• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silosy z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Silosy z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma A.B.S. produkuje różne warianty silosów oferujące klientom nieograniczone możliwości składowania materiałów sypkich. Jako doświadczony specjalista w dziedzinie magazynowania od ponad 36 lat zajmujemy wiodącą pozycję na rynku międzynarodowym. Osiągnięcie tego było możliwe również dlatego, że A.B.S. produkuje silosy z przędz o wysokiej wytrzymałości, zapewniając dziesięcioletnią żywotność. Specjalnością producenta silosów są rozwiązania dostosowane do wszystkich problemów związanych z obsługą towarów masowych, ich przechowywaniem, transportem, dozowaniem lub rozładunkiem. A.B.S. opiera się na kompetencjach technicznych z wykorzystaniem projektów graficznych 3D. Jako ekspert w zakresie instalacji elastycznych wie, co jest ważne i jakich błędów należy unikać. Na życzenie dostarcza kompletne rozwiązania "pod klucz" – od planowania instalacji po jej montaż. Ale również standardowe wersje oferowane przez A.B.S. spełniają te same standardy pod względem jakości i trwałości.

 2. WOLF SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Firma WOLF SYSTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Osterhofen, Niemcy.

 3. IPM HENRICH GMBH

  Niemcy

  Firma IPM HENRICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dillenburg, Niemcy.

 4. HAUSTEIN BEHÄLTERBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HAUSTEIN BEHÄLTERBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

 5. PLASTO-TEC GMBH

  Austria

  Firma PLASTO-TEC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mautern, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VTS VERFAHRENSTECHNIK SCHWEITZER GMBH

  Niemcy

  Firma VTS VERFAHRENSTECHNIK SCHWEITZER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Neu-Anspach, Niemcy.

 2. MARUMO COMPOSIT

  Francja

  Firma MARUMO COMPOSIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Uffholtz, Francja.

 3. LORANDI SILOS S.R.L.

  Włochy

  Firma LORANDI SILOS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Silosy z tworzyw sztucznych, Elewatory zbożowe, silosy, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 4. SUBOR BORU SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma SUBOR BORU SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Włókno i wata szklana, Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, i Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 5. C.T.S. CALVINSILOS SRL

  Włochy

  Firma C.T.S. CALVINSILOS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wyroby z włókna szklanego, all types of framework, silo banks, i silos na karmę dla zwierząt. Ma siedzibę w Isorella, Włochy.

 1. BURSHTYN DISTRIBUTION KOMPANIE

  Białoruś

  Firma BURSHTYN DISTRIBUTION KOMPANIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. NALDI ECOLOGIA S.R.L.

  Włochy

  Firma NALDI ECOLOGIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Imola, Włochy.

 1. MULMIX FACCO S.R.L.

  Włochy

  Firma MULMIX FACCO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Silosy z tworzyw sztucznych, Elewatory zbożowe, silosy, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Campo San Martino, Włochy.

 2. AGRISTRADE S.R.L.

  Włochy

  Firma AGRISTRADE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Silosy z tworzyw sztucznych, Elewatory zbożowe, silosy, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bolzano, Włochy.

 3. RAINFORD, JEREMY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAINFORD, JEREMY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Redruth, Zjednoczone Królestwo.

 4. RESINTEX TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma RESINTEX TECHNOLOGY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Frosinone, Włochy.

 5. V.S.

  Włochy

  Firma V.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rondissone, Włochy.

 6. GIA.DA. S.N.C. DI GRILLO GIOVANBATTISTA E C.

  Włochy

  Firma GIA.DA. S.N.C. DI GRILLO GIOVANBATTISTA E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Isorella, Włochy.

 7. INTECH S.R.L.

  Włochy

  Firma INTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Silosy z tworzyw sztucznych, Elewatory zbożowe, silosy, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Calvisano, Włochy.

 8. DIQIU PLASTIC SHENZHEN CHINA CO.

  Chiny

  Firma DIQIU PLASTIC SHENZHEN CHINA CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach drobne części precyzyjne z plastiku. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. HYGRADE INDUSTRIAL PLASTICS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYGRADE INDUSTRIAL PLASTICS LIMITED, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rugby, Zjednoczone Królestwo.

 2. STILPLAST

  Włochy

  Firma STILPLAST, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 3. FE.MA. PLAST DI FERRAGAMO STEFANIA & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma FE.MA. PLAST DI FERRAGAMO STEFANIA & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Castelnovo Di Sotto, Włochy.

 4. POLEM B.V.

  Holandia

  Firma POLEM B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Lemmer, Holandia.

 5. BÖCK AG

  Niemcy

  Firma BÖCK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Silosy z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Trostberg, Niemcy.

 6. CHANGLE GUAN YA ARTS CO., LTD.

  Chiny

  Firma CHANGLE GUAN YA ARTS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 7. MIN-HUI PLASTIC MACHINERY CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma MIN-HUI PLASTIC MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Jefferson, Stany Zjednoczone.

 8. MC ITALIA TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

 9. TIENI LISA

  Włochy

 10. SILCA

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo