• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silosy metalowe

Wyniki dla

Silosy metalowe - Import eksport

 1. PARSMEGA MAKINA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie PARSMEGA, miejscu docelowym dla najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w głównych produkcjach rolniczych. Nasz specjalistyczny dział badawczo-rozwojowy jest pionierem innowacji w dziedzinie silosów zbożowych, suszarni zbożowych, młynów, systemów młynarskich, maszyn do produkcji makaronu i przemysłowych systemów chłodzenia. Jako istotna część rodziny PARSMEGA, przyjęliśmy za nasz priorytet niezrównaną obsługę klienta i dostarczanie produktów najwyższej jakości. PARSMEGA specjalizuje się w projektach "pod klucz", oferując kompleksowe rozwiązania w różnych dziedzinach, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów. Obsługując międzynarodową klientelę w 32 krajach, w szczególności w Azji Środkowej, Europie i Afryce, naszym zobowiązaniem jest ciągłe poszerzanie naszego światowego zasięgu przy jednoczesnym podnoszeniu standardów naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą spółką zależną, SOLLS SHOES, działającą pod patronatem PARSMEGA. Znana z produkcji zróżnicowanej gamy obuwia męskiego i damskiego, firma SOLLS SHOES może pochwalić się najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym w Gaziantep i doświadczonym zespołem zapewniającym codzienną produkcję tysięcy produktów wysokiej jakości. Nasze zaangażowanie w innowację i doskonałość umacnia naszą pozycję jako preferowanego dostawcy dla sieci sklepów i zaufanego eksportera do wielu krajów. Na uwagę zasługuje nasza współpraca z renomowanymi markami, takimi jak DS Damat, Boyner i wiele innych, co jest świadectwem wyjątkowej jakości i kunsztu, które definiują SOLLS SHOES. Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt!

 2. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Silosy modułowe, z możliwością dopasowania, dostosowane do możliwości przemysłowych składowania każdego produktu luzem, a także pozwalające na całkowite opróżnienie i wypełnienie innym produktem bez uprzedniego wyczyszczenia. Silosy DOHOGNE SYSTEM ocynkowane lub ze stali z gładkimi ściankami, zbudowane z giętych paneli, mocowane śrubami zewnętrznie, samoczyszczące, z możliwością demontażu, zamienne, grubość od 2 do 4 mm, wymiary standardowe 940 x 1940 mm. Silosy szczelne i solidne, 50 lat doświadczenia, regulowane normą europejską EN 1991-4 odpowiadające na specyficzne wymogi statyczne i dynamiczne składowania. Silosy prefabrykowane przewoźne, a więc: Łączenie elementów do danej istniejącej już całości jest możliwe, dzięki dostawie na miejsce silosu w segmentach nie wymagających odpowiedniej drogi wjazdu tak jak to było niezbędne dla tradycyjnego silosu kotłowego. Szybki montaż nie wymaga dużych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Silos z zabezpieczeniem przed wybuchem wg norm ATEX i Europejskich.

 3. VIBRAFLOOR

  Francja

  Verified by europages badge

  VIBRAFLOOR jest specjalistą w produkcji systemów opróżniania produktw luzem, płynnnych i sypkich. System VIBRAFLOOR można dostosować do wszystkich rodzajów przechowywania, takich jak: silosy metalowe lub betonowe, zbiorniki z lejem, wagony, kontenery auutonomiczne, statki, niezależnie od ich kształtu i rozmiarów. Vibrafloor instaluje swój system opróżniania gwarantujący całkowite oczyszczenie w silosach cylindrycznych, prostokątnych, betonowych, stalowych, na kopułach, statkach, wagonach, ciężarówkach itp.

 4. TSC SILOS

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma TSC SILOS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, Steel construction, silosy kwadratowe, przechowywanie procesowe, silosy prostokątne, wydajne magazynowanie, silosy modułowe, Domki segmentowe, i silosy do karmy dla zwierząt. Ma siedzibę w Aalten, Holandia.

 5. ROWEKO KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROWEKO KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Ma siedzibę w Lauffen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach silosy, Storage silos, rozwiązania magazynowania, i budowa silosów. Ma siedzibę w Lichtervelde, Belgia.

 2. ENITOR AICH METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENITOR AICH METALLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Ma siedzibę w Munderkingen, Niemcy.

 3. SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, budowa silosów, silosy do przechowywania zbóż, Elewatory zbożowe, silosy, Storage silos, Silosy fermoye, silos na karmę dla zwierząt, i silosy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. KARL J. MAYR SILO – SERVICE – ERSATZTEILE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KARL J. MAYR SILO – SERVICE – ERSATZTEILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Ma siedzibę w Krenglbach, Austria.

 5. SIMEZA - SILOS METÁLICOS ZARAGOZA S.L.U

  Hiszpania

  Produkcja silosów metalowych, kompletne instalacje i składowanie gwarantowane w 100%. Kompletne instalacje do składowania i transportu zbóż i mąk. Zbiorniki na wodę do nawadniania i przeciwpożarowe.

 1. MEGA TECH INDUSTRIAL MECHANIC COMPANY

  Turcja

  Firma MEGA TECH INDUSTRIAL MECHANIC COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmy do instalacji betonowych, silosy, i śruby. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Conveyors, conveying systems, przechowywanie serów, Filtry powietrza, i Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. GRAIN STORAGE UCEL SILO LTD

  Turcja

  Firma GRAIN STORAGE UCEL SILO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. STIM LTD

  Ukraina

  Firma STIM LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Produkcja energii słonecznej. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, i Silosy metalowe. Ma siedzibę w Nikolaev, Ukraina.

 3. MIKOM D.O.O.

  Serbia

  Firma MIKOM D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, Silosy metalowe, Special steel structures, Stal konstrukcyjna, i Silosy metalowe. Ma siedzibę w Novi Sad, Serbia.

 4. SARPES FOREIGN TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma SARPES FOREIGN TRADE LTD. CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, Wyposażenie szkół, Silosy metalowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, laboratorium naukowe, i Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 5. MI MAILBOX INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma MI MAILBOX INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Ma siedzibę w Euskirchen-Flamersheim, Niemcy.

 6. SATKON SCREW

  Turcja

  Firma SATKON SCREW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Maszyny i sprzęt rolniczy, Silosy metalowe, kubły, Maszyny i sprzęt rolniczy, i przenośniki transportowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. DLA CONSTRUCTION AND FOREIGN TRADE

  Turcja

  Firma DLA CONSTRUCTION AND FOREIGN TRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach silosy do przechowywania zbóż, materiały budowlane, i jaja kurze. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 8. SGH SCHÜTTGUTHANDLING

  Niemcy

  Firma SGH SCHÜTTGUTHANDLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Ma siedzibę w Steißlingen, Niemcy.

 1. PRADO STORAGE PROJECT SOLUTIONS S.L.

  Hiszpania

  Firma PRADO STORAGE PROJECT SOLUTIONS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach cereals and grains, i Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO. Ma siedzibę w Campillos, Malaga, Hiszpania.

 2. ERGOMEC

  Włochy

  Firma ERGOMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, silosy aluminiowe, silosy, Elewatory zbożowe, silosy, i silosy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w San Bonifacio, Włochy.

 3. MORILLON SAS

  Francja

  Firma MORILLON SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, wyciągacze, i Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Andrezé, Francja.

 4. ZEPPELIN SYSTEMS UK LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ZEPPELIN SYSTEMS UK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty - sprzęt kuchenny, i Roboty - sprzęt kuchenny. Ma siedzibę w Annesley, Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. TRANSIL INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma TRANSIL INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki do materiałów budowlanych, i konstrukcje stalowe. Ma siedzibę w Zelhem, Holandia.

 6. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Francja

  Firma CHAUDRONNERIE DU RIED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, Kotły nierdzewne, Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, i Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Saasenheim, Francja.

 7. SIMEMORA, SL SILOS METÁLICOS MORALES

  Hiszpania

  Firma SIMEMORA, SL SILOS METÁLICOS MORALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach metal tanks, silos na karmę dla zwierząt, ślimak, i silosy do nawadniania. Ma siedzibę w murcia, Hiszpania.

 8. METALOCAIMA - METALURGICA DO VALE DO CAIMA, SA.

  Portugalia

  Firma METALOCAIMA - METALURGICA DO VALE DO CAIMA, SA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, i Silosy metalowe. Ma siedzibę w Mansores, Portugalia.

 9. EICHHOLZ SILO- UND ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EICHHOLZ SILO- UND ANLAGENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Silosy metalowe, silosy ze stali nierdzewnej, silosy aluminiowe, i Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Schapen, Niemcy.

 10. MOREAU METAL

  Francja

  Firma MOREAU METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, i kotlarstwo spawanie automatyczne. Ma siedzibę w Les-Epesses, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo