• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki i części

Wyniki dla

Silniki i części - Import eksport

 1. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 2. TAPPI STAMPATI S.R.L.

  Włochy

  Projektujemy i produkujemy w całości we Włoszech korki do zbiorników, mechaniczne korki wskazujące poziom, nisze do zabudowy oraz wlewy do napełniania zbiorników. Dysponujemy także szeroką gamą korków zamiennych do zbiorników paliwa. Zdobyte doświadczenie, profesjonalizm w projektowaniu i ciągłe poszukiwania innowacji związanych z technologią i designem uczyniły z nas jeden z głównych punktów odniesienia w naszej branży, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

 3. DETLEV HOFMANN GMBH - PRÄZISIONS-MASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma DETLEV HOFMANN GMBH - PRÄZISIONS-MASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 4. LEROY SOMER

  Francja

  LEROY-SOMER, lider i ogólnoświatowy specjalista w dziedzinie systemów napędu, projektuje i produkuje silniki elektryczne, elektroniczne motoreduktory i napędy o zmiennej prędkości obrotowej. Szeroka gama oferowanych przez nas produktów pozwala nam współpracować z różnymi branżami przemysłu. LEROY SOMER posiada odpowiednio dostosowaną gamę dla wszystkich sektorów działalności, w których potrzebne są systemy przenoszenia napędu lub wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, możemy również zaoferować klientom usługę projektowania wyposażenia w oparciu o założenia techniczno-ekonomiczne. Silniki i napędy Leroy Somer zapewniają poprawę produktywności, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków na zużycie energii oraz wydłużeniu okresu eksploatacji używanego wyposażenia. W ramach uzupełnienia oferty sprzedaży silników elektrycznych, nasz zespół inżynierów i techników zapewnia konserwację sprzętu i usuwanie awarii w obiekcie klienta przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu, na terenie całej Francji. Gęsta sieć naszych serwisów (średnio jeden serwis premium co 100 km) sprzyja zapobieganiu awariom i pozwala ograniczyć ryzyko.

 5. HANS HESS AUTOTEILE GMBH

  Niemcy

  Od 1929 roku HESS Motorentechnik dostarcza klientom handlowym i warsztatowym wysokiej jakości części zamienne od dostawców seryjnych, producentów samochodów. Zaczęliśmy od handlu pierścieniami tłokowymi, po II wojnie światowej stale rozszerzaliśmy asortyment o części silnikowe i zużywalne. Asortyment uzupełniany jest o artykuły narzędziowe i wyposażenie warsztatów. Wysokiej jakości asortyment w standardzie OEM. Duży wybór asortymentu z ponad 130.000 pozycjami części zamiennych. Szybka i nowoczesna logistyka. Wyszkoleni doradcy techniczni. Przywiązujemy dużą wagę do utrzymywania stale dostępnej i szerokiej gamy produktów gotowych dla naszych klientów. W tym celu wykonujemy dostawy w naszej regionalnej strefie do 6 razy dziennie jednym z naszych 150 pojazdów z własnego parku samochodowego. Ponadto współpracujemy z niezawodnymi partnerami logistycznymi, którzy gwarantują dostawę w formie paczek lub nawet w formie dostawy nocnej do rana następnego dnia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FOLTYN AUTO SERVICE

  Polska

  Naprawy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych. Nasi pracownicy oferują pełny zakres klimatyzacji, geometrię kół, zajmują się również wymianą oleju i paska rozrządu. Zapewniamy rzetelne i terminowe wykonanie każdej z usług. Dbamy o to, by każdy samochód odjeżdżał z naszego warsztatu w bardzo dobrym stanie technicznym. Świadczymy usługi najwyższym poziomie w dobrych cenach: przeglądy okresowe, przeglądy techniczne, wymiany oleju, wymiany rozrządu, naprawy zawieszenia. Zajmujemy się wszechstronnymi naprawami elektromechanicznymi, wymianą płynów eksploatacyjnych.

 2. JURGAL. JERZY UCHMAN

  Polska

  Specjalizujemy się w: regeneracji silników, honowaniu przemysłowym, myciu ultradźwiękowym. Honowanie umożliwia usunięcie błędów kształtu otworu w tym: owalność, krzywiznę osi, rysy, stożkowatość, falistość. Kompleksowa regeneracja silników w zakresie: mycia wstępnego, demontażu, obróbki mechanicznej, doradztwa technicznego, mycia ultradźwiękowego, przygotowania do montażu, montaż. Mycie ultradźwiękowe umożliwia osiągnąć maksymalną czystość detalu w krótkim czasie, w porównaniu z myciem mechanicznym. Ultradźwięki skutecznie usuwają zanieczyszczenia: smary, oleje, emulsje chłodzące, pasty, wióry, opiłki.

 3. AGROMAJ SP.J. A.MAJCHRZAK R.MAJCHRZAK

  Polska

  AGROMAJ to hurtownia części działająca na rynku od 1976 r. zajmująca się sprzedażą części silnikowych do maszyn budowlanych i rolniczych. Nasza firma początkowo zdobywała doświadczenie prowadząc kapitalne remonty silników i zajmując się dystrybucją części. Misją naszej firmy jest dostarczenie naszym klientom jak najszerszy asortyment części silnikowych najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy dużym dystrybutorem cześci Perkins Caterpillar Cummins Deutz posiadamy w swojej ofercie całe kompletne silniki.

 4. MERKES GMBH - SMALL MOTORS

  Niemcy

  Synchroniczne serwomotory i standardowe silniki IE4+ produkcji europejskiej w znormalizowanej i dostosowanej wersji - small motors for small soutions.

 5. ECONOVEDADES IDI / DESCARBONIZADORAS

  Hiszpania

  Jesteśmy niezaprzeczalnymi liderami na rynku hiszpańskim i europejskim. Już ponad 300 warsztatów wybrało współpracę z nami, a najlepsze marki zaufały naszej technologii.

 1. MOTOR & GETRIEBE GMBH

  Austria

 2. LLS ITES

  Białoruś

 1. ENGINESWAREHOUSE.COM (TECH4S)

  Litwa

 2. OJSC MINSK MOTOR PLANT

  Białoruś

 3. OXYHYDROGEN TECHNOLOGIES S.L

  Hiszpania

 4. SA OFFICINE ELETTROMECCANICHE AGOSTINO SALOMONI S.R.L.

  Włochy

 5. CENTRO TURBO S.R.L.

  Włochy

 6. STRUCK TURBOTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. DEROBA GBR

  Niemcy

 8. DPOC - DUTCH PROCUREMENT & OUTSOURCING COMPANY

  Holandia

 1. ARLI OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD.ŞTI.

  Turcja

 2. ZANONI RETTIFICHE

  Włochy

 3. HHEM HAMBURGER ELEKTROMOTOREN GMBH

  Niemcy

 4. DC-AFAM

  Belgia

 5. ELECTRO BOBINAGE HERTOGS

  Belgia

 6. MERCAN GASKET

  Turcja

 7. NATAMAK AUTOMOTIVE

  Turcja

 8. RECAMBIOS ELECTRODOMESTICOS

  Hiszpania

 9. H.D DIESEL CO KOREA

  Korea Południowa

 10. LAMBREGT

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Silniki i części - Import eksport

Liczba wyników

17 773 Przedsiębiorstwa