• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały

Wyniki dla

Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

 1. STELLA S.R.L.

  Włochy

  STELLA srl to włoska firma specjalizująca się w dostarczaniu stopów i topników do lutowania twardego, lutowania miękkiego i spawania. Oferujemy pełną gamę wysokiej jakości produktów w różnych formatach, standardowych oraz personalizowanych z myślą o szczególnych wymaganiach: pręty gołe, powlekane i rdzeniowe, druty wypełnione i rdzeniowe, taśmy wypełnione i trójmetaliczne, pierścienie, dyski, podkładki, skrawki, kabłąki, półprodukty ogółem. Stopy srebra i miedziano-fosforowe, ołowiane oraz stopy miedzi, aluminium i cynkowo-aluminiowe, stopy miękkie, stopy niklowe, proszki i pasty, topniki do lutowania płomieniowego, indukcyjnego, w piecu. Stopy aluminium, aluminiowo-magnezowe, stale niskostopowe i nierdzewne do spawania gazowego i spawania TIG i MIG aluminium, miedzi, stali węglowe i stali nierdzewnej. Proponujemy produkty o dużej wartości dodanej, zapewniając zawsze wysoką jakoś i zgodność z międzynarodowymi normami, standardami technicznymi i środowiskowymi.

 2. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Niemcy

  Druty, pręty i cewki do spawania laserowego 0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0mm. Specjalny materiał wysokostopowy. Do produkcji narzędzi, maszyn i urządzeń dla technologii medycznej / przemysłu farmaceutycznego / przemysłu chemicznego i spożywczego / lotnictwa / ogniw paliwowych

 3. KÖSTER & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma Köster oferuje technologie spawania i mocowania trzpieni z własną produkcją urządzeń do spawania trzpieni, trzpieni spawalniczych, trzpieni głowic i elementów formowanych na zimno. KÖCO oferuje szeroki zakres rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań w różnych gałęziach przemysłu: Budownictwo / konstrukcja stalowa / budowa mostów, elektrownie / wytwarzanie energii, budowa pojazdów / budowa pojazdów szynowych, budowa zakładów / budowa maszyn, budowa statków, budownictwo ogniotrwałe. Dzięki solidnej wiedzy technicznej i odważnym stosowaniu innowacji, tworzymy bezpieczne i efektywne rozwiązania. Nasze trzpienie gwintowane i technologia zgrzewania trzpieni są stosowane na całym świecie, ponieważ jesteśmy niezawodnym partnerem w dziedzinie technologii zgrzewania trzpieni. Gwarantujemy niezbędne bezpieczeństwo dzięki obszernemu know-how materiałowemu, produktowemu i procesowemu. W celu zapewnienia, że odpowiedniego stosowania danych produktόw KÖCO, chętnie zapewniamy wsparcie techniczne na miejscu.

 4. CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS

  Niemcy

  o nas Jesteśmy średniej wielkości firmą przemysłową z siedzibą w Gottenheim w południowych Niemczech. Od wielu lat jesteśmy jednym z czołowych międzynarodowych producentów wyważarek i wyważarek sprężynowych. Historia naszej firmy sięga XIX wieku - w długim okresie istnienia zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę. Ponieważ koncentrujemy się w 100% na tym, co robimy najlepiej, nasi klienci mogą polegać na najwyższej jakości i bezpieczeństwie. W 2000 roku staliśmy się częścią dużej Grupy Carl Stahl, zatrudniającej ponad 1800 pracowników na całym świecie. Korzystamy z naszej tradycyjnej, średniej wielkości przedsiębiorczości, a także z bezpiecznych struktur globalnej korporacji. Nasze produkty W naszym asortymencie znajdują się wyważarki sprężynowe i wyważarki w wykonaniu standardowym, takie jak wyważarki pneumatyczne z wężem sprężonego powietrza, wyważarki nierdzewne, wyważarki ATEX i pozycjonery. Ponadto oferujemy indywidualne rozwiązania produktowe oraz szkolenia produktowe. Jakość oznacza trwałość Jesteśmy przekonani, że jesteśmy na dobrej drodze dzięki trwałym produktom, które są ukierunkowane na korzyść klienta, i że będziemy nadal przestrzegać tej filozofii w przyszłości - dla zadowolonych klientów i z miłości do naszego środowiska. ochrona środowiska Posiadamy funkcjonujący i przetestowany system zarządzania środowiskowego oraz posiadamy certyfikat ISO 14001 i nosimy pieczęć „Firma neutralna pod względem emisji CO2”

 5. AURALL SRL

  Włochy

  Nasze przedsiębiorstwo produkuje drewna specjalne oraz produkty do spawania-lutowania. Założone w 1974 roku, przedsiębiorstwo jest w stałym rozwoju. Jesteśmy obecni na rynku włoskim, europejskim i światowym. Nasze produkty posiadają wysoką jakość techniczną i dają doskonałe wyniki. Szeroka gama naszych produktów obejmuje: stopy srebra (sztabki powleczone lub nie, taśmy, pierścienie, proszki), stopy bez kadmu, stopy miedzi-fosforu ze srebrem lub bez, stopy cyny, wszelkiego rodzaju odtleniacze, elektrody.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORBITEC GMBH

  Niemcy

  Firma Orbitec została założona w 1984 roku. Przedmiotem działalności firmy jest rozwój, produkcja, wynajem i globalna dystrybucja sprzętu do spawania orbitalnego. Celem Orbitecu jest oferowanie wysokiej jakości i łatwych w użyciu produktów po rozsądnych cenach. Głównymi obszarami zastosowań urządzeń Orbitecu są m. in. przemysł farmaceutyczny, biotechnologiczny, półprzewodnikowy, spożywczy i napojów oraz lotniczy i kosmiczny.

 2. BERKENHOFF GMBH

  Niemcy

 3. PASTORIZA SOLDADURA

  Hiszpania

 4. SER ELEKTRONIK & SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. MIG-O-MAT MIKROFÜGETECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. UNITECHNOLOGIES SA - MTA®

  Szwajcaria

 2. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Włochy

 1. CAPILLA®SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Niemcy

 2. HOLCH SCHWEISSBRENNER GMBH

  Niemcy

  Od lat 70. firma Holch produkuje palniki do spawania łukowego oraz części zamienne. Dzięki przyszłościowym działaniom oraz stałemu, ukierunkowanemu rozwojowi palników spawalniczych MIG-MAG i WIG jesteśmy silnym partnerem dla handlu specjalistycznego w kraju i za granicą. Naszymi klientami są producenci maszyn i wyspecjalizowani dealerzy spawalniczy na całym świecie. Najwyższa jakość naszych palników w połączeniu z innowacyjną konstrukcją gwarantują maksymalną trwałość i bezproblemową pracę nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Na życzenie produkujemy różne systemy chłodzenia, specjalne węże, korpusy palników w specjalnych długościach, nadruki na uchwytach z Państwa logo są również częścią naszego asortymentu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: krótkie terminy dostaw, łatwe zamawianie, doradztwo, nowe produkty, takie jak najlżejsze i najbardziej poręczne palniki oddymiające oraz nasz cały proponowany szeroki asortyment.

 3. STRECKFUSS SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Firma STRECKFUSS SYSTEMS rozwija innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Jako firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w konstruowaniu urządzeń i instalacji gwarantujemy najwyższy poziom. Dzięki współpracy z klientami oraz jako prekursorzy innowacyjnych produktów przekonujemy wysoką jakością, elastycznością i systemami stand-alone. Jako producent instalacji, firma STRECKFUSS SYSTEMS naturalnie zajmuje się wszystkimi zleceniami serwisowymi i konserwacyjnymi dotyczącymi swoich własnych instalacji, jak również instalacji innych producentów. Nasz główny obszar działalności to systemy lutownicze do produkcji palet przewodzących. Oferujemy następujące typy instalacji: - stacje lutownicze falowe - selektywne systemy lutownicze - produkcja cyny lutowniczej - recykling cyny lutowniczej - szczotki lutownicze do stopów. Ponadto wspieramy naszych klientów również w przygotowaniu zindywidualizowanych aplikacji.

 4. SAXONIA TECHNICAL MATERIALS GMBH

  Niemcy

  Państwa partner w technologii lutowniczej - Business Line BrazeTec firmy Degussa Löttechnik jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości lutów lutowniczych, past lutowniczych i topników. Nasze produkty są wykorzystywane przez firmy z różnych branż, takich jak np. w przemysł motoryzacyjny, technika napędowa, technika instalacyjna, chłodnicza i klimatyzacyjnej lub przemysł narzędziowy. Dzięki zakładom produkcyjnym w Europie, Ameryce Południowej i Północnej oraz światowej sieci sprzedaży i logistyki jesteśmy do Państwa dyspozycji, gdy tylko zaistnieje potrzeba niezawodnego i technicznego połączenia metali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy na temat procesów lutowania w poszczególnych branżach oraz ich zastosowań opracowujemy odpowiednie rozwiązania zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta w zakresie łączenia materiałów metalowych, metali twardych i ceramiki we własnym centrum lutowniczym.

 5. METALWELD FIPROM POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Metalweld jest polskim producentem materiałów spawalniczych. Oferujemy elektrody, druty spawalnicze MIG/MAG/TIG, druty rdzeniowe i inne. Wytwarzamy najszerszy asortyment elektrod w Polsce, rozpoczęliśmy również produkcję drutów proszkowych, głównie do napawania i regeneracji oraz do spawania stali o podwyższonej wytrzymałości.Opracowujemy indywidualne technologie spawania i napawania, w tym produkty pod potrzeby konkretnego odbiorcy. Oferujemy programy produkcyjne m.in. dla energetyki, budownictwa przemysłowego i maszyn, chemii ciężkiej, do napawania i regeneracji, a także dla rzemiosła i hobby.

 6. UNITED EAST PROJECTS

  Katar

 7. HANGZHOU RIYANG PLASTIC PIPE WELDING MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

 8. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

 1. PROTEC TRADING GMBH

  Austria

 2. SAFE TRADING BLACHOWSKI SP. Z O.O.

  Polska

 3. GOVONI GIORNO E C.

  Włochy

 4. SAMEC

  Włochy

 5. WELD X

  Francja

 6. MAHE GMBH

  Niemcy

 7. GIMAX SRL

  Włochy

 8. GCE MUJELLI S.P.A.

  Włochy

 9. ATLANTIC CHINA WELDING CONSUMABLES, INC.

  Turcja

 10. ARO WELDING TECHNOLOGIES

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

Liczba wyników

2123 przedsiębiorstwa