• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • siatki metalowe

Wyniki dla

Siatki metalowe - Import eksport

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA to firma zajmująca się obróbką metali. Firma TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA została założona w 1997 roku w gminie Águeda. Produkujemy struktury metalowe, konstrukcje metalowe, balustrady, poręcze, drzwi i bramy. Wykonujemy pawilony przemysłowe. Mamy również możliwość realizacji projektów ślusarskich, takich jak małe i duże bramy, balustrady i małe dachy. Firma od wielu lat posiada doświadczenie na rynkach krajowych i zagranicznych: Hiszpania, Francja, Angola, Mozambik, m.in.. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac w żelazie, spawanym aluminium lub stali nierdzewnej. Posiadamy dział techniczny z kilkoma projektantami i inżynierami oraz zajmujemy się modelowaniem 3D. Stawiamy na doskonałość, stosując najlepsze materiały, sprzęt, metody i procesy oraz posiadamy kompetentny i zmotywowany zespół do realizacji Państwa projektów. Posiadamy wycinarkę laserową oraz giętarkę do wycinania, wiercenia i spawania. Posiadamy certyfikację EN1090 i ISO9001.

 2. WEISSE & ESCHRICH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 100 lat jesteśmy jednym z wiodących producentów tkanin technicznych do różnych zastosowań przemysłowych, w np. w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, budowy maszyn i urządzeń, elektrotechnicznym, chemicznym, farmaceutycznym i medycznym oraz wielu innych branżach przemysłu i rzemiosła. W magazynie dostępnych jest ponad 6.000 gatunków materiałów o różnych rozmiarach oczek i wymiarach, co umożliwia nam szybie dostawy do naszych klientów na całym świecie pprzy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Wszystkie nasze instalacje produkcyjne mają certyfikat zgodności DIN ISO EN ISO 14001 i DIN EN ISO 9001: 2015. Wspólnie z naszymi klientami i dostawcami opracowujemy indywidualne niestandardowe rozwiązania do zastosowań specjalnych – aż do konfekcjonowonia produktów Ready-to-use. Zapraszamy po szczegółową ofertę.

 3. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja zespołów technicznych z metalu, w szczególności z drutu i blachy. Obróbka drutu Ø 0, 5 do 14 mm również dla małych serii stali, stali sprężynowej i stali nierdzewnej. Wyroby z drutu są produkowane w Vulkaneifel od 1830 roku. Opierając się na 200-letniej tradycji nasi doświadczeni pracownicy od 1997 roku produkują w naszym zakładzie w Hillesheim kosze i kraty z drutu i blachy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn. Projektowanie, produkcja i dystrybucja artykułów z drutu i metalowych dla przemysłu, kuchni przemysłowych i zaopatrzenie dla laboratoriów oraz dla techniki medycznej, przemysłu farmaceutycznego, w szczególności kosze druciane, kratki i stelaże.

 4. PACO PAUL GMBH & CO. KG METALLGEWEBE UND FILTERFABRIKEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Podstawą wyrobu siatki z drutu metalowego jest klasyczne rzemiosło. Aby zapewnić poduktom PACO wysokie zaawansowanie technologiczne, wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie wytwarzania i wykończenia. Jest to realizowane w oparciu o własny rozwój produktów PACO oraz inżynierię mechaniczną PACO. W rezultacie czego trudno jest innym producentom dorównać wysokiej jakości wyrobów PACO ze względu konieczny know-how – obok wszystkich zalet miejsca produkcji w Niemczech. Jako specjalista od siatek metalowych PACO ma szczególne kompetencje zwłaszcza w zakresie technologii wyrobu sit. Równie istotna jest dogłębna znajomość procesów zachodzących w urządzeniach przesiewających stosowanych w różnych gałęziach przemysłu, jak również w pracach badawczo-rozwojowych i laboratoriach. Sita z siatki drucianej PACO do sitodruku zaliczają się do najlepszych na świecie.

 5. DRAHT-BINDER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ponad 60 lat skupiania rozwoju na naszej podstawowej działalności uczyniło nas specjalistą w branży. Produkujemy kratki i siatki wszelkiego rodzaju, zarówno dla handlu jak i klientów końcowych. Firma została założona w 1945 roku jako zakład ślusarski z działami zajmującymi się konstrukcją ogrodzeń i bram. Już w pierwszych latach działalności powstał mały dział konstrukcji maszyn, dzięki któremu powstały maszyny do obróbki drutu na własny użytek. W latach 70. wyrób siatek drucianych rozwinął się w samodzielny dział. W 1978 roku zakupione zostały pierwsze zautomatyzowane linie produkcji siatki plecionej i wytłaczanej, a przedsiębiorstwo zostało przeniesione do Erkrath. Dzięki skupieniu się na produkcji siatki drucianej firma weszła na nowe rynki. W 1995 roku asortyment produktów powiększył się o kratki spawane punktowo i profile montowane. Obecnie produkcja odbywa się na 4 zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WDM DEUTENBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy siatki zgrzewane punktowo według wymiarów i specyfikacji klienta - WDM Deutenberg jest producentem specjalnych przemysłowych siatek drucianych i wytwarza je zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Nasze siatki zgrzewane punktowo mają różne wymiary, od 300 x 250 mm do 8000 x 2400 mm, w zależności od średnicy oczka i drutu. Do produkcji naszych siatek wykorzystywane są cztery różne rodzaje drutu i materiałów: drut goły, drut ocynkowany, drut ocynkowany aluminiowy i drut ze stali. Oprócz różnych rodzajów drutu stosue się różne średnice, od 2, 0 mm do 18, 0 mm. Możliwości zastosowań naszej siatki drucianej zgrzewanej punktowo są bardzo różnorodne. Znajdują zastosowanie w takich branżach jak architektura krajobrazu, budownictwo rolnicze, budowa maszyn, wyposażenie sklepów, obróbka metali, przemysł spożywczy, przemysł elektryczny, budownictwo i handel detaliczny. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wdm-deutenberg.com

 2. ELETTROIDEA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Marka Dreamly narodziła się z połączenia dwóch historycznych firm działających w dwóch różnych sektorach zdrowia, ze szczególnym naciskiem na dobry sen: Elettroidea, wiodącego producenta drewnianych stelaży do łóżek i Mef, lidera w produkcji materacy, poduszek i akcesoriów wełnianych. Działając na rynku od ponad 20 lat, Elettroidea i Mef specjalizują się w produkcji artykułów zaprojektowanych zgodnie z wymaganiami klienta, spersonalizowanych w najmniejszym szczególe. Produkcja odbywa się w całości we Włoszech, a wybór najwyższej jakości surowców przekłada się na wyjątkowe produkty, które przetrwają próbę czasu. Doskonała znajomość całego procesu produkcyjnego i staranne postępowanie z surowcami pozwalają zapewnić niezwykle szybkie terminy dostaw, pomimo bogatej oferty produktów.

 3. WDM DEUTENBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WDM Wolfshagener Draht- & Metallverarbeitung to producent siatki spawanej z drutu na życzenie klienta w rozmiarach od 300x250 mm do 8.000x2.400 mm w zależności od typu siatki i jej średnicy. Gładkie, ocynkowane, aluminiowe i ocynkowane, z drutu ze stali nierdzewnej o średnicy 2, 0 - 18, 0 mm. Możliwe zastosowania to np.: zastosowania krajobrazowe, rolnictwo, maszyny i regały sklepowe, obróbka metalu, przetwórstwo spożywcze, przemysł elektrotechniczny i budowlany.

 4. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Wyroby kowalskie, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Schody i poręcze, metalowe struktury nośne dla konstrukcji, Siatki metalowe, konstrukcje przemysłowe, Wyroby kowalskie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gavião-V.n. De Famalicão, Portugalia.

 5. COMFER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COMFER SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, żelazo, blachy, Siatki metalowe, i blachy cynkowane. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. AXELENT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AXELENT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Siatki metalowe. Ma siedzibę w Stuttgart-Degerloch, Niemcy.

 2. KAUFMANN & LINDGENS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAUFMANN & LINDGENS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatki metalowe. Ma siedzibę w Wegberg, Niemcy.

 1. EUROTRAMEX

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUROTRAMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach ogrodzenia, siatki metalowe, TRAMEX, strop, siatki z poliestru, galwanizacja, i siatki i kraty. Ma siedzibę w Sant Celoni-Barcelona, Hiszpania.

 2. DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Osłony kabli elektrycznych, spawanie punktowe, Siatki metalowe, siatki metalowe, kraty ze stali nierdzewnej, coatings, kraty ochronne, i kontenery kratowe. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 3. ROTHFUSS BEST GABION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTHFUSS BEST GABION GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach gabions, i przewidywania skytków akustycznych. Ma siedzibę w Wittlich, Niemcy.

 4. AKS ASTRID K. SCHULZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AKS ASTRID K. SCHULZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatki metalowe. Ma siedzibę w Ilsfeld, Niemcy.

 5. DEUTENBERG DRAHTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Deutenberg Drahttechnik GmbH należy do grupy Deutenberg i jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z Nadrenii Północnej-Westfalii. Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia i tradycji w dziedzinie technologii produkcji i obróbki drutu. Wraz z naszymi kompetentnymi pracownikami od ponad 60 lat produkujemy wszelkiego rodzaju wyroby z drutu. Nasi klienci pochodzą z różnych branż, takich jak przemysł, architektura, handel i wyposażenie sklepów. Produkujemy siatki przemysłowe i spawane, siatki ze stali nierdzewnej, kosze druciane i kompletne systemy prowadnic do szuflad, pojedyncze artykuły druciane i części gięte z drutu. W zależności od przeznaczenia i obszaru zastosowania, do produkcji naszych wyrobów z drutu używamy różnych materiałów i grubości. Produkujemy części z drutu surowego lub niepowlekanego, jak również z drutu ocynkowanego, w tym ocynkowanego aluminium. Deutenberg przetwarza również druty ze stali nierdzewnej. Średnica przetworzonych drutów wynosi od 1, 6 do 10 milimetrów.

 6. ZAKŁAD PRODUKCJI SIATKI OGRODZENIOWEJ P.P.H.U. CODA

  Polska

  Nasza firma od 2001 roku zajmuje się produkcją siatki ogrodzeniowej (zarówno siatki ocynkowanej, jak i siatki powlekanej), nowoczesnych gabionów, a także wielu modeli metalowego ogrodzenia. Z naszych usług korzystały już między innymi firmy i klienci indywidualni pochodzący z Nowego Tomyśla, Grodziska Wielkopolskiego i Poznania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego przedsiębiorstwa, a także do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Jeżeli masz jakieś pytania albo chcesz się doradzić przed zakupem na przykład taśmy ogrodzeniowej, to nasi pracownicy na pewno będą w stanie Ci pomóc.

 7. BAGSIK SP. Z O. O.

  Polska

  Firma Bagsik Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach istnieje of 1999 roku i od tego czasu prężnie działa na rynku tworzyw sztucznych. Przedmiotem i zakresem działalności w latach początkowych były usługi doradcze z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Z upływem lat kiedy na rynku wystąpiło duże zapotrzebowanie na maszyny, a recykling tworzyw sztucznych stał się bardzo modny nie tylko w Europie, ale tak że w Polsce firma zajęła się handlem oprzyrządowania do maszyn używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. W 2008 roku zdywersyfikowaliśmy swoją ofertę i głównym profilem działalności do dnia dzisiejszego jest produkcja linii do recyklingu tworzyw sztucznych z naciskiem na PCW. W swojej ofercie posiadamy również filtry, młyny, dozowniki czy pompy. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z największych dostawców siatek filtracyjnych oraz czujników do pomiaru ciśnienia i temperatury w Polsce. Oferujemy również serwis naprawczy do wszystkich maszyn w przemyśle tworzyw sztucznych. Posiadamy 24 godzinny serwis dzięki czemu szybko zostaliśmy docenieni jako specjalista w dziedzinie filtracji tworzyw sztucznych. Głównym obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Europa centralna oraz wschodnia.

