysłową z siedzibą w Gottenheim w południowych Niemczech. Od wielu lat jesteśmy jednym z czołowych międzynarodowych producentów wyważarek i wyważarek sprężynowych. Historia naszej firmy sięga XIX wieku - w długim okresie istnienia zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę. Ponieważ koncentrujemy się w 100% na tym, co robimy najlepiej, nasi klienci mogą polegać na najwyższej jakości i bezpieczeństwie. W 2000 roku staliśmy się częścią dużej Grupy Carl Stahl, zatrudniającej ponad 1800 pracowników na całym świecie. Korzystamy z naszej tradycyjnej, średniej wielkości przedsiębiorczości, a także z bezpiecznych struktur globalnej korporacji. Nasze produkty W naszym asortymencie znajdują się wyważarki sprężynowe i wyważarki w wykonaniu standardowym, takie jak wyważarki pneumatyczne z wężem sprężonego powietrza, wyważarki nierdzewne, wyważarki ATEX i pozycjonery. Ponadto oferujemy indywidualne rozwiązania produktowe oraz szkolenia produktowe. Jakość oznacza trwałość Jesteśmy przekonani, że jesteśmy na dobrej drodze dzięki trwałym produktom, które są ukierunkowane na korzyść klienta, i że będziemy nadal przestrzegać tej filozofii w przyszłości - dla zadowolonych klientów i z miłości do naszego środowiska. ochrona środowiska Posiadamy funkcjonujący i przetestowany system zarządzania środowiskowego oraz posiadamy certyfikat ISO 14001 i nosimy pieczęć „Firma neutralna pod względem emisji CO2”

 1. HOLCH SCHWEISSBRENNER GMBH

  Niemcy

  Od lat 70. firma Holch produkuje palniki do spawania łukowego oraz części zamienne. Dzięki przyszłościowym działaniom oraz stałemu, ukierunkowanemu rozwojowi palników spawalniczych MIG-MAG i WIG jesteśmy silnym partnerem dla handlu specjalistycznego w kraju i za granicą. Naszymi klientami są producenci maszyn i wyspecjalizowani dealerzy spawalniczy na całym świecie. Najwyższa jakość naszych palników w połączeniu z innowacyjną konstrukcją gwarantują maksymalną trwałość i bezproblemową pracę nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Na życzenie produkujemy różne systemy chłodzenia, specjalne węże, korpusy palników w specjalnych długościach, nadruki na uchwytach z Państwa logo są również częścią naszego asortymentu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: krótkie terminy dostaw, łatwe zamawianie, doradztwo, nowe produkty, takie jak najlżejsze i najbardziej poręczne palniki oddymiające oraz nasz cały proponowany szeroki asortyment.

 2. SAXONIA TECHNICAL MATERIALS GMBH

  Niemcy

  Państwa partner w technologii lutowniczej - Business Line BrazeTec firmy Degussa Löttechnik jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości lutów lutowniczych, past lutowniczych i topników. Nasze produkty są wykorzystywane przez firmy z różnych branż, takich jak np. w przemysł motoryzacyjny, technika napędowa, technika instalacyjna, chłodnicza i klimatyzacyjnej lub przemysł narzędziowy. Dzięki zakładom produkcyjnym w Europie, Ameryce Południowej i Północnej oraz światowej sieci sprzedaży i logistyki jesteśmy do Państwa dyspozycji, gdy tylko zaistnieje potrzeba niezawodnego i technicznego połączenia metali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy na temat procesów lutowania w poszczególnych branżach oraz ich zastosowań opracowujemy odpowiednie rozwiązania zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta w zakresie łączenia materiałów metalowych, metali twardych i ceramiki we własnym centrum lutowniczym.

 1. STRECKFUSS SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Firma STRECKFUSS SYSTEMS rozwija innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Jako firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w konstruowaniu urządzeń i instalacji gwarantujemy najwyższy poziom. Dzięki współpracy z klientami oraz jako prekursorzy innowacyjnych produktów przekonujemy wysoką jakością, elastycznością i systemami stand-alone. Jako producent instalacji, firma STRECKFUSS SYSTEMS naturalnie zajmuje się wszystkimi zleceniami serwisowymi i konserwacyjnymi dotyczącymi swoich własnych instalacji, jak również instalacji innych producentów. Nasz główny obszar działalności to systemy lutownicze do produkcji palet przewodzących. Oferujemy następujące typy instalacji: - stacje lutownicze falowe - selektywne systemy lutownicze - produkcja cyny lutowniczej - recykling cyny lutowniczej - szczotki lutownicze do stopów. Ponadto wspieramy naszych klientów również w przygotowaniu zindywidualizowanych aplikacji.

 2. METALWELD FIPROM POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Metalweld jest polskim producentem materiałów spawalniczych. Oferujemy elektrody, druty spawalnicze MIG/MAG/TIG, druty rdzeniowe i inne. Wytwarzamy najszerszy asortyment elektrod w Polsce, rozpoczęliśmy również produkcję drutów proszkowych, głównie do napawania i regeneracji oraz do spawania stali o podwyższonej wytrzymałości.Opracowujemy indywidualne technologie spawania i napawania, w tym produkty pod potrzeby konkretnego odbiorcy. Oferujemy programy produkcyjne m.in. dla energetyki, budownictwa przemysłowego i maszyn, chemii ciężkiej, do napawania i regeneracji, a także dla rzemiosła i hobby.

 3. ERMET-BIS

  Polska

  PRODUCENT: - Gogle spawalnicze GS-1 - Przyłbice spawalnicze - Kaptur Spawalniczy 00S-1 - Okulary hutnicze EKRAN 02 , HUTNIK 02 - Filtry spawalnicze - filtry hutnicze, infrazor - artykuły BHP

 4. SER ELEKTRONIK & SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SER ELEKTRONIK & SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Seevetal-Ramelsloh, Niemcy.

 5. HANGZHOU RIYANG PLASTIC PIPE WELDING MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU RIYANG PLASTIC PIPE WELDING MACHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 6. PASTORIZA SOLDADURA

  Hiszpania

  Firma PASTORIZA SOLDADURA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie gazowe (tlenowe) - sprzęt, i Cięcie gazowe (tlenowe) - sprzęt. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 7. UNITED EAST PROJECTS

  Katar

  Firma UNITED EAST PROJECTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach spawanie aluminium, materiały ścierne do metalu, i spawarki do szyn. Ma siedzibę w Doha, Katar.

 8. MIG-O-MAT MIKROFÜGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MIG-O-MAT MIKROFÜGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 1. P+P PRAGMA-TEC SÀRL

  Szwajcaria

  Firma P+P PRAGMA-TEC SÀRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Yverdon-Les-Bains, Szwajcaria.

 2. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, urządzenia i maszyny do czyszczenia metali, i Maszyny do czyszczenia części. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 3. PROTEC TRADING GMBH

  Austria

  Firma PROTEC TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. SAFE TRADING BLACHOWSKI SP. Z O.O.

  Polska

  Firma SAFE TRADING BLACHOWSKI SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach szybkozłączki, zawory zwrotne, i pneumatyka. Ma siedzibę w Świętochłowice, Polska.

 5. GOVONI GIORNO E C.

  Włochy

  Firma GOVONI GIORNO E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, wyposażenie przeciwwypadkowe, wyposażenie do urządzeń i maszyn elektronicznych do spawania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Argelato, Włochy.

 6. METACONCEPT

  Francja

  Firma METACONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach spawanie, i Lutowanie - lutownice, pistolety. Ma siedzibę w Chaponost, Francja.

 7. I.D.E. LASAPPARATEN SERVICE

  Belgia

  Firma I.D.E. LASAPPARATEN SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do spawania, spawanie metali, urządzenia i maszyny do spawania punktowego i oporowego, i plasma welding. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 8. GEBRAUCHTE SCHWEISSGERÄTE BY WILHELM MERKLE SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GEBRAUCHTE SCHWEISSGERÄTE BY WILHELM MERKLE SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 9. SEVERSON D.O.O.

  Słowenia

  Firma SEVERSON D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach spawanie oporowe, spawanie punktowe, wyposażenie do urzadzeń i maszyn do spawania punktowego i oporowego metali, i urządzenia i maszyny do spawania punktowego i oporowego. Ma siedzibę w Šempeter v Sav. Dol., Słowenia.

 10. FIAS STORE SRL

  Włochy

  Firma FIAS STORE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Caserta, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

Liczba wyników

2131 Przedsiębiorstwa