• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sery - urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Sery - urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. BELGOMILK IA SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Company jest wiodącym podmiotem w sektorze rolnictwa i hodowli bydła. Założona w 1996 roku, firma ma ponad 25-o doświadczenie w działalności handlowej. W 2005 roku, przedsiębiorstwo zainwestowało w przyszłość i stworzyło specjalny zespół kadry kierowniczej celem rozwinięcia nowego zakładu produkcyjnego, wyspecjalizowanego w szerokim zakresie kategorii. Firma oferuje jednostki żywego inwentarza po przystępnej cenie, tradycyjne budynki hodowlane, magazyny, dojarnie, zatrzaski, pasy transportowe paszy, sieczkarnie, silosy, serownie i schładzalniki. Belgo-Milk Company zajmuje się wieloma wysokiej jakości rasami hodowlanymi, w tym owce Lacaune, ASSAF i rasa Fryzyjska aby dostarczać wyroby mleczarskie jak najlepszej jakości. Ponadto, firma wykorzystuje TYROBOX®, zaawansowany system pomagający zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo jego produktów. Dzięki swojemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości i innowacji, Belgo-Milk Company nieprzerwanie dostarcza wysokiej klasy produkty i usługi swoim klientom.

 2. TOMEGA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. Konstruktor maszyn do waloryzacji i przetwarzania produktów mlecznych. Wasz partner w zakresie przetwórstwa mleka. Nasze urządzenia konstruowane są na miarę i dostosowane do waszych życzeń i potrzeb. Materiały wysokiej jakości (wyłącznie europejskie). Zajmujemy się dystrybucją takich produktów, jak owoce w cukrze do jogurtów, fermenty, podpuszczki, twarożki faisselle, etaminy, akcesoria do produkcji serów, przyrządy do pomiaru itd.

 3. SERA TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SERA TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Suben, Austria.

 4. I E C INTER ENGINEERING CORPORATION AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma I E C INTER ENGINEERING CORPORATION AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Kaiseraugst, Szwajcaria.

 5. ALBORA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALBORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Sery, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, serowarstwo, żywność, Spożywczy - Import/Eksport, ser wyrabiany metodą rzemieślniczą, ser biologiczny, Sery, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mamirolle, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOZZARELLA NAPOLI

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MOZZARELLA NAPOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, serownia, mozzarella, Sery - urządzenia do produkcji, wytwórnie serów, serowarstwo, Napoli, i preparaty mleczne. Ma siedzibę w Olmedo-Valladolid, Hiszpania.

 2. PHIMAR GMBH

  Niemcy

  Od chwili powstania w roku 2009 firma PHIMAR Polska wyspecjalizowała się w świadczeniu usług inżynieryjnych i automatyzacji przemysłu mleczarskiego oraz spożywczego. Oferowane przez nas usługi obejmują planowanie, doradztwo technologiczne poprzez projektowanie, montaż, programowanie aż do uruchomienia poszczególnych urządzeń lub całych linii produkcyjnych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprawdzone rozwiązanie do produkcji serów, masła, jogurtu napojów. W odróżnieniu od międzynarodowych koncernów, nasza firma oferuje Państwu elastyczny i kompleksowy pakiet usług inżynieryjnych dla przemysłu mleczarskiego i spożywczego.Wspólnie z Państwem opracujemy całościową koncepcję Państwa nowego urządzenia procesowego czy kompletnej linii produkcyjnej, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Przejmiemy planowanie i projektowanie technologiczne, końcową dostawę i montaż wszystkich elementów oraz uruchomienie instalacji. Szczególną zaletą naszych usług jest nie tylko jakość, ale i możliwość zastosowania oprócz całkowicie nowych komponentów linii, urządzeń używanych w celu obniżenia kosztów inwestycji. Rozwiązanie takie z powodzeniem zastosowaliśmy niejednokrotnie w wielu już zrealizowanych z powodzeniem projektach jak pasteryzatory czy kompletne linie serowarskie. W porównaniu do stosowania wyłącznie nowych urządzeń, mogliśmy znacznie obniżyć wydatki naszych klientów.

 3. ROUSSEL INOX

  Francja

  Firma ROUSSEL INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Maszyny DO PRZETWARZANIA MLEKA, urządzenia i sprzęt do produkcji serów miękkich, Sery - urządzenia do produkcji, i urządzenia i sprzęt do produkcji serów twardych. Ma siedzibę w Creissels, Francja.

 4. COMAT

  Włochy

  Firma COMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bellizzi, Włochy.

 5. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Turcja

  Firma DENKROM MILK PROCESSING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Jogurty - urządzenia do produkcji, Zbiorniki chłodnicze, Sery - urządzenia do produkcji, Jogurty - urządzenia do produkcji, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. ALPMA ALPENLAND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ALPMA ALPENLAND MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Budowa fabryk, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Rott Am Inn, Niemcy.

 2. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Turcja

  Firma M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 1. DUE CI INOX SNC

  Włochy

  Firma DUE CI INOX SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Guastalla, Włochy.

 2. GÜLER FOOD PROCESSING MACHINES

  Turcja

  Firma GÜLER FOOD PROCESSING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Sery - urządzenia do produkcji, urządzenia i sprzęt do produkcji śmietanki, masła oraz jogurtów, pasteryzatory, Zbiorniki i skrzynki do składowania, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Serdivan, Turcja.

 3. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TREIF MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, Sery - urządzenia do produkcji, Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, dicing machines, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Oberlahr, Niemcy.

 4. FRIGOJOLLINOX SRL

  Włochy

  Firma FRIGOJOLLINOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, autoklawy do sterylizacji i pasteryzacji, urządzenia i sprzęt do produkcji konfitur, marmolady oraz owoców kandyzowanych, Sery - urządzenia do produkcji, i autoklawy dla przemysłu spożywczego i konserw. Ma siedzibę w Campobasso, Włochy.

 5. SOGEBUL SAS

  Francja

  Firma SOGEBUL SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, industrial equipment, artykuły dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, Sery - urządzenia do produkcji, i Półki siatkowe do serowarni. Ma siedzibę w Poligny, Francja.

 6. ATC PROCESS

  Turcja

  Firma ATC PROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, mleczarnie, i urządzenia pasteryzujące do produkcji lodów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. CMT SPA

  Włochy

  Firma CMT SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i instalacje dla zakładów mleczarskich. Ma siedzibę w Peveragno, Włochy.

 8. SCHMIRO - PETER SCHMID AG

  Szwajcaria

  Firma SCHMIRO - PETER SCHMID AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Basadingen, Szwajcaria.

 1. MILKYLAB SRL

  Włochy

  Firma MILKYLAB SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 2. BREUER-VERSAND: INH. WERNER BREUER

  Niemcy

  Firma BREUER-VERSAND: INH. WERNER BREUER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Maszyny DO PRZETWARZANIA MLEKA, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bad Birnbach, Niemcy.

 3. BELGOMILK

  Grecja

  Firma BELGOMILK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Dojarstwo - maszyny i urządzenia, urządzenia odbiorcze dla przemysłu mleczarskiego, i Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Thesssaloniki, Grecja.

 4. SORDI IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma SORDI IMPIANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Montanaso Lombardo, Włochy.

 5. DENKROM

  Turcja

  Firma DENKROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Zbiorniki chłodnicze, Sery - urządzenia do produkcji, Zbiorniki chłodnicze, i Sprzęt do gotowania. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. ROVERSI UMBERTO E FIGLI MASSIMO FAUSTO & C.

  Włochy

  Firma ROVERSI UMBERTO E FIGLI MASSIMO FAUSTO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Suzzara, Włochy.

 7. REMMA, S.L.

  Hiszpania

  Firma REMMA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach serowarstwo, i urządzenia i sprzęt dla mleczarni. Ma siedzibę w Tomelloso, Hiszpania.

 8. PANDUR LTD

  Bułgaria

  Firma PANDUR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Dobrich, Bułgaria.

 9. DOMA GMBH

  Niemcy

  Firma DOMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Sery - urządzenia do produkcji, i Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Koblenz, Niemcy.

 10. GEBR. STECK GMBH KUPFERSCHMIEDE-ANLAGEBAU

  Szwajcaria

  Firma GEBR. STECK GMBH KUPFERSCHMIEDE-ANLAGEBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowania papierowe i tekturowe, Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowania papierowe i tekturowe, i Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe. Ma siedzibę w Münsingen, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sery - urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

146 Przedsiębiorstwa