• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych

Wyniki dla

Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych - Import eksport

 1. WEIDNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEIDNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Baar-Ebenhausen, Niemcy.

 2. TAPESWITCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TAPESWITCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Pattensen, Niemcy.

 3. WILA TEXTIL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILA TEXTIL VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Zeulenroda-Triebes, Niemcy.

 4. XIAMEN SINOTAP TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Xiamen Sinotap Technology Co., Ltd. specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, zaworów i akcesoriów do armatury. Firma ma 40-letnie doświadczenie i dostarcza szeroką gamę produktów wiodącej marki na rynkach globalnych, takich jak Stany Zjednoczone, Ameryka Południowa, Wielka Brytania, Europa i Azja. Sinotap posiada fabrykę o powierzchni 15500㎡ i zatrudnia ponad 200 pracowników przy pełnym procesie produkcyjnym, włącznie z odlewaniem ciśnieniowym, obróbką CNC, polerowaniem i powlekaniem. Sinotap ma niezależny zespół badawczo-rozwojowy i opracowuje wszystkie formy we złasnym zakresie. Firma stworzyła funkcjonalne laboratorium badawcze z doskonałym sprzętem testującym, który może zaspokoić najbardziej wygórowane wymagania klientów w zakresie testowania. Sinotap ma doskonałą technologię opracowywania i produkcji zaworów spustowych i kranów termostatycznych. Dla Sinotap sektor OEM i ODM jest zawsze na pierwszym miejscu. Pracuje w niej młody zespół z nowatorskimi pomysłami, a także bardziej doświadczony zespół z profesjonalnymi umiejętnościami. Sinotap oferuje unikalne stylowe wzornictwo, nienaganną obsługę i przystępne ceny.

 5. ISER DI GHIDINI A & C. SAS

  Włochy

  Od 1971 r. firma ISER di Ghidini A & C. sas z Brescia, zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów do łazienek dla osób niepełnosprawnych, kranów do wody i gazu, zaworów kulkowych i połączeń, każdego rodzaju kotłów, kaloryferów z żeliwa i aluminium, każdego rodzaju przewodów i łącza. Nowa i duża oferta mebli łazienkowych na miarę, akcesoria, wanny i wszystkie rodzaje kabin prysznicowych, sauny fińskie, kaloryfery, suszarki do ręczników, wszystkie akcesoria do urządzenia Twojej łazienki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SU KACAGI BULMA

  Turcja

  Tavandan su damlacıkları mı akıyor? Tavan mı kabardı ? Su kaçaklarını günü hangi saati olursa olsun tespit eden firmalarımız, sorun bildirildiğinde hemen profesyonel ekiplerini yönlendirmektedir. Tüm donanımlı olarak verilen adrese gelen profesyonel servis ekiplerimiz, sorunu ortadan kaldırmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur denildiğinde de donanımlı teknik personelle bulunur denilebilir. Tavanınızdan su damlacıkları akıyorsa ve tavanınız kabarıp dökülüyorsa mutlaka su kaçaklarının olduğu düşünülmelidir. Geleneksel yöntemlerle bulunmaya çalışılan su kaçak tespitinde tahmini kırma işlemi uygulanıyordu. Çünkü çıplak gözle su kaçağı bulma işlemi imkansızdı. Çoğu zaman kaçak, kırılan yerin çok daha farklı bir yerinde ortaya çıkabiliyordu. O zaman da yapının şantiyeye dönmesi kaçınılmaz oluyordu. Oysa modern yöntemler kırma işlemlerini sona erdirerek üstün bir hizmet anlayışını getirdi. Su kaçak tespitinde kullanılan cihazlar, boruda meydana gelen çatlak ya da deliği tam olarak buluyor. Üstelik bunu birkaç yeri kırmadan yapıyor. Hatta kaçağın olduğu bölge de kırılmıyor. Bu sayede ekstra bir maliyet ortaya çıkmıyor. Dolayısı ile işlem geleneksel olarak hizmet veren tesisatçılardan çok daha uygun fiyata gerçekleştirilmiş oluyor. Son sistem teknolojik cihazlar sayesinde kırma işlemi gerçekleştirilmiyor. Tesisatçılar ise sızıntının olduğu yerden itibaren kırma işlemi yapıyor. Ancak çoğu zaman sorun, ilk kırılan yerde çıkmaz. http: //www.su-kacagi.gen.tr/su-kacagi-nasil-tespit-edilir/

 2. UMYWALKI KAMIENNE

  Polska

  W Państwa ręce chcemy oddać umywalki z kamienia naturalnego najwyższej jakości. Nie są to przypadkowe i masowe wyroby, lecz ręcznie wykute produkty z kamienia naturalnego, które spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa. Każda umywalka zanim dotrze do Państwa rąk, przechodzi selekcję i rygorystyczną kontrolę dotyczącą jakości skały, mikropęknięć, jakości powierzchni, rozmiaru odpływu. Wybierając te prodykty do wnętrza swojej łazienki otrzymują Państwo dopracowane umywalki łazienkowe, które pozostaną z Państwem na zawsze…

 3. IZ YAPI SANITARYWARE EQUIPMENTS & PLUMBING SOLUTIONS

  Turcja

  Firma IZ YAPI SANITARYWARE EQUIPMENTS & PLUMBING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach złącza dla sektora hydraulicznego i cieplnosanitarnego, materiały hydrosanitarne, i akcesoria do materiałów hydrosanitarnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SANITAX

  Włochy

  Firma SANITAX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach wyroby pomocnicze dla osób niepełnosprawnych i artykuły ortopedyczne, Relaxation armchairs, fotel dla osób niepełnosprawnych, i urządzenia podnośnikowe dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Taggia, Włochy.

 5. TOOALETA GROUP

  Niemcy

  Firma TOOALETA GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 1. G QUADRO SRL

  Włochy

  Firma G QUADRO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Druento, Włochy.

 2. WFW LABOR-, ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF GMBH

  Niemcy

  Firma WFW LABOR-, ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Jest również obecna w dziedzinach Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Aparaty EKG, Bandaże i środki opatrunkowe, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Aparaty EKG, i Bandaże i środki opatrunkowe. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 1. DOUG CLEGHORN BATHROOMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DOUG CLEGHORN BATHROOMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach usługi higieniczne, meble łazienkowe - hurt, kąpiele i akcesoria, i renowacja łazienek. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 2. DISTINCTIVE INTERIORS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DISTINCTIVE INTERIORS LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 3. CLINIMAX, EQUIPAMIENTO PARA SANITARIOS

  Hiszpania

  Firma CLINIMAX, EQUIPAMIENTO PARA SANITARIOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do łazienek. Ma siedzibę w Sant Andreu De La Barca, Hiszpania.

 4. SHORE BATHROOMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHORE BATHROOMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 5. AZIONE SALUTE

  Włochy

  Firma AZIONE SALUTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach wynajem sprzętu pomocniczego dla osób niepełnosprawnych, wynajem aparatów ortopedycznych, wynajem urzadzeń elektromedycznych, i wynajem łóżek ortopedycznych i akcesoriów. Ma siedzibę w Liscate, Włochy.

 6. TECNOSAN CENTRO

  Włochy

  Firma TECNOSAN CENTRO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Sesto Fiorentino, Włochy.

 7. ROTH SANITÄRPROGRAMME GMBH

  Niemcy

  Firma ROTH SANITÄRPROGRAMME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Altensteig, Niemcy.

 8. TILESTILESTILES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TILESTILESTILES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach płytki artystyczne, akcesoria łazienkowe, posadzka z ceramiki, i płytki do łazienek. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 1. BATHS BY SHAY

  Stany Zjednoczone

  Firma BATHS BY SHAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Edmond, Stany Zjednoczone.

 2. EKAMED GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EKAMED GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Rehabilitacja - sprzęt i materiały, Kule (laski angielskie) i balkoniki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Rehabilitacja - sprzęt i materiały, i Kule (laski angielskie) i balkoniki. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

 3. TECNOBAD INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Firma TECNOBAD INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Larciano, Włochy.

 4. ROCA MAROC

  Maroko

  Firma ROCA MAROC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitarne urządzenia łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Armatura sanitarna, Wanny, kabina prysznicowa z hydromasażem, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Armatura sanitarna, i Wanny. Ma siedzibę w SETTAT, Maroko.

 5. POPAN ELECTRO ACONSTRUCTIONS BVBA

  Belgia

  Firma POPAN ELECTRO ACONSTRUCTIONS BVBA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 6. DOM&VIE PARIS

  Francja

  Firma DOM&VIE PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Villeneuve La Garenne, Francja.

 7. EDISAL.COM SRL

  Włochy

  Firma EDISAL.COM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutory automatyczne produktów spożywczych, plumbing fittings for the building industry, sprzęt do ogrzewania, i klimatyzatory. Ma siedzibę w Mola Di Bari, Włochy.

 8. ECOSHOWER

  Francja

  Firma ECOSHOWER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 9. YIKANG BRASSWARE INDUSTRIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma YIKANG BRASSWARE INDUSTRIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do zaworów, i produkcja armatury. Ma siedzibę w Yuhuan, Chiny.

 10. GMP LTD.

  Bułgaria

  Firma GMP LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo