• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sieć kanalizacyjna

Wyniki dla

Sieć kanalizacyjna - Import eksport

 1. ACRYTEC FLOORING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze doświadczenie dla Twojego sukcesu. Stale najwyższa jakość. W acrytec flooring nie znajdą Państwo rozwiązań standardowych. Każde z nich jest dostosowane do potrzeb klienta. Nasze fachowe doradztwo opiera się na wieloletnim doświadczeniu i szczegółowej wiedzy technicznej. Nasz wykwalifikowany zespół 20 fachowców dba o bezproblemowy przebieg realizacji projektów. Precyzyjne planowanie gwarantuje minimalizację przestojów w produkcji. Firma acrytec flooring została założona w 1997 roku. Produkuje ona wytrzymałe posadzki przemysłowe dla branży spożywczej i jest specjalistą w dziedzinie kompleksowych rozwiązań dotyczących posadzek. Właściciele, Sabine i Horst Stamm, uczyli się konstruowania posadzek od podstaw. Wieloletnie doświadczenie acrytec flooring w różnych obszarach branży sprawia, że firma ta jest kompetentnym partnerem i doradcą.

 2. SPAQUE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SPAQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środowisko naturalne - kontrola i doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Analiza gruntu, Sieć kanalizacyjna, Rewitalizacja opuszczonych stref przemysłowych, Odnawianie składowisk odpadów, Badanie gruntów, Zarządzanie instalacjami do uzdatniania zanieczyszczonej wody, pomiary środowiskowe, i Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 3. KORODUR INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Od 1936 roku firma KORODUR produkuje twarde materiały mineralne do realizacji odpornych na obciążenia, cementowych posadzek przemysłowych. Na całym świecie położono do dzisiaj ponad 550 milionów m² posadzek KORODUR. Szególnie duży wzrost sprzedaży zanotowały szybkie jastrychy i mineralne jastrychy o gładkiej powierzchni (z nośnikami zużycia). Kolejnym segmentem są specjalne zaprawy do renowacji zbiorników na wodę pitną. W 2012 r. nawiązaliśmy wyłączne, ogólnoeuropejskie partnerstwo licencyjne z amerykańskim liderem na rynku wysokowydajnych cementów - CTS Cement - na unikatowe, wielofunkcyjne zaprawy naprawcze Rapid Set (ok. 30% mniej emisji CO2). Portfolio produktów KORODUR obejmuje ponad 200 produktów do specjalnych zastosowań w budownictwie, a także inteligentną zaprawę do druku 3D z betonu. KORODUR oferuje także unikatową linię produktów z dystrybucją żwirku betonitowegoo. Od dziesięcioleci KORODUR jest synonimem niezmiennej jakości, kompetencji technicznych i niezawodnej obsługi klienta.

 4. KOZAK PHU

  Polska

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w zakresie techniki kanalizacyjnej, wentylacyjnej i ochrony środowiska. Na rynku jesteśmy obecni od 1989 roku. Naszą kadrę stanowią specjaliści o wysokich kwalifikacjach. Usługi czyszczenia oferowane przez naszą firmę: czyszczenie metodą hydrodynamiczną kanalizacji, udrażnianie kanalizacji metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną, czyszczenie uzbrojenia sieci kanalizacyjnej, wycinanie korzeni metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną, czyszczenie pionów kanalizacyjnych metodą mechaniczną, konserwacja przepompowni. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia kanalizacji. Świadczymy usługi związane z czyszczeniem osadników, tłuszczowników i separatorów ropopochodnych. Firma oferuje inspekcje kanałów w zakresie średnic od 80 do 2000mm profesjonalnym sprzętem firmy IPEK ROVVER oraz RIDGID. Oferujemy pomiary spadków wraz z wykresem oraz zapis przebiegu inspekcji na płytach CD lub kasetach video.

 5. P.R.B. REM-BUD

  Polska

  Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane „REM-BUD” działa na terenie Gliwic. Nasze usługi świadczymy już od 2003 roku, zdobywając zaufanie coraz szerszego grona Klientów. Oferta naszego przedsiębiorstwa remontowo-budowlanego jest bardzo szeroka, znajdą w niej Państwo m.in. usługi z zakresu: - udrażniania kanalizacji - usług remontowych - obsługi technicznej budynków Ponadto wykonujemy przeglądy i kontrole oraz prowadzimy całodobowe pogotowie techniczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz skorzystania z naszych usług!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA AS-EKO

  Polska

  Problem z niedrożną kanalizacją, a może z czyszczeniem separatorów? Potrzebna szybka pomoc przy udrożnieniu zapchanej toalety lub naprawieniu cieknącego kranu? Szukasz firmy, która sprawnie i profesjonalnie rozwiąże Twoje problemy związane z czyszczeniem kanalizacji i zajmie się jej konserwacją? Proponujemy skorzystanie z usług Firmy Usługowo-Handlowej AS-EKO, specjalizującej się w obsłudze przemysłowych sieci kanalizacyjnych. Działamy także jako pogotowie kanalizacyjne w Łodzi i całym województwie. Firma AS-EKO Obsługa Przemysłowych Sieci Kanalizacyjnych oferuje Państwu kompleksową specjalistyczną pomoc przy problemach związanych z kanalizacją, w tym przede wszystkim: czyszczenie kanalizacji, czyszczenie osadników i separatorów, czyszczenie rurociągów i inspekcja kanalizacji oraz naprawy kanalizacji. Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa w Łodzi, Warszawie i na terenie całej Polski – od spółdzielni mieszkaniowych, poprzez supermarkety, po fabryki i zakłady produkcyjne.

 2. LUX-KAN

  Polska

  LUX-KAN to profesjonalne pogotowie wodno kanalizacyjne w Warszawie, które zapewnia szybkie reakcje na zgłoszenia awarii. Problemy z kanalizacją nie muszą być stresujące. Wystarczy nawiązać kontakt z dobrą firmą, która ma duże doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć między innymi na: • całodobową realizację usług, niezależnie od dnia tygodnia i godziny, • nowoczesny monitoring TV kanalizacji w Warszawie i okolicach, dzięki któremu można szybko ustalić przyczynę awarii i zabrać się do jej precyzyjnego usunięcia, • kontakt z doświadczoną ekipą fachowców, którzy realizowali już różnego rodzaju zlecenia, • atrakcyjny i przejrzysty cennik. Z oferty korzystają osoby indywidualne, wspólnoty mieszkaniowe, galerie handlowe, restauracje, fabryki i warsztaty. Ta sama firma podejmuje się również projektowania i kładzenia nowych instalacji. Gwarantuje kompleksowe prace serwisowe, takie jak czyszczenie i udrażnianie kanalizacji. Wszystko to możliwe jest w ramach korzystnego budżetu.

 3. ZAKŁAD USŁUG KANALIZACYJNYCH KAN-POL

  Polska

  Firma Kan-Pol oferuje Państwu usługi profesjonalnego czyszczenia i udrażniania systemów kanalizacyjnych. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług obejmujący m.in. udrażnianie kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, czyszczenie kanalizacji, inspekcję kamerą specjalistyczną oraz udrażnianie pionów kanalizacyjnych i deszczowych. Możemy pochwalić się doświadczeniem naszych pracowników sięgającym nawet 4 dekad pracy w tej branży.

 4. ALPHASOIL TECHNICAL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHASOIL TECHNICAL SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Sieć kanalizacyjna, Surowce i materiały budowlane, stabilizatory, Sieć kanalizacyjna, i ubijanie terenów konstrukcyjnych. Ma siedzibę w Groß-gerau, Niemcy.

 5. IBS INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma IBS INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Sulzfeld, Niemcy.

 1. MEGA CLEAN GEBÄUDEMANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Firma MEGA CLEAN GEBÄUDEMANAGEMENT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 2. PTC PUR-TECHNIC GMBH

  Niemcy

  Firma PTC PUR-TECHNIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycie podłogi przemysłowej. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 1. DE VLIEGER GUY

  Belgia

  Firma DE VLIEGER GUY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Merendree, Belgia.

 2. SAGRO

  Holandia

  Firma SAGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Eliminowanie azbestu z konstrukcji budowlanych, Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, Sieć kanalizacyjna, Eliminowanie azbestu z konstrukcji budowlanych, Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, i Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w 'S-Heerenhoek, Holandia.

 3. RECYTERRE

  Belgia

  Firma RECYTERRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Sieć kanalizacyjna, Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Sieć kanalizacyjna, i usługi utylizacji śmieci. Ma siedzibę w Pont-De-Loup, Belgia.

 4. BRADERS LAND DRAINAGE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRADERS LAND DRAINAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Louth, Lincolnshire, Zjednoczone Królestwo.

 5. ALL IN ONE - IHR DIENSTLEISTER RUND UM HAUS, GARTEN & TECHNI

  Niemcy

  Firma ALL IN ONE - IHR DIENSTLEISTER RUND UM HAUS, GARTEN & TECHNI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Montaż mebli, montaż kuchni, i przegrody do urządzeń i instalacji chłodniczych. Ma siedzibę w Bad Liebenzell, Niemcy.

 6. GEOPARTNER

  Luksemburg

  Firma GEOPARTNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna, Analiza wody i gleby, Sieć kanalizacyjna, Analiza wody i gleby, badania geotechniczne, i Rozwiązania geotechniczne dla podłoża. Ma siedzibę w Niederanven, Luksemburg.

 7. APOLLON PSALTIRAS SUCCESSORS

  Grecja

  Firma APOLLON PSALTIRAS SUCCESSORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna, i Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Ano Liosia Athens, Grecja.

 8. RIMATHERM

  Niemcy

  Firma RIMATHERM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach instalacje ogrzewania podłogowego. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 1. BOWATECH

  Luksemburg

  Firma BOWATECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Lorentzweiler, Luksemburg.

 2. DEN OUDEN GRUPPE

  Holandia

  Firma DEN OUDEN GRUPPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Schijndel, Holandia.

 3. JACKY KNOOPS - KASSINGER

  Belgia

  Firma JACKY KNOOPS - KASSINGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach burzenie budynków, budowanie kanałów ściekowych, i usługi kontenerowe. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 4. BETTINESCHI SRL

  Włochy

  Firma BETTINESCHI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach budowanie dróg, prace hydrauliczne i ściekowe, i rozbiórki. Ma siedzibę w Rovetta, Włochy.

 5. HENS

  Belgia

  Firma HENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, Firmy budowlane - drogi i mosty, Drogi - budowa, Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, i Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Wuustwezel, Belgia.

 6. VERHOEVEN MILIEUTECHNIEK

  Holandia

  Firma VERHOEVEN MILIEUTECHNIEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Oczyszczanie środowiska - usługi, wiercenie, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, i Oczyszczanie środowiska - usługi. Ma siedzibę w Zaltbommel, Holandia.

 7. BE-CON BVBA

  Belgia

  Firma BE-CON BVBA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - usługi, doradztwo z zakresu asenizacji i kontroli środowiskowych, Oczyszczanie powietrza - usługi, karczowanie terenów pod melioracje, i Karczowanie. Ma siedzibę w Herselt, Belgia.

 8. AO GEUSSENS K

  Belgia

  Firma AO GEUSSENS K, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach burzenie budynków, budowanie kanałów ściekowych, i rury kanalizacyjne. Ma siedzibę w Lanklaar, Belgia.

 9. STEINTEPPICH - BODENBESCHICHTUNG - PROFI

  Niemcy

  Firma STEINTEPPICH - BODENBESCHICHTUNG - PROFI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 10. OEKO-BUREAU

  Luksemburg

  Firma OEKO-BUREAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie zewnętrzne, i analizy ekologiczne. Ma siedzibę w Rumelange, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo