• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie elektryczne - spawarki i materiały

Wyniki dla

Spawanie elektryczne - spawarki i materiały - Import eksport

 1. CARBO-WELD SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1977 roku CARBO-WELD opracowuje i produkuje materiały spawalnicze wysokiej jakości. Nasz asortyment obejmuje elektrody rdzeniowe, druty proszkowe i druty lite: żeliwne | do napawania | ze stali narzędziowej | stopy niklu | stopy kobaltu | stale wysokostopowe | materiały spawalnicze chroniące przed zużyciem | dodatki węglika wolframu. Naszą siłą jest wiedza fachowa i elastyczność - to oznacza dla naszych klientów: indywidualne rozwiązania, bezpośredni kontakt, szybkie dostawy i konkurencyjne ceny. Chętnie spełnimy wszystkie życzenia - zapraszamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania! Carsten van Sambeck – Dyrektor przedsiębiorstwa 02161 56483-14 oder c.sambeck@carboweld.de. Ulrike Schmitz – Head of Customer Relations. 0049 2161 56483-21 lub schmitz@carboweld.de. Wolfgang Bursy – Dyrektor Techniczny 0049 2161 56483-15 lub bursy@carboweld.de.

 2. AURALL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo produkuje drewna specjalne oraz produkty do spawania-lutowania. Założone w 1974 roku, przedsiębiorstwo jest w stałym rozwoju. Jesteśmy obecni na rynku włoskim, europejskim i światowym. Nasze produkty posiadają wysoką jakość techniczną i dają doskonałe wyniki. Szeroka gama naszych produktów obejmuje: stopy srebra (sztabki powleczone lub nie, taśmy, pierścienie, proszki), stopy bez kadmu, stopy miedzi-fosforu ze srebrem lub bez, stopy cyny, wszelkiego rodzaju odtleniacze, elektrody.

 3. REMASALD GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma REMASALD GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach spawarki elektronowe. Ma siedzibę w Villasanta, Włochy.

 4. CLEAR-FLEX® - SIEGFRIED BÄDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEAR-FLEX® - SIEGFRIED BÄDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 5. WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, spawarki elektrodowe, spawarki mig, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i spawarka do karoserii samochodowych. Ma siedzibę w Cerrione, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENEL SP. Z O.O.

  Polska

  Główny obszar działań przedsiębiorstwa stanowi projektowanie i produkcja urządzeń energoelektronicznych. Dużą uwagę skupiamy na konstruowaniu nowoczesnych urządzeń spawalniczych, oferując zaawansowane technologicznie spawarki. Ideą przyświecającą założycielom firmy jest produkowanie funkcjonalnych, nowoczesnych oraz energooszczędnych maszyn przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Poza urządzeniami spawalniczymi, w naszej ofercie można znaleźć zasilacze dużej mocy (od 1-10 kVA, np. regulowane źródła prądowe dla galwanizerni), jak też urządzenia specjalistyczne. Stroboskop naszej produkcji znajduje zastosowanie w przemyśle poligraficznym do inspekcji przewijanych materiałów.

 2. NORTECH SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma Nortech, zlokalizowana w Radwanicach, od ponad piętnastu lat zajmuje się sprzedażą i serwisem wysokiej jakości urządzeń spawalniczych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi byliśmy w stanie otworzyć oddziały w Dąbrowie Górniczej, Łodzi i Poznaniu, zwiększając tym samym grono naszych klientów. Dysponujemy materiałami spawalniczymi tak renomowanych marek jak m.in. Oerlikon, Lincoln Electric czy Esab. Prowadzimy sprzedaż elektrod otulonych, drutów litych MIG/MAG, prętów TIG, drutów rdzeniowych oraz topników. Sprzedajemy także atestowane materiały importowane od chińskich i hinduskich producentów. Proponujemy zakup urządzeń do spawania MIG/MAG, TIG i MMA, uchwytów spawalniczych, a także części zamiennych i eksploatacyjnych. Ponadto dysponujemy urządzenia do cięcia plazmą holenderskiej firmy Hypertherm, materiałami ściernymi firmy Tyrolit oraz przewodami spawalniczym. Handlujemy również elektronarzędziami oraz osprzętem gazowym: reduktorami butlowymi, palnikami do spawania i cięcia, palnikami do papu, a także kartuszami gazowymi i innymi produktami. Dostarczamy też chemię spawalniczą i materiały BHP chroniące ręce, głowę i oczy. W ramach naszej działalności serwisujemy urządzenia spawalnicze i plazmowe. Zajmujemy się także ich walidacją i kalibracją. Ponadto prowadzimy wypożyczalnię nowoczesnego sprzętu spawalniczego. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

 3. KALWERK TOOLS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą dostarczająca narzędzia dla wielu firm o różnych specjalizacjach. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. W naszej ofercie znajda Państwo takie narzędzia jak: tarcze do cięcia, tarcze do szlifowania, frezy, wiertła, spawarki, drut spawalniczy i wiele innych narzędzi. Pełna oferta dostępna na naszej stronie. Oferujemy darmowe testy narzędzi i maszyn przed zakupem. Zdjęcia i filmy z prezentacji spawarki dostępne na naszej stronie.

 4. HANDLOWIEC-RS

  Polska

  Handlowiec-RS to sklep, ale i zarazem profesjonalny doradca w wyborze odpowiedniego sprzętu spawalniczego lub pneumatycznego. W naszej ofercie znajdziesz również niezbędne narzędzia do wyposażenia warsztatu czy do plazmy CNC. Przede wszystkim jednak specjalizujemy się w spawalnictwie i pneumatyce. W tej dziedzinie nasza oferta jest najszersza. W naszym asortymencie znajdują się narzędzia dla profesjonalistów, jak i amatorów w dziedzinie spawalnictwa, pneumatyki, plazmy CNC.

 5. EXECUTIVE VAPOURS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EXECUTIVE VAPOURS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Cheshunt, Zjednoczone Królestwo.

 1. KC GROUP

  Turcja

  Firma KC GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Machine manufacturing, industrial plant manufacture, zbiornik atmosferyczny, i Tank. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 2. FIRST-TECH KFT.

  Węgry

  Firma FIRST-TECH KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, i Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Szeged, Węgry.

 1. MICHAEL SAPION ENGINEERING

  Niemcy

  Firma MICHAEL SAPION ENGINEERING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Greven, Niemcy.

 2. SHANGHAI PIPING PROCESSING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI PIPING PROCESSING MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach pipe chamfering machines. Ma siedzibę w Fengxian, Chiny.

 3. ATZENDORFER SCHWEISSTECHNIK & VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma ATZENDORFER SCHWEISSTECHNIK & VERTRIEBS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Staßfurt Ot Atzendorf, Niemcy.

 4. TECHNAX

  Francja

  Firma TECHNAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Lutowanie - sprzęt i materiały, stanowiska spawalnicze, Lutowanie - sprzęt i materiały, łączenie metali, i automaty spawalnicze. Ma siedzibę w Saint-Priest, Francja.

 5. SHANGHAI GRANDTOP LIGHTING TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI GRANDTOP LIGHTING TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 6. ACEPRO MANUFACTURING

  Chiny

  Firma ACEPRO MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Ruanshi Town, Zhuji City, Zhejiang Province, Chiny.

 7. ONDERWELD WELDING EQUIPMENT

  Turcja

  Firma ONDERWELD WELDING EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do spawania, i spawanie półautomatyczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. FRANZAN SRL

  Włochy

  Firma FRANZAN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Zugliano, Włochy.

 1. PROTEC TRADING GMBH

  Austria

  Firma PROTEC TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. TRANSGEAR ELECTRICAL SERVICES

  Indie

  Firma TRANSGEAR ELECTRICAL SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Bangalore, Indie.

 3. ERMA TECHNIC

  Francja

  Firma ERMA TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu inżynierii, Części dla przemysłu lotniczego, i Kable elektryczne do podstacji elektrycznych zasilania. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 4. ENEL ENERJI

  Turcja

  Firma ENEL ENERJI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, zespoły podtrzymania napięcia, Power Inverter, Energia odnawialna, i Regulatory napięcia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. GF

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Narzędzia przenośne zasilane do elektrotechniki, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, i Narzędzia przenośne zasilane do elektrotechniki. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

 6. CASTOLIN BENELUX

  Belgia

  Firma CASTOLIN BENELUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, Lutowanie - sprzęt i materiały, Maszyny do powlekania powierzchni, Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, stanowiska spawalnicze, Lutowanie - sprzęt i materiały, i Maszyny do powlekania powierzchni. Ma siedzibę w Enghien, Belgia.

 7. AUXITECSOL S.L.

  Hiszpania

  Firma AUXITECSOL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Machine manufacturing. Ma siedzibę w Utebo, Hiszpania.

 8. YAKAMOZ BULUT MAKINA

  Turcja

  Firma YAKAMOZ BULUT MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. IIC AG WELDING

  Niemcy

  Firma IIC AG WELDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 10. OERLIKON SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma OERLIKON SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, i Plasma cutting. Ma siedzibę w Eisenberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Spawanie elektryczne - spawarki i materiały - Import eksport

Liczba wyników

415 Przedsiębiorstwa