• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki elektryczne i części do silników

Wyniki dla

Silniki elektryczne i części do silników - Import eksport

 1. FOCQUET

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia w 1892 roku firma Focquet oferuje usługi w najszerszym znaczeniu w dziedzinie przemysłowych silników elektrycznych i transformatorów (sprzedaż-regeneracja-wynajem), elektroniki energetycznej i pomp przemysłowych (sprzedaż-wsparcie). Nasz dobrze zaopatrzony magazyn zapasów pozwala nam szybko reagować na wszystkie zamówienia dotyczące zarówno sprzętu i urządzeń używanych, jak i nowych (2EC), a nasz warsztat umożliwia odpowiednie indywidualne dostosowanie silników tak, aby idealnie spełniały potrzeby naszych klientów. W 2005 r. powstał oddział dedykowany pompom i ich naprawie, a w marcu 2011 r. dział "Elektronika energetyczna", w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na urządzenia i sprzęt o zmiennej prędkości. Nasze największe atuty to: konkurencyjne ceny – jakość produktów – zapas 20.000 silników klatkowych IE2, IE3, IE4 i pierścieniowych – średniego i niskiego napięcia – na prąd stały, transformatorów i części zamiennych do pomp. Dla nas Twoje potrzeby są naszym wyzwaniem!

 2. ACTIRO POWER BLOWER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cechą szczególną Motec jest automatyczne urządzenie do łączenia opracowane przez firmę i nadal stosowane do produkcji dużych serii. Od 2000 roku rozszerzyliśmy dział produkcji kół wentylatorów o biuro rozwoju z własnym laboratorium do projektowania kół wentylatorów i systemów kanałów powietrznych. Obok wielu projektów dla klientów jako dostawcy usług projektowych, Actiro jako jeden z pionierów pracuje od 2004 roku nad wewnętrznym rozwojem silników SR, których wysokie prędkości sprawiają, że są one szczególnie odpowiednie do wentylatorów o długiej żywotności, pracujących nawet w trudnych warunkach otoczenia. Od 2007 roku działamy pod firmą Actiro GmbH & Co. KG, aby rozwijać nowe obszary działalności biznesowej na zewnątrz i nadawać im większe znaczenie. Jesteśmy dostawcą spersonalizowanych usług dla naszych klientów. Większość naszych produktów opracowujemy i testujemy na własną odpowiedzialność pod kątem indywidualnych życzeń klienta. Nasze produkty są dystrybuowane przez znanych producentów pod własną marką.

 3. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 4. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo założone po 1945 r. w obecnej siedzibie jako firma handlowa zajmująca się dostawami uzwojeń armaturowych do naprawy silników elektrycznych. Produkcja listw zaciskowych silnika, listw przyłączeniowych, uchwytów zaciskowych, końcówek kablowych, korpusów pierścieni ślizgowych, szczotek węglowych, śrub uchwytowych do szczotek, wsporników zaciskowych, wsporników mocujących, zacisków śrubowych. Od momentu założenia zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 250 form. Dzięki tym formom każdego dnia roboczego produkujemy dla naszych klientów na całym świecie ok. 40.000 listew zaciskowych silnika. Po rozpoczęciu produkcji pierścieni ślizgowych mamy dla naszych klientów ponad 700 różnych form do zespołów pierścieni ślizgowych, ponadto produkujemy także według starych rysunków wiodących producentów pierścieni ślizgowych.

 5. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JS-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako profesjonalista w dziedzinie silników elektrycznych, motoreduktorów i przetwornic częstotliwości JS-Technik GmbH jest właściwym adresem, jeśli szukasz wysokiej jakości silników elektrycznych, motoreduktorów, przetwornic częstotliwości i produktów z zakresu profesjonalnej elektrycznej techniki napędowej. Nasza oferta obejmuje silniki trójfazowe, silniki z hamulcem, silniki jednofazowe, motoreduktory ślimakowe, motoreduktory walcowe płaskie, motoreduktory z wałkiem równoległym, przemienniki częstotliwości i wiele innych. U nas nabędziesz napędy najwyższej jakości. Silnik trójfazowy, silnik specjalny. Nawet przy produkcji silników elektrycznych według specyfikacji klienta do wyboru jest również wiele opcji, takich jak np. druga końcówka wału, czujniki prędkości, podwójne hamulce (hamulce teatralne), specjalne lakierowanie, konstrukcja przetwornicy częstotliwości, obróbka końcówek wału, specjalne łożyska kulkowe i wiele więcej. Obszary zastosowania naszej techniki napędowej. Siliniki elektryczne i przekładnie JS-Technik są szeroko stosowane np. w agregatach hydraulicznych, pompach, sprężarkach, rozdrabniaczach, wentylatorach, mieszadłach, prasach, młynach młotkowych, myjniach, wytłaczarkach, tartakach, zakładach recyklingu, w technice przenośników i ogólnie w inżynierii mechanicznej. Duży zapas przekładni, silników AC i silników z przetwornicą częstotliwości. Z reguły, dzięki obszernym magazynom, JS-Technik GmbH jest w stanie dostarczyć towar w ciągu 24 godzin. Wyjątkiem są produkty na zamówienie. Serwis silników elektrycznych.

 2. KAISER-MOTOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu firmy i znajomości zmieniających się rynków, Kaiser-Motoren GmbH jest specjalistą w adaptacji i realizacji specyficznych wymagań klientów w zakresie rozwiązań napędowych w wielu różnych konstrukcjach i branżach. Wysoka elastyczność naszej firmy i jej lekka struktura pozwalają nam szybko i sprawnie identyfikować i realizować wymagania klientów. Skupiamy się na silnikach ze stali nierdzewnej, silnikach elektrycznych do zastosowań w kolejnictwie i branży medycznej oraz silnikach ze specjalnymi wałami. Ponadto specjalizujemy się też w napędach z systemem izolacji z certyfikatem UL oraz w wersjach przeciwwybuchowych ATEX strefa 22 naszych silników ze stali nierdzewnej. Naszym klientom oferujemy również know-how w zakresie symulacji specjalnych problemów napędowych z pracą falownika. Nasze dążenie do optymalnych korzyści dla klienta wyraża następujące stwierdzenie: Więcej niż tylko standard!

 3. BRONZONI MOTORI ELETTRICI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Bronzoni Motori zrodziła się w 1976 roku z chęci Luigiego i Renato Bronzonich do wprowadzenia na rynek produktu wysokiej jakości. Od tamtej pory w firmie wdrożono i opracowano wszystkie fazy robocze konieczne do spraw związanych z projektowaniem, konstrukcją, logistyką i odbiorów technicznych produkowanych silników asynchronicznych. Prawdziwa siła, która umożliwiła rozwój Firmy w czasie to ciągłe poszukiwania wysokich standardów, zarówno pod kątem używanych materiałów, jak i obróbki komponentów.

 4. FLAIG TE MAGNETSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zielone magnesy dla nowoczesnego przemysłu. Zlokalizowani w pięknym Schwarzwaldzie, nasi specjaliści oferują najlepsze doradztwo od wiodącego producenta systemów magnesów trwałych i elektropermanentnych. Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów, takich jak seria FX w dziedzinie magnesów podnoszących i seria FXL w technologii mocowania magnetycznego, oferujemy szeroką gamę magnetycznych pomocniczych urządzeń mocujących i podnoszących oraz produkujemy niestandardowe rozwiązania w ilościach pojedynczych lub jako OEM dla Twoich wymagań.

 5. MOTORCONNECT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MOTORCONNECT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Silniki jednofazowe, three-phase motors, silniki wibracyjne, elementy do silników, pasy napędowe, wentylatory osiowe, wentylatory promieniowe, i transformatory trójfazowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. ALIBA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALIBA MASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Giesen, Niemcy.

 2. MAV GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAV GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 1. ROTRA ANTRIEBSENTWICKLUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTRA ANTRIEBSENTWICKLUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Griesheim, Niemcy.

 2. MOLL-MOTOR MECHATRONISCHE ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MOLL-MOTOR MECHATRONISCHE ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Stockerau, Austria.

 3. MMOTORS JSC

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MMOTORS JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Wachlarze, Odzyskiwacze ciepła, Gięcie gumy i tworzyw sztucznych, manufacture of electrical motors, Electric crane trolleys, wentylatory do użytku przemysłowego, Destryfikatory powietrza, wentylatory osiowe, i przemysłowe wentylatory sufitowe. Ma siedzibę w Etropole, Bułgaria.

 4. DB ELETTROTECNICA DI BONARDI UGO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DB ELETTROTECNICA DI BONARDI UGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach silniki elektryczne na magnesy trwałe, motoreduktory epicykloidalne, silniki elektryczne, silniki elektryczne na prąd stały, napędy do kapslownic, silniki elektryczne dwufazowe, silniki elektryczne jednofazowe, i Silniki remontowane. Ma siedzibę w Passirano, Włochy.

 5. A & E ANLAGENSERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A & E ANLAGENSERVICE GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Schenefeld, Niemcy.

 6. STEGMAIER-HAUPT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEGMAIER-HAUPT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Rauenberg, Niemcy.

 7. EPH ELEKTRONIK PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EPH ELEKTRONIK PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Besigheim, Niemcy.

 8. SAMEC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAMEC SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, silniki elektryczne, elektropompy, Silniki elektryczne i części do silników, Silniki jednofazowe, transformatory elektryczne, pompy elektryczne zanurzane, pompy hydrauliczne, i narzędzie elektryczne. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 1. SVS NEVELIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SVS NEVELIN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach serwoprzemienniki, silniki elektryczne, stanowiska badawcze, transformatory średniego napięcia, tablice dystrybucyjne, i Rozdzielnie średniego napięcia. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. POSPISCHIL TOOLS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma POSPISCHIL TOOLS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. ELEKTRA HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRA HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 4. HEIDRIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEIDRIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Kelheim, Niemcy.

 5. C.F.E.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma C.F.E., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach silniki elektryczne, naprawa silników elektrycznych, okablowanie elektryczne, i okablowanie elektroniczne. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 6. L & Z TRANSFORMATOREN UND INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma L & Z TRANSFORMATOREN UND INDUSTRIESERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 7. SMARTDRIVES GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SMARTDRIVES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 8. ELECTRO ADDA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELECTRO ADDA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 9. SERVAX | A DIVISION OF LANDERT GROUP AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SERVAX | A DIVISION OF LANDERT GROUP AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Bülach, Szwajcaria.

 10. STÖGRA ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STÖGRA ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Silniki elektryczne i części do silników - Import eksport

Liczba wyników

3523 Przedsiębiorstwa