• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia

Wyniki dla

Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia - Import eksport

 1. A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  A & C Waste Container Weber GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów pojemników na kółkach, plastikowych pojemników na materiały niebezpieczne, domowych pojemników na odpady do recyklingu, pojemników na śmieci i pojemników na odpady kliniczno-medyczne wykonane z HDPE produkowanego w Haan / Niemcy. Weber jest firmą posiadającą certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i ISO 50001 i specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży mobilnych 2 i 4-kołowych pojemników na odpady handlowe, pojemników na śmieci i pojemników na kółkach od 10 do 1100 litrów.. Jakość made in Germany.

 2. BINOLOGY LLC

  Rosja

  Binology LLC jest deweloperem i producentem rozwiązań dla inteligentnych miast, umożliwiając redukcję kosztów zarządzania odpadami nawet o 70%. Nasze główne modele to: SmartCity Bin 120 - zasilany energią słoneczną, zautomatyzowany, inteligentny pojemnik IoT z wbudowaną prasą, systemem pomiaru poziomu napełnienia, stacją pogodową, inteligentymi algorytmami oszczędzania energii i zapobiegania pożarom, w odpornej na wstrząsy obudowie ze stali ocynkowanej; SmartCity Separation Station 2 i 3 - stacje segregacji odpadów na bazie inteligentnych pojemników Biology do zbiórki odpadów do recyklingu; SmartCity Indoor TV - rozwiązanie do pojemników wewnętrznych, z bocznymi ekranami Full HD i głośnikami audio; SmartCity WSens - ultradźwiękowy czujnik poziomu śmieci, kompatybilny z każdym typem pojemników o pojemności 0, 08 - 24 m3 i bunkrów, dostarczany z odporną na wstrząsy obudową i zintegrowanym czujnikem temperatury; Oprogramowanie w chmurze i aplikacja mobilna "SmartCity Management" do wydajnego zarządzania personelem, dynamicznego wyznaczania tras, śledzenia rodzajów odpadów, z narzędziami zaawansowanej kontroli i raportowania w zakresie zarządzania odpadami i zbierania odpadów.

 3. MTM NE-METALLE GMBH

  Niemcy

  MTM NE-Metalle jest firmą specjalizującą się w usługach produkcji elektronicznej. Jesteśmy dostawcą lutów i wysokiej jakości anod z różnych stopów dla przemysłu elektronicznego i obróbki powierzchni. Do podstawowych kompetencji firmy należą w szczególności luty elektroniczne bezołowiowe oraz produkty dla przemysłu elektronicznego. Personel MTM NE-Metalle to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży metalowej, elektronicznej, motoryzacyjnej oraz recyklingu. Ta wyjątkowa i dojrzała mieszanka wiedzy i doświadczenia sprawiła, że staliśmy się tym, kim jesteśmy: Naszym zadaniem jest nie tylko bycie partnerem handlowym dla naszych klientów, ale także idealnym usługodawcą. Dlatego oferujemy naszym klientom również serwis techniczny, analizy kąpieli lutowniczych w celu zapewnienia jakości, dostosowany do Państwa potrzeb system gospodarki odpadami lutowniczymi oraz szkolenia w zakresie bezpieczeństwa prawnego w dziedzinie postępowania z tymi odpadami.

 4. FLYTTEFIRMA SJÆLLAND

  Dania

  Witamy w przedsiębiorstwie działającym w dziedzinie przeprowadzek Moving Company Zealand, jednej z głównych firm przeprowadzkowych w Danii. Nasza siedziba prawna znajduje się niedaleko Kopenhagi i podejmujemy się wszelkiego rodzaju przeprowadzek, transportu i składowania, zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Nasza flota obejmuje furgonetki i ciężarówki marki Mercedes każdej wielkości, by zagwarantować możliwie najlepszą przeprowadzkę. Już teraz zapraszamy na naszą stronę Internetową, by otrzymać kosztorys!

 5. BOHET FILS

  Belgia

  Firma rozszerzyła zakres proponowanych usług na wynajem kontenerów na śmieci i odpady. Oddajemy nasz profesjonalny sprzęto do dyspozycji zarówno firm jak i o osób prywatnych. Firma posiada pięć pojemników o objętości od 10 do 15 m³, które mogą pomieścić wszystkie Twoje odpady: ziemia, odpady ceglane, plastik, drewno, żelastwo, różne odpady budowlane. Możemy również pomóc Ci w całkowicie bezpiecznym transporcie starych mebli lub ciężkiego i zabierającego dużo miejsca sprzętu AGD.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SA.TRA.MET. SRL

  Włochy

  Nasze wieloletnie doświadczenie w gospodarowaniu odpadami, z metali żelaznych i nieżelaznych, sprawia, że możemy zaoferować klientom profesjonalizm i specjalistyczną wiedzę, które wyróżniają naszą firmę na rynku. W naszym zakładzie sortujemy, odzyskujemy i dokonujemy selekcji odpadów z różnych metali. Wszystkie stosowane przez nas systemy są okresowo kontrolowane i dopuszczone do załadunku i transportu. Odzyskiwanie odpadów.

 2. SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A

  Portugalia

 3. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria

 4. ZIEL INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED COMPANY

  Turcja

 5. PINI SRL

  Włochy

 1. BMB BUNTMETALLEBRAUN

  Niemcy

 2. GREEN CITY INTERNATIONAL

  Serbia

 1. TOP-MIX

  Belgia

 2. TRANS-COM

  Holandia

 3. DENEYER ALAIN

  Belgia

 4. REGIOCONTAINER

  Holandia

 5. INO RECYCLAGE

  Francja

 6. ADEFIA

  Francja

 7. CONTAINERDIENST VINDEVOGEL

  Belgia

 8. CLANN - OPBEVARING AF MØBLER

  Dania

 1. STUER CONTAINERDIENST

  Belgia

 2. VAN SPAANDONK CONTAINERDIENST

  Belgia

 3. ANG

  Belgia

 4. CONTAINERS IMBRECHTS GEBROEDERS

  Belgia

 5. CONTAINERDIENST DEKEYSER

  Belgia

 6. CATTE CONTAINERS

  Belgia

 7. CONTAINERDIENST VANDE VELDE

  Belgia

 8. TEIRLINCK & CO

  Belgia

 9. AITEC ENVIRONNEMENT

  Francja

 10. COOPERATIVA CETEX GROUP 2

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1123 przedsiębiorstwa