• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki wysokoprężne diesla

Wyniki dla

Silniki wysokoprężne diesla - Import eksport

 1. IRM DIESELPARTS

  Francja

  Firma IRM DIESELPARTS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Heinzmann, Hunger Ludwig, Merlin Diesel Systems Ltd, Amot Controls, i Woodward. Ma siedzibę w Saint Pol Sur Mer, Francja.

 2. EPS ELECTRIC POWER SYSTEMS GMBH

  Austria

  Firma EPS ELECTRIC POWER SYSTEMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Ma siedzibę w Maria Anzbach, Austria.

 3. ATLAS NRG TECH, S.L.

  Hiszpania

  W ATLAS NRG, S.L., produkujemy zespoły prądotwórcze o mocy od 5 do 2 500 KVA. Współpracujemy z największymi markami na rynku, takimi jak PERKINS, KOHLER, IVECO ou VOLVO. Doradzamy Ci bezpłatnie w kwestii najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb: Przewoźne systemy produkcji energii, z przeczepą budowlaną lub przyczepą homologowaną. Systemy hybrydowe w celu zapewnienia ciągłej produkcji energii elektrycznej, skutecznej i zrównoważonej dla telekomunikacji, obszarów odizolowanych, do których nie docierają sieci elektryczne lub w których często występują przerwy w dostawie energii. Aby ułatwić naszym klientom prawidłową konserwację maszyny, posiadamy dział części zamiennych, który oferuje elementy zarówno mechaniczne, jak i elektryczne. Proponujemy obsługę techniczną i serwis posprzedażny, usługę instalacji, uruchomienia i konserwacji.

 4. TOUS MOTEURS DIESEL

  Francja

  TOUS MOTEURS DIESEL to agencja specjalizująca się od ponad 30 lat w sprzedaży nowych i zregenerowanych silników wysokoprężnych Diesla. U nas znajdziecie szeroki wybór modeli silników odpowiednich do sprzętu wszystkich marek. Nasze produkty i silniki są przeznaczone między innymi do maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych, ale także do wózków widłowych lub dźwigów typu żuraw. Dzięki naszej sieci zaufanych dostawców skonsolidowanej na bazie wieloletniego doświadczenia postaramy się znaleźć silnik, którego potrzebujesz. Ponadto, nasz zespół ekspertów jest w stanie doradzić w razie konieczności wymiany silnika Diesla. Mamy na stanie w magazynie ponad 5000 pozycji, dzięki czemu możemy dostarczać w bardzo krótkim terminie i oferować konkurencyjne ceny. Możemy także dostarczyć potrzebne części zamienne i zaoferować zestawy silnikowe. Nasze silniki są objęte gwarancją od 6 miesięcy do 2 lat.

 5. ENERGEN CO., LTD.

  Korea Południowa

  Produkujemy generatory polepszające jakość życia codziennego. Nasze przedsiębiorstwo zostało utworzone przez specjalistów pracujących w tej dziedzinie od ponad 20 lat. Nasz slogan to zarządzanie oparte na waloryzacji kreatywności i stosujemy to w całej naszej egzystencji. Robimy wszystko by stać się liderem w dziedzinie wysoko wydajnych generatorów o niskim zużyciu węgla.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALFA GENERATORS SL

  Hiszpania

  Produkujemy zespoły energetyczne oraz generatory diesla i na gaz. Wszystkie rodzaje agregatów gaśniczych oraz części zamiennych. Kontenery dźwiękoszczelne 20, 40, High Cube oraz zespoły energetyczne.

 2. GERMAN INDUSTRY PARTS

  Niemcy

 3. NELLOS AG

  Szwajcaria

 4. AYKA OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 5. HAMOFA INDUSTRIAL ENGINES

  Belgia

 1. STARDEX DIESEL

  Estonia

 2. DIESELDB

  Rumunia

 1. TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 2. HOFMANN-SCHRANTZ G.M.B.H.

  Austria

 3. BÜCKER & ESSING GMBH

  Niemcy

 4. YANGZHOU YONGCAI MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

 5. TURBOWORKS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. DANIEL D INDUSTRIEMOTOREN TECHNIK

  Niemcy

 7. A P DIESELS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. ELBE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 1. CERDIESEL SPA

  Włochy

 2. SPARTEK

  Turcja

 3. AS DI VITO LABRUNA E C. SAS

  Włochy

 4. MARANT MOTORTECHNIEK

  Holandia

 5. VANDENABEELE

  Belgia

 6. COZUM MAKINA

  Turcja

 7. ELLAG D.O.O.

  Słowenia

 8. TIMIK AGRICULTURAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. HUNTER

  Belgia

 10. MITCHELL POWERSYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo