• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki okrętowe

Wyniki dla

Silniki okrętowe - Import eksport

 1. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 2. KAISER-MOTOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu firmy i znajomości zmieniających się rynków, Kaiser-Motoren GmbH jest specjalistą w adaptacji i realizacji specyficznych wymagań klientów w zakresie rozwiązań napędowych w wielu różnych konstrukcjach i branżach. Wysoka elastyczność naszej firmy i jej lekka struktura pozwalają nam szybko i sprawnie identyfikować i realizować wymagania klientów. Skupiamy się na silnikach ze stali nierdzewnej, silnikach elektrycznych do zastosowań w kolejnictwie i branży medycznej oraz silnikach ze specjalnymi wałami. Ponadto specjalizujemy się też w napędach z systemem izolacji z certyfikatem UL oraz w wersjach przeciwwybuchowych ATEX strefa 22 naszych silników ze stali nierdzewnej. Naszym klientom oferujemy również know-how w zakresie symulacji specjalnych problemów napędowych z pracą falownika. Nasze dążenie do optymalnych korzyści dla klienta wyraża następujące stwierdzenie: Więcej niż tylko standard!

 3. RENATO VARRIALE & C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  RENATO VARRIALE e C. z Neapolu to firma zajmująca się częściami i silnikami do użytku przemysłowego, rolniczego, morskiego i komunikacyjnego. Varriale sprzedaje silniki firm Lombardini, Kohler, Perkins, Sabre i Idrojet Castoldi. Firma jest dealerem Lombardini F.I.M. dla obszaru Neapolu, Caserty i Isernii; silników Perkins dla obszaru Kampanii i Potenzy.

 4. NAVALCANTIERI ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NAVALCANTIERI ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Silniki okrętowe, pomoc z zakresie silników morskich, konserwacja silników morskich, Silniki okrętowe, i naprawa silników okrętowych. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 5. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECI GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Silniki elektryczne i części do silników, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SERVIPOL

  Polska

  Nasza firma łączy wiedzę techniczną z kadrą wysoko wykwalifikowanych i wyszkolonych mechaników. Oferujemy serwis i konserwację okrętowych silników diesla na morzu lub przy nabrzeżu. Usługi te świadczymy na całym świecie siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Regenerujemy też zużyte elementy silnika i zapewniamy ich stały serwis. W ramach serwisu silników okrętowych oferujemy między innymi laserowe osiowanie wału, które wydłuża żywotność napędu przez maksymalną eliminację wibracji. Specjalizujemy się w remontach silników okrętowych: • konserwacja, przeglądy i remonty dwusuwowych okrętowych silników diesla • konserwacja, przeglądy i remonty czterosuwowych silników diesla • regeneracja zużytych części silnika • serwis na morzu i na lądzie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu • laserowe pomiary oraz laserowe osiowanie wału. Zapraszamy do kontaktu!

 2. ARDORA S.A.

  Hiszpania

  ARDORA jest spółką pięciu akcjonariuszy, z których każdy jest związany z branżą okrętową. Główne pola działalności Ardory S.A. to: Sprzedaż maszyn okrętowych i przemysłowych, pomoc techniczna, konserwacja zapobiegawcza i naprawa silników okrętowych i przemysłowych, zakładanie zderzaków i żywic klaksonów, a także doradztwo i sprzedaż części zamiennych.

 3. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 4. PROGENER

  Hiszpania

  Firma PROGENER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki do łodzi motorowych, silniki okrętowe i człony napędu okretowego, Silniki do łodzi motorowych, i generator. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 5. SUTTNER MOTOREN

  Niemcy

  Firma SUTTNER MOTOREN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Ma siedzibę w Hamminkeln, Niemcy.

 1. BENDER ELEKTROMOTOREN

  Niemcy

  Firma BENDER ELEKTROMOTOREN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Ma siedzibę w Angelbachtal, Niemcy.

 2. MOTOR SPORTS WORLDWIDE

  Niemcy

  Firma MOTOR SPORTS WORLDWIDE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Ma siedzibę w Ankum, Niemcy.

 1. VPOWER INDUSTRY

  Turcja

  Firma VPOWER INDUSTRY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, wyroby tekstylne, Automatyzacja maszyn, Pojazdy przemysłowe, i części motoryzacyjne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. FPT INDUSTRIAL SPA

  Włochy

  Firma FPT INDUSTRIAL SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Silniki okrętowe, Silniki okrętowe, i silnik rolniczy. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. TM-MOTORSPORT VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma TM-MOTORSPORT VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Ma siedzibę w Euskirchen, Niemcy.

 4. MARINE TECHNICS BALTIA OÜ

  Estonia

  Firma MARINE TECHNICS BALTIA OÜ, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie do prac morskich, rzecznych i portowych, i konserwacja silników morskich. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 5. KÖHNEN GMBH

  Niemcy

  Firma KÖHNEN GMBH, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, warsztat silników morskich, naprawa silników do łodzi, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i konserwacja silników morskich. Ma siedzibę w BOCKHOST, Niemcy.

 6. CARRON MARINE

  Belgia

  Firma CARRON MARINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Rzeczoznawcy morscy, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, i Rzeczoznawcy morscy. Ma siedzibę w Zelzate, Belgia.

 7. MERTENS

  Niemcy

  Firma MERTENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Ma siedzibę w Velten, Niemcy.

 8. AS DI VITO LABRUNA E C. SAS

  Włochy

  Firma AS DI VITO LABRUNA E C. SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Silniki okrętowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, agregaty prądotwórcze, Silniki okrętowe, platformy lotnicze, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 1. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  Hiszpania

  Firma CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki spalinowe - części i podzespoły, silniki morskie, silnik dieslowski, i silniki wtryskowe. Ma siedzibę w Vigo - Pontevedra, Hiszpania.

 2. WERKHUIZEN FRANS STEVENS

  Belgia

  Firma WERKHUIZEN FRANS STEVENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach regeneracja silników przemysłowych. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. EUROPE REPRESENTATIVE OFFICE OF CHINA SHIPBUILDING CO., LDT

  Niemcy

  Firma EUROPE REPRESENTATIVE OFFICE OF CHINA SHIPBUILDING CO., LDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, i Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. SCHAFFERUS ZYLINDERSCHLEIFEREI

  Niemcy

  Firma SCHAFFERUS ZYLINDERSCHLEIFEREI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe, Samochody osobowe, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Silniki okrętowe, Silniki spalinowe, Samochody osobowe, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Silniki okrętowe. Ma siedzibę w Reichenbach, Niemcy.

 5. CUMMINS DIESEL KÖGLER ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma CUMMINS DIESEL KÖGLER ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Silniki okrętowe, Prace budowlane wykończeniowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Samochody osobowe, Silniki okrętowe, Prace budowlane wykończeniowe, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Theresienfeld, Austria.

 6. HAUMANN MOTORENSERVICE KG

  Niemcy

  Firma HAUMANN MOTORENSERVICE KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki okrętowe, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Silniki okrętowe, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 7. DETLEF KRINGEL MOTOR-WASSER SPORT

  Niemcy

  Firma DETLEF KRINGEL MOTOR-WASSER SPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Silniki okrętowe, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Silniki okrętowe, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Schwielochsee, Niemcy.

 8. BOOTSMOTORENCENTER SCHWARZ & FRANK AG

  Szwajcaria

  Firma BOOTSMOTORENCENTER SCHWARZ & FRANK AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Silniki do łodzi motorowych, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, i Silniki do łodzi motorowych. Ma siedzibę w Stäfa, Szwajcaria.

 9. SCHNOOR MARINE

  Niemcy

  Firma SCHNOOR MARINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Silniki okrętowe, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Silniki okrętowe, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Hennigsdorf, Niemcy.

 10. A & B MARINE + INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma A & B MARINE + INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Samochody osobowe, Silniki okrętowe, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Samochody osobowe, Silniki okrętowe, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo