• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje

Wyniki dla

Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  Włochy

  Tecno Group Lab to firma działająca w sektorze produkcji maszyn do obróbki warzyw i owoców. Głównym celem firmy jest satysfakcja klienta, możliwość dostarczania produktów w pełni zgodnych z jego oczekiwaniami a zarazem z wymaganiami rynku. Firma produkuje i projektuje niezawodne oraz bezpieczne maszyny: podawarki, stoły obrotowe, myjki do skrzynek, linie obróbki owoców cytrusowych i warzyw, maszyny do produkcji chleba.

 3. DELMA

  Tunezja

  Firma DELMA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach obieraczki jarzyn, urządzenia i sprzęt do produkcji frytek, pakowarki w siatki, i maszyny konfekcjonujące. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 4. PCM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma PCM DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 5. FMLD - FÖRDER - MISCH - MESS - LAGER UND DOSIERTECHNIK VERTRIEBSGES.M.B.H.

  Austria

  Firma FMLD - FÖRDER - MISCH - MESS - LAGER UND DOSIERTECHNIK VERTRIEBSGES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Rohrbrunn, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CALIBREX

  Francja

  Firma CALIBREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach kalibrownice, kalibrowarki wielofunkcyjne wg ciężaru, kalibrownice elektroniczne wg wagi, Kalibrownice elektroniczne do moreli, Kalibrownice elektroniczne do jabłek, Kalibrownice elektroniczne do melonów, i Kalibrownice elektroniczne do brzoskwiń. Ma siedzibę w Cavaillon Cedex, Francja.

 2. ERNEST RAUTENBERG + SIEGFRIED BAIER GBR

  Niemcy

  Firma ERNEST RAUTENBERG + SIEGFRIED BAIER GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

 3. AMASYST AG

  Szwajcaria

  Firma AMASYST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Zuzwil, Szwajcaria.

 4. STALKO SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Wiodącym profilem działalności firmy SORTER jest produkcja i sprzedaż zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w tym innowacyjnych rozwiązań na wielu płaszczyznach, od sortowania i pakowania produktów po paletyzację i robotyzację. Duży potencjał firmy pozwala nam na zaprojektowanie, wyprodukowanie i wdrożenie od podstaw nowej linii technologicznej, nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Stale i systematycznie poszerzamy naszą ofertę, starając się sprostać wymaganiom rynku. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

  Wszystkie wyroby na "sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje"

 5. CALIBREUSES FACHAUX

  Francja

  Od ponad 50 lat produkujemy wysokiej jakości i precyzji maszyny do sortowania. Dostarczamy sprzęt dla branży arborystycznej. Zlokalizowana w sercu prestiżowego regionu uprawy jabłek, firma szybko zyskała reputację poważnego przedsiębiorstwa, które odpowiada na potrzeby swoich klientów. Oferując zawsze innowacyjne i wysokiej jakości produkty, firma szybko rozwinęła się i zdywersyfikowała swoją działalność w zakresie sortowania owoców i warzyw. Oferujemy pełną gamę maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw: elektroniczna sortownica średnicy, elektroniczna sortownica wagi, mechaniczna sortownica, separator ogonków do wiśni i czereśni oraz wiele innych akcesoriów (szczotka, opróżnianie Palox, opróżnianie wodą, napełniacz...). Jesteśmy bardzo dumni widząc nasze maszyny pracujące we Francji, ale także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, ...

 1. GRAMASER LDª - MAQUINAS HORTOFRUTICULAS

  Portugalia

 2. ZELZ DOSIERTECHNIK GMBH

  Austria

 1. HUNDT ABFÜLLTECHNIK

  Austria

 2. EMEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. OLIQ

  Włochy

 4. ATHLETICON - HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

 5. FROUTOMANIA

  Grecja

 6. MAF RODA AGROBOTIC

  Francja

 7. JOS DE BRUYNE

  Belgia

 8. FRUITS HORTOMARKET S.L.U

  Hiszpania

 1. CORENT NV

  Belgia

 2. VISYS DIGITAL SORTING SOLUTIONS

  Belgia

 3. ASM ADVANCED SORTING MACHINE S.R.L.

  Włochy

 4. TOMRA SORTING

  Belgia

 5. SANAMAR CAPILLEROS

  Hiszpania

 6. FRUIT TECH SRL

  Włochy

 7. ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 8. VANHEMENS

  Belgia

 9. AGRIMAT SRL

  Włochy

 10. FRUMATEC GUADIANA S.L

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo