• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smarownice

Wyniki dla

Smarownice - Import eksport

 1. L.+ G. BECK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH jest producentem olejarni i smarownic. W 1961 roku firma została założona jako firma rodzinna i szybko stała się jednym z "pierwszych adresów" dla "rozwoju - produkcji - sprzedaży" produktów smarowniczych. Dziś oferta produktów obejmuje urządzenia do smarowania w minimalnej ilości (w wielu obszarach zastosowania zdala od zwykłego smarowania obiegowego emulsjami), ręcznie i elektrycznie sterowane olejarki kroplowe, konstrukcje specjalne, pompy zębate, pompy tłokowe, centralne systemy smarowania, zbiorniki oleju, zbiorniki ciśnieniowe V2A - V4A, regulatory poziomu, smarownice z różnymi systemami napędowymi, smarowniczki, wskaźniki poziomu oleju i oczy olejowe. Dzięki temu UNIOELER jest w stanie opracować i zaoferować odpowiednie rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, ale jednocześnie uwzględniają również aspekty środowiskowe i wymogi prawne.

 2. MABANOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Państwa Partner w zakresie produktów wysokiej jakości. Mabanol dostarcza szeroką gamę smarów i bitumów krajowym i międzynarodowym partnerom handlowym i użytkownikom z różnych segmentów branżowych. Jeśli chodzi o smary, wymagania klientów są zazwyczaj wysokie. Mabanol jest niezależną marką, należącą do średniej wielkości niemieckich firm handlu smarami. Nasze różnorodne produkty gwarantują precyzję i niezawodność. Oferujemy smary dla zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Zaufanie jest podstawą każdej relacji biznesowej. Jeśli zdecydują się Państwo na Mabanol, zyskają Państwo rzetelnego partnera. Wyróżniają nas kompetencje zawodowe, niezależne myślenie, niezawodność i elastyczność. Teraz i w przyszłości mogą Państwo polegać na naszej niezmiennie wysokiej jakości, kompetentnemu doradztwu i kompleksowej obsłudze.

 3. LUPEG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lupeg GmbH to kompetentny partner w dziedzinie systemów centralnego smarowania i dozowania. Oferujemy nie tylko pojedyncze elementy, lecz także projektujemy kompletne instalacje. Na życzenie są one montowane i uruchamiane przez naszych pracowników. Szczegółowe poradnictwo przedprojektowe zapewnia optymalne dostosowanie oferowanego rozwiązania do wymogów klienta. W ciągu ostatnich lat stopniowo dodaliśmy kolejne produkty i obszary do naszego programu. Smarowanie szyn, systemy szybkiego napełniania i śruby rozprężne poszerzyły nasze portfolio produktów. Ponadto firma działa od pewnego czasu w dziedzinie dozowania. Obszar ten stał się ważnym filarem działalności firmy i nadal się rozrasta.

 4. ANCOTECH

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założona w 1996 roku firma Ancotech stała się wiodącym ekspertem w dziedzinie systemów i technik smarowania, obsługującym różnorodne firmy na całym świecie. Jako importer/dealer renomowanej marki "Lincoln Industrial", kultywujemy silne partnerstwo z tą marką, obecnie działającą pod nazwą SKF. Skupiamy się na poprawie wydajności produkcji i obniżaniu kosztów energii i utrzymania ruchu dla naszych klientów. Specjalizując się w komponentach i automatycznych systemach smarowania, Ancotech dostarcza szybkie rozwiązania za pośrednictwem naszego dobrze zaopatrzonego magazynu i sprawnie działającego sklepu internetowego Anoctech. Nasz dedykowany zespół serwisowy, w którego składzie są certyfikowani specjaliści SCC, zapewnia bezproblemową instalację i bieżącą konserwację systemów centralnego smarowania. Ancotech posiada ultra nowoczesne zaplecze testowe i naprawcze, oferujące konserwację, remonty i regenerację komponentów. Dbając o satysfakcję klientów, zapewniamy praktyczne rozwiązania i fachowe porady, dzięki którym firmy mogą sprawnie działać.

 5. COLOR SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COLOR SERVICE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, i smarownice. Ma siedzibę w Karlstein, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MICROJET® GMBH

  Niemcy

  Firma microjet® GmbH od 1989 roku opracowuje i produkuje systemy smarowania mikrojet® w minimalnych ilościach. Staliśmy się pionierami w tej dziedzinie dzięki dwukomorowej dyszy mieszającej, która umożliwia rozpylanie bez mgły. Naszą siłą jest specyficzna dla klienta produkcja. Systemy smarowania o minimalnej ilości stosowane są w różnych dziedzinach. Dziesięciolecia doświadczeń w tej dziedzinie pozwalają znaleźć dobrze uzasadnione rozwiązanie dla każdego zadania. Każda aplikacja jest inna, każdy system jest inny. Obecnie microjet® GmbH jest firmą dostarczającą produkty na całym świecie.

 2. ATS ELECTRO-LUBE EUROPE

  Zjednoczone Królestwo

  Automatyczne systemy smarowania ATS ELECTRO-LUBE nadają się do stosowania w praktycznie dowolnych warunkach przemysłowych i stanowią najbardziej godne zaufania rozwiązania na rynku. Nasza firma od 35 lat przoduje w branży nie tylko pod względem niezawodności produktów, ale i ich ciśnienia, bezpieczeństwa, zakresu temperaturowego i trwałości. ELECTRO-LUBER to oryginalna, iskrobezpieczna smarownica, numer 1. na rynku pod kątem wszechstronności, niezawodności i trwałości. Posiada certyfikację ATEX umożliwiającą stosowanie w obszarach zagrożonych wybuchem, jest wodoodporna do głębokości 10 m i posiada największy zakres temperaturowy pracy wśród wszystkich smarownic elektrochemicznych (od -40°C do +55°C). Systemy smarownic elektromechanicznych ATS sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach. Oferujemy automatyczne podajniki smaru cechujące się największą dostępną na rynku mocą, ciśnieniem ponad 100 bar i najpotężniejszą automatyczną smarownicą oleju (200 bar). Dzięki takim właściwościom pojedyncza jednostka może obsłużyć aż do 12 punktów smarowania lub łożysk, zapewniając tym samym niezwykle ekonomiczną alternatywę dla układu centralnego smarowania.

 3. UNIL LUBRICANTS

  Belgia

  Firma Unil Lubricants NV posiada ponad 100 lat doświadczenia. To uznany producent wyrobów smarnych, oleju silnikowego, oleju transmisyjnego, oleju hydraulicznego, smarów, cieczy do obróbki metali i aerozoli. Dzięki gamie ponad 500 wyrobów najwyższej jakości, Unil Lubricants odpowiada na wszystkie wymagania i pytania klientów z branży przemysłowej, samochodowej, rolniczej i transportowej. Unil Lubricants zapewnia stałą jakość dzięki swojemu własnemu laboratorium.

 4. OERLIKON BARMAG ZWEIGNIEDERLASSUNG DER OERLIKON TEXTILE GMBH & CO. KG PUMP DIVISION

  Niemcy

  Firma OERLIKON BARMAG ZWEIGNIEDERLASSUNG DER OERLIKON TEXTILE GMBH & CO. KG PUMP DIVISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Pompy dozujące, Polimery, materiały regenerowane, Pompy dozujące, i smarownice. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 5. CARDOTECH BROSSERIE INDUSTRIELLE

  Francja

  Firma CARDOTECH BROSSERIE INDUSTRIELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, industrial brushes, Wałki do wyżymania, i Smarownice. Ma siedzibę w Sainte-Hélène, Francja.

 1. WERNER SEEBURGER E. K.

  Niemcy

  Firma WERNER SEEBURGER E. K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarownice. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - impregnaty. Ma siedzibę w Laupheim, Niemcy.

 2. PULSARLUBE GMBH

  Niemcy

  Firma PULSARLUBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach smarownice, i grease pumps. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 1. COMPRAR ACEITE DE OLIVA VIRGEN EXTRA , VENTA

  Hiszpania

  Firma COMPRAR ACEITE DE OLIVA VIRGEN EXTRA , VENTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarownice. Jest również obecna w dziedzinach ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio. Ma siedzibę w Jaén, Hiszpania.

 2. METROPA ROTTERDAM

  Holandia

  Firma METROPA ROTTERDAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarownice. Jest również obecna w dziedzinach oleje silnikowe, Industrial oil, i Dodatek trudno zamarzający. Ma siedzibę w Berkel, Holandia.

 3. MACARONESIA SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma MACARONESIA SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarownice. Ma siedzibę w Las Palmas, Hiszpania.

 4. LUBRIQ A/S

  Dania

  Firma LUBRIQ A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach smarownice, urządzenia do smarowania i naoliwiania do warsztatów nawprawczych, i instalacje i urządzenia do naoliwiania i smarowania. Ma siedzibę w Silkeborg, Dania.

 5. MECGI S.R.L.

  Włochy

  Firma MECGI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, systemy zasysania wilgotnych pyłów, i Smarownice. Ma siedzibę w Altavilla Vicentina, Włochy.

 6. RENÉ SCHUBER HANDELSVERTRETUNG DER FIRMA MAHR GMBH

  Austria

  Firma RENÉ SCHUBER HANDELSVERTRETUNG DER FIRMA MAHR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Smarownice, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. COS - MEK S.N.C.

  Włochy

  Firma COS - MEK S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, i Smarownice. Ma siedzibę w Monteforte D'alpone, Włochy.

 8. CEMRE OTOMASYON ELEKTROMEKANIK KALIP MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma CEMRE OTOMASYON ELEKTROMEKANIK KALIP MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarownice. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, i Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. KAJO-CHEMIE, CHEMISCHE UND MINERALOELHALTIGE PRODUKTE, GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma KAJO-CHEMIE, CHEMISCHE UND MINERALOELHALTIGE PRODUKTE, GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, Smary przemysłowe, Smarownice, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Anröchte, Niemcy.

 2. VEKO OYL EOOD

  Bułgaria

  Firma VEKO OYL EOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, i Smarownice. Ma siedzibę w Ruse, Bułgaria.

 3. AIR TECHNIK INHABER: ALFRED MATHES

  Niemcy

  Firma AIR TECHNIK INHABER: ALFRED MATHES, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, i Smarownice. Ma siedzibę w Friedrichsdorf, Niemcy.

 4. PEKA-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma PEKA-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, i Smarownice. Ma siedzibę w Anröchte, Niemcy.

 5. VIRU ÕLITÖÖSTUS

  Estonia

  Firma VIRU ÕLITÖÖSTUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarownice. Ma siedzibę w Kohtla-Järve, Estonia.

 6. VIMAGAS - COMERCIO DE GAS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalia

  Firma VIMAGAS - COMERCIO DE GAS E LUBRIFICANTES, LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarownice, i Smarownice. Ma siedzibę w Infias Gmr, Portugalia.

 7. OLEOEUROPA SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 8. PRESSOL S.R.L.

  Włochy

 9. EUROACEITES SA

  Hiszpania

 10. DELFIN DUCH S A

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo