• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki okrętowe

Wyniki dla

Silniki okrętowe - Import eksport

 1. KAISER-MOTOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu firmy i znajomości zmieniających się rynków, Kaiser-Motoren GmbH jest specjalistą w adaptacji i realizacji specyficznych wymagań klientów w zakresie rozwiązań napędowych w wielu różnych konstrukcjach i branżach. Wysoka elastyczność naszej firmy i jej lekka struktura pozwalają nam szybko i sprawnie identyfikować i realizować wymagania klientów. Skupiamy się na silnikach ze stali nierdzewnej, silnikach elektrycznych do zastosowań w kolejnictwie i branży medycznej oraz silnikach ze specjalnymi wałami. Ponadto specjalizujemy się też w napędach z systemem izolacji z certyfikatem UL oraz w wersjach przeciwwybuchowych ATEX strefa 22 naszych silników ze stali nierdzewnej. Naszym klientom oferujemy również know-how w zakresie symulacji specjalnych problemów napędowych z pracą falownika. Nasze dążenie do optymalnych korzyści dla klienta wyraża następujące stwierdzenie: Więcej niż tylko standard!

 2. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 3. RENATO VARRIALE & C.

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. SERVIPOL

  Polska

  Nasza firma łączy wiedzę techniczną z kadrą wysoko wykwalifikowanych i wyszkolonych mechaników. Oferujemy serwis i konserwację okrętowych silników diesla na morzu lub przy nabrzeżu. Usługi te świadczymy na całym świecie siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Regenerujemy też zużyte elementy silnika i zapewniamy ich stały serwis. W ramach serwisu silników okrętowych oferujemy między innymi laserowe osiowanie wału, które wydłuża żywotność napędu przez maksymalną eliminację wibracji. Specjalizujemy się w remontach silników okrętowych: • konserwacja, przeglądy i remonty dwusuwowych okrętowych silników diesla • konserwacja, przeglądy i remonty czterosuwowych silników diesla • regeneracja zużytych części silnika • serwis na morzu i na lądzie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu • laserowe pomiary oraz laserowe osiowanie wału. Zapraszamy do kontaktu!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARDORA S.A.

  Hiszpania

  ARDORA jest spółką pięciu akcjonariuszy, z których każdy jest związany z branżą okrętową. Główne pola działalności Ardory S.A. to: Sprzedaż maszyn okrętowych i przemysłowych, pomoc techniczna, konserwacja zapobiegawcza i naprawa silników okrętowych i przemysłowych, zakładanie zderzaków i żywic klaksonów, a także doradztwo i sprzedaż części zamiennych.

 2. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 3. PROGENER

  Hiszpania

 4. SUTTNER MOTOREN

  Niemcy

 5. BENDER ELEKTROMOTOREN

  Niemcy

 1. MOTOR SPORTS WORLDWIDE

  Niemcy

 2. KÖHNEN GMBH

  Niemcy

 3. FPT INDUSTRIAL SPA

  Włochy

 4. AS DI VITO LABRUNA E C. SAS

  Włochy

 5. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  Hiszpania

 6. MARINE TECHNICS BALTIA OÜ

  Estonia

 7. TM-MOTORSPORT VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 8. MERTENS

  Niemcy

 9. CARRON MARINE

  Belgia

 10. MORSKAYA TEKHNIKA

  Rosja

 1. REMDIESEL

  Rosja

 2. DMV DIESELMOTOREN UND ANTRIEBSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 3. GERALD WORZFELD

  Niemcy

 4. FUNTIME ENGINES GMBH

  Niemcy

 5. MD BOOTSERVICE

  Holandia

 6. ALITAM

  Hiszpania

 7. RDA SHIP TECH

  Holandia

 8. SARAL

  Indie

 9. T&C MARINE CORP.

  Korea Południowa

 10. NANNI TRADING SRL

  Włochy