• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki elektryczne i części do silników

Wyniki dla

Silniki elektryczne i części do silników - Import eksport

 1. FOCQUET

  Belgia

  Od momentu założenia w 1892 roku firma Focquet oferuje usługi w najszerszym znaczeniu w dziedzinie przemysłowych silników elektrycznych i transformatorów (sprzedaż-regeneracja-wynajem), elektroniki energetycznej i pomp przemysłowych (sprzedaż-wsparcie). Nasz dobrze zaopatrzony magazyn zapasów pozwala nam szybko reagować na wszystkie zamówienia dotyczące zarówno sprzętu i urządzeń używanych, jak i nowych (2EC), a nasz warsztat umożliwia odpowiednie indywidualne dostosowanie silników tak, aby idealnie spełniały potrzeby naszych klientów. W 2005 r. powstał oddział dedykowany pompom i ich naprawie, a w marcu 2011 r. dział "Elektronika energetyczna", w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na urządzenia i sprzęt o zmiennej prędkości. Nasze największe atuty to: konkurencyjne ceny – jakość produktów – zapas 20.000 silników klatkowych IE2, IE3, IE4 i pierścieniowych – średniego i niskiego napięcia – na prąd stały, transformatorów i części zamiennych do pomp. Dla nas Twoje potrzeby są naszym wyzwaniem!

 2. KAISER-MOTOREN GMBH

  Niemcy

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu firmy i znajomości zmieniających się rynków, Kaiser-Motoren GmbH jest specjalistą w adaptacji i realizacji specyficznych wymagań klientów w zakresie rozwiązań napędowych w wielu różnych konstrukcjach i branżach. Wysoka elastyczność naszej firmy i jej lekka struktura pozwalają nam szybko i sprawnie identyfikować i realizować wymagania klientów. Skupiamy się na silnikach ze stali nierdzewnej, silnikach elektrycznych do zastosowań w kolejnictwie i branży medycznej oraz silnikach ze specjalnymi wałami. Ponadto specjalizujemy się też w napędach z systemem izolacji z certyfikatem UL oraz w wersjach przeciwwybuchowych ATEX strefa 22 naszych silników ze stali nierdzewnej. Naszym klientom oferujemy również know-how w zakresie symulacji specjalnych problemów napędowych z pracą falownika. Nasze dążenie do optymalnych korzyści dla klienta wyraża następujące stwierdzenie: Więcej niż tylko standard!

 3. JS-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jako profesjonalista w dziedzinie silników elektrycznych, motoreduktorów i przetwornic częstotliwości JS-Technik GmbH jest właściwym adresem, jeśli szukasz wysokiej jakości silników elektrycznych, motoreduktorów, przetwornic częstotliwości i produktów z zakresu profesjonalnej elektrycznej techniki napędowej. Nasza oferta obejmuje silniki trójfazowe, silniki z hamulcem, silniki jednofazowe, motoreduktory ślimakowe, motoreduktory walcowe płaskie, motoreduktory z wałkiem równoległym, przemienniki częstotliwości i wiele innych. U nas nabędziesz napędy najwyższej jakości. Silnik trójfazowy, silnik specjalny. Nawet przy produkcji silników elektrycznych według specyfikacji klienta do wyboru jest również wiele opcji, takich jak np. druga końcówka wału, czujniki prędkości, podwójne hamulce (hamulce teatralne), specjalne lakierowanie, konstrukcja przetwornicy częstotliwości, obróbka końcówek wału, specjalne łożyska kulkowe i wiele więcej. Obszary zastosowania naszej techniki napędowej. Siliniki elektryczne i przekładnie JS-Technik są szeroko stosowane np. w agregatach hydraulicznych, pompach, sprężarkach, rozdrabniaczach, wentylatorach, mieszadłach, prasach, młynach młotkowych, myjniach, wytłaczarkach, tartakach, zakładach recyklingu, w technice przenośników i ogólnie w inżynierii mechanicznej. Duży zapas przekładni, silników AC i silników z przetwornicą częstotliwości. Z reguły, dzięki obszernym magazynom, JS-Technik GmbH jest w stanie dostarczyć towar w ciągu 24 godzin. Wyjątkiem są produkty na zamówienie. Serwis silników elektrycznych.

 4. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

 5. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 2. ACTIRO POWER BLOWER GMBH

  Niemcy

  Cechą szczególną Motec jest automatyczne urządzenie do łączenia opracowane przez firmę i nadal stosowane do produkcji dużych serii. Od 2000 roku rozszerzyliśmy dział produkcji kół wentylatorów o biuro rozwoju z własnym laboratorium do projektowania kół wentylatorów i systemów kanałów powietrznych. Obok wielu projektów dla klientów jako dostawcy usług projektowych, Actiro jako jeden z pionierów pracuje od 2004 roku nad wewnętrznym rozwojem silników SR, których wysokie prędkości sprawiają, że są one szczególnie odpowiednie do wentylatorów o długiej żywotności, pracujących nawet w trudnych warunkach otoczenia. Od 2007 roku działamy pod firmą Actiro GmbH & Co. KG, aby rozwijać nowe obszary działalności biznesowej na zewnątrz i nadawać im większe znaczenie. Jesteśmy dostawcą spersonalizowanych usług dla naszych klientów. Większość naszych produktów opracowujemy i testujemy na własną odpowiedzialność pod kątem indywidualnych życzeń klienta. Nasze produkty są dystrybuowane przez znanych producentów pod własną marką.

 3. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo założone po 1945 r. w obecnej siedzibie jako firma handlowa zajmująca się dostawami uzwojeń armaturowych do naprawy silników elektrycznych. Produkcja listw zaciskowych silnika, listw przyłączeniowych, uchwytów zaciskowych, końcówek kablowych, korpusów pierścieni ślizgowych, szczotek węglowych, śrub uchwytowych do szczotek, wsporników zaciskowych, wsporników mocujących, zacisków śrubowych. Od momentu założenia zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 250 form. Dzięki tym formom każdego dnia roboczego produkujemy dla naszych klientów na całym świecie ok. 40.000 listew zaciskowych silnika. Po rozpoczęciu produkcji pierścieni ślizgowych mamy dla naszych klientów ponad 700 różnych form do zespołów pierścieni ślizgowych, ponadto produkujemy także według starych rysunków wiodących producentów pierścieni ślizgowych.

 4. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Niemcy

  W ciągu 25 lat od powstania SWC marka ugruntowała swoją pozycję na całym świecie i jest ceniona przez klientów na wszystkich kontynentach. Jako dawny oddział FAG, na pierwszym planie zawsze stał aspekt jakości. Do dziś kładziemy duży nacisk na wysokiej jakości produkty i indywidualne doradztwo, aby nasi klienci mogli osiągnąć wartość dodaną dzięki łożyskom tocznym SWC. Firma SWC powstała w 1994 roku z przekształcenia firmy FAG Kugelfischer w Schweinfurcie. Dzisiaj Grupa SWC jest podzielona na dwie firmy, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom różnych rynków: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH z siedzibą w Niederwerrn, Deutschland SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. z siedzibą w Samutprakan, Tajlandia. Od samego początku Grupa SWC kładzie duży nacisk na jakość, czy to w wytwarzanych produktach, czy w doradztwie, czy też w procesach zachodzących w obu rodzinnych przedsiębiorstwach. Od ponad 25 lat na pierwszym miejscu stawiamy jedną rzecz: wartość dodaną dla naszych klientów. Struktura naszej grupy oraz strategiczna współpraca z wybranymi dostawcami i autoryzowanymi dealerami na całym świecie pozwala nam minimalizować koszty ogólne i utrzymywać krótkie odległości, nie zaniedbując przy tym poziomu jakości. Nasza doskonała koncepcja magazynowania komponentów zapewnia wysoką elastyczność i krótkie terminy wykonania produktów katalogowych.

 5. BRONZONI MOTORI ELETTRICI SRL

  Włochy

  Firma Bronzoni Motori zrodziła się w 1976 roku z chęci Luigiego i Renato Bronzonich do wprowadzenia na rynek produktu wysokiej jakości. Od tamtej pory w firmie wdrożono i opracowano wszystkie fazy robocze konieczne do spraw związanych z projektowaniem, konstrukcją, logistyką i odbiorów technicznych produkowanych silników asynchronicznych. Prawdziwa siła, która umożliwiła rozwój Firmy w czasie to ciągłe poszukiwania wysokich standardów, zarówno pod kątem używanych materiałów, jak i obróbki komponentów.

 1. ELEKTROMASCHINENBAU DIRK DAHLHAUS

  Niemcy

 2. ALIBA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 1. MAV GMBH

  Niemcy

 2. RICHARD HALLENSLEBEN GMBH

  Niemcy

 3. MMOTORS JSC

  Bułgaria

 4. BRUNNER ELEKTRONIK AG

  Szwajcaria

 5. MACHMOTORS GMBH

  Niemcy

 6. ROTRA ANTRIEBSENTWICKLUNG GMBH

  Niemcy

 7. MOLL-MOTOR MECHATRONISCHE ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Austria

 8. TECHNOSOFT SA

  Szwajcaria

 1. DB ELETTROTECNICA DI BONARDI UGO

  Włochy

 2. ING. ANDREAS KANDIOLER - ELEKTROMOTORENREPARATUR

  Austria

 3. DYMATEC INDUSTRIES

  Francja

 4. A & E ANLAGENSERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. STEGMAIER-HAUPT GMBH

  Niemcy

 6. EPH ELEKTRONIK PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 7. L.E.M. 6 DI PASTORI CHARLIE

  Włochy

 8. ELEKTRA HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 9. POSPISCHIL TOOLS GMBH

  Austria

 10. HEIDRIVE GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Silniki elektryczne i części do silników - Import eksport

Liczba wyników

3527 przedsiębiorstwa