• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • selekcja odpadów - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 2. TEKNIK KONTEYNER - WASTE BINS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2013 roku, mieszczące się w Stambule, Turcja, przedsiębiorstwo TEKNIK KONTEYNER jest czołowym producentem, wyspecjalizowanym w najwyższej klasy rozwiązaniach w zakresie gospodarki odpadami. Naszą domeną są plastikowe i metalowe ocynkowane kontenery na odpady, od 80 l to 5000 l. Nasze portfolio produktów i usług: •Metalowe ocynkowane kontenery na odpady •Plastikowe kontenery na odpady •Systemy kontenerów podziemnych na odpady •Odpady opakowaniowe po produktach •Kontenery naziemne na odpady •Drewniane pojemniki Zero Waste na odpady do recyklingu •Plastikowe pojemniki Zero Waste na odpady do recyklingu •Metalowe pojemniki Zero Waste na odpady do recyklingu •Odpady medyczne •Skrzynie Zero Waste do recyklingu •Centra odzysku odpadów •Odpady bateryjne odpady farmaceutyczne •Kosze na śmieci •Skrzynie plastikowe •Beczki W TEKNIK KONTEYNER, staramy się utrzymać najwyższy poziom satysfakcji klienta. Dzięki sumienności i dyscyplinie w pracy, konsekwentnie podtrzymujemy naszą reputację wysokiej jakości od chwili powstania naszej firmy. Wszystkie nasze produkty, w tym metalowe ocynkowane kontenery na odpady, kontenery na śmieci, kosze na śmieci, metalowe kosze na śmieci, pojemniki plastikowe, kosze mobilne na śmieci, kontenery na odpady ocynkowane ogniowo, pojemniki na odpady, pojemniki do recyklingu, kosze na śmieci, pojemniki na odpady, pojemniki plastikowe, wózki na odpady, śmietniki, kontenery plastikowe na odpady, kubły na śmieci, a także rozwiązania w zakresie gospdarki odpadami są wytwarzane w Turcji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się dziś z naszymi, wysokiej jakości rozwiązaniami w dziedzinie gospodarki odpadami!

 3. ALUMINIUM KRÜGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUM KRÜGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach metale nieżelazne i stopy, recykling odpadów, i recykling odpadów kruszywa. Ma siedzibę w Verl, Niemcy.

 4. BINDER+CO AG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BINDER+CO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gleisdorf, Austria.

 5. ALTOLA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ALTOLA AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Olten, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BINOLOGY LLC

  Rosja

  Binology LLC jest deweloperem i producentem rozwiązań dla inteligentnych miast, umożliwiając redukcję kosztów zarządzania odpadami nawet o 70%. Nasze główne modele to: SmartCity Bin 120 - zasilany energią słoneczną, zautomatyzowany, inteligentny pojemnik IoT z wbudowaną prasą, systemem pomiaru poziomu napełnienia, stacją pogodową, inteligentymi algorytmami oszczędzania energii i zapobiegania pożarom, w odpornej na wstrząsy obudowie ze stali ocynkowanej; SmartCity Separation Station 2 i 3 - stacje segregacji odpadów na bazie inteligentnych pojemników Biology do zbiórki odpadów do recyklingu; SmartCity Indoor TV - rozwiązanie do pojemników wewnętrznych, z bocznymi ekranami Full HD i głośnikami audio; SmartCity WSens - ultradźwiękowy czujnik poziomu śmieci, kompatybilny z każdym typem pojemników o pojemności 0, 08 - 24 m3 i bunkrów, dostarczany z odporną na wstrząsy obudową i zintegrowanym czujnikem temperatury; Oprogramowanie w chmurze i aplikacja mobilna "SmartCity Management" do wydajnego zarządzania personelem, dynamicznego wyznaczania tras, śledzenia rodzajów odpadów, z narzędziami zaawansowanej kontroli i raportowania w zakresie zarządzania odpadami i zbierania odpadów.

 2. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunezja

  Konstruktor urządzeń NIELSEN należy do grupy Aramis i działa od 1988 roku w branży ochrony środowiska, zbiórki, selekcji i recyklingu odpadów i materiałów. W 2004 roku, postanowiono wprowadzić nową gamę pras do belowania pionowego. Celem jest osiągnięcie jednej z najniższych cen za kilogram sprasowanego materiału i zredukowanie, do 90%, objętości odpadów luzem. Od tego czasu, pojawiły się inne produkty, jak wywrotki, kruszarki i zagęszczarki

 3. ALREC-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma ALREC-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady - recykling, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, systemy sortowania, wykrywacz metalu, Odpady - recykling, i Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mömbris, Niemcy.

 4. EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS

  Turcja

  Firma EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, systemy odzyskiwania i recyclingu odpadów, i Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. BIOTRANS GMBH

  Niemcy

  Firma BIOTRANS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schwerte, Niemcy.

 1. SORTEERCENTRUM SORET

  Belgia

  Firma SORTEERCENTRUM SORET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, usługi kontenerowe, Refuse containers, i zarządzanie odpadami. Ma siedzibę w Nijvel, Belgia.

 2. ASSOCIATION KONSORT

  Ukraina

  Firma ASSOCIATION KONSORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Systemy transportowe, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i urządzenia i sprzęt do kalibrowania i przebierania owoców i warzyw. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 1. MENART

  Belgia

  Firma MENART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, industrial crushers for recycling waste, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Dour, Belgia.

 2. CRETES

  Belgia

  Firma CRETES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i Pneumatyka - systemy transportowe. Ma siedzibę w Gullegem-Wevelgem, Belgia.

 3. HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH

  Niemcy

  Firma HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Informacja o ruchu drogowym i stanie dróg, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Pojemniki i kubły na śmiecie, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Informacja o ruchu drogowym i stanie dróg, i Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. ILVA

  Belgia

  Firma ILVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Jest również obecna w dziedzinach Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i waste collection. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 5. GREENBANK COMPACTORS LLP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREENBANK COMPACTORS LLP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Bale presses for waste disposal. Ma siedzibę w Middlesbrough, Zjednoczone Królestwo.

 6. CONDEBO

  Belgia

  Firma CONDEBO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Oczyszczanie środowiska - usługi, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i Oczyszczanie środowiska - usługi. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 7. MALAMAN CTC

  Włochy

  Firma MALAMAN CTC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Travagliato, Włochy.

 8. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belgia

  Firma GALLOO KONSTRUKTIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Menen, Belgia.

 1. KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pojemniki i kubły na śmiecie, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pojemniki i kubły na śmiecie, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. ECOTEC

  Luksemburg

  Firma ECOTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Śmieci i odpadki gospodarcze - przeróbka, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, Śmieci i odpadki gospodarcze - przeróbka, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Sanem, Luksemburg.

 3. TERRA WASTE GMBH

  Niemcy

  Firma TERRA WASTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gosheim, Niemcy.

 4. CONTAINERUTLEIE OSLO

  Norwegia

  Firma CONTAINERUTLEIE OSLO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Przerób odpadków i śmieci - przedsiębiorstwa, Odpady - recykling, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Przerób odpadków i śmieci - przedsiębiorstwa, i Odpady - recykling. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 5. ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW

  Niemcy

  Firma ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Pojazdy - systemy nawigacji, Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Pojazdy - systemy nawigacji, i Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Niederkassel, Niemcy.

 6. THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Eppingen, Niemcy.

 7. RW RECYCLING WORLD GMBH

  Szwajcaria

  Firma RW RECYCLING WORLD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Merishausen, Szwajcaria.

 8. SR SPEZIALMASCHINEN & RECYCLINGTECHNIK

  Niemcy

  Firma SR SPEZIALMASCHINEN & RECYCLINGTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 9. JONO RECYCLING TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma JONO RECYCLING TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach industrial crushers for recycling waste. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 10. AMYECO

  Meksyk

  Firma AMYECO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach burzenie budowli przemysłowych, i prostownice. Ma siedzibę w Ecatepec, Meksyk.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

321 Przedsiębiorstwa