• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia

Wyniki dla

Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia - Import eksport

 1. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 2. TEKNIK KONTEYNER - WASTE BINS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2013 roku, mieszczące się w Stambule, Turcja, przedsiębiorstwo TEKNIK KONTEYNER jest czołowym producentem, wyspecjalizowanym w najwyższej klasy rozwiązaniach w zakresie gospodarki odpadami. Naszą domeną są plastikowe i metalowe ocynkowane kontenery na odpady, od 80 l to 5000 l. Nasze portfolio produktów i usług: •Metalowe ocynkowane kontenery na odpady •Plastikowe kontenery na odpady •Systemy kontenerów podziemnych na odpady •Odpady opakowaniowe po produktach •Kontenery naziemne na odpady •Drewniane pojemniki Zero Waste na odpady do recyklingu •Plastikowe pojemniki Zero Waste na odpady do recyklingu •Metalowe pojemniki Zero Waste na odpady do recyklingu •Odpady medyczne •Skrzynie Zero Waste do recyklingu •Centra odzysku odpadów •Odpady bateryjne odpady farmaceutyczne •Kosze na śmieci •Skrzynie plastikowe •Beczki W TEKNIK KONTEYNER, staramy się utrzymać najwyższy poziom satysfakcji klienta. Dzięki sumienności i dyscyplinie w pracy, konsekwentnie podtrzymujemy naszą reputację wysokiej jakości od chwili powstania naszej firmy. Wszystkie nasze produkty, w tym metalowe ocynkowane kontenery na odpady, kontenery na śmieci, kosze na śmieci, metalowe kosze na śmieci, pojemniki plastikowe, kosze mobilne na śmieci, kontenery na odpady ocynkowane ogniowo, pojemniki na odpady, pojemniki do recyklingu, kosze na śmieci, pojemniki na odpady, pojemniki plastikowe, wózki na odpady, śmietniki, kontenery plastikowe na odpady, kubły na śmieci, a także rozwiązania w zakresie gospdarki odpadami są wytwarzane w Turcji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się dziś z naszymi, wysokiej jakości rozwiązaniami w dziedzinie gospodarki odpadami!

 3. A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  A & C Waste Container Weber GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów pojemników na kółkach, plastikowych pojemników na materiały niebezpieczne, domowych pojemników na odpady do recyklingu, pojemników na śmieci i pojemników na odpady kliniczno-medyczne wykonane z HDPE produkowanego w Haan / Niemcy. Weber jest firmą posiadającą certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i ISO 50001 i specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży mobilnych 2 i 4-kołowych pojemników na odpady handlowe, pojemników na śmieci i pojemników na kółkach od 10 do 1100 litrów.. Jakość made in Germany.

 4. BINOLOGY LLC

  Rosja

  Binology LLC jest deweloperem i producentem rozwiązań dla inteligentnych miast, umożliwiając redukcję kosztów zarządzania odpadami nawet o 70%. Nasze główne modele to: SmartCity Bin 120 - zasilany energią słoneczną, zautomatyzowany, inteligentny pojemnik IoT z wbudowaną prasą, systemem pomiaru poziomu napełnienia, stacją pogodową, inteligentymi algorytmami oszczędzania energii i zapobiegania pożarom, w odpornej na wstrząsy obudowie ze stali ocynkowanej; SmartCity Separation Station 2 i 3 - stacje segregacji odpadów na bazie inteligentnych pojemników Biology do zbiórki odpadów do recyklingu; SmartCity Indoor TV - rozwiązanie do pojemników wewnętrznych, z bocznymi ekranami Full HD i głośnikami audio; SmartCity WSens - ultradźwiękowy czujnik poziomu śmieci, kompatybilny z każdym typem pojemników o pojemności 0, 08 - 24 m3 i bunkrów, dostarczany z odporną na wstrząsy obudową i zintegrowanym czujnikem temperatury; Oprogramowanie w chmurze i aplikacja mobilna "SmartCity Management" do wydajnego zarządzania personelem, dynamicznego wyznaczania tras, śledzenia rodzajów odpadów, z narzędziami zaawansowanej kontroli i raportowania w zakresie zarządzania odpadami i zbierania odpadów.

 5. MTM NE-METALLE GMBH

  Niemcy

  MTM NE-Metalle jest firmą specjalizującą się w usługach produkcji elektronicznej. Jesteśmy dostawcą lutów i wysokiej jakości anod z różnych stopów dla przemysłu elektronicznego i obróbki powierzchni. Do podstawowych kompetencji firmy należą w szczególności luty elektroniczne bezołowiowe oraz produkty dla przemysłu elektronicznego. Personel MTM NE-Metalle to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży metalowej, elektronicznej, motoryzacyjnej oraz recyklingu. Ta wyjątkowa i dojrzała mieszanka wiedzy i doświadczenia sprawiła, że staliśmy się tym, kim jesteśmy: Naszym zadaniem jest nie tylko bycie partnerem handlowym dla naszych klientów, ale także idealnym usługodawcą. Dlatego oferujemy naszym klientom również serwis techniczny, analizy kąpieli lutowniczych w celu zapewnienia jakości, dostosowany do Państwa potrzeb system gospodarki odpadami lutowniczymi oraz szkolenia w zakresie bezpieczeństwa prawnego w dziedzinie postępowania z tymi odpadami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLYTTEFIRMA SJÆLLAND

  Dania

  Witamy w przedsiębiorstwie działającym w dziedzinie przeprowadzek Moving Company Zealand, jednej z głównych firm przeprowadzkowych w Danii. Nasza siedziba prawna znajduje się niedaleko Kopenhagi i podejmujemy się wszelkiego rodzaju przeprowadzek, transportu i składowania, zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Nasza flota obejmuje furgonetki i ciężarówki marki Mercedes każdej wielkości, by zagwarantować możliwie najlepszą przeprowadzkę. Już teraz zapraszamy na naszą stronę Internetową, by otrzymać kosztorys!

 2. BOHET FILS

  Belgia

  Firma rozszerzyła zakres proponowanych usług na wynajem kontenerów na śmieci i odpady. Oddajemy nasz profesjonalny sprzęto do dyspozycji zarówno firm jak i o osób prywatnych. Firma posiada pięć pojemników o objętości od 10 do 15 m³, które mogą pomieścić wszystkie Twoje odpady: ziemia, odpady ceglane, plastik, drewno, żelastwo, różne odpady budowlane. Możemy również pomóc Ci w całkowicie bezpiecznym transporcie starych mebli lub ciężkiego i zabierającego dużo miejsca sprzętu AGD.

 3. SA.TRA.MET. SRL

  Włochy

  Nasze wieloletnie doświadczenie w gospodarowaniu odpadami, z metali żelaznych i nieżelaznych, sprawia, że możemy zaoferować klientom profesjonalizm i specjalistyczną wiedzę, które wyróżniają naszą firmę na rynku. W naszym zakładzie sortujemy, odzyskujemy i dokonujemy selekcji odpadów z różnych metali. Wszystkie stosowane przez nas systemy są okresowo kontrolowane i dopuszczone do załadunku i transportu. Odzyskiwanie odpadów.

 4. SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A

  Portugalia

  Firma SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, Pojemniki i kubły na śmiecie, kontenery, i kontenery ekologiczne. Ma siedzibę w Entrocamento, Portugalia.

 5. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria

  Firma GAFUROV SERVIS EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Pojemniki i kubły na śmiecie, pojemniki na odpady, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Svishtov, Bułgaria.

 1. ZIEL INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma ZIEL INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 2. PINI SRL

  Włochy

  Firma PINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, ubijaki pionowe, i Instalacje do prasowania odpadków. Ma siedzibę w Gerenzano, Włochy.

 1. BMB BUNTMETALLEBRAUN

  Niemcy

  Firma BMB BUNTMETALLEBRAUN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Transport samochodowy, Konstrukcje metalowe lekkie, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Memmingerberg, Niemcy.

 2. CONTAINERDIENST VINDEVOGEL

  Belgia

  Firma CONTAINERDIENST VINDEVOGEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, pojemniki na odpady, i kontenery. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 3. CLANN - OPBEVARING AF MØBLER

  Dania

  Firma CLANN - OPBEVARING AF MØBLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Herning, Dania.

 4. CONDEBO

  Belgia

  Firma CONDEBO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Oczyszczanie środowiska - usługi, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i Oczyszczanie środowiska - usługi. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 5. TRAFLUX

  Belgia

  Firma TRAFLUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach waste containers, pojemniki na odpady, i waste containers. Ma siedzibę w Houthalen, Belgia.

 6. CONTAINERS IMBRECHTS GEBROEDERS

  Belgia

  Firma CONTAINERS IMBRECHTS GEBROEDERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, kontenery do magazynowania i przechowywania, i pojemniki na odpady. Ma siedzibę w Kampenhout, Belgia.

 7. DENEYER ALAIN

  Belgia

  Firma DENEYER ALAIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i rozbiórki. Ma siedzibę w St-Genesius-Rode, Belgia.

 8. CONTAINERDIENST DEKEYSER

  Belgia

  Firma CONTAINERDIENST DEKEYSER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, pojemniki na odpady, i kontenery prasujące. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 1. CATTE CONTAINERS

  Belgia

  Firma CATTE CONTAINERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, i wynajem nadwozi wymiennych i kontenerów. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

 2. CONTAINERDIENST VANDE VELDE

  Belgia

  Firma CONTAINERDIENST VANDE VELDE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, pojemniki na odpady, i kontenery. Ma siedzibę w Zwijnaarde, Belgia.

 3. ADEFIA

  Francja

  Firma ADEFIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, skrzynki blaszane, Retention tank, waste containers, i Wywrotki. Ma siedzibę w Le Chesnay, Francja.

 4. TEIRLINCK & CO

  Belgia

  Firma TEIRLINCK & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, kontenery, i pojemniki na odpady. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 5. TRANS-COM

  Holandia

  Firma TRANS-COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, Łańcuchy specjalne, na zlecenie, Kontenery metalowe, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, i Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Harderwijk, Holandia.

 6. INO RECYCLAGE

  Francja

  Firma INO RECYCLAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i zbiórka i eliminacja odpadów. Ma siedzibę w Clermont-Ferrand, Francja.

 7. STUER CONTAINERDIENST

  Belgia

  Firma STUER CONTAINERDIENST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, usługi kontenerowe, i odpady przemysłowe. Ma siedzibę w Kruibeke, Belgia.

 8. AITEC ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma AITEC ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Pernes Les Fontaines, Francja.

 9. REGIOCONTAINER

  Holandia

  Firma REGIOCONTAINER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Ma siedzibę w Zaltbommel, Holandia.

 10. VAN SPAANDONK CONTAINERDIENST

  Belgia

  Firma VAN SPAANDONK CONTAINERDIENST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport odpadów i śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, usługi kontenerowe, i Refuse containers. Ma siedzibę w Meer, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1125 Przedsiębiorstwa