• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smary niespożywcze

Wyniki dla

Smary niespożywcze - Import eksport

 1. SM-SERVICE, LTD

  Rosja

  Ester LLC - innowacyjna firma chemiczna - jest spółką zależną SM-Service LLC, założoną w 2010 r. Produkujemy szeroki asortyment produktów chemicznych i pokrewnych dla przemysłu aluminiowego, wydobywczego, papierniczego i celulozowego, budowlanego, chemicznego, spożywczego i konserwowego (odpieniacze, inhibitory korozji, środki uwalniające, smary do odlewania, cięcia i obróbki metali, środki reologiczne, biocydy, produkty chemiczne do uzdatniania wody, flokulanty i chemia gospodarcza). Głównym celem firmy jest substytucja importu na rynku rosyjskim oraz zwiększenie udziału firmy w eksporcie. Nasza firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją smarów przemysłowych i chemikaliów specjalnego przeznaczenia dla wielu gałęzi przemysłu. Zakłady produkcyjne firmy umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów dla różnych branż przemysłu. Wszystkie procesy przeprowadzane są na najnowocześniejszym sprzęcie specjalistycznym i monitorowane na każdym etapie produkcji.

 2. UNIL LUBRICANTS

  Belgia

  Firma Unil Lubricants NV posiada ponad 100 lat doświadczenia. To uznany producent wyrobów smarnych, oleju silnikowego, oleju transmisyjnego, oleju hydraulicznego, smarów, cieczy do obróbki metali i aerozoli. Dzięki gamie ponad 500 wyrobów najwyższej jakości, Unil Lubricants odpowiada na wszystkie wymagania i pytania klientów z branży przemysłowej, samochodowej, rolniczej i transportowej. Unil Lubricants zapewnia stałą jakość dzięki swojemu własnemu laboratorium.

 3. NEOHIM V

  Ukraina

  Firma NEOHIM V, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach kwasy tłuszczowe, Olej kwaśny, produkcja na zlecenie, i Chemicals. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 4. KRAMP

  Belgia

  Firma KRAMP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, maszyny ogrodnicze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 5. INGRA BROZZI S.P.A.

  Włochy

  Firma INGRA BROZZI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Smary niespożywcze, i Oleje i tłuszcze zwierzęce. Ma siedzibę w Viadana, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALBERIO S.P.A.

  Włochy

  Firma ALBERIO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Cirimido, Włochy.

 2. I.G.O.R. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.G.O.R. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, soja prażona, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Orzinuovi, Włochy.

 3. SICILGRASSI S.R.L.

  Włochy

  Firma SICILGRASSI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, karmy dla świń, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 4. LOCONTE COSTANTINO & C. I.S.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma LOCONTE COSTANTINO & C. I.S.A. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, smary przemysłowe syntetyczne, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 5. KARL ROSSNAGEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KARL ROSSNAGEL GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, Olej opałowy, mazut, Smary niespożywcze, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Bruchsal, Niemcy.

 1. DELSANTO S.P.A.

  Włochy

  Firma DELSANTO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, smary przemysłowe roślinne, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Bra, Włochy.

 2. EVVA - SCHMIERMITTEL - FABRIK GESELLSCHAFT M.B.H. NFG. KG.

  Austria

  Firma EVVA - SCHMIERMITTEL - FABRIK GESELLSCHAFT M.B.H. NFG. KG., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Margarethen Am Moos, Austria.

 1. KIMAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma KIMAR D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 2. GREIBO-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma GREIBO-CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Velten, Niemcy.

 3. RIOSA REFINACION INDUSTRIAL OLEICOLA SA

  Hiszpania

  Firma RIOSA REFINACION INDUSTRIAL OLEICOLA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary niespożywcze, i Smary niespożywcze. Ma siedzibę w Ibros, Hiszpania.

 4. DIMARGRASA SA

  Hiszpania

 5. MODEX OIL

  Polska

 6. LIPITALIA 2000 S.P.A.

  Włochy

 7. NUOVA CAMPARI S.P.A.

  Włochy

 8. GATTI S.R.L.

  Włochy

 1. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH od 1968 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji koncentratów barwiących i dodatków wzbogacających. W zależności od rodzaju nośnika polimerowego (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU i in.) dopasowujemy indywidualnie metody barwienia, aby móc zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania. Oferujemy również dobór barwników u klienta (Color Mobil Service) i w ten sposób zapewniamy sprawne konfigurowanie produktu. Portfolio naszych produktów w zakresie koncentratów barwiących obejmuje związki chemiczne, pigmenty, barwniki w płynie oraz koncentraty specjalne (pigmenty dekoracyjne, koncentraty typu „multify“ oraz koncentraty barwiąco-modyfikujące). Nasza bogata oferta dodatków obejmuje: środki przeciw zamgleniu, promieniowaniu UV, obniżające palność, antystatyczne, typu „antiblock“ i wiele innych. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w branży budowlanej, samochodowej, elektrycznej, kosmetycznej, spożywczej, jak również w technice medycznej i w produkcji opakowań.

 2. KAISER MINERALÖL UND TANKSTELLEN GMBH

  Niemcy

  Firma KAISER MINERALÖL UND TANKSTELLEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Oleje niespożywcze, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, i Oleje niespożywcze. Ma siedzibę w Brilon, Niemcy.

 3. NOBA VETVEREDELING B.V.

  Holandia

  Firma NOBA VETVEREDELING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tłuszcze niespożywcze, i Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Lijnden, Holandia.

 4. D.I.C.A. S.A.S.

  Włochy

  Firma D.I.C.A. S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje smarowe techniczne, Oleje niespożywcze, Oleje smarowe techniczne, Oleje niespożywcze, i smary do form décoffrage. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. KAPPAOIL

  Albania

  Firma KAPPAOIL, roku i działającą w sektorze Smar grafitowy. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Tłuszcze niespożywcze, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Durres, Albania.

 6. HUMANTEC GMBH

  Niemcy

  Firma HUMANTEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Smary samochodowe, Oleje niespożywcze, Podpory antywibracyjne, Smary przemysłowe, Smary samochodowe, Oleje niespożywcze, i Podpory antywibracyjne. Ma siedzibę w Leopoldshöhe, Niemcy.

 7. KUX & KRAHN MINERALÖLE VERWALTUNGSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 8. SCHMIERSTOFFE HARTENBERGER E. K. INHABER CHRISTIAN KUHN

  Niemcy

  Firma SCHMIERSTOFFE HARTENBERGER E. K. INHABER CHRISTIAN KUHN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Smary samochodowe, Oleje niespożywcze, Antykorozyjne substancje chemiczne, Smary przemysłowe, Smary samochodowe, Oleje niespożywcze, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Oberbrombach, Niemcy.

 9. FAMER BOYA VE KIMYA SAN.

  Turcja

 10. LALLINGER SCHMIERSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma LALLINGER SCHMIERSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje smarowe techniczne, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary samochodowe, Oleje niespożywcze, Oleje smarowe techniczne, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary samochodowe, i Oleje niespożywcze. Ma siedzibę w Schechen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo