• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • soki owocowe i jarzynowe

Wyniki dla

Soki owocowe i jarzynowe - Import eksport

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasza firma jest znaczącym producentem i dystrybutorem koncentratów soków owocowych w Europie Środkowej. Pracujemy z pasją od ponad 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i dbałości o proces produkcji, rozwijamy się dynamicznie, tworząc produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w koncentratach soków z ciemnych owoców, w szczególności: •maliny •żurawiny •truskawki •borówki czarnej •soku z czarnej i czerwonej porzeczki. Nasi odbiorcy z powodzeniem wykorzystują nasze koncentraty w produkcji: •syropów •soków •żelków •lodów •słodyczy. Nasze koncentraty są klarowne, pakowane w aseptyczne worki, w 250 kg beczki lub kanistry. Na rynku wyróżniają nas konkurencyjne ceny i ich gwarancja przez cały okres obowiązywania umowy (także dłuższy niż jeden sezon), możliwość dostosowania produktów do potrzeb i specyfikacji klienta, a także szeroka dostępność surowca i szybkość działania. Posiadamy zakłady produkcyjne w Bułgarii i Ukrainie oraz magazyny w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar w dowolne miejsce w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów zarówno z Unii Europejskiej, jak i z bardziej odległych części świata. Działamy między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Indiach i Chinach. Jakość naszych koncentratów potwierdzają liczne certyfikaty i członkostwo w organizacjach, jak: ISO, AIJN, FDA, Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

 2. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. HUNGARIAN FLAVOURS LTD.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma HUNGARIAN FLAVOURS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach orzech, olej kokosowy, migdały, sok wieloowocowy, soki owocowe, Łuskane orzechy, i Soki i nektary z owoców i warzyw. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 4. GAFFEO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GAFFEO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach ogrodnictwo, i soki owocowe zagęszczone. Ma siedzibę w Castellazzo Bormida, Włochy.

 5. KROMER FRUCHTSÄFTE BRÄNDE LIKÖRE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KROMER FRUCHTSÄFTE BRÄNDE LIKÖRE E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Dogern, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THOMAS LE PRINCE

  Francja

  Firma THOMAS LE PRINCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Apple juice, jabłka, i gruszki. Ma siedzibę w Vallieres, Francja.

 2. ALOE VERA HELLAS

  Grecja

  Firma ALOE VERA HELLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Dodatki odżywcze, rolnictwo biologiczne, Napoje gazowane bezalkoholowe, soki owocowe bez cukru, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Heraklion, Grecja.

 3. FRUIT GROUP AG

  Szwajcaria

  Firma FRUIT GROUP AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Baden, Szwajcaria.

 4. FARMING ENTERPRISE «GADZ»

  Ukraina

  Firma FARMING ENTERPRISE «GADZ», jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Purée owocowe, owoce suszone, miód spożywczy, i jabłka. Ma siedzibę w Trybuchivtsi Village, Chortki District Ternopil Region., Ukraina.

 5. UNIQUE FAZENDAS

  Brazylia

  Firma UNIQUE FAZENDAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Fortaleza, Brazylia.

 1. NATURALIA INGREDIENTS SRL

  Włochy

  Firma NATURALIA INGREDIENTS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Cydr z jabłek i cydr z gruszek, Soki jarzynowe, Cydr z jabłek i cydr z gruszek, i Soki jarzynowe. Ma siedzibę w Mazara Del Vallo, Włochy.

 2. PAJOTTENLANDER

  Belgia

  Firma PAJOTTENLANDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Soki owocowe i jarzynowe, i świeże owoce. Ma siedzibę w Pepingen, Belgia.

 1. FINENESS GROUP

  Egypt

  Firma FINENESS GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Giza, Egypt.

 2. MEDIBEL

  Belgia

  Firma MEDIBEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach soki owocowe, i soki warzywne. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 3. BIOPROTECT SRL

  Mołdawia

  Firma BIOPROTECT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica twarda, i Pszenica twarda. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 4. UNIMELT GMBH

  Niemcy

  Firma UNIMELT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 5. FRUDICOM

  Belgia

  Firma FRUDICOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Warzywa mrożone, warzywa świeże, Soki owocowe i jarzynowe, Warzywa mrożone, i ziemniaki. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. INTERFRUITS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma INTERFRUITS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach banany. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. SUPERFOODGURU

  Holandia

  Firma SUPERFOODGURU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 8. SC CAMARA LUI TOMITA SRL

  Rumunia

  Firma SC CAMARA LUI TOMITA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa świeże, Konserwy apertyzowane, Soki owocowe i jarzynowe, Owoce, Warzywa świeże, Konserwy apertyzowane, i Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Rasnov, Rumunia.

 1. ETS L. ROSSI

  Luksemburg

  Firma ETS L. ROSSI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Wina, Soki owocowe i jarzynowe, Wina, szampan, i oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Dudelange, Luksemburg.

 2. GERHARD VOGLER

  Austria

  Firma GERHARD VOGLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina, Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Wina. Ma siedzibę w Straning, Austria.

 3. WALTER GLATZER JUN.

  Austria

  Firma WALTER GLATZER JUN., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina, Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Wina. Ma siedzibę w Göttlesbrunn, Austria.

 4. HERBERT KÖHLER GMBH

  Niemcy

  Firma HERBERT KÖHLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Langgöns, Niemcy.

 5. KREMERS WINZERHOF

  Niemcy

  Firma KREMERS WINZERHOF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina, Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Wina. Ma siedzibę w Großheubach, Niemcy.

 6. GETRÄNKE MAIER GMBH

  Niemcy

  Firma GETRÄNKE MAIER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Heidenheim, Niemcy.

 7. BRAUEREIGASTHOF HAAG

  Niemcy

  Firma BRAUEREIGASTHOF HAAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina, Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Wina. Ma siedzibę w Oberdachstetten, Niemcy.

 8. SPESSART-QUELLE GMBH

  Niemcy

  Firma SPESSART-QUELLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Wody mineralne naturalne, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Wody mineralne naturalne, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Biebergemünd, Niemcy.

 9. BÜRGERBRÄU HERSBRUCK, DEINLEIN & CO. KG

  Niemcy

  Firma BÜRGERBRÄU HERSBRUCK, DEINLEIN & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, Wody mineralne, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Hersbruck, Niemcy.

 10. HELMUT HAIDER

  Austria

  Firma HELMUT HAIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina, Napoje gazowane bezalkoholowe, Soki owocowe i jarzynowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Wina. Ma siedzibę w Podersdorf, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Soki owocowe i jarzynowe - Import eksport

Liczba wyników

1801 Przedsiębiorstwa