• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smoła

Wyniki dla

Smoła - Import eksport

 1. SIBSTAR GROUP

  Kirgizja

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group jest niezawodnym partnerem w zakresie dostaw węgla energetycznego od 2019 r. Jesteśmy głównym dostawcą węgla kamiennego klasy "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" i "T". Jest on powszechnie stosowany jako paliwo na potrzeby gospodarstw domowych, całkowicie niezbędny do pracy odlewni i wykorzystywany przez elektrownie cieplne do wytwarzania energii elektrycznej. Dążymy do długoterminowych i wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami oraz partnerami, zapewniając najlepszą obsługę i optymalne rozwiązania. Dzięki naszym niezawodnym partnerom i rozległej sieci logistycznej gwarantujemy terminową i bezpieczną dostawę naszych produktów w dowolne miejsce na świecie. Dostawy energii realizowane są do największych gigantów produkcyjnych. Naszymi kluczowymi partnerami są duże przedsiębiorstwa przemysłowe z Chin, Indii i Turcji. Rozszerzamy geografię współpracy, a także strukturę dostarczanych produktów. Naszym celem jest zapewnienie stabilnych dostaw w celu utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych. Jesteśmy w trakcie rozwoju dostaw ropy naftowej.

 2. VKG OIL AS

  Estonia

  Produkty chemiczne Dodatki do paliwa okrętowego i olejów opałowych. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe and paliwa olejowe. Bitumin, koks. Fenole i produkty fenolowe. Alkilorezorcynole, 2-metylorezorcynol, 5-metylorezorcynol). Żywice do przemysłu drzewnego i meblarskiego (żywice karbamidowe i fenoplasty). Oleje i środki smarne. Dodatki do paliwa okrętowego i oleje opałowe. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe i paliwa olejowe. Żywice

 3. COMARDEN

  Belgia

  Firma COMARDEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach bitum, tabliczki, asfalt, i smoła. Ma siedzibę w Bertrix, Belgia.

 4. ASIA BITUMEN CO.

  Iran

  Firma ASIA BITUMEN CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła. Jest również obecna w dziedzinach bitum, asfalt utleniony, parafina, i asfalt i bitum do nawierzchni drogowych. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 5. TANGSHAN HIGHLANDING SCIENTIFIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma TANGSHAN HIGHLANDING SCIENTIFIC CO.,LTD, roku i działającą w sektorze Smoła. Ma siedzibę w Tangshan, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEIJING DEHAIBEI SCI-TECH DEVELOPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Firma BEIJING DEHAIBEI SCI-TECH DEVELOPMENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 2. PINGXIANG MEITAO CHEMICAL PACKING CO.,LTD

  Chiny

  Firma PINGXIANG MEITAO CHEMICAL PACKING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła. Ma siedzibę w Pingxiang, Chiny.

 3. TREXXON

  Hiszpania

  Firma TREXXON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła. Ma siedzibę w Cachapet, Hiszpania.

 4. KSM GROUP

  Turcja

  Firma KSM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła. Jest również obecna w dziedzinach rozpuszczalniki do asfaltu i bitumu, i polietylen. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 5. ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA

  Hiszpania

  Firma ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Smoła, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Smoła, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Camargo, Hiszpania.

 1. ASFALTOS Y PAVIMENTOS SA

  Hiszpania

  Firma ASFALTOS Y PAVIMENTOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach Smoła, i Smoła. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. BINHAI BLUESKY CHEMICAL FACTORY

  Chiny

  Firma BINHAI BLUESKY CHEMICAL FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła. Ma siedzibę w Yancheng, Chiny.

 1. MICMORE INTERNATIONAL COMPANY SARL

  Maroko

  Firma MICMORE INTERNATIONAL COMPANY SARL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Smoła. Jest również obecna w dziedzinach ropa naftowa. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 2. ASFALTOS Y CONSTRUCCIONES ELSAN SA

  Hiszpania

  Firma ASFALTOS Y CONSTRUCCIONES ELSAN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach Smoła, i Smoła. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. GFDG

  Niemcy

  Firma GFDG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smoła. Ma siedzibę w Dadvasf, Niemcy.

 4. KLAUS SCHRÖDER SPEDITION, GÜTERNAHVERKEHR

  Niemcy

  Firma KLAUS SCHRÖDER SPEDITION, GÜTERNAHVERKEHR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach Smoła, i Smoła. Ma siedzibę w Spenge, Niemcy.

 5. I.C.B. EMULSIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. HORMIGONES ASFALTICOS ANDALUCES S.A.

  Hiszpania

 7. CONSTRUCCIONES Y ASFALTADOS SL

  Hiszpania

 8. HORMIGONES ASFALTICOS ANDALUCES SA

  Hiszpania

 1. BITUMER SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma BITUMER SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Smoła i asfalt drogowy, smołowanie dróg i autostrad, wyposażenie ręczne do konserwacji dróg, budowanie mostów drogowych i autostradowych, asfalt, bitum, bitum naftowy, i asfaltowanie. Ma siedzibę w Gdańsk, Polska.

 2. ASPHO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASPHO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach podłoga techniczna. Ma siedzibę w Empeaux, Francja.

 3. TS ASFALTI SRL

  Włochy

  Zasadniczą funkcją założonej w 2015 roku firmy TS ASFALTI jest zachęcanie do recyklingu materiałów drogowych z rozbiórki według różnych metod, w celu zachowania ograniczonych zasobów naturalnych i zmniejszenia kosztów. Wysiłek ten kontynuuje poprzez szkolenia, strategiczne sojusze i partnerswa, zarówno na poziomiessektoru jak agencji. Współpracujemy wyłącznie z KM International, producentem najlepszego sprzętu na rynku przeznaczonego do utrzymania bitumu.

 4. ERGON SA

  Grecja

  Firma ERGON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, emulsje bitumiczne, konglomeraty bitumiczne do nawierzchni drogowych, Smoła i asfalt drogowy, i węglany wapniowe. Ma siedzibę w Florina, Grecja.

 5. AIRPHALT HOCHLEISTUNGS KALTASPHALT

  Austria

  Firma AIRPHALT HOCHLEISTUNGS KALTASPHALT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach asfalt, światłomierze i spektrofotometry, i oczyszczanie cementu. Ma siedzibę w Schwarzach Im Pongau, Austria.

 6. OUIGOEXPORT SARL

  Francja

  Firma OUIGOEXPORT SARL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach palniki na mazut - do zastosowań przemysłowych, smarujące oleje rafinowane, oleje smarujące, i Zaopatrywanie w ropę i gaz. Ma siedzibę w Champigny Sur Marne, Francja.

 7. PEAK UNIVERSAL BUSINESS, PETROCHEMICALS, MINING, MANUFACTURING, TRADING LTD.

  Turcja

  Firma PEAK UNIVERSAL BUSINESS, PETROCHEMICALS, MINING, MANUFACTURING, TRADING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach asfalt utleniony, bitum, Asfalty naturalne, i parafina. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. TYREX DIS TICARET A.S

  Turcja

  Firma TYREX DIS TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, ropa naftowa i jej pochodne, stopy miedzi, Smoła i asfalt drogowy, i Rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. MEHDI TOIT

  Francja

  Firma MEHDI TOIT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, i Smoła i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Caen, Francja.

 10. BITAREL OOD

  Bułgaria

  Firma BITAREL OOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo