• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • selekcja odpadów - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 2. ALUMINIUM KRÜGER GMBH

  Niemcy

  Firma ALUMINIUM KRÜGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach metale nieżelazne i stopy, recykling odpadów, i recykling odpadów kruszywa. Ma siedzibę w Verl, Niemcy.

 3. BINDER+CO AG

  Austria

  Firma BINDER+CO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gleisdorf, Austria.

 4. ALTOLA AG

  Szwajcaria

  Firma ALTOLA AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Olten, Szwajcaria.

 5. BINOLOGY LLC

  Rosja

  Binology LLC jest deweloperem i producentem rozwiązań dla inteligentnych miast, umożliwiając redukcję kosztów zarządzania odpadami nawet o 70%. Nasze główne modele to: SmartCity Bin 120 - zasilany energią słoneczną, zautomatyzowany, inteligentny pojemnik IoT z wbudowaną prasą, systemem pomiaru poziomu napełnienia, stacją pogodową, inteligentymi algorytmami oszczędzania energii i zapobiegania pożarom, w odpornej na wstrząsy obudowie ze stali ocynkowanej; SmartCity Separation Station 2 i 3 - stacje segregacji odpadów na bazie inteligentnych pojemników Biology do zbiórki odpadów do recyklingu; SmartCity Indoor TV - rozwiązanie do pojemników wewnętrznych, z bocznymi ekranami Full HD i głośnikami audio; SmartCity WSens - ultradźwiękowy czujnik poziomu śmieci, kompatybilny z każdym typem pojemników o pojemności 0, 08 - 24 m3 i bunkrów, dostarczany z odporną na wstrząsy obudową i zintegrowanym czujnikem temperatury; Oprogramowanie w chmurze i aplikacja mobilna "SmartCity Management" do wydajnego zarządzania personelem, dynamicznego wyznaczania tras, śledzenia rodzajów odpadów, z narzędziami zaawansowanej kontroli i raportowania w zakresie zarządzania odpadami i zbierania odpadów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunezja

  Konstruktor urządzeń NIELSEN należy do grupy Aramis i działa od 1988 roku w branży ochrony środowiska, zbiórki, selekcji i recyklingu odpadów i materiałów. W 2004 roku, postanowiono wprowadzić nową gamę pras do belowania pionowego. Celem jest osiągnięcie jednej z najniższych cen za kilogram sprasowanego materiału i zredukowanie, do 90%, objętości odpadów luzem. Od tego czasu, pojawiły się inne produkty, jak wywrotki, kruszarki i zagęszczarki

 2. ALREC-TEC GMBH

  Niemcy

 3. EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS

  Turcja

 4. BIOTRANS GMBH

  Niemcy

 5. CRETES

  Belgia

 1. MENART

  Belgia

 2. MALAMAN CTC

  Włochy

 1. HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH

  Niemcy

 2. ASSOCIATION KONSORT

  Ukraina

 3. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belgia

 4. GREENBANK COMPACTORS LLP

  Zjednoczone Królestwo

 5. ECOTEC

  Luksemburg

 6. TERRA WASTE GMBH

  Niemcy

 7. MILTEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  Włochy

 8. AMYECO

  Meksyk

 1. IGEAN-MILIEU EN VEILIGHEID

  Belgia

 2. KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH

  Niemcy

 3. KEN MILLS EUROPE

  Belgia

 4. GREEN OFFICE

  Francja

 5. AGROMECH SP. Z O.O.

  Polska

 6. NOVENTIZ GMBH

  Niemcy

 7. ECOHOG LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. I.C.E. AG

  Szwajcaria

 9. GIELEN

  Belgia

 10. MINELLI SRL A SOCIO UNICO

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

323 Przedsiębiorstwa