• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki samolotowe

Wyniki dla

Silniki samolotowe - Import eksport

 1. WSK-TOMASZÓW LUBELSKI SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  Firma WSK-Tomaszów Lubelski Spółka z o.o. od 51 lat zajmuje się precyzyjną obróbką mechaniczną (frezowanie CNC na pionowych centrach obróbczych 3-5 osi, toczenie CNC, walcowanie CNC, szlifowanie na płasko, szlifowanie otworów, szlifowanie bezkłowe, honowanie, kucie na zimno, przeciąganie itd.) materiałów trudnoobrabialnych jak inconel tytan oraz stal nierdzewna i aluminium. Zdobyte doświadczenie oraz wykwalifikowany personel jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów z branży lotniczej i innych. Nasza elastyczność, terminowość, jakość oraz zorientowanie na potrzeby klienta było wielokrotnie nagradzane, przez co udaje się nam budować silne i trwałe relacje biznesowe z naszymi klientami. Produkowane przez nas części mają zastosowanie głównie w silnikach lotniczych, przekładniach, systemach sterowania, podwoziach i strukturach poszycia w samolotach pasażerskich i śmigłowcach. Posiadamy wdrożony i udokumentowany system zarządzania jakością na zgodność z normą EN AS 9100 rev. D. Mamy własne laboratorium do badań własności materiałów. Wykonujemy badania nieniszczące NDT: kontrola magnetyczna (MPI), kontrola fluorescencyjna (FPI). Posiadamy linię do obróbki cieplnej i jesteśmy w stanie zapewnić obróbkę galwaniczną: pasywacja, anodowanie, kadmowanie, cynkowanie, niklowanie, czernienie i inne. Zapraszamy do współpracy!

 2. ALC SPECZAKAZ

  Białoruś

  Prowadzi: - sprzedaż cywilnych urządzeń lotniczych (helikoptery cywilne, samoloty cywilne); - umowy serwisowe na naprawę urządzeń lotniczych (naprawa helikopterów, samolotów) - dostawa sprzętu naziemnego (drabiny, wózki, stojaki) Sprzedaż części zamiennych do urządzeń lotniczych. Części zamienne do urządzeń lotniczych.Części do helikopterów, samolotów.

 3. SAFRAN

  Francja

  Firma SAFRAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Jest również obecna w dziedzinach Aeronautyka - wyposażenie, Aeronautyka - wyposażenie, i aeronautics. Ma siedzibę w Paris Cedex 15, Francja.

 4. LOMA AIR

  Belgia

  Firma LOMA AIR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Silniki samolotowe, materiały dla przemysłu lotniczego, akcesoria do samolotów, i drobne części do konserwacji sprzętu lotniczego. Ma siedzibę w Heist Op Den Berg, Belgia.

 5. JETSET AIRMOTIVE, INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma JETSET AIRMOTIVE, INC., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Hialeah, Stany Zjednoczone.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PIPISTREL D.O.O.

  Słowenia

  Firma PIPISTREL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Kotły dla przemysłu lotniczego, Silniki samolotowe, Kotły dla przemysłu lotniczego, i Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Ajdovščina, Słowenia.

 2. KÜRZI AVIONICS AG

  Szwajcaria

  Firma KÜRZI AVIONICS AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Magazyny portowe, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Magazyny portowe. Ma siedzibę w Lommis, Szwajcaria.

 3. GOMOLZIG FLUGZEUGWARTUNG BREITSCHEID

  Niemcy

  Firma GOMOLZIG FLUGZEUGWARTUNG BREITSCHEID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, i Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Breitscheid, Niemcy.

 4. ROMAN WELLER

  Niemcy

  Firma ROMAN WELLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Elektronika samolotowa, Transport lotniczy pasażerski, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Elektronika samolotowa, i Transport lotniczy pasażerski. Ma siedzibę w Bibersfeld, Niemcy.

 5. BUSEL MAKINA SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma BUSEL MAKINA SAN.TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Jest również obecna w dziedzinach toczenie precyzyjne. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 1. SWISS AVIATION SERVICES AG

  Szwajcaria

  Firma SWISS AVIATION SERVICES AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Aeronautyka - wyposażenie, Elektronika samolotowa, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Aeronautyka - wyposażenie, i Elektronika samolotowa. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

 2. EADS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma EADS DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, i Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 1. PORTA AIR SERVICE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PORTA AIR SERVICE GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, Elektronika samolotowa, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, i Elektronika samolotowa. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

 2. ASAP LOGISTIC SOLUTIONS

  Stany Zjednoczone

  Firma ASAP LOGISTIC SOLUTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Pittsburgh, Stany Zjednoczone.

 3. BERNRADER MEßTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BERNRADER MEßTECHNIK GMBH, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i umeblowanie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Tytonie, Komunikacja, Silniki samolotowe, Tytonie, Komunikacja, i Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Germering, Niemcy.

 4. UL - FLUGZEUGBAU QUANDER

  Niemcy

  Firma UL - FLUGZEUGBAU QUANDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Elektronika samolotowa, Wynajem urządzeń przemysłowych, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Elektronika samolotowa, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Petershagen, Niemcy.

 5. EUROPAVIA (SUISSE) SA HOLDING

  Szwajcaria

  Firma EUROPAVIA (SUISSE) SA HOLDING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Transport lotniczy pasażerski, Helikoptery, czartery - transport pasażerski, Transport lotniczy towarowy, Silniki samolotowe, Transport lotniczy pasażerski, Helikoptery, czartery - transport pasażerski, i Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 6. SCHAFFRAN PROPELLER + SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma SCHAFFRAN PROPELLER + SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki samolotowe, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. INTELISANO AVIATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INTELISANO AVIATION GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Aeronautyka - wyposażenie, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, i Aeronautyka - wyposażenie. Ma siedzibę w Oftersheim, Niemcy.

 8. MB ELECTRONIC AG

  Niemcy

  Firma MB ELECTRONIC AG, roku i działającą w sektorze Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki samolotowe, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki samolotowe, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. ACG AIR-CRAFT GMBH

  Niemcy

  Firma ACG AIR-CRAFT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, Elektronika samolotowa, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, i Elektronika samolotowa. Ma siedzibę w Allendorf, Niemcy.

 2. MIRA GROUP

  Egypt

  Firma MIRA GROUP, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, silniki lotnicze, i silniki lotnicze i elementy. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 3. DS-AIR SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma DS-AIR SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, Elektronika samolotowa, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, i Elektronika samolotowa. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 4. FLUGZEUGSERVICE VON ROTZ AG

  Szwajcaria

  Firma FLUGZEUGSERVICE VON ROTZ AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Bad Ragaz, Szwajcaria.

 5. GROB AEROSPACE GMBH

  Niemcy

  Firma GROB AEROSPACE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Tussenhausen, Niemcy.

 6. BEECHCRAFT BERLIN AVIATION GMBH

  Niemcy

  Firma BEECHCRAFT BERLIN AVIATION GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, Elektronika samolotowa, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, i Elektronika samolotowa. Ma siedzibę w Schönefeld, Niemcy.

 7. HB-FLUGTECHNIK GESMBH

  Austria

  Firma HB-FLUGTECHNIK GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Lotniska - wyposażenie portów lotniczych, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, i Lotniska - wyposażenie portów lotniczych. Ma siedzibę w Haid, Austria.

 8. AOQI HIGH-QUALITY MODEL & TOY CO,.LTD

  Chiny

  Firma AOQI HIGH-QUALITY MODEL & TOY CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Humen Town, Dongguan City, Chiny.

 9. IEG INFORMATIC ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma IEG INFORMATIC ENGINEERING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Aeronautyka - wyposażenie, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Silniki samolotowe, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Aeronautyka - wyposażenie, i Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Weingarten, Niemcy.

 10. GOODRICH ROSEMOUNT AEROSPACE GMBH

  Niemcy

  Firma GOODRICH ROSEMOUNT AEROSPACE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki samolotowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika samolotowa, i Elektronika samolotowa. Ma siedzibę w Planegg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo