• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smary przemysłowe

Wyniki dla

Smary przemysłowe - Import eksport

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

 2. OPET LUBRICANTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  OPET FUCHS produkuje środki smarne, produkty do pielęgnacji samochodów w swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Izmirze Aliağa. Firma Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. została założona przez firmy OPET Petrolcülük A.Ş. i Fuchs Petrolub SE. Dzięki ponad 200 wykwalifikowanym pracownikom i szerokiej sieci w całej Turcji oferuje produkcję, sprzedaż i usługi posprzedażowe w zakresie smarów samochodowych i przemysłowych oraz produktów do pielęgnacji samochodów. OPET FUCHS posiada również certyfikaty takie jak Ford Q1, ISO 14064 Weryfikacja emisji gazów cieplarnianych oraz TSE EN ISO/IEC 17025 Świadectwa kompetencji laboratoryjnych. OPET FUCHS posiada szeroką gamę produktów obejmującą środki smarne i pielęgnacyjne stosowane w sektorze motoryzacyjnym i przemysłowym. OPET FUCHS zawsze współpracował i pozostawał w kontakcie z producentami i konsumentami z branży, zatwierdzonymi przez najbardziej prestiżowe marki OEM (Producenci sprzętu oryginalnego) na świecie, takich jak Man, Volvo, VW, Mercedes Benz, Ford itp. Fuchs Petrolub SE, jako największy na świecie niezależny producent środków smarnych, działa w ponad 40 krajach i ponad 50 firmach, zatrudniając 5.000 pracowników. Proponując ekskluzywne rozwiązania dla ponad 100.000 klientów i 10.000 różnych produktów, Fuchs jest pionierem w swojej branży, zwłaszcza dzięki inwestycjom w technologię, badania i rozwój oraz działalność. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 3. HERMANN BANTLEON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą Hermann Bantleon GmbH. specjalistą od smarów z Ulm. Średniej wielkości przedsiębiorstwo zatrudniające około 250 pracowników. Doradzamy naszym klientom na miejscu i tworzymy indywidualne koncepcje. Nasza oferta obejmuje cały łańcuch technologiczny przemysłu metalurgicznego: od obróbki detalu do czyszczenia i pakowania. W sektorze motoryzacyjnym wspieramy producentów urządzeń i maszyn już w fazie projektowania. Zrównoważony rozwój jest naszym celem korporacyjnym. Dlatego prowadzimy własne badania i opracowujemy trwałe produkty. Ponadto uczestniczymy w różnych projektach, takich jak ochrona pszczół lub kompensacja CO2 poprzez ponowne zalesianie. W FORUM BANTLEON pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi mogą zdobywać nową wiedzę. Bierzemy na siebie odpowiedzialność społeczną i socjalną. Na przykład, wspieramy instytucje społeczne i wydarzenia w dziedzinie zdrowia, kultury i sportu.

 4. SILITECH SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Silitech AG od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją specjalnych produktów i akcesoriów chemiczno-technicznych wiodących producentów z całego świata. Dzięki naszej współpracy z odnoszącymi sukcesy i innowacyjnymi dostawcami i firmami partnerskimi, jak również dzięki naszej wysokiej elastyczności i odchudzonym procesom możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów o wysokiej wydajności w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości przemysłowej i są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Oprócz dużego przemysłu obsługujemy również małe i średnie przedsiębiorstwa, sektor artystyczny i rzemieślniczy oraz osoby prywatne. Jako Państwa kompetentny doradca w rozwiązywaniu problemów, osobiste doradztwo i szybka dostawa z magazynu są dla nas oczywistością. Dzięki ciągłym szkoleniom i intensywnej wymianie z naszymi dostawcami, możemy pomóc Państwu również w przypadku wymagających zastosowań.

 5. DIERMEIER ENERGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy przedsiębiorstwem z tradycjami, założonym w 1930 roku w Straubing, mającym swoje korzenie w handlu węglem i olejami mineralnymi. Po ponad 40 latach partnerstwa z Shell, w 2009 roku zostaliśmy partnerem marki Aral, od 2016 roku jesteśmy "Autoryzowanym Dystrybutorem Castrol", a od 2019 roku partnerem premium marki "Quaker Houghton“. Do naszych klientów należą znane firmy i grupy ze wszystkich branż, takich jak przemysł samochodowy i przetwórstwo metali. Dzisiejszy globalny rynek wymaga najwyższej sprawności i dynamiki - od innowacji produktów po zarządzanie jakością i obsługę klienta. Jako uznany dostawca energii, Diermeier ma tutaj znaczną przewagę: Jesteśmy "Pełni Energii“. Oferujemy gwarancję konsekwentnej orientacji na rynek, optymalną jakość produktów oraz kompleksowy serwis i doradztwo. I oczywiście pewność, że nasze produkty, aplikacje i usługi będą również spełniać wymagania jutra.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AS AUTOMOTIVE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wysokowydajne środki smarne, dodatki, płyny hamulcowe, smary chłodzące. MADE IN GERMANY. Niemcy są krajem inżynierii motoryzacyjnej. Pierwsze samochody zostały wynalezione w Niemczech. Wizjonerzy i majsterkowicze mieli pomysł, by wprowadzić na drogi pojazdy z własnym napędem. Marzenie stało się rzeczywistością. Oleje silnikowe i środki smarne AS Performance stosowane są w domach, na drogach i torach wyścigowych. Najnowsza technologia dla najnowszej techniki. Bycie mobilnym i niezależnym zawsze było marzeniem wszystkich ludzi. Najnowsze technologie silnikowe wymagają również najnowszych technologii w zakresie środków smarnych. Wysokowydajne, technicznie dojrzałe, oparte na technologii syntetycznej, półsyntetycznej i mineralnej. Minimalne tarcie, maksymalna grubość warstwy środka smarnego oraz najwyższa możliwa niezawodność silnika i skrzyni biegów sprawiają, że środki smarne AS Performance stanowią pierwszy wybόr. Nieustannie, z ogromnym zaangażowaniem pracujemy nad poprawą wydajności naszych produktów.

 2. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji efektywnych materiałów i środków zapobiegających przyleganiu, substancji do opon w aerozolu, środków czyszczących i dodatkowych produktów do procesów obróbki kształtowej i odlewania. Nasza specjalistyczna wiedza daleko wykracza poza projektowane i wytwarzane przez nas produkty. Znamy odpowiednie procesy produkcyjne poszczególnych branż i pomagamy naszym klientom efektywniej produkować wysokiej jakości produkty przy równoczesnej redukcji kosztów operacyjnych.

 3. THIELMANN GRAPHITE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THIELMANN GRAPHITE GmbH & Co. KG od ponad 40 lat sprzedaje grafity i produkty grafitowe, w szczególności grafity naturalne. W 1982 roku firma przeniosła się do siedziby firmy Becker-Pennrich KG, która także od 40 lat zajmuje się grafitem, skupiajjąc się na przetwarzaniu grafitów syntetycznych. Od 1995 roku system zarządzania jakością jest zgodny z DIN EN ISO 9001 i certyfikowany przez DQS Niemieckie Towarzystwo Certyfikacji Systemów Zarządzania Jakością mbH. Aby sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym jakości dostarczanych przez nas grafitów, istnieje wiele możliwości testowania towarów przychodzących i wychodzących w ramach kontroli wewnętrznej. Nasze własne zakłady do mielenia i przesiewania pozwalają nam elastycznie reagować na wymagania użytkowników.

 4. HIESSL SCHMIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zapewniająca najwyższą skuteczność technologia smarowania proponowana przez eksperta i doświadczonego producenta dysz rozpylających, specjalistę w zakresie minimalnych systemów do smarowania - Hiessl Schmiertechnik GmbH to Twój kompetentny partner w zakresie skutecznych rozwiązań w tej branży. Jeśli chodzi o ekonomicznie stosowanie cieczy, proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb dzięki dostępnej technologii. Nasze wysokiej jakości wyroby mogą być stosowane w wielu różnych dziedzinach takich jak obróbka metali, budowa maszyn lub przemysł spożywczy. Gama proponowanych wyrobów objemuje wyroby od dyszy blokowych i dysz koncentrycznych do urządzeń stosujących inne techniki rozpylania oparte na najnowszych osiągnięciach nauki.

 5. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fundamenty naszej firmy rodzinnej stworzyli prezesi, Manfred Eckardt i Thomas Eckardt. Obecnie jesteśmy firmą średniej wielkości. W 2002 roku obchodziliśmy 25-tą rocznicę powstania. Nasze przedsiębiorstwo zawsze kojarzyło się z niezawodnością, dobrą obsługą, ciągłością i wzrostem. W połowie 2001 roku zmarł prezes Manfred Eckardt, a wkrótce potem, w marcu 2002 roku, jego syn, Thomas Eckardt. W związku z tym w połowie 2002 roku nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa. Funkcję tę objęła Beate Eckardt i pełniła ją od marca 2002 do maja 2005 roku. Od dnia 01.06.2005 prezesem firmy Eckardt & Sohn GmbH jest i nadal pozostanie Axel Eckardt. Firma Eckardt & Sohn działa zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Dzięki bardzo bogatemu asortymentowi i wieloletniemu doświadczeniu, firma zawsze spełnia indywidualne życzenia klientów.

 1. MABANOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Państwa Partner w zakresie produktów wysokiej jakości. Mabanol dostarcza szeroką gamę smarów i bitumów krajowym i międzynarodowym partnerom handlowym i użytkownikom z różnych segmentów branżowych. Jeśli chodzi o smary, wymagania klientów są zazwyczaj wysokie. Mabanol jest niezależną marką, należącą do średniej wielkości niemieckich firm handlu smarami. Nasze różnorodne produkty gwarantują precyzję i niezawodność. Oferujemy smary dla zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Zaufanie jest podstawą każdej relacji biznesowej. Jeśli zdecydują się Państwo na Mabanol, zyskają Państwo rzetelnego partnera. Wyróżniają nas kompetencje zawodowe, niezależne myślenie, niezawodność i elastyczność. Teraz i w przyszłości mogą Państwo polegać na naszej niezmiennie wysokiej jakości, kompetentnemu doradztwu i kompleksowej obsłudze.

 2. PACA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mniej często znaczy więcej - jest to motto, które przyświecało założeniu Paca GmbH przed ponad 30 laty. Oferowano wówczas tylko jeden produkt: Super Lube. Dziś produkujemy nie tylko środki smarujące, ale również specjalistyczne środki do czyszczenia i pielęgnacji, najchętniej jako marki własne naszych klientów. Nasz zespół tworzy produkty według Państwa wzorów lub całkowicie od nowa. Nasze wyroby nie są oczywiście darmowe, ale dzięki naszym inteligentnym koncepcjom zapewniamy neutralność kosztową, a w większości przypadków dodatkowy zysk. Nasza własna gama produktów jest starannie zarządzana. Jest to uzasadnione surowymi standardami, które zakładamy dla naszego asortymentu, potencjałem obniżania kosztów, wymogiem szybkiej realizacji i wysokimi marżami dla naszych klientów. Ponadto, zapewnienie optymalnych korzyści dla klienta wymaga kompetentnej i rzetelnej obsługi.

 1. LUPEG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lupeg GmbH to kompetentny partner w dziedzinie systemów centralnego smarowania i dozowania. Oferujemy nie tylko pojedyncze elementy, lecz także projektujemy kompletne instalacje. Na życzenie są one montowane i uruchamiane przez naszych pracowników. Szczegółowe poradnictwo przedprojektowe zapewnia optymalne dostosowanie oferowanego rozwiązania do wymogów klienta. W ciągu ostatnich lat stopniowo dodaliśmy kolejne produkty i obszary do naszego programu. Smarowanie szyn, systemy szybkiego napełniania i śruby rozprężne poszerzyły nasze portfolio produktów. Ponadto firma działa od pewnego czasu w dziedzinie dozowania. Obszar ten stał się ważnym filarem działalności firmy i nadal się rozrasta.

 2. KISCO (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie zaawansowanych materiałów, KISCO wykracza poza zwykłe dostarczanie surowców. KISCO oferuje Państwu międzynarodową sieć produktów, informacji, technologii i usług poprzez swoje lokalne biura w dziewięciu krajach Azji, Europy i obu Ameryk. Nasza globalna sieć zaopatrzenia, sprzedaży i usług wspiera Cię od początkowego pomysłu do produkcji masowej, w pozyskiwaniu surowców i materiałów przetworzonych oraz zapewnia stabilne dostawy produktów i urządzeń aż do maszyn.

 3. TIPP OIL MANUFACTURER LTD. CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SPECJALISTA W DZIEDZINIE SMARÓW – Jakość Made in Germany. Środki smarne, które zmniejszają tarcie i zapewniają, że moc zwiększa zdolności ruchu. Przyczyniają się do długiej żywotności silników pojazdów, urządzeń i maszyn. Dzięki szerokiej gamie produktów oferujemy kompleksowe rozwiązania spełniające techniczne wymagania dotyczące środków smarnych i bezwarunkową niezawodność. Naszą misją jest wywieranie trwałego wpływu na przyszłość dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie smarów i utrzymywanie świata w ruchu. Przywiązujemy również dużą wagę do obsługi po zużyciu smarów: Skorzystaj z naszego systemu kaucji „Rebottle“ za puste plastikowe butelki Tipp Oil 1L-20L. Myślimy ekologicznie, czyścimy ekologicznie, … dzięki skutecznym mikroorganizmom – myśl ekologicznie! Nasza nowa i zrównoważona gama biologicznych środków czyszczących opartych wyłącznie na skutecznych mikroorganizmach do zastosowań profesjonalnych. Naszym celem jest kompleksowa koncepcja czyszczenia, a także zrównoważone podejście do środowiska. Korzystając z naszych rozwiązań, użycie konwencjonalnych środków czyszczących jest ograniczone do absolutnego minimum, co stanowi aktywny wkład w ochrone wody i środowiska! Wykorzystanie skutecznych mikroorganizmów, bez dodatku sztucznych lub chemicznych substancji. Filozofia organicznych preparatów Tipp Oil opiera się wyłącznie na wykorzystaniu procesów czyszczenia, które zachodzą w naturze.

 4. JOKISCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od założenia w 1961 roku firma Jokisch GmbH stała się jednym z głównych dostawców chemicznych produktów technicznych stosowanych w przemyśle obróbki metali. Nasze produkty: oleje wiertarskie, spraye do czyszczenia hamulców, oleje do gwinciarek, środki do ochrony skóry, środki chłodząco-smarujące, emulsje ścierne, butelkowanie środków smarnych na zlecenie, produkty chemiczne pod własną marką, środki smarne do obróbki metali, oleje do skrawania, oleje do skrawania w sprayu, specjalne środki smarne do systemów chłodząco-smarujących z zastosowaniem minimalnych ilości płynu

 5. CHEMIE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Süddeutsche Bardahl została założona w 1956 roku jako pionier w dziedzinie wysokowydajnych smarów, olejów i dodatków do paliw stosowanych głównie w sektorze motoryzacyjnym. To były podwaliny naszej obecnej firmy Chemie-Technik GmbH. Od czasu ukierunkowania naszych produktów na wymagające i poprawiające wydajność smarowanie w przemyśle i handlu w latach 70-tych, nasze produkty były sprzedawane pod marką ELKALUB. Obecnie firma Chemie-Technik GmbH - już w trzecim pokoleniu - pozostaje nadal w rękach rodziny założycielskiej. Rozwój, produkcja i zarządzanie sprzedażą są połączone w 30-osobowym zespole w zakładzie w Vöhringen/Wirtembergia. Ogólnoświatowa sieć przedstawicieli, z których część jest niezależna, zajmuje się sprzedażą operacyjną i obsługą klienta na miejscu.

 6. ALKIM PETROKIMYA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2005 roku firma Alkim PetroKimya jest wiodącym producentem olejów mineralnych i syntetycznych dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego, z siedzibą w Stambule w Turcji. Nasze nowoczesne zakłady posiadają solidną zdolność produkcyjną 138 000 ton, wspieraną przez zespół oddanych ekspertów i nowoczesne podejście do zarządzania. Zaangażowanie w najwyższą jakość produkcji jest wzmocnione przez nasze w pełni wyposażone, akredytowane laboratorium, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do testowania technologii. Specjalizujemy się w produkcji środków smarnych do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, skrupulatnie przestrzegając zarówno norm krajowych, jak i międzynarodowych. Oprócz naszej flagowej marki, Alkim Petrokimya, z dumą nadzorujemy inne renomowane marki, takie jak Aksoil, Vollmax, Brentol i Matador, a także służymy jako producenci kontraktowi dla cenionych międzynarodowych firm. Nasz globalny zasięg obejmuje 102 kraje na czterech kontynentach: Afryka, Azja, Europa i Ameryka Południowa. Nasze portfolio produktów obejmuje: -oleje silnikowe do samochodów osobowych i dostawczych - oleje silnikowe do samochodów ciężarowych - oleje motocyklowe - oleje przekładniowe do samochodów - oleje ciągnikowe - oleje przemysłowe - oleje żeglugowe - smary - oleje procesowe Aby zapoznać się z naszą ofertą, odwiedź naszą stronę internetową. W firmie Alkim PetroKimya jesteśmy niezachwiani w naszym zaangażowaniu na rzecz wydajności i efektywności kosztowej. Naszą główną misją jest dostosowanie naszej oferty produktów do zmieniających się potrzeb i rozwoju branży. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 7. ANCOTECH

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założona w 1996 roku firma Ancotech stała się wiodącym ekspertem w dziedzinie systemów i technik smarowania, obsługującym różnorodne firmy na całym świecie. Jako importer/dealer renomowanej marki "Lincoln Industrial", kultywujemy silne partnerstwo z tą marką, obecnie działającą pod nazwą SKF. Skupiamy się na poprawie wydajności produkcji i obniżaniu kosztów energii i utrzymania ruchu dla naszych klientów. Specjalizując się w komponentach i automatycznych systemach smarowania, Ancotech dostarcza szybkie rozwiązania za pośrednictwem naszego dobrze zaopatrzonego magazynu i sprawnie działającego sklepu internetowego Anoctech. Nasz dedykowany zespół serwisowy, w którego składzie są certyfikowani specjaliści SCC, zapewnia bezproblemową instalację i bieżącą konserwację systemów centralnego smarowania. Ancotech posiada ultra nowoczesne zaplecze testowe i naprawcze, oferujące konserwację, remonty i regenerację komponentów. Dbając o satysfakcję klientów, zapewniamy praktyczne rozwiązania i fachowe porady, dzięki którym firmy mogą sprawnie działać.

 8. VESTA PETROKIMYA URUN. VE ENERJI SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w przedsiębiorstwie Vesta, będącym Twoim głównym partnerem globalnym w najwyższej klasy rozwiązaniach z zakresu smarów przemysłowych. Jako wiodący, turecki producent, jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości smarów, przystosowanych do różnych branż przemysłowych na świecie. Odkryj naszą szeroką gamę dla motoryzacji, w tym: •Benzyna & Oleje do lekkich silników Diesla •Oleje do silników Diesla •Dwu & Czterosuwowych / Oleje do motocykli •Oleje rolnicze & do gospodarstw rolnych •Oleje przekładniowe •Oleje przekładniowe samochodowe •Oleje hydrauliczne •Chłodziwa & Płyny hamulcowe. W Vesta, nasze zaangażowanie na rzecz wydajności nie zna granic. Oprócz dostarczania wyjątkowych smarów, miarą naszego globalnego wpływu są trwałe relacje partnerskie i nasze dążenie do tworzenia wysoce efektywnych rozwiązań, poprzez ciągłe badania i rozwój. Odkryj naszą zróżnicowaną ofertę smarów przemysłowych, w tym: •Oleje przemysłowe •Przemysłowe oleje przekładniowe •Oleje sprężarkowe •Oleje do cięcia •Płyny wielofunkcyjne •Biodegradowalne, dopuszczone do kontaktu z żywnością & Oleje ognioodporne •Smary. Wybierz Vesta z uwagi na globalną doskonałość w branży środków smarnych.

 1. SYNTHERM

  Holandia

  Verified by europages badge

  SynTherm jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań technicznych w dziedzinie oszczędności energii i czyszczenia • Venturi GEM • Odzyskiwanie ciepła procesowego Fu-Ace i wykorzystanie ciepła pozostałego w spalinach z wytwornic pary • Zestaw do naprawy przewodów łatwy w stosowaniu Wrap Seal • PipeMedic • Tom-Pac Sealing Compound • Tom-Pac Bearing Gel • TopWorx / Emerson - Wskaźniki położenia zaworów, sterowniki zaworów i monitory, skrzynki rozdzielcze - Magnetyczne ograniczniki końca skoku GO Switch - Systemy bezprzewodowe.

 2. DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, produkt do czyszczenia samochodu, środki smarne do łańcuchów, smary wysokotemperaturowe, smar do silników diesla, Smary do przemysłu samochodowego, środki smarne specjalne, i Smary samochodowe. Ma siedzibę w Siddeburen, Holandia.

 3. CARMANT - EUROP OIL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CARMANT - EUROP OIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach oleje silnikowe, oleje hydrauliczne, i smar do silników diesla. Ma siedzibę w Huy, Belgia.

 4. COMPAGNIA ITALIANA LUBRIFICANTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COMPAGNIA ITALIANA LUBRIFICANTI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach substancje smarującyce, VANGUARD, substancje smarującyce do napędu samochodowego, substancje smarujące do motocykli, substancja smarująca do przekładni różnicowej i skrzyni biegów, środki smarne do formowania, środki smarne specjalne, substancja smarująca do pojazdów benzynowych, i substancja smarująca do pojazdów turbodieselowskich. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. INTEGRA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma INTEGRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, industrial mechanics, transmisja mechaniczna, zaopatrzenie dla przemysłu, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Le-Val-Saint-Germain, Francja.

 6. BREMER & LEGUIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BREMER & LEGUIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 7. CG CHEMIKALIENGESELLSCHAFT MBH & CO. HOLDING KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CG CHEMIKALIENGESELLSCHAFT MBH & CO. HOLDING KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 8. G.L.P. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.L.P. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Smary przemysłowe, stopy metali szlachetnych dla złotnictwa i rzemiosła biżuteryjnego, Złotnictwo - maszyny i urządzenia, special alloys for welding, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 9. DN-GRUPPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DN-GRUPPE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Wurzen, Niemcy.

 10. SILICONI COMMERCIALE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SILICONI COMMERCIALE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sylikony. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, Smary przemysłowe, sylikon, Antykorozyjne substancje chemiczne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Gambellara, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Smary przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

2634 Przedsiębiorstwa