• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • siedzenia- fotele samochodowe

Wyniki dla

Siedzenia- fotele samochodowe - Import eksport

 1. JAWOTEX

  Polska

  Verified by europages badge

  Historia naszej grupy rozpoczęła się w latach 70-tych, od produkcji sztucznej skóry poprzez założenie rodzinnej firmy pod nazwą Jawo. Produkcja rozwijała się przez lata, oferując nowe zastosowania, wzory i kolory, aż ponad 10 lat temu założyliśmy siostrzaną firmę (Jawotex), która w krótkim czasie stała się główną fabryką. Obie firmy rozszerzyły naszą ofertę skóry ekologicznej do wielu różnych zastosowań. Trzecia spółka należąca do naszej grupy, mianowicie Malko, działa i rozwija swoje możliwości od ponad 2 lat, produkując tkaniny i dzianiny samochodowe PES na podsufitki oraz usługi laminowania w tym samym miejscu. Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, jesteśmy bardzo elastyczni i jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do potrzeb naszych klientów. Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi UE i rozporządzenia REACH.

 2. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI. jest tureckim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w produkcji metalowych części i komponentów, a także gotowych wyrobów metalowych. Nasza oferta produktowa obejmuje wyroby dla branży motoryzacyjnej, takie jak fotele kierowcy, fotele do pojazdów użytkowych, ramy foteli, ramy oparć, elementy do mocowania podłokietników, itp. Świadczymy usługi dla branży motoryzacyjnej, dzięki naszym liniom spawalniczym, tłoczenia i montażowym. Pod marką CEGA BABY, oferujemy także nosidełka dla niemowląt, wózki spacerowe, chodziki, rowerki biegowe bez pedałów dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Wysoka jakość i satysfakcja klienta są naszymi priorytetami. Stawiamy sobie za zadanie dostarczanie naszym klientom niezawodnych produktów po przystępnej cenie, w uzgodnionym terminie, spełniając w ten sposób ich oczekiwania i potrzeby. Zawsze stosowaliśmy nasze kluczowe wartości: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, praca zespołowa i ciągłe doskonalenie. Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001: 2015. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej!

 3. AUTOMOTIVE STEFANI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Przemysł motoryzacyjny Stefani ma bardzo duże doświadczenie jako dostawca w sektorze motoryzacyjnym w następujących obszarach: - Podsufitki - szyberdach - laminacja półki bagażnika i półki bagażnika - siedzenia - laminacja obić drzwiowych - obicia bagażnika - listwy aplikacyjne - wnętrze - izolacja wnętrza - laminacja prasowa - cięcie - włókna szklanego - przemysł motoryzacyjny - cięcie tekstyliów przemysłowych - tekstylia - izolacja, dekory - Kevlar - sztuczna skóra (pt, pe, pvc) - laser - cutter - wykrawanie - 30 lat doświadczenia i- ndywidualne cięcia (powtórzenia, paski, dekory) - 100% kontrola - wysoki standard jakości - najnowocześniejszy park maszynowy - post-processing CAD - tworzenie wzorów cięcia - optymalizacja zużycia poprzez nesting - certyfikowane, od prototypu do produkcji wielkoseryjnej - innowacyjne rozwiązania dzięki wieloletniemu doświadczeniu z tkaninami dystansowymi i rozciągliwymi o dużych wydłużeniach - firma szkoleniowa - doświadczenie w laminowaniu prasą - głębokim tłoczeniu - formowaniu 3D - laminowaniu próżniowym - laminowaniu gorącym powietrzem

 4. SPRINT S.C. MARIUSZ CHROBAK, AGATA CHROBAK

  Polska

  Nasza firma została założona w 1993 r. , a obecnie siedziba oraz zakład produkcyjny znajdują się w Porąbce – pięknej, otoczonej wodą i lasami miejscowości w sercu Beskidów. Zaczynaliśmy działalność od produkcji fotelików samochodowych dla dzieci oraz kasków rowerowych. Przez wiele lat zdobyliśmy duże uznanie wśród odbiorców krajowych i zagranicznych.Rozwój branży oraz wymagania klientów skłoniły nas do poszerzania naszej oferty handlowej. Obecnie oprócz produkcją fotelików samochodowych dla dzieci, zajmujemy się również produkcją odzieży medycznej i kosmetycznej. Posiadamy pełen park maszynowy dlatego też możemy świadczyć usługi szycia również w zakresie: szycie pokrowców samochodowych, flag, masztów, poduszek ozdobnych, ogrodowych i wiele innych. Posiadamy również hafciarkę i wykonujemy hafty zarówno na własne potrzeby jak i na zlecenie.

 5. VANPRO-ASSENTOS, LDA.

  Portugalia

  Firma VANPRO-ASSENTOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Siedzenia, fotele samochodowe, i Siedzenia, fotele samochodowe. Ma siedzibę w Quinta Do Anjo, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EBRU ACAR ATK OTOMOTIV

  Turcja

  Firma EBRU ACAR ATK OTOMOTIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. INOVA KOLTUK SISTEMLERI

  Turcja

  Firma INOVA KOLTUK SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Ma siedzibę w Nilufer, Turcja.

 3. ECA

  Belgia

  Firma ECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Producent tkanin samochodowych, nici tekstylne do samochodów, i krzesła skórzane. Ma siedzibę w Assenede, Belgia.

 4. AZUR SIEGE FRANCE

  Francja

  Firma AZUR SIEGE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Części do ciężarówek, seats, sprzęt rolniczy, i Pokrowiec ochronny. Ma siedzibę w SALERNES, Francja.

 5. ALLNATURA VERTRIEBS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALLNATURA VERTRIEBS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Heubach, Niemcy.

 1. MÖBEL MAHLER EINRICHTUNGSZENTRUM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MÖBEL MAHLER EINRICHTUNGSZENTRUM GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Bopfingen, Niemcy.

 2. FRITZ

  Niemcy

  Firma FRITZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 1. ALTBAUER GMBH

  Niemcy

  Firma ALTBAUER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Stoły i krzesła, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Kirchham, Niemcy.

 2. ENGINEERING SCHLAFCONCEPT

  Szwajcaria

  Firma ENGINEERING SCHLAFCONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Widnau, Szwajcaria.

 3. POTEMA MATRATZENREINIGUNG GISLINDE SCHREIBER

  Niemcy

  Firma POTEMA MATRATZENREINIGUNG GISLINDE SCHREIBER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Limbach-Oberfrohna, Niemcy.

 4. SCHLAFSYSTEME KRUSE INH. STEFAN KRUSE

  Niemcy

  Firma SCHLAFSYSTEME KRUSE INH. STEFAN KRUSE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Wilhelmshaven, Niemcy.

 5. MANFRED SCHARABON

  Austria

  Firma MANFRED SCHARABON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Heimschuh, Austria.

 6. TG CONTOR GMBH

  Niemcy

  Firma TG CONTOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 7. MIETSERVICE SINA GESCHIRRVERLEIH SPENGLER

  Niemcy

  Firma MIETSERVICE SINA GESCHIRRVERLEIH SPENGLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Siedzenia, fotele samochodowe, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Siedzenia, fotele samochodowe, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 8. RAUMAUSSTATTUNG RICK GMBH

  Niemcy

  Firma RAUMAUSSTATTUNG RICK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. DAUPHIN REPRESENTANT ÖSTERRREICH - RAIMUND GIRTH

  Austria

  Firma DAUPHIN REPRESENTANT ÖSTERRREICH - RAIMUND GIRTH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Koppl, Austria.

 2. DIETMAR MAZDRA

  Austria

  Firma DIETMAR MAZDRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 3. DER SCHAUMSTOFF-LADEN

  Niemcy

  Firma DER SCHAUMSTOFF-LADEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

 4. KARL KNEIDINGER

  Austria

  Firma KARL KNEIDINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Enns, Austria.

 5. HARRYHOCKER

  Niemcy

  Firma HARRYHOCKER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Bendorf, Niemcy.

 6. AHRNDT GMBH

  Niemcy

  Firma AHRNDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Großbottwar, Niemcy.

 7. BETTEN-JÄHRIG

  Niemcy

  Firma BETTEN-JÄHRIG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Bielizna pościelowa i stołowa, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Łóżka - ramy, stelaże i materace, i Bielizna pościelowa i stołowa. Ma siedzibę w Helsa, Niemcy.

 8. HAUSER KG

  Austria

  Firma HAUSER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, i Łóżka - ramy, stelaże i materace. Ma siedzibę w Eugendorf, Austria.

 9. VERANSTALTUNGSSERVICE & KÜNSTLERVERMITTLUNG UWE PENNER

  Niemcy

  Firma VERANSTALTUNGSSERVICE & KÜNSTLERVERMITTLUNG UWE PENNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Gammelsdorf, Niemcy.

 10. DAMI

  Niemcy

  Firma DAMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siedzenia, fotele samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Siedzenia- fotele samochodowe - Import eksport

Liczba wyników

677 Przedsiębiorstwa