 8. MOSTOSTAL-MET SP. Z O.O.

  Polska

  "Mostostal-Met" Sp. z o.o. w Biłgoraju od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji wyrobów z drutu. Jest to szeroki asortyment siatek, łańcuchów oraz drutu. Działalność firmy nawiązuje do tradycji rzemiosł sitarskich, z których już od XVII w. słynie miasto Biłgoraj. 1 kwietnia 1963 roku rozpoczęły swoją działalność Zakłady Przemysłu Metalowego "Polmetal" w Biłgoraju. W 1992 roku Zakłady Przemysłu Metalowego zostały sprywatyzowane i wykupione przez "Mostostal-Export" S.A. w Warszawie. Natomiast od lipca 2003 roku właścicielami "Mostostal-Met" Sp. z o.o. są Pan Jan Kapka - który jest również właścicielem Zakładu Produkcyjno-Handlowego "Jan" oraz Pan Kazimierz Szcząchor - właściciel Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Usługowo - Handlowego "Siatpol". Fakt, iż firmy prowadzą działalność o zbliżonym profilu jak również połączenie doświadczeń pomyślnie rokuje na dalszy rozwój "Mostostal-Met" Sp. z o.o. oraz stwarza możliwość jeszcze lepszej analizy potrzeb Klientów krajowych i zagranicznych. Prowadzimy również usługi malowania proszkowego.

 1. KALMET S.A.

  Polska

  Kalmet S.A. to producent siatek zgrzewanych. Produkujemy siatki z drutu czarnego, ocynkowanego lub ZnAl. Siatki mogą być zabezpieczone antykorozyjnie powłoką ocynku ogniowego lub galwanicznego. Oferujemy siatki do branż: - górniczej, - budowlanej, - ogrodzeniowej, - logistycznej. Produkujemy siatki okładzinowe dla górnictwa, panele ogrodzeniowe, gabiony, półki siatkowe, separatory oraz siatki zabezpieczające regały magazynowe. Na życzenie klientów wykonujemy dodatkowe operacje na siatkach - zaginanie, spawanie płaskowników, dodatkowych uchwytów. Nasz park maszynowy pozwala na produkcję siatek i mat zgrzewanych z drutów o średnicy od 3, 0 mm. Dostępne wymiary siatek: - szerokość - od 500 do 2500 mm, - długość - od 500 mm do 4500 mm Dostępne wymiary oczek: - od 25 mm ze skokiem co 5 mm Zapraszamy do współpracy.

 2. METALEX SITA TECHNICZNE

  Polska

  Jesteśmy Firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją artykułów metalowych. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży sit i siatek tkanych oraz przemyśle metalowym. Dzięki zastosowaniu nowych technologii i naszemu doświadczeniu, oferujemy produkty wysokiej jakości.

 3. BOX-MET

  Polska

  Producent palet, pojemnikow, konstrukcji metalowych, siatek zgrzewanych, wyroby metalowe.

 4. MALINGUE

  Francja

  Firma MALINGUE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, siatki metalowe, Konserwacja instalacji przemysłowych, Plasma cutting, i podłogi. Ma siedzibę w Ercuis, Francja.

 5. WOLFSGRUBER SRL

  Włochy

  Firma WOLFSGRUBER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach portale z żelaza wierconego udarowo, i siatki metalowe. Ma siedzibę w Brunico, Włochy.

 6. NERI MAKINA MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma NERI MAKINA MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach podwozia transportowe, industrial trailers, i koszyki. Ma siedzibę w Nilüfer, Turcja.

 7. DEWEKON ENGINEERING

  Belgia

  Firma DEWEKON ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mechaniczne odpiaszczanie wody, siatki metalowe, i śruba napędowa. Ma siedzibę w Veurne, Belgia.

 8. TARONI S.R.L.

  Włochy

  Firma TARONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach siatki metalowe, sieci spawane elektrycznie, i light wire mesh. Ma siedzibę w Luisago, Włochy.

 9. FRATELLI GOLIN S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI GOLIN S.R.L., roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkielet metalowy, siatki metalowe, Stretched metal, Szkielet metalowy, i materiały metalowe. Ma siedzibę w Cima Gogna-Auronzo Di Cadore, Włochy.

 10. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, stainless steel, special and common steels, Siatki metalowe, Blachy otworowane z siatki stalowej, i dekoracyjna farba metalizowana. Ma siedzibę w Ostrava, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Siatki metalowe - Import eksport

Liczba wyników

4827 Przedsiębiorstwa