• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sery - urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Sery - urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. BELGOMILK IA SA

  Grecja

  Belgo-Milk Company jest wiodącym podmiotem w sektorze rolnictwa i hodowli bydła. Założona w 1996 roku, firma ma ponad 25-o doświadczenie w działalności handlowej. W 2005 roku, przedsiębiorstwo zainwestowało w przyszłość i stworzyło specjalny zespół kadry kierowniczej celem rozwinięcia nowego zakładu produkcyjnego, wyspecjalizowanego w szerokim zakresie kategorii. Firma oferuje jednostki żywego inwentarza po przystępnej cenie, tradycyjne budynki hodowlane, magazyny, dojarnie, zatrzaski, pasy transportowe paszy, sieczkarnie, silosy, serownie i schładzalniki. Belgo-Milk Company zajmuje się wieloma wysokiej jakości rasami hodowlanymi, w tym owce Lacaune, ASSAF i rasa Fryzyjska aby dostarczać wyroby mleczarskie jak najlepszej jakości. Ponadto, firma wykorzystuje TYROBOX®, zaawansowany system pomagający zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo jego produktów. Dzięki swojemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości i innowacji, Belgo-Milk Company nieprzerwanie dostarcza wysokiej klasy produkty i usługi swoim klientom.

 2. TOMEGA SA

  Belgia

  TOMEGA S.A. Konstruktor maszyn do waloryzacji i przetwarzania produktów mlecznych. Wasz partner w zakresie przetwórstwa mleka. Nasze urządzenia konstruowane są na miarę i dostosowane do waszych życzeń i potrzeb. Materiały wysokiej jakości (wyłącznie europejskie). Zajmujemy się dystrybucją takich produktów, jak owoce w cukrze do jogurtów, fermenty, podpuszczki, twarożki faisselle, etaminy, akcesoria do produkcji serów, przyrządy do pomiaru itd.

 3. ROUSSEL INOX

  Francja

  Firma ROUSSEL INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Maszyny DO PRZETWARZANIA MLEKA, urządzenia i sprzęt do produkcji serów miękkich, Sery - urządzenia do produkcji, i urządzenia i sprzęt do produkcji serów twardych. Ma siedzibę w Creissels, Francja.

 4. I E C INTER ENGINEERING CORPORATION AG

  Szwajcaria

  Firma I E C INTER ENGINEERING CORPORATION AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Kaiseraugst, Szwajcaria.

 5. SERA TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma SERA TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Suben, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOZZARELLA NAPOLI

  Hiszpania

  Firma MOZZARELLA NAPOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, serownia, mozzarella, Sery - urządzenia do produkcji, wytwórnie serów, serowarstwo, Napoli, i preparaty mleczne. Ma siedzibę w Olmedo-Valladolid, Hiszpania.

 2. PHIMAR GMBH

  Niemcy

  Od chwili powstania w roku 2009 firma PHIMAR Polska wyspecjalizowała się w świadczeniu usług inżynieryjnych i automatyzacji przemysłu mleczarskiego oraz spożywczego. Oferowane przez nas usługi obejmują planowanie, doradztwo technologiczne poprzez projektowanie, montaż, programowanie aż do uruchomienia poszczególnych urządzeń lub całych linii produkcyjnych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprawdzone rozwiązanie do produkcji serów, masła, jogurtu napojów. W odróżnieniu od międzynarodowych koncernów, nasza firma oferuje Państwu elastyczny i kompleksowy pakiet usług inżynieryjnych dla przemysłu mleczarskiego i spożywczego.Wspólnie z Państwem opracujemy całościową koncepcję Państwa nowego urządzenia procesowego czy kompletnej linii produkcyjnej, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Przejmiemy planowanie i projektowanie technologiczne, końcową dostawę i montaż wszystkich elementów oraz uruchomienie instalacji. Szczególną zaletą naszych usług jest nie tylko jakość, ale i możliwość zastosowania oprócz całkowicie nowych komponentów linii, urządzeń używanych w celu obniżenia kosztów inwestycji. Rozwiązanie takie z powodzeniem zastosowaliśmy niejednokrotnie w wielu już zrealizowanych z powodzeniem projektach jak pasteryzatory czy kompletne linie serowarskie. W porównaniu do stosowania wyłącznie nowych urządzeń, mogliśmy znacznie obniżyć wydatki naszych klientów.

 3. COMAT

  Włochy

 4. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Turcja

 5. ALPMA ALPENLAND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 1. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Turcja

 2. CMT SPA

  Włochy

 1. DUE CI INOX SNC

  Włochy

 2. ATC PROCESS

  Turcja

 3. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 4. FRIGOJOLLINOX SRL

  Włochy

 5. SCHMIRO - PETER SCHMID AG

  Szwajcaria

 6. GÜLER FOOD PROCESSING MACHINES

  Turcja

 7. MILKYLAB SRL

  Włochy

 8. DENKROM

  Turcja

 1. ROVERSI UMBERTO E FIGLI MASSIMO FAUSTO & C.

  Włochy

 2. REMMA, S.L.

  Hiszpania

 3. BREUER-VERSAND: INH. WERNER BREUER

  Niemcy

 4. BELGOMILK

  Grecja

 5. SORDI IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

 6. PANDUR LTD

  Bułgaria

 7. UZERMAK GIDA ENDUSTRI MAKINA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 8. ROVERSI S.R.L.

  Włochy

 9. ANDRITZ FRAUTECH S.R.L.

  Włochy

 10. STOCCO CESARE & C. S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sery - urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

151 Przedsiębiorstwa