• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • skrzynie biegów do pojazdów

Wyniki dla

Skrzynie biegów do pojazdów - Import eksport

 1. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 2. GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Skrzynka biegów wymiana standardowa, przekładnie, napęd silnikowy, napędy do samochodów, Samochody - akcesoria, Akcesoria do samochodów osobowych i ciężarowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i części motoryzacyjne. Ma siedzibę w Oberkrämer Ot Vehlefanz, Niemcy.

 3. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złomowisko samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Części do silników Diesla, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Skrzynie biegów do pojazdów, Złomowiska silników, Pojazdy dostawcze - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i używane części i elementy do samochodów. Ma siedzibę w Villorba, Włochy.

 4. GETRIEBEZENTRUM EUROPA FIRMA SZWARC

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GETRIEBEZENTRUM EUROPA FIRMA SZWARC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach GETRIEBEZENTRUM EUROPA. Ma siedzibę w Osieczna, Polska.

 5. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STEMPLINGER KVF GMBH

  Niemcy

  Firma STEMPLINGER KVF GmbH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów hydraulicznych przednich. Ciągła kontrola zarządzania jakością oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy dbają o optymalną realizację życzeń klienta. Najnowocześniejsze technologie i bogaty park maszyn umożliwiają wysoki stopień integracji pionowej procesu produkcji, tak że zamówienia mogą być realizowane szybko i elastycznie. Dzięki inwestycjom w nowe centra obróbki CNC i maszyny do kół zębatych firma STEMPLINGER KVF GmbH zbudowała swoją renomę dostawcy prototypów i wykonawcy produkcji specjalnej dla sektora motoryzacyjnego.

 2. NAGPOL

  Polska

  Nagpol działa od 2015 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy usługi z zakresu naprawy oraz regeneracji skrzyni biegów. Przez cały czas trwania działalności kierujemy się dewizą, że w firmie Klient jest najważniejszy. Stale staramy się, by spełnić wszystkie, nawet te najtrudniejsze oczekiwania i wymogi osób korzystających z naszych usług. Jesteśmy specjalistami od uszkodzonych skrzyń przekładniowych. Przed naprawą zawsze oferujemy poradę telefoniczną bądź osobistą. Po określeniu i sprawdzeniu problemu zaczynamy wykonywać bezpośrednio zadanie. Analizujemy, przeglądamy i naprawiamy. Dążymy do konserwacji i utrzymania skrzyń w idealnym stanie. Naprawiamy skrzynie i przekładnie zębate samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Używamy materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych zalecanych przez autoryzowane serwisy. Wymieniamy wszystkie części takie jak pierścienie gumowe, uszczelki, płytki zewnętrzne i wiele innych. Specjalizujemy się manualnymi skrzyniami biegów takimi jak BUSY, Trafic, Master, Vivaro i wiele innych. Ponadto oferujemy sprzedaż części nowych i używanych, olejów do skrzyń manualnych oraz automatycznych. Wysyłamy regenerowane skrzynie i części na całą Polskę. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo oraz solidnie. Usługi objęte są gwarancją trwająca sześć miesięcy. Naprawy skrzyń trwają do trzech dni roboczych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej lub placówki firmy Nagpol.

 3. ART-MAG KOZIEŁ ARTUR

  Polska

  W naszym serwisie oferujemy Państwu możliwość kompleksowej naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi usługami. Zajmujemy się naprawą automatycznych i manualnych skrzyń biegów, remontami silników, układami hamulcowymi, zawieszenia. Oferujemy również montaż, serwis i kalibrację instalacji gazowych, diagnostykę komputerową oraz wulkanizację. Na każdą zregenerowaną skrzynię biegów udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji, bez limitu kilometrów. Dysponujemy maszyną do dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów. Ręczna myjnia samochodowa z obsługą samochodów osobowych, busów oraz dostawczych. Oferujemy pranie tapicerek samochodowych z transportem od/do klienta.

 4. TRASMATIC SRL

  Włochy

  Firma Trasmatic powstała w roku 1973 r. dzięki założycielowi Sergio Ramponi. Dzieci S. Ramponi, Elisa i Mattia, kontynuowały rozwijanie działalności z tą samą pasją, co ich ojciec, poprzez bliskość z klientami i modernizację firmy, lidera w sektorze automatycznych skrzyń biegów. Od diagnozy technicznej po kontrolę techniczną, od konserwacji po próby drogowe, od przejęcia po dostawę, na każdym etapie Trsmativ oddaje do usług swoich klientów swój profesjonalizm i kompetencje.

