• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki i części

Wyniki dla

Silniki i części - Import eksport

 1. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 2. HENSE SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hense Systemtechnik GmbH & Co. KG oznacza innowacyjność i jakość w rozwoju i produkcji hydraulicznych silników i systemów obrotowych. Ciągły rozwój wysokiej jakości produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów i do szerokiej gamy zastosowań doprowadził do powstania gamy produktów pozwalającej nam spełniać najróżniejsze wymagania naszych klientów w sposób optymalny pod względem technicznym i ekonomicznym. Nasze silniki obrotowe serii HSG pozwalają uzyskać maksymalny moment obrotowy do 56 kNm przy cisnieniu do 200 bar. Silniki obrotowe typu HSE spełniają także funkcję amortyzacji położeń krańcowych. Silniki obrotowe serii HSB z dołączonym zwalnianym hydralucznie hamulcem wielotarczowym uruchamianym sprężyną są zalecane, jeśli po osiągnięciu pozycji obrotowej musi ona pozostać niezmieniona pomimo działania momentu obrotowego obciążenia. Dzięki wysoce dynamicznym silnikom obrotowym serii HSS i HSH zapewniamy nowoczesną technologię stanowisk do badania skrętu z wysokiej jakości jednostkami napędowymi o najwyższej gęstości mocy. Silniki obrotowe serii HSH mają promieniowo i osiowo zamontowany hydrostatyczny wał napędowy i są całkowicie pozbawione uszczelnień wewnętrznych, co czyni je produktem najwyższej klasy pod względem właściwości regulowania oraz żywotności. Skupiając się na orientacji na klienta, doskonałości technicznej i ciągłych innowacjach, Hense Systemtechnik zapewnia sukces i satysfakcję naszych klientów na całym świecie.

 3. TAPPI STAMPATI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Projektujemy i produkujemy w całości we Włoszech korki do zbiorników, mechaniczne korki wskazujące poziom, nisze do zabudowy oraz wlewy do napełniania zbiorników. Dysponujemy także szeroką gamą korków zamiennych do zbiorników paliwa. Zdobyte doświadczenie, profesjonalizm w projektowaniu i ciągłe poszukiwania innowacji związanych z technologią i designem uczyniły z nas jeden z głównych punktów odniesienia w naszej branży, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

 4. DETLEV HOFMANN GMBH - PRÄZISIONS-MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DETLEV HOFMANN GMBH - PRÄZISIONS-MASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 5. LEROY SOMER

  Francja

  LEROY-SOMER, lider i ogólnoświatowy specjalista w dziedzinie systemów napędu, projektuje i produkuje silniki elektryczne, elektroniczne motoreduktory i napędy o zmiennej prędkości obrotowej. Szeroka gama oferowanych przez nas produktów pozwala nam współpracować z różnymi branżami przemysłu. LEROY SOMER posiada odpowiednio dostosowaną gamę dla wszystkich sektorów działalności, w których potrzebne są systemy przenoszenia napędu lub wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, możemy również zaoferować klientom usługę projektowania wyposażenia w oparciu o założenia techniczno-ekonomiczne. Silniki i napędy Leroy Somer zapewniają poprawę produktywności, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków na zużycie energii oraz wydłużeniu okresu eksploatacji używanego wyposażenia. W ramach uzupełnienia oferty sprzedaży silników elektrycznych, nasz zespół inżynierów i techników zapewnia konserwację sprzętu i usuwanie awarii w obiekcie klienta przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu, na terenie całej Francji. Gęsta sieć naszych serwisów (średnio jeden serwis premium co 100 km) sprzyja zapobieganiu awariom i pozwala ograniczyć ryzyko.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANS HESS AUTOTEILE GMBH

  Niemcy

  Od 1929 roku HESS Motorentechnik dostarcza klientom handlowym i warsztatowym wysokiej jakości części zamienne od dostawców seryjnych, producentów samochodów. Zaczęliśmy od handlu pierścieniami tłokowymi, po II wojnie światowej stale rozszerzaliśmy asortyment o części silnikowe i zużywalne. Asortyment uzupełniany jest o artykuły narzędziowe i wyposażenie warsztatów. Wysokiej jakości asortyment w standardzie OEM. Duży wybór asortymentu z ponad 130.000 pozycjami części zamiennych. Szybka i nowoczesna logistyka. Wyszkoleni doradcy techniczni. Przywiązujemy dużą wagę do utrzymywania stale dostępnej i szerokiej gamy produktów gotowych dla naszych klientów. W tym celu wykonujemy dostawy w naszej regionalnej strefie do 6 razy dziennie jednym z naszych 150 pojazdów z własnego parku samochodowego. Ponadto współpracujemy z niezawodnymi partnerami logistycznymi, którzy gwarantują dostawę w formie paczek lub nawet w formie dostawy nocnej do rana następnego dnia.

 2. FOLTYN AUTO SERVICE

  Polska

  Naprawy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych. Nasi pracownicy oferują pełny zakres klimatyzacji, geometrię kół, zajmują się również wymianą oleju i paska rozrządu. Zapewniamy rzetelne i terminowe wykonanie każdej z usług. Dbamy o to, by każdy samochód odjeżdżał z naszego warsztatu w bardzo dobrym stanie technicznym. Świadczymy usługi najwyższym poziomie w dobrych cenach: przeglądy okresowe, przeglądy techniczne, wymiany oleju, wymiany rozrządu, naprawy zawieszenia. Zajmujemy się wszechstronnymi naprawami elektromechanicznymi, wymianą płynów eksploatacyjnych.

 3. JURGAL. JERZY UCHMAN

  Polska

  Specjalizujemy się w: regeneracji silników, honowaniu przemysłowym, myciu ultradźwiękowym. Honowanie umożliwia usunięcie błędów kształtu otworu w tym: owalność, krzywiznę osi, rysy, stożkowatość, falistość. Kompleksowa regeneracja silników w zakresie: mycia wstępnego, demontażu, obróbki mechanicznej, doradztwa technicznego, mycia ultradźwiękowego, przygotowania do montażu, montaż. Mycie ultradźwiękowe umożliwia osiągnąć maksymalną czystość detalu w krótkim czasie, w porównaniu z myciem mechanicznym. Ultradźwięki skutecznie usuwają zanieczyszczenia: smary, oleje, emulsje chłodzące, pasty, wióry, opiłki.

 4. AGROMAJ SP.J. A.MAJCHRZAK R.MAJCHRZAK

  Polska

  AGROMAJ to hurtownia części działająca na rynku od 1976 r. zajmująca się sprzedażą części silnikowych do maszyn budowlanych i rolniczych. Nasza firma początkowo zdobywała doświadczenie prowadząc kapitalne remonty silników i zajmując się dystrybucją części. Misją naszej firmy jest dostarczenie naszym klientom jak najszerszy asortyment części silnikowych najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy dużym dystrybutorem cześci Perkins Caterpillar Cummins Deutz posiadamy w swojej ofercie całe kompletne silniki.

 5. MERKES GMBH - SMALL MOTORS

  Niemcy

  Synchroniczne serwomotory i standardowe silniki IE4+ produkcji europejskiej w znormalizowanej i dostosowanej wersji - small motors for small soutions.

 1. ECONOVEDADES IDI / DESCARBONIZADORAS

  Hiszpania

  Jesteśmy niezaprzeczalnymi liderami na rynku hiszpańskim i europejskim. Już ponad 300 warsztatów wybrało współpracę z nami, a najlepsze marki zaufały naszej technologii.

 2. MOTOR & GETRIEBE GMBH

  Austria

  Firma MOTOR & GETRIEBE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Engines, przekładnie, i silniki używane. Ma siedzibę w Niedernsill, Austria.

 1. OJSC MINSK MOTOR PLANT

  Białoruś

  Firma OJSC MINSK MOTOR PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach zespoły prądotwórcze tłumione, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, odlewnictwo aluminium, i silniki diesela do samochodów. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. LLS ITES

  Białoruś

  Firma LLS ITES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. ENGINESWAREHOUSE.COM (TECH4S)

  Litwa

  Firma ENGINESWAREHOUSE.COM (TECH4S), jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Cylinder heads. Ma siedzibę w Padvariai, Litwa.

 4. OXYHYDROGEN TECHNOLOGIES S.L

  Hiszpania

  Firma OXYHYDROGEN TECHNOLOGIES S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Esquiroz, Hiszpania.

 5. SA OFFICINE ELETTROMECCANICHE AGOSTINO SALOMONI S.R.L.

  Włochy

  Firma SA OFFICINE ELETTROMECCANICHE AGOSTINO SALOMONI S.R.L., roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Silniki i części, Pompy, silniki elektryczne, pompy, Silniki i części, i Pompy. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. CENTRO TURBO S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRO TURBO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, silniki elektryczne, sprężarki, i Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 7. STRUCK TURBOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma STRUCK TURBOTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynka biegów wymiana standardowa, silniki benzynowe, i Cylinder heads. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. DEROBA GBR

  Niemcy

  Firma DEROBA GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Zerbst / Anhalt, Niemcy.

 1. ARLI OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma ARLI OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach koła zamachowe, gears, Produkcja części mechanicznych, i części zamienne do sprzęgieł. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. DPOC - DUTCH PROCUREMENT & OUTSOURCING COMPANY

  Holandia

  Firma DPOC - DUTCH PROCUREMENT & OUTSOURCING COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach silniki do łodzi. Ma siedzibę w Arnhem, Holandia.

 3. ZANONI RETTIFICHE

  Włochy

  Firma ZANONI RETTIFICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, części zamienne do silników przemysłowych, naprawa silników elektrycznych, Silniki elektryczne i części do silników, i szlifierki do silników. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

 4. HHEM HAMBURGER ELEKTROMOTOREN GMBH

  Niemcy

  Firma HHEM HAMBURGER ELEKTROMOTOREN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. MOTORHOEZENONLINE.NL

  Holandia

  Firma MOTORHOEZENONLINE.NL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Heerenveen, Holandia.

 6. NATAMAK AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma NATAMAK AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. H.D DIESEL CO KOREA

  Korea Południowa

  Firma H.D DIESEL CO KOREA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Ma siedzibę w Busan, Korea Południowa.

 8. CMT - COMPAGNIE DES MOTEURS ET TRANSMISSIONS

  Francja

  Firma CMT - COMPAGNIE DES MOTEURS ET TRANSMISSIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach silniki przemysłowe, silnik dieslowski, agregaty prądotwórcze, i motopompy. Ma siedzibę w Saint-Jory, Francja.

 9. HSD SPA

  Włochy

  Firma HSD SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Silniki i części, Silniki elektryczne i części do silników, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Silniki i części, Silniki elektryczne i części do silników, high speed electric spindles, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Gradara, Włochy.

 10. DC-AFAM

  Belgia

  Firma DC-AFAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, Motor repair, Elementy transmisyjne, łańcuchy motocyklowe, i kaski. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Silniki i części - Import eksport

Liczba wyników

17 828 Przedsiębiorstwa