• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • siano i słoma

Wyniki dla

Siano i słoma - Import eksport

 1. FODER BIO-TECH

  Polska

  Jesteśmy europejskim producentem olejów, śrut, makuchów i mąk z soi oraz siemienia lnianego. Foder bio tech wykonuje ponadto produkcję i czyszczenie do 99.99% wszystkich nasion oleistych. Nasze dodatki paszowe są gwarantowane i opatrzone certyfikatami GMP i EU-BIO. Oznacza to, że do naszych produktów BIO używamy wyłącznie certyfikowanych nasion hodowanych zasadniczo w gospodarstwach ekologicznych w Polsce, a także w innych częściach Europy. Konwencjonalne i bio makuchy, oleje, śruta oraz non GMO mąki są doskonałym źródłem białka i energii w paszach zwierzęcych. Od 1998 roku, współpracujemy z producentami pasz i przedsiębiorstwami handlowymi na świecie. Nasze produkty są w pełni naturalne, bez użycia związków chemicznych. W procesie ekstruzji, ziarna są ogrzewane, a następnie wprowadzane do pras wytłaczających. Od lat gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich pracowników, to przedsiębiorstwo rodzinne rozwija się każdego roku. Nie wahaj się skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. DUREPAIRE

  Francja

  Firma DUREPAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Jest również obecna w dziedzinach żywność w tabletkach, i lucerna. Ma siedzibę w Verdille, Francja.

 3. SARL TASCHET

  Francja

  Firma SARL TASCHET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Jest również obecna w dziedzinach lucerna. Ma siedzibę w Roiffé, Francja.

 4. FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L.

  Hiszpania

  Firma FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Jest również obecna w dziedzinach słoma pierwszej jakości, słoma prasowana, słoma zbożowa, słoma pszenna, słoma owsiana, lucerna, i Pasza dla bydła. Ma siedzibę w La Campana-Sevilla, Hiszpania.

 5. TRONAGERGAARD STRAW

  Dania

  Firma TRONAGERGAARD STRAW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Siano i słoma, karma dla zwierząt, kora drewniana, kostrzewa, słomki, kora do mulczowania, słoma i siano, urządzenia do żywności dla zwierząt, i narzędzia rolnicze. Ma siedzibę w Slagelse, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH

  Niemcy

  Firma ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Ma siedzibę w Dielheim, Niemcy.

 2. EARL DE LA ROMANE

  Francja

  Firma EARL DE LA ROMANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Jest również obecna w dziedzinach Siano. Ma siedzibę w Blet, Francja.

 3. KUHN

  Francja

  Grupa KUHN proponuje szeroki wybór w dziedzinie sprzętu rolniczego, by zaspokoić wszystkie oczekiwania profesjonalistów rolnictwa. Niezależnie czy są Państwo rolnikami, czy przedsiębiorcami, znajdą Państwo sprzęt najlepiej dostosowany do swoich wymogów: pługi od 2 do 12 segmentów, maszyny do obróbki gleby.Nasze linie siewników jednoziarnowych dostosowują się do każdego rodzaju siewu. Poza tym, kombinacje siewów wzbogacają gamę. Do nawożenia: nasze rozsiewacze nawozów gwarantują precyzję i łatwość obsługi. Rozsiewacze nawozów naturalnych przyczyniają się do optymalnego zarządzania materią organiczną. Nasza marka zdobyła duże uznanie w dziedzinie materiałów zbiorów siana. Dzięki ponad 33 modelom kosiarek pokrywamy całość zapotrzebowania na wszystkich etapach. Jeśli chodzi o sprzęt do hodowli, dbania o krajobraz nasza gama proponowanych produktów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających specjalistów.

 4. ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

 5. ALFALFA MONEGROS

  Hiszpania

 1. BARENBRUG FRANCE

  Francja

 2. TRANSPORT FOURNIER

  Francja

 1. COABA

  Hiszpania

 2. PROFARRATGES BALAGUER S.L

  Hiszpania

 3. FERME DE HARZE

  Belgia

 4. SC ELUNOS SRL

  Rumunia

 5. FA. R. DE REGT

  Holandia

 6. ALBSTREU

  Niemcy

 7. CEREALES UTRERA, S.L.

  Hiszpania

 8. STREUFLO PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGMBH

  Austria

 1. AGRA INVEST, A.S.

  Słowacja

 2. ALEJANDRO MONTES MUÑOZ

  Hiszpania

 3. DUMONT DANIEL ET FREDERIC

  Francja

 4. CHUCHI TRANSPORTES S.L.

  Hiszpania

 5. OVALI YEM SANAYI

  Turcja

 6. RECOPAJA,S.L.

  Hiszpania

 7. BECK AGRI

  Luksemburg

 8. ALVER HOLZ

  Niemcy

 9. WILHELM STRÖH JUN. GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. COLHICANA

  Brazylia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo