• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • schody marmurowe

Wyniki dla

Schody marmurowe - Import eksport

 1. KARIAMARBLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Po wieloletnim okresie odgrywania wiodącej roli w branży transportu, utworzyliśmy Yüce Transportation w 2012 roku aby dostosować się do zmieniających się uwarunkowań na świecie. W 2018 roku, założyliśmy Karia Marble Ltd. Co. by być pionierem w sektorze marmuru. Dzięki naszemu zespołowi projektowemu tworzymy najnowocześniejsze wzory, przeznaczone dla Twoich pomieszczeń mieszkalnych. Pracujemy nad projektami z myślą o spełnieniu potrzeb naszego klienta. Nasi klienci mogą dokonywać wyboru w szerokim asortymencie produktów z fabryk naszego dostawcy. W efekcie, dostarczamy do każdeo zakątka świata wyjątkowe piękno Anatolii, zarówno w postaci rafinowanej, jak i nie. Nasza oferta obejmuje: •Bloki, Płyty i Płytki marmurowe •Bloki, Płyty i Płytki z trawertynu •Bloki, Płyty i Płytki onyksowe •Bloki, Płyty i Płytki wapienne •Mozaiki, Split Face, •Wzornictwo architektoniczne zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie produktowej! Nasza praca zaczyna się od starannego projektowania, a nasz wyspecjalizowany personel monitoruje cały proces. Jesteśmy w bliskim kontakcie z naszymi klientami na każdym etapie procesu. Naszą misją jest poszerzanie horyzontów w branży i dodanie wdzięku Twoim strefom komfortu, dzięki pasji naszych pracowników i technice. Chodzi o wyjście naprzeciw wymaganiom nieustannie rozwijającego się rynku poprzez szczegółowy i kompleksowy projekt, wybór, a także procesy produkcji i o dostarczenie naszego bogatego asortymentu wyrobów wysokiej jakości za granicę, dzięki umiłowaniu naszej pracy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Turcja

  MEKMAR jest najlepszym w Turcji dostawcą tureckiego trawertynu i tureckiego marmuru. MEKMAR posiada fabrykę trawertynu, fabrykę białego marmuru i zakład wyrobu małej mozaiki. Od 2002 roku Mekmar produkuje we własnych zakładach najlepszy w Turcji naturalny kamień do podług i posadzek, naturalny kamień do okładzin i naturalny kamień do zastosowań zewnętrznych. Możemy wyprodukować artykuły specjalnych rozmiarów i dostarczyć je do wskazanego miejsca. Produkujemy trawertyn szlifowany i polerowany oraz polerowany marmur, jak również układanki francuskie z trawertynu i mozaiki, a także zlewy i umywalki. Nasze główne kategorie produktów to: trawertyn, trawertyn turecki, płytki trawertynowe, trawertynowe płyty na posadzki i podłogi, blaty trawertynowe, umywalki trawertynowe, profile trawertynowe, ukośniki trawertynowe, stopnie trawertynowe, trawertynowe płyty chodnikowe, płyty marmurowe na posadzki i podłogi, biały marmur, beżowy marmur, wyroby z beżowego marmuru Emperador.

 3. THOMASTONE

  Francja

  Od 4 pokoleń, szlifiernia marmuru THOMASTONE zajmuje się obróbką kamienia naturalnego, marmuru i granitu. Z siedzibą w Mondelange w departamencie Moselle, firma THOMASTONE specjalizuje się w dziedzinie budowli inżynierskich oraz wewnętrznych i zewnętrznych rozwiązań przestrzennych z kamienia. Działalność firmy jest adresowana do firm i osób prywatnych poprzez zindywidualizowane usługi, jak urządzanie wnętrz używając kamieni naturalnych: kuchnie, łazienki, blaty kuchenne, parapety, posadzki z płyt, schody, meble z kamienia oraz urządzenia zewnętrzne: tarasy, schody, alejki, płoty, palisady, meble ogrodowe. Thomastone proponuje Państwu nową gamę ekskluzywnych produktów (PARCLOS): elementy budowlane dowolnie regulowane z kamienia do wykonywania palisad, mebli, obudowy basenów... Bezpłatne analizy i kosztorysy spersonalizowane na życzenie (z projektem 3D, pomiary, szkice AUTOCAD). Strefy działania: Moselle, Meurthe et Moselle, Nancy, Metz, Longwy, Luksemburg, Francja.

 4. MARBRERIE DE LA CRAU

  Francja

  Marbrerie de la crau specjalizuje się w dostawie i obróbce marmuru, onyksu, granitu, kamienia naturalnego, kwarcu, ceramiki... W związku z obróbką tych surowców, przedsiębiorstwo rozwinęło wiele specjalizacji, takich jak posadzki z płyt wewnętrzne i zewnętrzne, okładziny (schody, elewacje, murki, schodki, zabezpieczenia i uszczelnienia murków oraz akroteriów, progi, ..), kuchnia i łazienka (blaty kuchenne, blaty umywalkowe, umywalki i wanny masywne, ..), personalizacja (duże 18 letnie doświadczenie w grawerowaniu i chemigrafii, nasz zakład służy Ci prawdziwym know-how w realizacji szyldów, sygnalizacji, …). Przedsiębiorstwo realizuje zarówno wille i prestiżowe apartamenty, jak i sklepy na całym świecie, między innymi na rzecz wielkiej marki Grupy LVMH. Marbrerie de la Crau opiera swoją renomę i swój wizerunek na trzech fundamentalnych dla niej filarach, jakimi są: wysoka jakość obróbki, wybór materiałów i serwis.

 5. MERKAM ZAKŁAD OBRÓBKI KAMIENIA

  Polska

  Producent wyrobów z kamienia naturalnego wykonuje blaty kuchenne, schody na terenie całego kraju . Posiadamy 30 lat doświadczenia w obróbce kamienia naturalnego i montażu na wymiar. Oferujemy : - Kamień naturalny granit, marmur, trawertyn, onyx - Konglomerat kwarcowy Silestone, - Konglomerat kwarcowy Caesarstone, - Konglomerat kwarcowy Technistone, - Konglomerat kwarcowy Santamargherita, - Konglomerat kwarcowy Quarella, - Konglomerat kwarcowy Avant, - Konglomerat kwarcowy Pamir, - Konglomerat kwarcowy Siquartz - Aglomarmur Nasza specjalizacja to : - Blaty kuchenne, - Blaty łazienkowe, - Blaty, bary, Lady - Schody - Parapety, - Obudowy kominków, - Posadzki, - okładziny ścienne. Nasze Atuty: - Jesteśmy rzetelni. - Dajemy gwarancję na wszystkie wykonane prace. - Nasz zespół to sami profesjonaliści. - Posiadamy najlepszą jakość kamieni w atrakcyjnych cenach. - Jesteśmy elastyczni i kreatywni. - Posiadamy ponad 400 wzorów kamieni. - Posiadamy własną ekipę montażystów. - Posiadamy własny transport. - Znajdujemy się w centrum Łodzi Naszą wizytówką jest zadowolony klient

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MÁRMOLES PASVI S.L.

  Hiszpania

  Pasvi jest przedsiębiorstwem posiadającym doświadczenie... duże doświadczenie. Dwa pokolenia szlifierzy marmuru, dziesiątki lat, by poznać, odkryć i używać kamieni w każdym projekcie, każdej tendencji, każdego dnia. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie marmuru, granitu, łupku, każdego rodzaju kamienia naturalnego, a także nowych materiałów, jak kwarc lub corian, między innymi.

 2. PIEDRA NATURAL ASERRADA Y DE CANTERÍA, S.L.

  Hiszpania

  Firma specjalizująca się w produkcji i projektowaniu elementów z kamieni naturalnych. Odpowiadamy na wszystkie Twoje potrzeby: od dostawy do transportu materiałów oraz mocowania w sposób tradycyjny; stosujemy również najbardziej innowacyjne i najbezpieczniejsze systemy mocujące do fasad wentylowanych (nierdzewne punkty mocujące i profile ze stali nierdzewnej oraz aluminium).

 3. MÁRMOLES MARÍN

  Hiszpania

  Od pół wieku firma Mármoles Marín wydobywa w swoich kamieniołomach marmur i kamień naturalny. Wykorzystanie i użycie tych materiałów są od zawsze nierozłącznym elementem życia i kultury ludzkiej.

 4. KOÇMER MARBLE & KOÇ NATURAL STONE

  Turcja

  Firma KOÇMER MARBLE & KOÇ NATURAL STONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Jest również obecna w dziedzinach płytki do łazienek. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. EURO EXPORT PROJECTS

  Hiszpania

  Firma EURO EXPORT PROJECTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Schody marmurowe, wykładziny dla budownictwa zeszklony piaskowiec, Schody marmurowe, i płyty marmurowe. Ma siedzibę w Almoradi, Hiszpania.

 1. F.F. MARBLE S.R.L. MARBLE SUPPLIER PASSION AND TRADITION FOR BEST MARBLES

  Włochy

  Firma F.F. MARBLE S.R.L. MARBLE SUPPLIER PASSION AND TRADITION FOR BEST MARBLES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Marmur i kamień naturalny, kamieniołomy marmurowe, i płyty marmurowe. Ma siedzibę w Carrara, Włochy.

 2. SENTAS MARBLE

  Turcja

  Firma SENTAS MARBLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Schody marmurowe, trawertyn, bloki marmuru, Marmur, i Schody marmurowe. Ma siedzibę w Iscehisar-Afyonkarahisar, Turcja.

 1. ARTEMARMI SRL

  Włochy

  Firma ARTEMARMI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Furnishings, schody marmurowe, i marmur. Ma siedzibę w Alatri, Włochy.

 2. INCOMPASTOR, SL (INDUS. Y COM. DEL MÁRMOL PIEDRA Y GRANITOS, S.L)

  Hiszpania

  Firma INCOMPASTOR, SL (INDUS. Y COM. DEL MÁRMOL PIEDRA Y GRANITOS, S.L), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Jest również obecna w dziedzinach marmur, Natural stonework, i granity importowane. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 3. PELLIZZARI MARMI E GRANITI SRL

  Włochy

  Firma PELLIZZARI MARMI E GRANITI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Jest również obecna w dziedzinach cięcie bloków granitowych, płyty 60x70, other materials - slate, quartzite, sandstone, i bryły marmuru. Ma siedzibę w Chiampo, Włochy.

 4. KLEPFER NATURSTEIN GBR

  Niemcy

  Firma KLEPFER NATURSTEIN GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schody kamienne. Jest również obecna w dziedzinach Schody marmurowe, i Schody marmurowe. Ma siedzibę w Extertal, Niemcy.

 5. MARMI RIELLO

  Włochy

  Firma MARMI RIELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Ma siedzibę w Mazzano, Włochy.

 6. CPRIANA PRODCOM SRL

  Rumunia

  Firma CPRIANA PRODCOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Schody marmurowe, Granit, Tynkowanie elewacji, Schody marmurowe, Granit, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Simeria, Rumunia.

 7. STONE PRODUCTION

  Włochy

  Firma STONE PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Jest również obecna w dziedzinach working with lava stone. Ma siedzibę w Bronte, Włochy.

 8. PETRA SAS

  Włochy

  Firma PETRA SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Schody marmurowe, kamieniołomy, kamień, granit, i Schody marmurowe. Ma siedzibę w San Benigno Canavese, Włochy.

 1. KOCMER MARBLE & KOC DOGALTAS

  Turcja

  Firma KOCMER MARBLE & KOC DOGALTAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Jest również obecna w dziedzinach marmurowy blat łazienkowy, trawertyn, i mozaiki marmurowe. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 2. ACHILLE GRASSI INTERNATIONAL

  Włochy

  Firma ACHILLE GRASSI INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Schody marmurowe, kamieniołomy marmurowe, płyty marmurowe, working of marbles, granites and stones, i Schody marmurowe. Ma siedzibę w Ponte Di Barbarano Mossano, Włochy.

 3. IAN KNAPPER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IAN KNAPPER LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Ma siedzibę w Cheadle, Zjednoczone Królestwo.

 4. CARLO SCAFA MARMI D'ARTE

  Włochy

  Firma CARLO SCAFA MARMI D'ARTE, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Schody marmurowe, kolumna marmurowa, marble working, Schody marmurowe, i wyroby artystyczne z marmuru. Ma siedzibę w Roma (Rm), Włochy.

 5. MOSHE LEIBEL MARBLE AND STONE

  Izrael

  Firma MOSHE LEIBEL MARBLE AND STONE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach płyty marmurowe, płytki marmurowe, schody marmurowe, i marmur wykładzinowy. Ma siedzibę w Givatayim,, Izrael.

 6. DA.SI. SNC

  Włochy

  Firma DA.SI. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody marmurowe. Ma siedzibę w Carbognano, Włochy.

 7. ORD PACEMETAL

  Francja

  Firma ORD PACEMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Schody marmurowe, Schody ewakuacyjne, Schody metalowe, Schody marmurowe, schody drewniane, i Schody ewakuacyjne. Ma siedzibę w Connantre, Francja.

 8. MERPA GRANIT MERMER

  Turcja

  Firma MERPA GRANIT MERMER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Schody marmurowe, marmurowy blat łazienkowy, kolumna marmurowa, marketing of granite, i Schody marmurowe. Ma siedzibę w Isparta, Turcja.

 9. MAUERTECHNIK LÖBERITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAUERTECHNIK LÖBERITZ GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Schody marmurowe, Schrony przeciwatomowe - budowa, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Schody marmurowe, i Schrony przeciwatomowe - budowa. Ma siedzibę w Löberitz, Niemcy.

 10. ROBERT WENK

  Niemcy

  Firma ROBERT WENK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Schody marmurowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Schody marmurowe, i Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Ma siedzibę w Neckargemünd, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo