• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sieć kanalizacyjna

Wyniki dla

Sieć kanalizacyjna - Import eksport

 1. ACRYTEC FLOORING GMBH

  Niemcy

  Nasze doświadczenie dla Twojego sukcesu. Stale najwyższa jakość. W acrytec flooring nie znajdą Państwo rozwiązań standardowych. Każde z nich jest dostosowane do potrzeb klienta. Nasze fachowe doradztwo opiera się na wieloletnim doświadczeniu i szczegółowej wiedzy technicznej. Nasz wykwalifikowany zespół 20 fachowców dba o bezproblemowy przebieg realizacji projektów. Precyzyjne planowanie gwarantuje minimalizację przestojów w produkcji. Firma acrytec flooring została założona w 1997 roku. Produkuje ona wytrzymałe posadzki przemysłowe dla branży spożywczej i jest specjalistą w dziedzinie kompleksowych rozwiązań dotyczących posadzek. Właściciele, Sabine i Horst Stamm, uczyli się konstruowania posadzek od podstaw. Wieloletnie doświadczenie acrytec flooring w różnych obszarach branży sprawia, że firma ta jest kompetentnym partnerem i doradcą.

 2. BABYLON PLAST

  Polska

  BABYLONPLAST™ jest polskim producentem Plastikowych włazów kanałowych i systemów odwadniających oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewnienie jakości Produkty BABYLONPLAST™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od projektu do testów na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, nośność i inne cechy użytkowe. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom i posiadają certyfikat zgodności z normą EAN-124 oraz ISO9001: 2008 obowiązującą w Unii Europejskiej. Stosując wysokiej jakości surowce i innowacyjne rozwiązania techniczne, produkujemy plastikowe pokrywy Studzienek z gwarancją na ponad 30 lat. ECO-FRIENDLY Jesteśmy firmą przyjazną środowisku. W ramach naszej Zielonej Polityki wyznaczyliśmy sobie konkretne cele na najbliższe lata prowadzące do neutralności klimatycznej. Wspierając ideę ochrony i zachowania środowiska, produkujemy luki i włazy z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi odpadów oczyszczamy planetę i tworzymy produkty przyjazne dla środowiska z troską o każdego. PROFESJONALNY ZESPÓŁ Do dyspozycji mamy duży zespół zawodowców. Kierownicy kontroli jakości i technolodzy systematycznie kontrolują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania konstrukcyjne. INDYWIDUALNOŚĆ Uwzględniamy życzenia naszych klientów i produkujemy Plastikowe Pokrywy Włazów zgodnie z wymaganiami klienta. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

 3. SPAQUE

  Belgia

 4. MEGA CLEAN GEBÄUDEMANAGEMENT GMBH

  Niemcy

 5. KORODUR INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Od 1936 roku firma KORODUR produkuje twarde materiały mineralne do realizacji odpornych na obciążenia, cementowych posadzek przemysłowych. Na całym świecie położono do dzisiaj ponad 550 milionów m² posadzek KORODUR. Szególnie duży wzrost sprzedaży zanotowały szybkie jastrychy i mineralne jastrychy o gładkiej powierzchni (z nośnikami zużycia). Kolejnym segmentem są specjalne zaprawy do renowacji zbiorników na wodę pitną. W 2012 r. nawiązaliśmy wyłączne, ogólnoeuropejskie partnerstwo licencyjne z amerykańskim liderem na rynku wysokowydajnych cementów - CTS Cement - na unikatowe, wielofunkcyjne zaprawy naprawcze Rapid Set (ok. 30% mniej emisji CO2). Portfolio produktów KORODUR obejmuje ponad 200 produktów do specjalnych zastosowań w budownictwie, a także inteligentną zaprawę do druku 3D z betonu. KORODUR oferuje także unikatową linię produktów z dystrybucją żwirku betonitowegoo. Od dziesięcioleci KORODUR jest synonimem niezmiennej jakości, kompetencji technicznych i niezawodnej obsługi klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOZAK PHU

  Polska

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w zakresie techniki kanalizacyjnej, wentylacyjnej i ochrony środowiska. Na rynku jesteśmy obecni od 1989 roku. Naszą kadrę stanowią specjaliści o wysokich kwalifikacjach. Usługi czyszczenia oferowane przez naszą firmę: czyszczenie metodą hydrodynamiczną kanalizacji, udrażnianie kanalizacji metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną, czyszczenie uzbrojenia sieci kanalizacyjnej, wycinanie korzeni metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną, czyszczenie pionów kanalizacyjnych metodą mechaniczną, konserwacja przepompowni. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia kanalizacji. Świadczymy usługi związane z czyszczeniem osadników, tłuszczowników i separatorów ropopochodnych. Firma oferuje inspekcje kanałów w zakresie średnic od 80 do 2000mm profesjonalnym sprzętem firmy IPEK ROVVER oraz RIDGID. Oferujemy pomiary spadków wraz z wykresem oraz zapis przebiegu inspekcji na płytach CD lub kasetach video.

 2. LUX-KAN

  Polska

  LUX-KAN to profesjonalne pogotowie wodno kanalizacyjne w Warszawie, które zapewnia szybkie reakcje na zgłoszenia awarii. Problemy z kanalizacją nie muszą być stresujące. Wystarczy nawiązać kontakt z dobrą firmą, która ma duże doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć między innymi na: • całodobową realizację usług, niezależnie od dnia tygodnia i godziny, • nowoczesny monitoring TV kanalizacji w Warszawie i okolicach, dzięki któremu można szybko ustalić przyczynę awarii i zabrać się do jej precyzyjnego usunięcia, • kontakt z doświadczoną ekipą fachowców, którzy realizowali już różnego rodzaju zlecenia, • atrakcyjny i przejrzysty cennik. Z oferty korzystają osoby indywidualne, wspólnoty mieszkaniowe, galerie handlowe, restauracje, fabryki i warsztaty. Ta sama firma podejmuje się również projektowania i kładzenia nowych instalacji. Gwarantuje kompleksowe prace serwisowe, takie jak czyszczenie i udrażnianie kanalizacji. Wszystko to możliwe jest w ramach korzystnego budżetu.

 3. ALPHASOIL TECHNICAL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 4. IBS INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 5. PTC PUR-TECHNIC GMBH

  Niemcy

 1. GEOPARTNER

  Luksemburg

 2. APOLLON PSALTIRAS SUCCESSORS

  Grecja

 1. BRADERS LAND DRAINAGE

  Zjednoczone Królestwo

 2. GE GROUND ENGINEERING

  Włochy

 3. DE VLIEGER GUY

  Belgia

 4. SAGRO

  Holandia

 5. ALL IN ONE - IHR DIENSTLEISTER RUND UM HAUS, GARTEN & TECHNI

  Niemcy

 6. RIMATHERM

  Niemcy

 7. DE WITTE AANNEMINGEN

  Belgia

 8. BETTINESCHI SRL

  Włochy

 1. JACKY KNOOPS - KASSINGER

  Belgia

 2. VERHOEVEN MILIEUTECHNIEK

  Holandia

 3. DEN OUDEN GRUPPE

  Holandia

 4. AO GEUSSENS K

  Belgia

 5. CHERRETTE JORIS

  Belgia

 6. SBS ENVIRONNEMENT

  Belgia

 7. STEINTEPPICH - BODENBESCHICHTUNG - PROFI

  Niemcy

 8. ANTWERPSE GROND- & WATERWERKEN

  Belgia

 9. HANSSENS HERMAN

  Belgia

 10. ENTE ACQUE DELLA SARDEGNA

  Włochy