• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki wysokoprężne diesla

Wyniki dla

Silniki wysokoprężne diesla - Import eksport

 1. BRAND ENERGY SERVICE

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma BRAND ENERGY SERVICE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, wały rozrządu do silników okretowych, części zamienne do zespołu prądnicowego, filtry do paliw, silniki morskie diesla, Filtry powietrza, i caterpillar. Ma siedzibę w Dordrecht, Holandia.

 2. IRM DIESELPARTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma IRM DIESELPARTS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Zawory termostatyczne, Heinzmann, Hunger Ludwig, Merlin Diesel Systems Ltd, Amot Controls, i Woodward. Ma siedzibę w Saint Pol Sur Mer, Francja.

 3. EPS ELECTRIC POWER SYSTEMS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EPS ELECTRIC POWER SYSTEMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Maria Anzbach, Austria.

 4. ATLAS NRG TECH, S.L.

  Hiszpania

  W ATLAS NRG, S.L., produkujemy zespoły prądotwórcze o mocy od 5 do 2 500 KVA. Współpracujemy z największymi markami na rynku, takimi jak PERKINS, KOHLER, IVECO ou VOLVO. Doradzamy Ci bezpłatnie w kwestii najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb: Przewoźne systemy produkcji energii, z przeczepą budowlaną lub przyczepą homologowaną. Systemy hybrydowe w celu zapewnienia ciągłej produkcji energii elektrycznej, skutecznej i zrównoważonej dla telekomunikacji, obszarów odizolowanych, do których nie docierają sieci elektryczne lub w których często występują przerwy w dostawie energii. Aby ułatwić naszym klientom prawidłową konserwację maszyny, posiadamy dział części zamiennych, który oferuje elementy zarówno mechaniczne, jak i elektryczne. Proponujemy obsługę techniczną i serwis posprzedażny, usługę instalacji, uruchomienia i konserwacji.

 5. NEP (UK) LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  NEP dostarcza generatory mocy z silnikem diesla 50Hz i 60 Hz marek Perkins, MTU, Volvo i Cummins o mocy wyjściowej od 5KVA do 3500KVA, w zestawach otwartych lub zamkniętych. NEP specjalizuje się w turbinach gazowych, zasilaczach UPS, wieżach świetlnych, transformatorach, pompach diesla i silnikach diesla i gazowych. Cieszy się międzynarodowym uznaniem jako wiodący brytyjski producent i dostawca generatorów mocy, wież świetlnych, pomp i urządzeń inżynieryjnych oraz części zamiennych. Dostarczamy najlepsze produkty na rynek międzynarodowy od 1978 roku. Jesteśmy dostawcą dla różnych gałęzi przemysłu, takich jak naftowy & gazowy, budowlany, morski, medyczny, petrochemiczny, rolniczy, spożywczy, energetyczny, a także dla potrzeb infrastruktur, rządowych i produkcyjnych. Nasze agregaty prądotwórcze diesla i gazowe są wyposażone w najlepsze na świecie silniki i alternatory takich marek jak Perkins, MTU, Cummins, Volvo, Lister Petter and CAT, Stamford, Leroy Somer i Meccalte.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOUS MOTEURS DIESEL

  Francja

  TOUS MOTEURS DIESEL to agencja specjalizująca się od ponad 30 lat w sprzedaży nowych i zregenerowanych silników wysokoprężnych Diesla. U nas znajdziecie szeroki wybór modeli silników odpowiednich do sprzętu wszystkich marek. Nasze produkty i silniki są przeznaczone między innymi do maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych, ale także do wózków widłowych lub dźwigów typu żuraw. Dzięki naszej sieci zaufanych dostawców skonsolidowanej na bazie wieloletniego doświadczenia postaramy się znaleźć silnik, którego potrzebujesz. Ponadto, nasz zespół ekspertów jest w stanie doradzić w razie konieczności wymiany silnika Diesla. Mamy na stanie w magazynie ponad 5000 pozycji, dzięki czemu możemy dostarczać w bardzo krótkim terminie i oferować konkurencyjne ceny. Możemy także dostarczyć potrzebne części zamienne i zaoferować zestawy silnikowe. Nasze silniki są objęte gwarancją od 6 miesięcy do 2 lat.

 2. ALFA GENERATORS SL

  Hiszpania

  Produkujemy zespoły energetyczne oraz generatory diesla i na gaz. Wszystkie rodzaje agregatów gaśniczych oraz części zamiennych. Kontenery dźwiękoszczelne 20, 40, High Cube oraz zespoły energetyczne.

 3. ALFAMARINESPAREPARTS

  Holandia

  Firma ALFAMARINESPAREPARTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, motorcycles, Silniki wysokoprężne Diesla, i rozpylacze przemysłowe. Ma siedzibę w Amersfoort, Holandia.

 4. NELLOS AG

  Szwajcaria

  Firma NELLOS AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Brittnau, Szwajcaria.

 5. TURBOWORKS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TURBOWORKS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, przegląd turbosprężarek, Filtr cząsteczek stałych, Części samochodowe, i Samochody osobowe. Ma siedzibę w Turboworks Ltd, Zjednoczone Królestwo.

 1. AYKA OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma AYKA OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, silnikowe kultywatory dla ogrodnictwa, kosiarka do motokultywatorów, silniki benzynowe, i Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. HAMOFA INDUSTRIAL ENGINES

  Belgia

  Firma HAMOFA INDUSTRIAL ENGINES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach silniki przemysłowe, i przeglądy silników. Ma siedzibę w Hamont, Belgia.

 1. DIESELDB

  Rumunia

  Firma DIESELDB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach system pompowtrysku do silników diesla. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 2. STARDEX DIESEL

  Estonia

  Firma STARDEX DIESEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach system common rail do silników diesla, system pompowtrysku do silników diesla, i kontuary do prób pomp diesla. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 3. TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki wysokoprężne Diesla, System HVAC napowietrzanie, i wentylatory osiowe. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 4. HOFMANN-SCHRANTZ G.M.B.H.

  Austria

  Firma HOFMANN-SCHRANTZ G.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Rannersdorf, Austria.

 5. BÜCKER & ESSING GMBH

  Niemcy

  Firma BÜCKER & ESSING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Lingen (ems), Niemcy.

 6. A P DIESELS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A P DIESELS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach system common rail do silników diesla. Ma siedzibę w Egham, Zjednoczone Królestwo.

 7. DANIEL D INDUSTRIEMOTOREN TECHNIK

  Niemcy

  Firma DANIEL D INDUSTRIEMOTOREN TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Vaihingen Enz, Niemcy.

 8. CUMMINS FRANCE

  Francja

  Firma CUMMINS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Zespoły prądnicowe, Silniki wysokoprężne Diesla, Zespoły prądnicowe, diesel motor units, i Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Chassieu Cedex, Francja.

 1. R DIESEL SRLS

  Włochy

  Firma R DIESEL SRLS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, wtryskiwacze silnikowe, pompy wtryskowe do silników, części zamienne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Salerno, Włochy.

 2. ANADOLU MOTOR URETIM VE PAZARLAMA A.S

  Turcja

  Firma ANADOLU MOTOR URETIM VE PAZARLAMA A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach ciągniki jednoosiowe, i motopompy. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. MARANT MOTORTECHNIEK

  Holandia

  Firma MARANT MOTORTECHNIEK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Waardenburg, Holandia.

 4. TIMIK AGRICULTURAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TIMIK AGRICULTURAL LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. MITCHELL POWERSYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MITCHELL POWERSYSTEMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Części do silników Diesla, silniki morskie diesla, i Części do silników Diesla. Ma siedzibę w Sutton In Ashfield, Zjednoczone Królestwo.

 6. SPARTEK

  Turcja

  Firma SPARTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, forklift truck, forklifts for transport uses, i Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. HUNTER

  Belgia

  Firma HUNTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki gazowe, Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki gazowe, projektowanie, realizacja i produkcja generatorów, i pompy. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 8. SISMAK DIESEL PUMP SPARE PARTS CO.LTD

  Turcja

  Firma SISMAK DIESEL PUMP SPARE PARTS CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. CERDIESEL SPA

  Włochy

  Firma CERDIESEL SPA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach silniki morskie, silniki diesel do maszyn rolniczych, silniki przemysłowe, i wymiana silnika. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 10. COZUM MAKINA

  Turcja

  Firma COZUM MAKINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo