• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smary niespożywcze

Wyniki dla

Smary niespożywcze - Import eksport

 1. SM-SERVICE, LTD

  Rosja

  Ester LLC - innowacyjna firma chemiczna - jest spółką zależną SM-Service LLC, założoną w 2010 r. Produkujemy szeroki asortyment produktów chemicznych i pokrewnych dla przemysłu aluminiowego, wydobywczego, papierniczego i celulozowego, budowlanego, chemicznego, spożywczego i konserwowego (odpieniacze, inhibitory korozji, środki uwalniające, smary do odlewania, cięcia i obróbki metali, środki reologiczne, biocydy, produkty chemiczne do uzdatniania wody, flokulanty i chemia gospodarcza). Głównym celem firmy jest substytucja importu na rynku rosyjskim oraz zwiększenie udziału firmy w eksporcie. Nasza firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją smarów przemysłowych i chemikaliów specjalnego przeznaczenia dla wielu gałęzi przemysłu. Zakłady produkcyjne firmy umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów dla różnych branż przemysłu. Wszystkie procesy przeprowadzane są na najnowocześniejszym sprzęcie specjalistycznym i monitorowane na każdym etapie produkcji.

 2. UNIL LUBRICANTS

  Belgia

  Firma Unil Lubricants NV posiada ponad 100 lat doświadczenia. To uznany producent wyrobów smarnych, oleju silnikowego, oleju transmisyjnego, oleju hydraulicznego, smarów, cieczy do obróbki metali i aerozoli. Dzięki gamie ponad 500 wyrobów najwyższej jakości, Unil Lubricants odpowiada na wszystkie wymagania i pytania klientów z branży przemysłowej, samochodowej, rolniczej i transportowej. Unil Lubricants zapewnia stałą jakość dzięki swojemu własnemu laboratorium.

 3. NEOHIM V

  Ukraina

 4. KRAMP

  Belgia

 5. KARL ROSSNAGEL GMBH & CO KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SINTEZ OIL, LTD

  Rosja

 2. INGRA BROZZI S.P.A.

  Włochy

 3. ALBERIO S.P.A.

  Włochy

 4. RIOSA REFINACION INDUSTRIAL OLEICOLA SA

  Hiszpania

 5. GREIBO-CHEMIE GMBH

  Niemcy

 1. LOCONTE COSTANTINO & C. I.S.A. S.R.L.

  Włochy

 2. EVVA - SCHMIERMITTEL - FABRIK GESELLSCHAFT M.B.H. NFG. KG.

  Austria

 3. KIMAR D.O.O.

  Chorwacja

 4. SICILGRASSI S.R.L.

  Włochy

 5. I.G.O.R. S.P.A.

  Włochy

 6. AL VENTO S.R.L.

  Włochy

 7. DELSANTO S.P.A.

  Włochy

 8. MI EMPRESA

  Boliwia

 9. MODEX OIL

  Polska

 10. DIMARGRASA SA

  Hiszpania

 1. LIPITALIA 2000 S.P.A.

  Włochy

 2. NUOVA CAMPARI S.P.A.

  Włochy

 3. GATTI S.R.L.

  Włochy

 4. ECO-ALIANCE LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Eco-Alliance LLC działa od ponad 10 lat. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: Produkcja olejów bazowych; oleje przemysłowe i sprężarkowe dla przemysłu; silnik, skrzynia biegów, oleje hydrauliczne do maszyn; oleje specjalne i smary; płyn techniczny; produkty na bazie ciemnego oleju; Eksport olejów bazowych MVI2, VHVI-4, VHVI-8, SN-80/ SN-150/SN-400, BS, HELP, vmgz (-45) Wysyłka odbywa się z zakładów Slavneft-YANOS (Rosneft, Gazprom) Lukoil. Oferujemy korzystne ceny i wysokiej jakości usługę. Współpraca z naszą organizacją oznacza długotrwałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i pragnieniu osiągnięcia sukcesu.

  Witryna www Open In New icon
 5. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH od 1968 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji koncentratów barwiących i dodatków wzbogacających. W zależności od rodzaju nośnika polimerowego (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU i in.) dopasowujemy indywidualnie metody barwienia, aby móc zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania. Oferujemy również dobór barwników u klienta (Color Mobil Service) i w ten sposób zapewniamy sprawne konfigurowanie produktu. Portfolio naszych produktów w zakresie koncentratów barwiących obejmuje związki chemiczne, pigmenty, barwniki w płynie oraz koncentraty specjalne (pigmenty dekoracyjne, koncentraty typu „multify“ oraz koncentraty barwiąco-modyfikujące). Nasza bogata oferta dodatków obejmuje: środki przeciw zamgleniu, promieniowaniu UV, obniżające palność, antystatyczne, typu „antiblock“ i wiele innych. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w branży budowlanej, samochodowej, elektrycznej, kosmetycznej, spożywczej, jak również w technice medycznej i w produkcji opakowań.

  Witryna www Open In New icon
 6. ROCK OIL

  Zjednoczone Królestwo

 7. GENERAL OILS

  Francja

 8. BERND UNTERKOFLER MINERALÖLE WYNN'S

  Niemcy

 9. SCHMIERSTOFFE HARTENBERGER E. K. INHABER CHRISTIAN KUHN

  Niemcy

 10. LALLINGER SCHMIERSTOFFE GMBH

  Niemcy