 5. P.H.U. FOKUS

  Polska

  Specjalizujemy się w sprzedaży i regeneracji skrzyń biegów manualnych do wszystkich pojazdów osobowych, terenowych i dostawczych. Firma P.H.U Fokus to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Na nasz towar i wykonane przez nas usługi wystawiamy gwarancje pisemne i faktury vat.

 1. SKRZYNIE BIEGÓW

  Polska

  Firma zajmuje się sprzedażą i regeneracją skrzyń biegów do wszystkich samochodów dostawczych i osobowych

 2. AUTOMATIKGETRIEBE REUTER LTD & CO KG

  Niemcy

  Firma AUTOMATIKGETRIEBE REUTER LTD & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach wiariatory prędkości do przekładni, przekładnie, i Samochody - naprawy elektryczne. Ma siedzibę w Altenstadt, Niemcy.

 1. OFFICINE RICCI - CAMBI VEICOLI COMMERCIALI E INDUSTRALI

  Włochy

  Firma OFFICINE RICCI - CAMBI VEICOLI COMMERCIALI E INDUSTRALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach przeglądy zmian. Ma siedzibę w San Piero In Bagno, Włochy.

 2. ATG

  Belgia

  Firma ATG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynie biegów do pojazdów, Skrzynie biegów do pojazdów, elektroniczne części zamienne do pojazdów samochodowych, warsztaty naprawy ciężarówek, i skrzynie biegów samochodowe i ich elementy. Ma siedzibę w Houdeng-Goegnies, Belgia.

 3. KUMERA GETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Firma KUMERA GETRIEBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynie biegów do pojazdów, i Skrzynie biegów do pojazdów. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 4. HANGZHOU HENGBAI GEAR REDUCER CO.,LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU HENGBAI GEAR REDUCER CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Ma siedzibę w Yi Peng, Chiny.

 5. SERVICE DRIVELINESS

  Belgia

  Firma SERVICE DRIVELINESS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynie biegów do pojazdów, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Skrzynie biegów do pojazdów, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Skrzynie biegów automatyczne, i konserwacja automatycznych skrzyń biegów. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 6. AUTO-MATIC

  Belgia

  Firma AUTO-MATIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynie biegów do pojazdów, Skrzynie biegów do pojazdów, Gearboxes, Samochody dostawcze, i naprawy furgonów. Ma siedzibę w Ruiselede, Belgia.

 7. TRANSMISSION REPAIR INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma TRANSMISSION REPAIR INTERNATIONAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Henstedt-Ulzburg, Niemcy.

 8. GETRIEBE-TECHNIK-RATINGEN

  Niemcy

  Firma GETRIEBE-TECHNIK-RATINGEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 1. AUTOMATIK-GETRIEBE-CENTER, JENS WINKLER

  Niemcy

  Firma AUTOMATIK-GETRIEBE-CENTER, JENS WINKLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Przekładnie mechaniczne i części, i Skrzynie biegów do pojazdów. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 2. PS AUTOKLINIKA, S.R.O.

  Słowacja

  Firma PS AUTOKLINIKA, S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynie biegów do pojazdów, naprawa przekładni zębatych, mechanizmy różnicowe do samochodów, i Skrzynie biegów do pojazdów. Ma siedzibę w Senec, Słowacja.

 3. RENK GMBH

  Niemcy

  Firma RENK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, i reduktory przemysłowe. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 4. ETRAG GMBH

  Niemcy

  Firma ETRAG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Motoreduktory, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, i Motoreduktory. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 5. MPO POWERTRAIN GMBH

  Niemcy

  Firma MPO POWERTRAIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Silniki spalinowe, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 6. DINAMIC OIL GMBH

  Niemcy

  Firma DINAMIC OIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, i Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Ma siedzibę w Karlsdorf-Neuthard, Niemcy.

 7. PORSCHE-VERSNELLINGSBAK-REVISIE

  Holandia

  Firma PORSCHE-VERSNELLINGSBAK-REVISIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne skrzynie biegów do samochodów. Ma siedzibę w Ede, Holandia.

 8. GETRIEBE SERVICE 24 PLUS

  Niemcy

  Firma GETRIEBE SERVICE 24 PLUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Motoreduktory, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, i Motoreduktory. Ma siedzibę w Fuldatal, Niemcy.

 9. CKR FAHRZEUGTECHNIK GBR

  Niemcy

  Firma CKR FAHRZEUGTECHNIK GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Motoreduktory, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, i Motoreduktory. Ma siedzibę w Lugau, Niemcy.

 10. AAM GETRIEBE SERVICE

  Niemcy

  Firma AAM GETRIEBE SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Przekładnie mechaniczne i części, Skrzynie biegów do pojazdów, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Przekładnie mechaniczne i części, i Skrzynie biegów do pojazdów. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo