• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje

Wyniki dla

Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. CALIBREUSES FACHAUX

  Francja

  Od ponad 50 lat produkujemy wysokiej jakości i precyzji maszyny do sortowania. Dostarczamy sprzęt dla branży arborystycznej. Zlokalizowana w sercu prestiżowego regionu uprawy jabłek, firma szybko zyskała reputację poważnego przedsiębiorstwa, które odpowiada na potrzeby swoich klientów. Oferując zawsze innowacyjne i wysokiej jakości produkty, firma szybko rozwinęła się i zdywersyfikowała swoją działalność w zakresie sortowania owoców i warzyw. Oferujemy pełną gamę maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw: elektroniczna sortownica średnicy, elektroniczna sortownica wagi, mechaniczna sortownica, separator ogonków do wiśni i czereśni oraz wiele innych akcesoriów (szczotka, opróżnianie Palox, opróżnianie wodą, napełniacz...). Jesteśmy bardzo dumni widząc nasze maszyny pracujące we Francji, ale także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, ...

 3. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  Włochy

  Tecno Group Lab to firma działająca w sektorze produkcji maszyn do obróbki warzyw i owoców. Głównym celem firmy jest satysfakcja klienta, możliwość dostarczania produktów w pełni zgodnych z jego oczekiwaniami a zarazem z wymaganiami rynku. Firma produkuje i projektuje niezawodne oraz bezpieczne maszyny: podawarki, stoły obrotowe, myjki do skrzynek, linie obróbki owoców cytrusowych i warzyw, maszyny do produkcji chleba.

 4. DELMA

  Tunezja

 5. FMLD - FÖRDER - MISCH - MESS - LAGER UND DOSIERTECHNIK VERTRIEBSGES.M.B.H.

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PCM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 2. CALIBREX

  Francja

 3. ERNEST RAUTENBERG + SIEGFRIED BAIER GBR

  Niemcy

 4. AMASYST AG

  Szwajcaria

 5. GRAMASER LDª - MAQUINAS HORTOFRUTICULAS

  Portugalia

 1. HUNDT ABFÜLLTECHNIK

  Austria

 2. ZELZ DOSIERTECHNIK GMBH

  Austria

 1. EMEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 2. OLIQ

  Włochy

 3. ATHLETICON - HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

 4. FROUTOMANIA

  Grecja

 5. FRUITS HORTOMARKET S.L.U

  Hiszpania

 6. MAF RODA AGROBOTIC

  Francja

 7. JOS DE BRUYNE

  Belgia

 8. CORENT NV

  Belgia

 1. VISYS DIGITAL SORTING SOLUTIONS

  Belgia

 2. TOMRA SORTING

  Belgia

 3. ASM ADVANCED SORTING MACHINE S.R.L.

  Włochy

 4. SANAMAR CAPILLEROS

  Hiszpania

 5. FRUIT TECH SRL

  Włochy

 6. VANHEMENS

  Belgia

 7. ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 8. AGRIMAT SRL

  Włochy

 9. MIRAMAR FRUIT AND VEGATABLE

  Turcja

 10. FRUMATEC GUADIANA S.L

  Hiszpania