• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • skrzynie biegów do pojazdów

Wyniki dla

Skrzynie biegów do pojazdów - Import eksport

 1. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 2. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Włochy

 3. GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH

  Niemcy

 4. GETRIEBEZENTRUM EUROPA FIRMA SZWARC

  Polska

 5. ART-MAG KOZIEŁ ARTUR

  Polska

  W naszym serwisie oferujemy Państwu możliwość kompleksowej naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi usługami. Zajmujemy się naprawą automatycznych i manualnych skrzyń biegów, remontami silników, układami hamulcowymi, zawieszenia. Oferujemy również montaż, serwis i kalibrację instalacji gazowych, diagnostykę komputerową oraz wulkanizację. Na każdą zregenerowaną skrzynię biegów udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji, bez limitu kilometrów. Dysponujemy maszyną do dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów. Ręczna myjnia samochodowa z obsługą samochodów osobowych, busów oraz dostawczych. Oferujemy pranie tapicerek samochodowych z transportem od/do klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NAGPOL

  Polska

  Nagpol działa od 2015 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy usługi z zakresu naprawy oraz regeneracji skrzyni biegów. Przez cały czas trwania działalności kierujemy się dewizą, że w firmie Klient jest najważniejszy. Stale staramy się, by spełnić wszystkie, nawet te najtrudniejsze oczekiwania i wymogi osób korzystających z naszych usług. Jesteśmy specjalistami od uszkodzonych skrzyń przekładniowych. Przed naprawą zawsze oferujemy poradę telefoniczną bądź osobistą. Po określeniu i sprawdzeniu problemu zaczynamy wykonywać bezpośrednio zadanie. Analizujemy, przeglądamy i naprawiamy. Dążymy do konserwacji i utrzymania skrzyń w idealnym stanie. Naprawiamy skrzynie i przekładnie zębate samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Używamy materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych zalecanych przez autoryzowane serwisy. Wymieniamy wszystkie części takie jak pierścienie gumowe, uszczelki, płytki zewnętrzne i wiele innych. Specjalizujemy się manualnymi skrzyniami biegów takimi jak BUSY, Trafic, Master, Vivaro i wiele innych. Ponadto oferujemy sprzedaż części nowych i używanych, olejów do skrzyń manualnych oraz automatycznych. Wysyłamy regenerowane skrzynie i części na całą Polskę. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo oraz solidnie. Usługi objęte są gwarancją trwająca sześć miesięcy. Naprawy skrzyń trwają do trzech dni roboczych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej lub placówki firmy Nagpol.

 2. STEMPLINGER KVF GMBH

  Niemcy

  Firma STEMPLINGER KVF GmbH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów hydraulicznych przednich. Ciągła kontrola zarządzania jakością oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy dbają o optymalną realizację życzeń klienta. Najnowocześniejsze technologie i bogaty park maszyn umożliwiają wysoki stopień integracji pionowej procesu produkcji, tak że zamówienia mogą być realizowane szybko i elastycznie. Dzięki inwestycjom w nowe centra obróbki CNC i maszyny do kół zębatych firma STEMPLINGER KVF GmbH zbudowała swoją renomę dostawcy prototypów i wykonawcy produkcji specjalnej dla sektora motoryzacyjnego.

 3. TRASMATIC SRL

  Włochy

  Firma Trasmatic powstała w roku 1973 r. dzięki założycielowi Sergio Ramponi. Dzieci S. Ramponi, Elisa i Mattia, kontynuowały rozwijanie działalności z tą samą pasją, co ich ojciec, poprzez bliskość z klientami i modernizację firmy, lidera w sektorze automatycznych skrzyń biegów. Od diagnozy technicznej po kontrolę techniczną, od konserwacji po próby drogowe, od przejęcia po dostawę, na każdym etapie Trsmativ oddaje do usług swoich klientów swój profesjonalizm i kompetencje.

 4. SKRZYNIE BIEGÓW

  Polska

  Firma zajmuje się sprzedażą i regeneracją skrzyń biegów do wszystkich samochodów dostawczych i osobowych

 5. OFFICINE RICCI - CAMBI VEICOLI COMMERCIALI E INDUSTRALI

  Włochy

 1. AUTO-MATIC

  Belgia

 2. ATG

  Belgia

 1. KUMERA GETRIEBE GMBH

  Niemcy

 2. SERVICE DRIVELINESS

  Belgia

 3. HANGZHOU HENGBAI GEAR REDUCER CO.,LTD

  Chiny

 4. PORSCHE-VERSNELLINGSBAK-REVISIE

  Holandia

 5. PS AUTOKLINIKA, S.R.O.

  Słowacja

 6. RENK GMBH

  Niemcy

 7. ZHEJIANG HONGYE MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 8. BEISSBARTH U. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. ANZEL PUMP&HYDRAULIC - SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Turcja

 2. THE PRIVATE PLATE COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

 3. THE CLUTCH & GEARBOX CENTRE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. MCERLEAN TRAILERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. BLAIN'S TRAILERS & TYRES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. VEHICLE LIVERY SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

 7. AINLEY J & G (TOWBARS) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. D & S FACTORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. ADSIGN

  Zjednoczone Królestwo

 10. WILMOND ENGINEERING CO LTD

  Zjednoczone Królestwo