• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spalanie odpadków - urządzenia

Wyniki dla

Spalanie odpadków - urządzenia - Import eksport

 1. EMI-AGRO PL SP. Z O.O.

  Polska

  Możemy zaoferować absolutnie wszystkie towary pochodzenia ukraińskiego, które państwo interesują. Jesteśmy Ukraińcami, którzy w trudnych dla naszego kraju czasach otworzyli firmę, której celem jest pomoc w wejściu na rynek międzynarodowy. Nasz zespół współpracuje z odbiorcami z Unii Europejskiej, a także z producentami, którzy z powodzeniem działają lub planują działać na rynku ukraińskim! Naszymi odbiorcami są producenci herbaty, pasz dla zwierząt, piekarni, farmaceutyków i kosmetyków, producenci mebli i materiałów budowlanych, firmy handlowe.

 2. INCIPROM LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Inciprom LLC projektuje i produkuje spalarnie, instalacje do spalania odpadów i śmieci. Firma wytwarza następujące urządzenia z przemysłowymi opalarkami gazowymi do unieszkodliwiania odpadów biologicznych, medycznych, przemysłowych i stałych odpadów komunalnych: •Serie spalarni INSI B są wykorzystywane do unieszkodliwiania odpadów zwierzęcych, medycznych i stanowiących zagrożenie dla organizmów żywych, itp. Zdolność spalania wynosi od 50 do 350 kg/godz. •Serie INSI C są spalarniami o maksymalnej wydajności, spalającymi wszystkie rodzaje odpadów, w tym skażone biomateriały. Zdolność spalania wynosi od 500 do 1000 kg/godz. •Dodatkowe wyposażenie i akcesoria do ładowania odpadów, transportowania spalarni, zasilania energią i zwiększania skuteczności spalania. Linia produktowa Insiprom liczy ogółem 12 modeli spalarni, będących w stanie przetworzyć odpady od 150 kilogramów do 8 ton. Przedsiębiorstwo produkuje nie tylko standardowy sprzęt do unieszkodliwiania odpadów, ale także jest w stanie wytwarzać urządzenia dostosowane do potrzeb klientów. Insiprom produkuje spalarnie i urządzenia do spalania odpadów od 2013 roku. Producent sprzedaje sprzęt po możliwie najlepszych cenach, posiada duże doświadczenie w produkcji spalarni, zatrudnia profesjonalne zespoły projektowe i produkcyjne oraz wykonuje wysokiej jakości usługi konserwacji. Produkcja Insiprom jest opatrzona certyfikatem ISO 9001: 2015, a wytworzone artykuły spełniają wymagania standardów TR CU 010/2011, GOST R, itp.

 3. EUROPEM

  Belgia

  Europem to wiodący dostawca rac, palników, spalarnii, utleniaczy cieplnych, systemów energii z odpadów, utleniania katalitycznego, systemów deNOx, technologii kontroli zanieczyszczeń powietrza, systemów otrzymywania energii cieplnej z odpadów oraz technologii środowiskowej. Zbudowaliśmy ponad 200 instalacji w ponad 25 krajach na całym świecie. System Europem zgodnym jest z normami środowiskowymi, zdrowotnymi i bezpieczeństwa VCA** wersja 2008/5 I OHSAS18001 oraz posiada certyfikaty ISO 9001-2008 i 14001.

 4. INCINER8 LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INCINER8 LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka odpadami przemysłowymi, Gospodarka odpadami przemysłowymi, i projektowanie pieców do odpadów. Ma siedzibę w Southport, Zjednoczone Królestwo.

 5. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumunia

  Firma FLEXTIM INDUSTRY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zootechnika - sprzęt, Spalanie odpadków - urządzenia, Zootechnika - sprzęt, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENVIRON ENGINEERING GMBH

  Austria

  Firma ENVIRON ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja palników na olej napędowy. Ma siedzibę w Engelmannsbrunn, Austria.

 2. CREANERGY

  Belgia

  Firma CREANERGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, Jednostka kogeneracyjna zasilana biogazem, instalacje do produkcji skojarzonej, doradztwo w dziedzinie energii biogazowej, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Winksele, Belgia.

 3. SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI

  Francja

  Firma SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 4. ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach piece do spalań. Ma siedzibę w Cannock, Zjednoczone Królestwo.

 5. ECOLOGIA INFORMATICA SRL

  Włochy

  Firma ECOLOGIA INFORMATICA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach uzdatnianie termiczne odpadów, piece ekologiczne, urządzenia i sprzęt do oczyszczania, działań proekologicznych i eliminacji odpadów, i zarządzanie odpadami. Ma siedzibę w Treviglio, Włochy.

 1. KAPA ENGINEERING

  Włochy

  Firma KAPA ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Mercallo, Włochy.

 2. SANTES INCINERATOR

  Turcja

  Firma SANTES INCINERATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach uzdatnianie termiczne odpadów, i systemy i urządzenia do spalania odpadów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. ECOTHERM SRL

  Włochy

  Firma ECOTHERM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach fume scrubbers. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 2. FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L.

  Włochy

  Firma FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Francolise, Włochy.

 3. VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS

  Belgia

  Firma VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Mouscron-dottignies, Belgia.

 4. STAVIMEX SLOVAKIA, A.S.

  Słowacja

  Firma STAVIMEX SLOVAKIA, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Spalanie odpadków - urządzenia, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Bratislava - Ruzinov, Słowacja.

 5. DUMAG GES.M.B.H.

  Austria

  Firma DUMAG GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Gumpoldskirchen, Austria.

 6. EXTINTORES GIRALDA

  Hiszpania

  Firma EXTINTORES GIRALDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach gaśnice biurowe. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 7. THE WASTEPACK GROUP LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE WASTEPACK GROUP LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Harlow, Zjednoczone Królestwo.

 8. ARN B.V.

  Holandia

  Firma ARN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Weurt, Holandia.

 1. BUITEX RECYCLAGE

  Francja

  Firma BUITEX RECYCLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Cours La Ville, Francja.

 2. KOTLOENERGO M.Y.V.

  Ukraina

  Firma KOTLOENERGO M.Y.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach systemy i urządzenia do spalania odpadów, i kotły parowe. Ma siedzibę w Tatiev, Ukraina.

 3. FOR.TEC. SRL

  Włochy

  Firma FOR.TEC. SRL, roku i działającą w sektorze Spalanie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece do spalania odpadków, i Piece do spalania odpadków. Ma siedzibę w Francolise (Ce), Włochy.

 4. WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Overath, Niemcy.

 5. SLUDGEBUSTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SLUDGEBUSTERS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 6. NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS

  Norwegia

  Firma NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Spalanie odpadków - urządzenia, i Spalanie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Vagseidet, Norwegia.

 7. VEOLIA ES CLEANAWAY HOLDINGS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 8. MHB MÜLLHEIZKRAFTWERK BETRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 9. MHB HAMM BETRIEBSFÜHRUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 10. ERDWICH ZERKLEINERUNGS-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozdrabniacze, niszczarki i indywidualne urządzenia do recyklingu - to świat ERDWICH. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą inżynieryjną i produkcyjną w dziedzinie technologii recyklingu i rozdrabniania. Nasze główne kompetencje obejmują maszyny rozdrabniające, kompletne urządzenia i kompleksowe usługi. W przedsiębiorstwach przemysłowych lub utylizacji odpadów - jeśli chodzi o rozdrabnianie i recykling, ERDWICH jest Waszym partnerem. Nasze rozdrabniacze z jednym wałkiem, dwoma lub drzema oraz kompletne rozwiązania zapewniają efektywne kruszenie materiałów - stosowane jako pojedyńcze niszczarki lub niszczarki zintegrowanej z urządzeniem do recyklingu. Także w dziedzinie recyklingu ekranów LCD firma ERDWICH wyznacza nowe standardy i opiera się na dwóch różnych nieszkodliwych dla zdrowia metodach przetwarzania ekranów LCD do 55“. Rozdrabniacze ERDWICH wyróżniają się wysoką niezawodnością i trwałością.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo