• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie

Wyniki dla

Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie - Import eksport

 1. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge
 2. 2LI SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 2LI SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Deskowanie, szalunek - materiały, Deskowanie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Budownictwo, budynek placu budowy, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w La Roche Blanche, Francja.

 3. CLAUDIO CONVENTO

  Włochy

  Firma CLAUDIO CONVENTO, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach frezarki, parafiniarki do korka, szczotkarki do płyt drewnianych, i hebel przemysłowy. Ma siedzibę w Campolongo Maggiore, Włochy.

 4. SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S.

  Turcja

  Firma SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, płyty fenolowe, płyty i przeciwpłyty, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i fornir. Ma siedzibę w Bozuyuk, Turcja.

 5. COOMANS

  Belgia

  Firma COOMANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno przemysłowe, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno przemysłowe, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Laakdal, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH

  Niemcy

  Firma RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, Dykta, płyty laminowane i sklejki, i Drewno na oblicówkę. Ma siedzibę w Rellingen, Niemcy.

 3. JAYA INTERNATIONAL CO.LTD

  Chiny

  Firma JAYA INTERNATIONAL CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Tartaki - maszyny i sprzęt, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 4. AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach topola, drewno wiórowe, i sklejka sosnowa. Ma siedzibę w Tokat, Turcja.

 5. FERGANA KERESTE

  Turcja

  Firma FERGANA KERESTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Fornir i drewno okładzinowe, produkcja sklejki, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Fornir i drewno okładzinowe, i sklejka drewniana. Ma siedzibę w İnegöl, Turcja.

 1. CHANG I IN CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma CHANG I IN CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Kaohsiung, Tajwan R.O.C..

 2. CMB SRL

  Włochy

  Firma CMB SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola jakości i bezpieczeństwa w produkcji i w budownictwie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, akcesoria do mocowania wszystkich materiałów izolacyjnych, Kontrola jakości i bezpieczeństwa w produkcji i w budownictwie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Casagiove, Włochy.

 1. MMW FEMIPARI ZRT.

  Węgry

  Firma MMW FEMIPARI ZRT., roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Z aluminium, Papier - produkcja, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Z aluminium, Papier - produkcja, i Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Marcali, Węgry.

 2. SOMEGA

  Hiszpania

  Firma SOMEGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach ława ze stali nierdzewnej, i maszyna metalograficzna. Ma siedzibę w Pontevedra, Hiszpania.

 3. AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI.

  Turcja

  Firma AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach veneer plywood. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 4. INDUSTRIAS EMONZÓN

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS EMONZÓN, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Ateca, Hiszpania.

 5. CHAUDRO TECHNIC

  Francja

  Firma CHAUDRO TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Authon Du Perche, Francja.

 6. BASTAN TECNOLOGIES S.L

  Hiszpania

  Firma BASTAN TECNOLOGIES S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Sant Pere De Ribes, Hiszpania.

 7. JIGSEA

  Rumunia

  Firma JIGSEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Galati, Rumunia.

 8. FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL

  Hiszpania

  Firma FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Talavera De La Reina, Hiszpania.

 1. HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Oberndorf, Niemcy.

 2. BAYOU

  Turcja

  Firma BAYOU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. PROCHAPA

  Kolumbia

  Firma PROCHAPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach fornir. Ma siedzibę w Armenia, Kolumbia.

 4. LAB FAB INDIA

  Indie

  Firma LAB FAB INDIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach meble dla laboratoriów, i producent mebli biurowych. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 5. MOUTENET SAS

  Francja

  Firma MOUTENET SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Les Nans, Francja.

 6. LETERME DISTRIBUTION

  Francja

  Firma LETERME DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Rouen, Francja.

 7. INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Puig, Hiszpania.

 8. LIANYUNGANG CHANTA INTERNATIONAL WOOD CO., LTD

  Chiny

  Firma LIANYUNGANG CHANTA INTERNATIONAL WOOD CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Ma siedzibę w Linyi, Chiny.

 9. KONTSAS KONTRPLAK SAN. VE TIC.A .S

  Turcja

 10. MACULLO SA

  Szwajcaria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo