• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smary stałe- półstałe i tłuszcze przemysłowe

Wyniki dla

Smary stałe- półstałe i tłuszcze przemysłowe - Import eksport

 1. TOTALENERGIES LUBRIFIANTS

  Francja

  Total Lubricants to oddział firmy Total oferujący specyficzne produkty i usługi dla poszczególnych branż. Dzięki 120 spółkom zależnym na całym świecie, 42 zakładom mieszania i 5800 pracownikom, w tym 130 badaczom, Total Lubricants proponuje innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty i usługi. Oferując rozwiązania w zakresie smarowania do ponad 400 zastosowań, nasi eksperci są do dyspozycji, aby wspierać Państwa i znajdować rozwiązania odpowiednie dla Państwa ograniczeń przemysłowych. Ściśle współpracujemy z producentami i dostawcami sprzętu, posiadającymi ponad 4 000 homologacji OEM na całym świecie. Oferujemy również szereg usług, takich jak usługi analizy oleju (ANAC), oprogramowania do skomputeryzowanego zarządzania konserwacją (TIG6) i inne niezawodne rozwiązania. Relacja z klientem jest w centrum naszych działań, a dedykowany zespół pracowników zapewnia ścisłe relacje handlowe i techniczne odpowiadające Państwa potrzebom.

 2. DANA LUBRICANTS FACTORY LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma DANA Lubricants Factory LLC (DANA LUBES) posiada certyfikat ISO 9001: Certyfikowany w 2008 roku, zatwierdzony przez API, WYTWÓRCA NATŁUSZCZACZY, OLEJÓW I SMARÓW z siedzibą w ZEA jest producentem i dostawcą wysokiej jakości olejów smarujących dla potrzeb motoryzacji, przemysłu i okrętów. Założona w 2002 roku firma należy do znanego Konglomeratu Przemysłowego DANA GROUP (www.danagroups.com). Eksportujemy do ponad 60 krajów na całym świecie, w tym do Europy, Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej, Australii i GCC (kraje arabskie). Smary samochodowe - Olej silnikowyl (gazolina / benzyna / diesel) – Premium, pół-syntetyczny i w pełni syntetyczny, jednosezonowy olej silnikowy, wielosezonowy olej silnikowy, olej silnikowy do motocykli – 2T TCW3, 4T wg JASO MA 2, smar NLGI 0, 1, 2, 3, smar wapniowy, smar litowy, smar to lin stalowych, smar dwusiarczku molibdenu, smar do łożysk kół, olej hydrauliczny, olej przekładniowy, płyn hamulcowy DOT3, DOT4, ATF (płyn do automatycznych skrzyń biegów) – ATF DEX I, II, III, smary przemysłowe

 3. OPET LUBRICANTS

  Turcja

  OPET FUCHS produkuje środki smarne, produkty do pielęgnacji samochodów w swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Izmirze Aliağa. Firma Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. została założona przez firmy OPET Petrolcülük A.Ş. i Fuchs Petrolub SE. Dzięki ponad 200 wykwalifikowanym pracownikom i szerokiej sieci w całej Turcji oferuje produkcję, sprzedaż i usługi posprzedażowe w zakresie smarów samochodowych i przemysłowych oraz produktów do pielęgnacji samochodów. OPET FUCHS posiada również certyfikaty takie jak Ford Q1, ISO 14064 Weryfikacja emisji gazów cieplarnianych oraz TSE EN ISO/IEC 17025 Świadectwa kompetencji laboratoryjnych. OPET FUCHS posiada szeroką gamę produktów obejmującą środki smarne i pielęgnacyjne stosowane w sektorze motoryzacyjnym i przemysłowym. OPET FUCHS zawsze współpracował i pozostawał w kontakcie z producentami i konsumentami z branży, zatwierdzonymi przez najbardziej prestiżowe marki OEM (Producenci sprzętu oryginalnego) na świecie, takich jak Man, Volvo, VW, Mercedes Benz, Ford itp. Fuchs Petrolub SE, jako największy na świecie niezależny producent środków smarnych, działa w ponad 40 krajach i ponad 50 firmach, zatrudniając 5.000 pracowników. Proponując ekskluzywne rozwiązania dla ponad 100.000 klientów i 10.000 różnych produktów, Fuchs jest pionierem w swojej branży, zwłaszcza dzięki inwestycjom w technologię, badania i rozwój oraz działalność. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 4. LUPEG GMBH

  Niemcy

  Lupeg GmbH to kompetentny partner w dziedzinie systemów centralnego smarowania i dozowania. Oferujemy nie tylko pojedyncze elementy, lecz także projektujemy kompletne instalacje. Na życzenie są one montowane i uruchamiane przez naszych pracowników. Szczegółowe poradnictwo przedprojektowe zapewnia optymalne dostosowanie oferowanego rozwiązania do wymogów klienta. W ciągu ostatnich lat stopniowo dodaliśmy kolejne produkty i obszary do naszego programu. Smarowanie szyn, systemy szybkiego napełniania i śruby rozprężne poszerzyły nasze portfolio produktów. Ponadto firma działa od pewnego czasu w dziedzinie dozowania. Obszar ten stał się ważnym filarem działalności firmy i nadal się rozrasta.

 5. MABANOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Państwa Partner w zakresie produktów wysokiej jakości. Mabanol dostarcza szeroką gamę smarów i bitumów krajowym i międzynarodowym partnerom handlowym i użytkownikom z różnych segmentów branżowych. Jeśli chodzi o smary, wymagania klientów są zazwyczaj wysokie. Mabanol jest niezależną marką, należącą do średniej wielkości niemieckich firm handlu smarami. Nasze różnorodne produkty gwarantują precyzję i niezawodność. Oferujemy smary dla zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Zaufanie jest podstawą każdej relacji biznesowej. Jeśli zdecydują się Państwo na Mabanol, zyskają Państwo rzetelnego partnera. Wyróżniają nas kompetencje zawodowe, niezależne myślenie, niezawodność i elastyczność. Teraz i w przyszłości mogą Państwo polegać na naszej niezmiennie wysokiej jakości, kompetentnemu doradztwu i kompleksowej obsłudze.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. L. BÖWING GMBH

  Niemcy

  L. Böwing GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym o dobrej pracy zespołowej i krótkich kanałach komunikacji. Efektem tego jest wysoka elastyczność i silna orientacja na klienta. Od czerwca 2000 r. firma posiada certyfikat DIN EN ISO 9001. (Nr rej.: 73 100 777) Wdrożenie tej normy dla naszego systemu zarządzania jakością dokumentuje skuteczność naszego systemu jakości, który funkcjonuje od wielu lat. Firma L. Firma L. Böwing GmbH zajmuje się produkcją, rozwojem i handlem technicznymi materiałami pomocniczymi, takimi jak środki antyadhezyjne, smary, środki odtłuszczające, kleje, masy do formowania, a także materiałami eksploatacyjnymi i surowcami. Nasze marki to: - Elbesil- Elbeol- Elbeol- Lobosil- Trennfix- LOBOCLEAN- LOBOTHERMWer oferujemy Państwu prace rozwojowe lub badawcze, aby wspólnie z Państwem znaleźć "środek do rozwiązywania problemów" dostosowany do potrzeb klienta. Współpraca z pełnym zaufaniem i osobiste wsparcie są dla nas najważniejsze.

 2. LUBCON LUBRICANTS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. AFRUSE S.L.

  Hiszpania

 4. UMETA HERMANN ULRICHSKÖTTER METALLWARENFABRIK GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. DROPSA SCHMIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. HANS BUSSMANN GMBH

  Niemcy

 2. PROGRAPHITE GMBH

  Niemcy

 1. GELUBOL HANDELSGESELLSCHAFT FUER SCHMIERSTOFFE UND OELE GMBH

  Niemcy

 2. KURT KOLLER GES.M.B.H.

  Austria

 3. OKS SPEZIALSCHMIERSTOFFE GMBH

  Niemcy

 4. MEMOLUB

  Belgia

  Automatyczny i możliwy do przeniesienia system do smarowania najczęściej stosowany na świecie i spotykany na 5 kontynentach. Proste i skuteczne rozwiązanie, z mono i multi-punktem. NAJSKUTECZNIEJSZY SYSTEM SMAROWANIA ELEKTRO-MECHANICZNY. Od 25 lat MEMOLUB® to światowa referencja w dziedzinie wszystkich zastosowań i gałęzi przemysłu: łożyska, łożyska otwarte, łańcuchy, połączenia, itp. Zagwarantowany zwrot z inwestycji. EKONOMICZNE. Ciągłe smarowanie i długotrwała ochrona sprzętu. Redukcja liczby zatrzymań i usterek mechanicznych. Obniżka kosztów konserwacji SOLIDNE. Funkcja natychmiastowej kontroli. Opatentowana pompa dozująca. Usunięcie problemów oddzielenia tłuszczu. ZABEZPIECZONY. Instalacja na odległość punktów z trudnym lub niebezpiecznym dostępem. Poziom smaru możliwy do odczytania na odległość. EKOLOGICZNY. Doładowalny w nieskończoność. Niewielki wpływ na środowisko. Zmniejszenie zużycia smaru.

 5. NYCO

  Francja

  NYCO bada, projektuje i produkuje estry syntetyczne i specjalne substancje smarujące dla aeronautyki, sił zbrojnych i przemysłu. Jako prywatna i niezależna firma francuska, jesteśmy jedynym europejskim producentem, który opanował ogół procesów, od produkcji estrów syntetycznych do gotowych substancji smarujących i ulepszaczy wchodzących w skład substancji smarujących. Dostarczamy produkty specjalnie stworzone, by odpowiedzieć na potrzeby wyrażone przez naszych klientów, jak też na najbardziej wymagające specyfikacje: oleje, smary, ciecze i specjalistyczne produkty. Nasze rozwiązania obejmują: • Substancje smarujące dla lotnictwa cywilnego i substancje smarujące dla wojska, odpowiadające międzynarodowym specyfikacjom• Substancje smarujące do naziemnych turbin gazowych• Syntetyczne bazy estrowe do formułowania substancji smarujących, plastyfikatory i ciecze dielektryczne• Syntetyczne substancje smarujące do zastosowań przemysłowych i samochodowych• Estry i substancje smarujące ekologiczne i rozkładające się biologicznie

 6. CCS CONVEYOR CLEANING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Czyszczenie łańcuchów transportowych to nasz fach. Dzięki naszym sprawdzonym od wielu lat systemom czyszczącym rozwiązujemy problemy zanieczyszczeń w zakresie technologii przenośników, zapewniając naszym klientom opłacalne rozwiązania w tej dziedzinie. Od ponad 20 lat z wielkim zaangażowaniem prowadzimy naszą działalność w całej Europie zajmując się łańcuchami i prowadnicacmi przenośników. Nasze systemy czyszczące były przez lata stale ulepszane, dzięki czemu możemy teraz optymalnie czyścić wszystkie łańcuchy, w tym szyny jezdne, od przenośników kołowych po złożone systemy P+F. Optymalne czyszczenie szyn jezdnych. Każda operacja czyszczenia przenośników łańcuchowych. Czyszczenie szyn po stałych cenach, zapewniając największą satysfakcją naszych klientów. Ponadto opracowaliśmy również napędzane stanowiska szczotkowania do powierzchni pod systemami transportowymi - belki podnoszące, wózki, pojemniki na ładunki, obrotowe zawieszenia do ciągłego czyszczenia. Stanowiska szczotkowania pracują niezależnie i są indywidualnie dostosowane do danego typu zanieczyszczeń.

 7. SM-SERVICE, LTD

  Rosja

  Ester LLC - innowacyjna firma chemiczna - jest spółką zależną SM-Service LLC, założoną w 2010 r. Produkujemy szeroki asortyment produktów chemicznych i pokrewnych dla przemysłu aluminiowego, wydobywczego, papierniczego i celulozowego, budowlanego, chemicznego, spożywczego i konserwowego (odpieniacze, inhibitory korozji, środki uwalniające, smary do odlewania, cięcia i obróbki metali, środki reologiczne, biocydy, produkty chemiczne do uzdatniania wody, flokulanty i chemia gospodarcza). Głównym celem firmy jest substytucja importu na rynku rosyjskim oraz zwiększenie udziału firmy w eksporcie. Nasza firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją smarów przemysłowych i chemikaliów specjalnego przeznaczenia dla wielu gałęzi przemysłu. Zakłady produkcyjne firmy umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów dla różnych branż przemysłu. Wszystkie procesy przeprowadzane są na najnowocześniejszym sprzęcie specjalistycznym i monitorowane na każdym etapie produkcji.

 8. FEHCHEM - PIOTR RODAK

  Polska

  Posiadamy 18-oletnie doświadczenie w działalności na rynku europejskim. Fehchem współpracuje z niemieckimi laboratoriami, gdzie zlokalizowana jest nasza produkcja. Efektem tej współpracy są specjalistyczne środki smarno - olejowe takie jak: oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, oleje do prowadnic, oleje do łańcuchów, mineralne, syntetyczne, poliglikolowe, estrowe oraz szereg smarów do wysokich obciążeń, wysokich temperatur, litowe, wapniowe, silikonowe, siarczanowe, itp. Tworzymy i posiadamy w swojej ofercie również pełną gamę produktów chemii przemysłowej - koncentraty myjące, zmywacze, odtłuszczacze, odrdzewiacze, penetranty oraz aerozole techniczne.POSZUKUJEMY FIRM CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY, KTÓRE ZAJMĄ SIĘ DYSTRYBUCJĄ NASZYCH PRODUKTÓW NA TERENIE SWOJEGO KRAJU kontakt : info@fehchem.com

 1. B.S.INTERNATIONAL

  Belgia

  Działamy od 25 lat w branży petrochemicznej i mamy doświadczenie we wszystkich typach ładunków - płynnych (luzem i w beczkach) i stałych (luzem i w workach). Główne działalności polegają na kupowaniu, sprzedawaniu i prowadzeniu rozszerzonych działań marketingowych z naszej siedziby w Belgii, niedaleko głównego europejskiego portu w Antwerpii. Prowadzimy wysyłkę / logistykę / dokumentację / koordynację magazynowania na ostatnim odcinku, aby zapewnić końcowemu użytkownikowi usługę Delivered-duty-paid (Dostarczone, Cło zapłacone).Od 2006-2007 pełniąc funkcję europejskiego / tureckiego / rosyjskiego biura sprzedaży i marketingu Kothari Petrochemicals Ltd – Indie są największym producentem POLIIZOBUTENU + ich jedynymi przedstawicielami w REACH. Agent i dystrybutor dla PIERWOTNYCH TWORZYW TERMOPLASTYCZNYCH i różnych PRODUKTÓW PRZEMYSŁU PETROCHEMICZNEGO oraz ROZPUSZCZALNIKÓW. Utworzenie europejskiego biura dla małych, średnich nieeuropejskich firm, chcących niskim kosztem mieć własne biuro w Europie. Zaopatrzenie i koordynacja logistyki dla europejskich nabywców (np. precyzyjnych części), którzy chcieliby kupować z Azji (Indii), ale nie posiadają koniecznej do tego infrastruktury.

 2. ACHAEAN LUBRICANTS S.A.

  Grecja

  Nasza seria produktów PELCO może być stosowana nie tylko do celów przemysłowych i motoryzacyjnych, lecz także do specjalnych potrzeb (indywidualnie dopasowywane produkty). Bardziej szczegółowo, produkty ACHAEAN LUBRICANTS SA są klasyfikowane według następujących kategorii: • Smary do silników diesla• Smary do silników motocyklowych i zaburtowych• Smary do silników maszyn rolniczych• Smary żeglugowe • Oleje smarujące• Smary do przekładni manualnych i automatycznych• Smary litowo-wapniowe

 3. OPTIMOL LUBRICATION

  Belgia

 4. SBN WÄLZLAGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SKS LUBRICANT SA

  Grecja

 6. G. HADRIAN - LUBRI & CARE E.K.

  Niemcy

 7. INFA EQUIPMENT

  Niemcy

 8. INOLUB INDUSTRIESERVICE GMBH

  Austria

 9. EBERHART SCHMIERSTOFFE AG

  Szwajcaria

 10. BUDMAX PNP

  Białoruś

Wyszukaj wyceny dla