• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smary niespożywcze

Wyniki dla

Smary niespożywcze - Import eksport

 1. SM-SERVICE, LTD

  Rosja

  Ester LLC - innowacyjna firma chemiczna - jest spółką zależną SM-Service LLC, założoną w 2010 r. Produkujemy szeroki asortyment produktów chemicznych i pokrewnych dla przemysłu aluminiowego, wydobywczego, papierniczego i celulozowego, budowlanego, chemicznego, spożywczego i konserwowego (odpieniacze, inhibitory korozji, środki uwalniające, smary do odlewania, cięcia i obróbki metali, środki reologiczne, biocydy, produkty chemiczne do uzdatniania wody, flokulanty i chemia gospodarcza). Głównym celem firmy jest substytucja importu na rynku rosyjskim oraz zwiększenie udziału firmy w eksporcie. Nasza firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją smarów przemysłowych i chemikaliów specjalnego przeznaczenia dla wielu gałęzi przemysłu. Zakłady produkcyjne firmy umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów dla różnych branż przemysłu. Wszystkie procesy przeprowadzane są na najnowocześniejszym sprzęcie specjalistycznym i monitorowane na każdym etapie produkcji.

 2. UNIL LUBRICANTS

  Belgia

  Firma Unil Lubricants NV posiada ponad 100 lat doświadczenia. To uznany producent wyrobów smarnych, oleju silnikowego, oleju transmisyjnego, oleju hydraulicznego, smarów, cieczy do obróbki metali i aerozoli. Dzięki gamie ponad 500 wyrobów najwyższej jakości, Unil Lubricants odpowiada na wszystkie wymagania i pytania klientów z branży przemysłowej, samochodowej, rolniczej i transportowej. Unil Lubricants zapewnia stałą jakość dzięki swojemu własnemu laboratorium.

 3. NEOHIM V

  Ukraina

  Firma NEOHIM V, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach kwasy tłuszczowe, Olej kwaśny, produkcja na zlecenie, i Chemicals. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 4. KRAMP

  Belgia

  Firma KRAMP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, maszyny ogrodnicze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 5. ALBERIO S.P.A.

  Włochy

  Firma ALBERIO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Cirimido, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INGRA BROZZI S.P.A.

  Włochy

  Firma INGRA BROZZI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Smary niespożywcze, i Oleje i tłuszcze zwierzęce. Ma siedzibę w Viadana, Włochy.

 2. KARL ROSSNAGEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KARL ROSSNAGEL GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, Olej opałowy, mazut, Smary niespożywcze, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Bruchsal, Niemcy.

 3. GREIBO-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma GREIBO-CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Velten, Niemcy.

 4. SICILGRASSI S.R.L.

  Włochy

  Firma SICILGRASSI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, karmy dla świń, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 5. RIOSA REFINACION INDUSTRIAL OLEICOLA SA

  Hiszpania

  Firma RIOSA REFINACION INDUSTRIAL OLEICOLA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Ibros, Hiszpania.

 1. I.G.O.R. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.G.O.R. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, soja prażona, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Orzinuovi, Włochy.

 2. EVVA - SCHMIERMITTEL - FABRIK GESELLSCHAFT M.B.H. NFG. KG.

  Austria

  Firma EVVA - SCHMIERMITTEL - FABRIK GESELLSCHAFT M.B.H. NFG. KG., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Margarethen Am Moos, Austria.

 1. KIMAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma KIMAR D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 2. MI EMPRESA

  Boliwia

  Firma MI EMPRESA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach bawełna, i Shirts made from other fibres. Ma siedzibę w Sucre, Boliwia.

 3. LOCONTE COSTANTINO & C. I.S.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma LOCONTE COSTANTINO & C. I.S.A. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, smary przemysłowe syntetyczne, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 4. DELSANTO S.P.A.

  Włochy

  Firma DELSANTO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, smary przemysłowe roślinne, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Bra, Włochy.

 5. DIMARGRASA SA

  Hiszpania

 6. NUOVA CAMPARI S.P.A.

  Włochy

 7. GATTI S.R.L.

  Włochy

 8. LIPITALIA 2000 S.P.A.

  Włochy

 1. MODEX OIL

  Polska

 2. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH od 1968 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji koncentratów barwiących i dodatków wzbogacających. W zależności od rodzaju nośnika polimerowego (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU i in.) dopasowujemy indywidualnie metody barwienia, aby móc zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania. Oferujemy również dobór barwników u klienta (Color Mobil Service) i w ten sposób zapewniamy sprawne konfigurowanie produktu. Portfolio naszych produktów w zakresie koncentratów barwiących obejmuje związki chemiczne, pigmenty, barwniki w płynie oraz koncentraty specjalne (pigmenty dekoracyjne, koncentraty typu „multify“ oraz koncentraty barwiąco-modyfikujące). Nasza bogata oferta dodatków obejmuje: środki przeciw zamgleniu, promieniowaniu UV, obniżające palność, antystatyczne, typu „antiblock“ i wiele innych. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w branży budowlanej, samochodowej, elektrycznej, kosmetycznej, spożywczej, jak również w technice medycznej i w produkcji opakowań.

 3. ECO-ALIANCE LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Eco-Alliance LLC działa od ponad 10 lat. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: Produkcja olejów bazowych; oleje przemysłowe i sprężarkowe dla przemysłu; silnik, skrzynia biegów, oleje hydrauliczne do maszyn; oleje specjalne i smary; płyn techniczny; produkty na bazie ciemnego oleju; Eksport olejów bazowych MVI2, VHVI-4, VHVI-8, SN-80/ SN-150/SN-400, BS, HELP, vmgz (-45) Wysyłka odbywa się z zakładów Slavneft-YANOS (Rosneft, Gazprom) Lukoil. Oferujemy korzystne ceny i wysokiej jakości usługę. Współpraca z naszą organizacją oznacza długotrwałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i pragnieniu osiągnięcia sukcesu.

 4. KUX & KRAHN MINERALÖLE VERWALTUNGSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 5. GORNI CARLO

  Włochy

 6. HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH)

  Niemcy

  Firma HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dysze żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Smary przemysłowe, Smary samochodowe, Oleje niespożywcze, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Smary przemysłowe, Smary samochodowe, i Oleje niespożywcze. Ma siedzibę w Münsingen, Niemcy.

 7. CANESI FILIPPO

  Włochy

 8. ESS & MÜLLER AG

  Szwajcaria

 9. VOITLÄNDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VOITLÄNDER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje niespożywcze, i Oleje niespożywcze. Ma siedzibę w Kronach, Niemcy.

 10. BERND UNTERKOFLER MINERALÖLE WYNN'S

  Niemcy

  Firma BERND UNTERKOFLER MINERALÖLE WYNN'S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Oleje niespożywcze, Antykorozyjne substancje chemiczne, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Oleje niespożywcze, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Kornwestheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo