• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje

Wyniki dla

Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tecno Group Lab to firma działająca w sektorze produkcji maszyn do obróbki warzyw i owoców. Głównym celem firmy jest satysfakcja klienta, możliwość dostarczania produktów w pełni zgodnych z jego oczekiwaniami a zarazem z wymaganiami rynku. Firma produkuje i projektuje niezawodne oraz bezpieczne maszyny: podawarki, stoły obrotowe, myjki do skrzynek, linie obróbki owoców cytrusowych i warzyw, maszyny do produkcji chleba.

 3. PCM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PCM DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 4. FMLD - FÖRDER - MISCH - MESS - LAGER UND DOSIERTECHNIK VERTRIEBSGES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FMLD - FÖRDER - MISCH - MESS - LAGER UND DOSIERTECHNIK VERTRIEBSGES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Rohrbrunn, Austria.

 5. CALIBREX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CALIBREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach kalibrownice, kalibrowarki wielofunkcyjne wg ciężaru, kalibrownice elektroniczne wg wagi, Kalibrownice elektroniczne do moreli, Kalibrownice elektroniczne do jabłek, Kalibrownice elektroniczne do melonów, i Kalibrownice elektroniczne do brzoskwiń. Ma siedzibę w Cavaillon Cedex, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERNEST RAUTENBERG + SIEGFRIED BAIER GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNEST RAUTENBERG + SIEGFRIED BAIER GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

 2. AMASYST AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AMASYST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Zuzwil, Szwajcaria.

 3. STALKO SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Wiodącym profilem działalności firmy SORTER jest produkcja i sprzedaż zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w tym innowacyjnych rozwiązań na wielu płaszczyznach, od sortowania i pakowania produktów po paletyzację i robotyzację. Duży potencjał firmy pozwala nam na zaprojektowanie, wyprodukowanie i wdrożenie od podstaw nowej linii technologicznej, nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Stale i systematycznie poszerzamy naszą ofertę, starając się sprostać wymaganiom rynku. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 4. CALIBREUSES FACHAUX

  Francja

  Od ponad 50 lat produkujemy wysokiej jakości i precyzji maszyny do sortowania. Dostarczamy sprzęt dla branży arborystycznej. Zlokalizowana w sercu prestiżowego regionu uprawy jabłek, firma szybko zyskała reputację poważnego przedsiębiorstwa, które odpowiada na potrzeby swoich klientów. Oferując zawsze innowacyjne i wysokiej jakości produkty, firma szybko rozwinęła się i zdywersyfikowała swoją działalność w zakresie sortowania owoców i warzyw. Oferujemy pełną gamę maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw: elektroniczna sortownica średnicy, elektroniczna sortownica wagi, mechaniczna sortownica, separator ogonków do wiśni i czereśni oraz wiele innych akcesoriów (szczotka, opróżnianie Palox, opróżnianie wodą, napełniacz...). Jesteśmy bardzo dumni widząc nasze maszyny pracujące we Francji, ale także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, ...

 5. DELMA

  Tunezja

  Firma DELMA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach obieraczki jarzyn, urządzenia i sprzęt do produkcji frytek, pakowarki w siatki, i maszyny konfekcjonujące. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 1. ZELZ DOSIERTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma ZELZ DOSIERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Oberwaltersdorf, Austria.

 2. HUNDT ABFÜLLTECHNIK

  Austria

  Firma HUNDT ABFÜLLTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Zwischenwasser, Austria.

 1. EMEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma EMEC DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 2. OLIQ

  Włochy

  Firma OLIQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach sortowniki do oliwek. Ma siedzibę w Rovigo, Włochy.

 3. ATHLETICON - HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Firma ATHLETICON - HANDELSGES.M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 4. FROUTOMANIA

  Grecja

  Firma FROUTOMANIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje, świeże owoce, warzywa, Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje, i brzoskwinie paczkowane. Ma siedzibę w Skidra, Grecja.

 5. GRAMASER LDª -METALWORKING INDUSTRY AND INDUSTRIAL EQUIPMENT

  Portugalia

  Firma GRAMASER LDª -METALWORKING INDUSTRY AND INDUSTRIAL EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Wzorce - sprawdziany wzorcowania, Usługi b2b, Wzorce - sprawdziany wzorcowania, i instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 6. MAF RODA AGROBOTIC

  Francja

  Firma MAF RODA AGROBOTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw, urządzenia i sprzęt do kalibrowania i przebierania owoców i warzyw, i urządzenia do paletyzacji. Ma siedzibę w Montauban, Francja.

 7. FRUITS HORTOMARKET S.L.U

  Hiszpania

  Firma FRUITS HORTOMARKET S.L.U, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje, Rolnictwo - import-export, i Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Almeria, Hiszpania.

 8. CORENT NV

  Belgia

  Firma CORENT NV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje, Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje, opakowania dla sektora owoców i warzyw, Packing of fruits and vegetables, i packaging bags for fruit and vegetables. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 1. JOS DE BRUYNE

  Belgia

  Firma JOS DE BRUYNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, kitchen accessories, urządzenia do przerobu owoców i warzyw, i krajarka do warzyw. Ma siedzibę w Leupegem, Belgia.

 2. FRUIT VANHELLEMONT

  Belgia

  Firma FRUIT VANHELLEMONT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje, sprzedaż owoców - hurt, Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje, transport owoców i warzyw, i nowalijki. Ma siedzibę w Meensel-Kiezegem, Belgia.

 3. TOMRA SORTING

  Belgia

  Firma TOMRA SORTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach kalibrownica do owoców i warzyw, sortowanie, i sortowniki do oliwek. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 4. SANAMAR CAPILLEROS

  Hiszpania

  Firma SANAMAR CAPILLEROS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Almeria, Hiszpania.

 5. VISYS DIGITAL SORTING SOLUTIONS

  Belgia

  Firma VISYS DIGITAL SORTING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach kontrolka jakości produktów spożywczych, taśmociągi, sortowanie, i Systemy wykrywania, oddzielania i sortowania przemysłowego. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 6. ASM ADVANCED SORTING MACHINE S.R.L.

  Włochy

  Firma ASM ADVANCED SORTING MACHINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Argelato, Włochy.

 7. SETOP

  Francja

  Firma SETOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Ma siedzibę w Cavaillon, Francja.

 8. FRUIT TECH SRL

  Włochy

  Firma FRUIT TECH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach kalibrownica do owoców i warzyw. Ma siedzibę w Gambettola, Włochy.

 9. VANHEMENS

  Belgia

  Firma VANHEMENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali. Ma siedzibę w Kluisbergen, Belgia.

 10. ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hefei, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo