• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spalanie odpadków - urządzenia

Wyniki dla

Spalanie odpadków - urządzenia - Import eksport

 1. INCIPROM LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Inciprom LLC projektuje i produkuje spalarnie, instalacje do spalania odpadów i śmieci. Firma wytwarza następujące urządzenia z przemysłowymi opalarkami gazowymi do unieszkodliwiania odpadów biologicznych, medycznych, przemysłowych i stałych odpadów komunalnych: •Serie spalarni INSI B są wykorzystywane do unieszkodliwiania odpadów zwierzęcych, medycznych i stanowiących zagrożenie dla organizmów żywych, itp. Zdolność spalania wynosi od 50 do 350 kg/godz. •Serie INSI C są spalarniami o maksymalnej wydajności, spalającymi wszystkie rodzaje odpadów, w tym skażone biomateriały. Zdolność spalania wynosi od 500 do 1000 kg/godz. •Dodatkowe wyposażenie i akcesoria do ładowania odpadów, transportowania spalarni, zasilania energią i zwiększania skuteczności spalania. Linia produktowa Insiprom liczy ogółem 12 modeli spalarni, będących w stanie przetworzyć odpady od 150 kilogramów do 8 ton. Przedsiębiorstwo produkuje nie tylko standardowy sprzęt do unieszkodliwiania odpadów, ale także jest w stanie wytwarzać urządzenia dostosowane do potrzeb klientów. Insiprom produkuje spalarnie i urządzenia do spalania odpadów od 2013 roku. Producent sprzedaje sprzęt po możliwie najlepszych cenach, posiada duże doświadczenie w produkcji spalarni, zatrudnia profesjonalne zespoły projektowe i produkcyjne oraz wykonuje wysokiej jakości usługi konserwacji. Produkcja Insiprom jest opatrzona certyfikatem ISO 9001: 2015, a wytworzone artykuły spełniają wymagania standardów TR CU 010/2011, GOST R, itp.

 2. EUROPEM

  Belgia

  Europem to wiodący dostawca rac, palników, spalarnii, utleniaczy cieplnych, systemów energii z odpadów, utleniania katalitycznego, systemów deNOx, technologii kontroli zanieczyszczeń powietrza, systemów otrzymywania energii cieplnej z odpadów oraz technologii środowiskowej. Zbudowaliśmy ponad 200 instalacji w ponad 25 krajach na całym świecie. System Europem zgodnym jest z normami środowiskowymi, zdrowotnymi i bezpieczeństwa VCA** wersja 2008/5 I OHSAS18001 oraz posiada certyfikaty ISO 9001-2008 i 14001.

 3. INCINER8 LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 4. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumunia

 5. CREANERGY

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENVIRON ENGINEERING GMBH

  Austria

 2. ECOLOGIA INFORMATICA SRL

  Włochy

 3. ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

 4. SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI

  Francja

 5. KAPA ENGINEERING

  Włochy

 1. SANTES INCINERATOR

  Turcja

 2. ECOTHERM SRL

  Włochy

 1. AMCONA

  Hiszpania

 2. FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L.

  Włochy

 3. VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS

  Belgia

 4. DUMAG GES.M.B.H.

  Austria

 5. FOR.TEC. SRL

  Włochy

 6. WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS

  Norwegia

 8. BUITEX RECYCLAGE

  Francja

 1. VEOLIA ES CLEANAWAY HOLDINGS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 2. KOTLOENERGO M.Y.V.

  Ukraina

 3. THE WASTEPACK GROUP LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 4. MHB MÜLLHEIZKRAFTWERK BETRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 5. STAVIMEX SLOVAKIA, A.S.

  Słowacja

 6. SLUDGEBUSTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. MHB HAMM BETRIEBSFÜHRUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 8. ARN B.V.

  Holandia

 9. ERDWICH ZERKLEINERUNGS-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Rozdrabniacze, niszczarki i indywidualne urządzenia do recyklingu - to świat ERDWICH. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą inżynieryjną i produkcyjną w dziedzinie technologii recyklingu i rozdrabniania. Nasze główne kompetencje obejmują maszyny rozdrabniające, kompletne urządzenia i kompleksowe usługi. W przedsiębiorstwach przemysłowych lub utylizacji odpadów - jeśli chodzi o rozdrabnianie i recykling, ERDWICH jest Waszym partnerem. Nasze rozdrabniacze z jednym wałkiem, dwoma lub drzema oraz kompletne rozwiązania zapewniają efektywne kruszenie materiałów - stosowane jako pojedyńcze niszczarki lub niszczarki zintegrowanej z urządzeniem do recyklingu. Także w dziedzinie recyklingu ekranów LCD firma ERDWICH wyznacza nowe standardy i opiera się na dwóch różnych nieszkodliwych dla zdrowia metodach przetwarzania ekranów LCD do 55“. Rozdrabniacze ERDWICH wyróżniają się wysoką niezawodnością i trwałością.

 10. CALLEGARI ECOLOGY SERVICE S.R.L.

  Włochy