• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne

Wyniki dla

Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne - Import eksport

 1. ROSENBERGER-OSI GMBH & CO. OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROSENBERGER-OSI GMBH & CO. OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. UCARIT GMBH FINANZ- UND IMMOBILIENMANAGEMENT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UCARIT GMBH FINANZ- UND IMMOBILIENMANAGEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Hohberg, Niemcy.

 3. INECO-SOLUTIONS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma INECO-SOLUTIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. SUMATONI

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SUMATONI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi informatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Doradztwo dla przedsiębiorstw, projektowanie sieci, Infrastruktura sieciowa i bezpieczeństwo sieci, Administracja i serwis sieci informatycznych, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Inżynieria sieci informatycznych & telekomunikacyjnych, i doradztwo w zakresie informatyki. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 5. CRAZY TIMES INFORMATIK RIMENSBERGER

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CRAZY TIMES INFORMATIK RIMENSBERGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Holderbank Ag, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COM - CAVI SPA MULTIMEDIA - CAVI E CONDUTTORI ELETTRICI

  Włochy

  Przewody elektryczne i telefoniczne, światłowody, przewody współosiowe, akcesoria do przewodów, materiały ognioszczelne, armatura oświetleniowa, transformatory MT olejowe, żywiczne i powietrzne, kondensatory i aparatura do poprawy współczynnika mocy, komponenty i systemy do automatyzacji, rozłączniki, przełączniki, połączenia sieci LAN, przewody i akcesoria do przewodów, akcesoria do networkingu, urządzenia elektryczne do instalacji ognioszczelnych, automatyzacja przemysłowa, transformatory trójfazowe, oświetlenie LED. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9002 i ISO 9000.

 2. CENTRAL DE REDES

  Meksyk

  Oferujemy obsługę profesjonalnych sieci firmowych, ich projektowanie, wdrażenie i konserwację. Specjalizujemy się w rozwiązaniach VoIP, okablowaniu strukturalnym i sieciach bezprzewodowych wifi. Informacja o migracji do chmury. Instalacja i konfiguracja sieci strukturalnych. CCTV w Twojej firmie: monitoruje Internet. Instalujemy, konfigurujemy i zarządzamy waszymi stronami internetowymi i bazami danych. Dokonujemy rozszerzania waszych biur lokalnych. Zapewniamy wsparcie techniczne i KONSERWACJĘ serwerów Windows i Linux.

 3. RBLINE

  Polska

  Szwajcarska firma ROTRONIC AG została założona w 1965 roku. Działania biznesowe koncentruje na badaniach i produkcji sprzętu do pomiarów wilgotności i temperatury oraz na produkcji i dystrybucji artykułów z branży IT: komponentów aktywnych i pasywnych do budowy sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych, akcesoriów komputerowych, artykułów wyposażenia biur i wielu innych. Centrala firmy zlokalizowana jest w Bassersdorf w Szwajcarii.Jej działanie ma charakter globalny i posiada swoje oddziały - dystrybutorów niemalże w każdym kraju europejskim a także w Stanach Zjednoczonych. W 2010 roku, na potrzeby rynku polskiego zostało utworzone przedstawicielstwo w Polsce pod nazwą RBLINE, z siedzibą w Opolu. Tam też został utworzony magazyn, którego celem będzie zaspokojenie bieżących potrzeb produktowych klientów w Polsce.ROTRONIC AG w swojej ofercie posiada blisko 2000 produktów z czego aż 95 % są dostępne w magazynie, który mieści ponad 10.000 miejsc paletowych.

 4. BIZSERVER SP. Z O.O.

  Polska

  Bizserver Sp. z o.o. to firma będąca właścicielem sklepu internetowego funkcjonującego pod adresem domenowym bizserver.eu. Oferta niniejszego sklepu obejmuje między innymi systemy serwerowe, serwery storage, stacje robocze, podzespoły serwerowe, oprogramowanie serwerowe oraz szeroko pojęty sprzęt komputerowy znanych marek, tj. Asus, Acer, Lenovo, Dell, HP, Supermicro czy Apple. Bizserver jest autoryzowanym partnerem marki Supermicro. Służy swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno w obszarze doradztwa w wyborze odpowiedniego sprzętu marki Supermicro, ale również i pomocy w jego konfiguracji czy serwisie. Sklep Bizserver posiada certyfikat "Bezpieczny sklep" wydany przez portal bezpiecznego e-biznesu Legalnie w Sieci. Klienci sklepu internetowego Bizserver doceniają go przede wszystkim ze względu na szeroką dostępność asortymentu (w szczególności sprzętu Supermicro, Dell i HP), błyskawiczną wysyłkę zamówionych towarów, profesjonalne doradztwo i pomoc w konfiguracji sprzętu oraz atrakcyjne ceny.

 5. NETCOMTEL S.C. INŻYNIERIA TELEINFORMATYCZNA I BUDOWLANA

  Polska

  Firma Netcomtel S. C. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań telekomunikacyjnych, oraz adaptacją powierzchni biznesowych dla biznesu. Naszym atutem jest szeroki zakres świadczonych przez nas usług. Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy solidnie i w możliwie jak najkrótszym czasie. Bo największą przyjemnością jest zadowolenie klienta. Inżynieria teleinformatyczna: - Sieci komputerowe - serwis, budowa, obsługa - Centrale telefoniczne- serwis, montaż, obsługa - Urządzenia biurowe- serwis Usługi Budowlane: - Adaptacja przestrzeni biurowych - usługi remontowe - usługi hydrauliczne

 1. SOFTCAM KRZYSZTOF LANGNER

  Polska

  Firma powstała w 2002 roku. Oferuje bezprzewodowy dostęp do sieci Internet za pomocą rozbudowanej sieci punktów dostępowych na terenie miasta Lubonia oraz w Gminie Komorniki. Dzięki profesjonalnej obsłudze pozyskaliśmy zaufanie klientów oraz pozycję na rynku lokalnych dostawców internetu.

 2. HANGZHOU CORE NETWORK TECHNOLOGIES, CO., LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU CORE NETWORK TECHNOLOGIES, CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 1. BEHO ELEKTRO INH. ANDREAS HOLDENRIEDER

  Niemcy

  Firma BEHO ELEKTRO INH. ANDREAS HOLDENRIEDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach technika oświetleniowa, tablice dystrybucyjne, Electrical assemblies, i elektrotechnika, akcesoria elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 2. EMAT GMBH

  Austria

  Firma EMAT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w St. Valentin, Austria.

 3. ASSMANN ELECTRONIC GMBH

  Austria

  Firma ASSMANN ELECTRONIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Kalsdorf, Austria.

 4. RARE-IT GMBH

  Austria

  Firma RARE-IT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. CT ACADEMY AG

  Szwajcaria

  Firma CT ACADEMY AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Wallisellen, Szwajcaria.

 6. IT STUDIO D.O.O.

  Słowenia

  Firma IT STUDIO D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy informacyjne i doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Programowanie komputerowe, i Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Laško, Słowenia.

 7. CNS COMPUTER & NETZWERK SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma CNS COMPUTER & NETZWERK SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 8. PT INFORMÁTICA

  Portugalia

  Firma PT INFORMÁTICA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja laptopów, web designer, i Konserwacja serwerów informatycznych. Ma siedzibę w Amadora-Lisboa, Portugalia.

 1. R.U.D.I. SERVICES & ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma R.U.D.I. SERVICES & ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Regenstauf, Niemcy.

 2. TELEGARTNER

  Francja

  Firma TELEGARTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Lieusaint, Francja.

 3. NETFIELDS INH. HEIKO BÖTTNER

  Niemcy

  Firma NETFIELDS INH. HEIKO BÖTTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. IMPIANTI LODATO

  Włochy

  Firma IMPIANTI LODATO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach monitoring, zabezpieczenia antykradzieżowe, automatyka barierek, i telefony wewnętrzne. Ma siedzibę w Castel San Giorgio, Włochy.

 5. INFOWISE

  Dania

  Firma INFOWISE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kable i sieci, serwer, anteny, Bezpieczeństwo sieci informatycznych, i Kable i sieci. Ma siedzibę w Svendborg, Dania.

 6. LYNCH NETWORKS - STRUCTURED CABLING

  Irlandia

  Firma LYNCH NETWORKS - STRUCTURED CABLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Instalowanie sieci informatycznych, usługi z zakresu systemów sieci danych, i datacenter. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 7. FOCUS TELECOM LTD

  Izrael

  Firma FOCUS TELECOM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Caesarea, Izrael.

 8. PREMIUM-LINE KSI GMBH

  Austria

  Firma PREMIUM-LINE KSI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 9. CECON COMPUTER SYSTEMS HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma CECON COMPUTER SYSTEMS HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach datacenter. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. D-TECH SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma D-TECH SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Internet - punkty usługowe na sieci, Administracja i serwis sieci informatycznych, Przechowywanie, archiwizacja i przywracanie danych, Internet - punkty usługowe na sieci, i konserwacja komputera. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne - Import eksport

Liczba wyników

898 Przedsiębiorstwa