• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • skrawarki

Wyniki dla

Skrawarki - Import eksport

 1. FACET PRECISION TOOL GMBH

  Niemcy

  FACET Precision Tool GmbH to firma z certyfikatem ISO 9001 założona w 2015 roku przez doświadczonych projektantów narzędzi, aby wykorzystać postępy w technologii szlifowania laserowego i CNC do produkcji bardziej precyzyjnych niestandardowych narzędzi z polikrystalicznego diamentu (PCD) i węglików spiekanych. Opierając na tych postępach technologicznych w procesach, maszynach i materiałach, naszym celem jest dostarczanie przemysłowi bardziej odpornych na zużycie i precyzyjnych narzędzi z PCD i węglikowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji PCD, naszą misją jest stosowanie niestandardowych materiałów PCD i ostrzy PCD o zwiększonej ostrości i odporności na zużycie przy projektowaniu naszych narzędzi skrawających. FACET Precision Tool GmbH projektuje, produkuje, naprawia i szlifuje niestandardowe narzędzia PCD, z powłoką diamentową i z węglików spiekanych w celu zmniejszenia kosztów części oraz oferuje szerokie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań narzędziowych dla różnych procesów wiercenia, frezowania i rozwiercania. Specjalna konstrukcja narzędzi skrawających PCD umożliwia wielokrotne użycie poprzez ponowne naostrzenie krawędzi skrawających lub wymianę ostrzy skrawających PCD. Ponowne ostrzenie lub regenerowanie może znacznie obniżyć ogólny koszt narzędzi.

 2. FWT GMBH FEINWERKTECHNIK BINGEN

  Niemcy

  FWT GmbH Feinwerktechnik Bingen to przemysłowy dostawca techniki mocowania narzędzi i osprzętu do tokarek. Firma działa na całym świecie i w 2018 roku świętowała 25-lecie działalności. FWT GmbH Feinwerktechnik Bingen wykorzystuje do organizacji magazynu i dostarczania materiału zaawansowany technologicznie system, który zawsze gwarantuje wydajne procesy pracy. W zakresie produktów ekologicznych otrzymaliśmy nagrodę za nasze powierzchniowe zgarniacze oleju.

 3. HOFFMANN GROUP

  Niemcy

 4. FMT - FREZITE METAL TOOLING GMBH

  Niemcy

 5. URBSCHAT-TOOLS GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LUDWIG HUNGER WERKZEUG- UND MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma Ludwig Hunger Werkzeug- und Maschinenfabrik GmbH od 1922 roku projektuje i sprzedaje najwyższej jakości narzędzia do precyzyjnego wiercenia, a od 1950 roku również maszyny i urządzenia do naprawy silników i dużych silników. Oprócz obróbki gniazd zaworów i zaworów na naszych tokarkach i szlifierkach do zaworów oferujemy również maszyny do gładzenia, wysokociśnieniowe agregaty hydrauliczne i stanowisko do testowania dysz. Nadal też produkujemy rozwiertaki nastawne w stale ulepszanych wersjach. Naszym celem jest dalsze doskonalenie naszej oferty w przyszłości. Na przykład, opracowaliśmy mobilną tokarkę, przy pomocy której zarówno gniazda zaworów, jak i same zawory można optymalnie obrabiać w bardzo krótkim czasie. Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Zachęcamy do kontaktu pod adresem sales@ludwig-hunger.de Doradzimy Państwu szczegółowo i pomożemy w realizacji Państwa projektu.

 2. GWD-TECHNOLOGIEZENTRUM GMBH

  Niemcy

  GWD GmbH oznacza technologię obróbki z precyzyjną tolerancją. Produkujemy narzędzia standardowe i narzędzia specjalne dla wszystkich sektorów: motoryzacyjnego, lotniczego, okiennego, energetycznego, kolejowego, medycznego. Firma GWD Technologiezentrum GmbH specjalizuje się w produkcji precyzyjnych narzędzi skrawających wszelkiego rodzaju. Coraz bardziej złożone procesy produkcyjne wymagają coraz bardziej wyspecjalizowanych i wysokiej jakości narzędzi specjalistycznych i standardowych różnego typu wykonanych z węglika spiekanego i stali szybkotnącej HSS. Frezy jednozębne, frezy do kształtowania, frezy trzpieniowe, frezy i wiertła PKD-CBN, HPC lub HSC oraz specjalne narzędzia frezujące, takie jak nasze frezy GWD-ZR do obróbki aluminium, od lat sprawdzają się w zastosowaniach naszych wieloletnich klientów i potwierdzają jakość naszych narzędzi. Oferujemy naszym klientom usługę ponownego szlifowania i ponownego powlekania narzędzia, dzięki czemu za niewielki ułamek kosztów osiąga ono ponownie 100% wydajnóść skrawania

 3. LMT TOOL SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LMT Tools łączy wiedzę czołowych specjalistów w dziedzinie technologii precyzyjnych narzędzi. Opierając się na tej bazie opracowujemy i dostarczamy nasze narzędzia na cały świat do obróbki różnorodnych materiałów: od stali o wysokiej wytrzymałości do materiałów kompozytowych.

 4. MAPAL FRANCE

  Francja

 5. WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK

  Niemcy

 1. AF CHASSET

  Francja

 2. OUTILLAGE ARMOR SAS

  Francja

 1. BONNEFOND AFFUTAGE SERVICES

  Francja

 2. TDC

  Francja

 3. REINHARD HERRMANN INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Niemcy

 4. MICRON PRECISION LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. CARBILLY

  Francja

 6. HELIX TOOLS

  Turcja

 7. K.J FRANCE

  Francja

 8. DE WATERBEER

  Belgia

 1. SADEX

  Francja

 2. ESGEN GMBH / MARK-LINE®

  Niemcy

 3. FERART S. R. O.

  Słowacja

 4. M&V, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 5. OSAN BRATISLAVA, A. S.

  Słowacja

 6. SUNKAR

  Turcja

 7. SECO TOOLS CZ S.R.O.

  Republika Czeska

 8. CLARKSON CZ, S.R.O.

  Republika Czeska

 9. RE-AL AG BIEL

  Szwajcaria

 10. AFFUT 82

  Francja