• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych

Wyniki dla

Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych - Import eksport

 1. ARI METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1980 roku w Turcji firma ARI METAL specjalizuje się w produkcji sprzętu ze stali nierdzewnej i ocynkowanej do utrzymania czystości hoteli i restauracji. Naszą misją jest przewidywanie i zaspokajanie zmieniających się potrzeb naszych klientów z branży wyrobów metalowych i i wyposażenia hoteli. Zgodnie z naszą misją staramy się o doskonałość, dążąc do osiągnięcia trwałej jakości, prestiżu i pozycji lidera. Naszą główną strategią jest dostarczanie niezawodnych, opłacalnych i wysokiej jakości produktów i usług, które konsekwentnie spełniają oczekiwania klientów. Koncentrujemy się na jakości, przystępności cenowej i zrównoważonym rozwoju, ściśle współpracując z naszym oddanym zespołem w celu udoskonalania naszych produktów i usług oraz dążenia do pozycji lidera w branży. Nasze portfolio produktów obejmuje: •Ławki drewniane •Lustra •Akcesoria łazienkowe •Barierki do kontroli tłumu •Kontenery na śmieci •Kosze na śmieci •Dozowniki środków dezynfekujących •Poręcze •Automatyczne dozowniki papieru z czujnikiem & suszarki do rąk •Produkty z czujnikiem •Zestawy do recyklingu •Dozowniki detergentów i sprzęt higieniczny •Dozowniki papieru i uchwyty do papieru toaletowego •Popielniczki •Szczotki WC •Sprzęt dla hoteli i restauracji •Sprzęt łazienkowy ze stali nierdzewnej •Plastikowe kosze na śmieci •Mosiężne produkty łazienkowe •Suszarki do włosów •Dozowniki mydła i pianki •Zabijacze much •Wieszaki na parasole i płaszcze •Wózki do przenoszenia & czyszczenia. Z dumą eksportujemy do ponad 25 krajów na całym świecie, zdobywając solidną reputację i zaufanie nie tylko w Turcji oraz przestrzegając międzynarodowych standardów dla wszystkich naszych produktów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 2. TAPESWITCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TAPESWITCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Pattensen, Niemcy.

 3. WILA TEXTIL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILA TEXTIL VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Zeulenroda-Triebes, Niemcy.

 4. ISER DI GHIDINI A & C. SAS

  Włochy

  Od 1971 r. firma ISER di Ghidini A & C. sas z Brescia, zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów do łazienek dla osób niepełnosprawnych, kranów do wody i gazu, zaworów kulkowych i połączeń, każdego rodzaju kotłów, kaloryferów z żeliwa i aluminium, każdego rodzaju przewodów i łącza. Nowa i duża oferta mebli łazienkowych na miarę, akcesoria, wanny i wszystkie rodzaje kabin prysznicowych, sauny fińskie, kaloryfery, suszarki do ręczników, wszystkie akcesoria do urządzenia Twojej łazienki.

 5. SU KACAGI BULMA

  Turcja

  Tavandan su damlacıkları mı akıyor? Tavan mı kabardı ? Su kaçaklarını günü hangi saati olursa olsun tespit eden firmalarımız, sorun bildirildiğinde hemen profesyonel ekiplerini yönlendirmektedir. Tüm donanımlı olarak verilen adrese gelen profesyonel servis ekiplerimiz, sorunu ortadan kaldırmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur denildiğinde de donanımlı teknik personelle bulunur denilebilir. Tavanınızdan su damlacıkları akıyorsa ve tavanınız kabarıp dökülüyorsa mutlaka su kaçaklarının olduğu düşünülmelidir. Geleneksel yöntemlerle bulunmaya çalışılan su kaçak tespitinde tahmini kırma işlemi uygulanıyordu. Çünkü çıplak gözle su kaçağı bulma işlemi imkansızdı. Çoğu zaman kaçak, kırılan yerin çok daha farklı bir yerinde ortaya çıkabiliyordu. O zaman da yapının şantiyeye dönmesi kaçınılmaz oluyordu. Oysa modern yöntemler kırma işlemlerini sona erdirerek üstün bir hizmet anlayışını getirdi. Su kaçak tespitinde kullanılan cihazlar, boruda meydana gelen çatlak ya da deliği tam olarak buluyor. Üstelik bunu birkaç yeri kırmadan yapıyor. Hatta kaçağın olduğu bölge de kırılmıyor. Bu sayede ekstra bir maliyet ortaya çıkmıyor. Dolayısı ile işlem geleneksel olarak hizmet veren tesisatçılardan çok daha uygun fiyata gerçekleştirilmiş oluyor. Son sistem teknolojik cihazlar sayesinde kırma işlemi gerçekleştirilmiyor. Tesisatçılar ise sızıntının olduğu yerden itibaren kırma işlemi yapıyor. Ancak çoğu zaman sorun, ilk kırılan yerde çıkmaz. http: //www.su-kacagi.gen.tr/su-kacagi-nasil-tespit-edilir/

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. UMYWALKI KAMIENNE

  Polska

  W Państwa ręce chcemy oddać umywalki z kamienia naturalnego najwyższej jakości. Nie są to przypadkowe i masowe wyroby, lecz ręcznie wykute produkty z kamienia naturalnego, które spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa. Każda umywalka zanim dotrze do Państwa rąk, przechodzi selekcję i rygorystyczną kontrolę dotyczącą jakości skały, mikropęknięć, jakości powierzchni, rozmiaru odpływu. Wybierając te prodykty do wnętrza swojej łazienki otrzymują Państwo dopracowane umywalki łazienkowe, które pozostaną z Państwem na zawsze…

 2. IZ YAPI SANITARYWARE EQUIPMENTS & PLUMBING SOLUTIONS

  Turcja

  Firma IZ YAPI SANITARYWARE EQUIPMENTS & PLUMBING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach złącza dla sektora hydraulicznego i cieplnosanitarnego, materiały hydrosanitarne, i akcesoria do materiałów hydrosanitarnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. SANITAX

  Włochy

  Firma SANITAX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach wyroby pomocnicze dla osób niepełnosprawnych i artykuły ortopedyczne, Relaxation armchairs, fotel dla osób niepełnosprawnych, i urządzenia podnośnikowe dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Taggia, Włochy.

 4. WEIDNER GMBH

  Niemcy

  Firma WEIDNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Baar-Ebenhausen, Niemcy.

 5. CLINIMAX, EQUIPAMIENTO PARA SANITARIOS

  Hiszpania

  Firma CLINIMAX, EQUIPAMIENTO PARA SANITARIOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do łazienek. Ma siedzibę w Fraga, Hiszpania.

 1. DOUG CLEGHORN BATHROOMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DOUG CLEGHORN BATHROOMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach usługi higieniczne, meble łazienkowe - hurt, kąpiele i akcesoria, i renowacja łazienek. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 2. WFW LABOR-, ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF GMBH

  Niemcy

  Firma WFW LABOR-, ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Jest również obecna w dziedzinach Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Aparaty EKG, Bandaże i środki opatrunkowe, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Aparaty EKG, i Bandaże i środki opatrunkowe. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 1. TECNOSAN CENTRO

  Włochy

  Firma TECNOSAN CENTRO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Sesto Fiorentino, Włochy.

 2. AZIONE SALUTE

  Włochy

  Firma AZIONE SALUTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach wynajem sprzętu pomocniczego dla osób niepełnosprawnych, wynajem aparatów ortopedycznych, wynajem urzadzeń elektromedycznych, i wynajem łóżek ortopedycznych i akcesoriów. Ma siedzibę w Liscate, Włochy.

 3. G QUADRO SRL

  Włochy

  Firma G QUADRO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Druento, Włochy.

 4. TOOALETA GROUP

  Niemcy

  Firma TOOALETA GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 5. ROTH SANITÄRPROGRAMME GMBH

  Niemcy

  Firma ROTH SANITÄRPROGRAMME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Altensteig, Niemcy.

 6. DISTINCTIVE INTERIORS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DISTINCTIVE INTERIORS LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 7. SHORE BATHROOMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHORE BATHROOMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 8. DOM&VIE PARIS

  Francja

  Firma DOM&VIE PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Villeneuve La Garenne, Francja.

 1. POPAN ELECTRO ACONSTRUCTIONS BVBA

  Belgia

  Firma POPAN ELECTRO ACONSTRUCTIONS BVBA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 2. EA MOBILITY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EA MOBILITY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitarne urządzenia łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, urzadzenia sanitarne dla osóby niepełnosprawnej, akcesoria do kapieli dla osób niepełnosprawnych, i Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w King's Lynn, Zjednoczone Królestwo.

 3. KONTORSMAX

  Szwecja

  Firma KONTORSMAX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Rękawiczki JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, rękawice nitrylowe, i rękawice winylowe. Ma siedzibę w Jönköping, Szwecja.

 4. EKAMED GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EKAMED GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Rehabilitacja - sprzęt i materiały, Kule (laski angielskie) i balkoniki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych, Rehabilitacja - sprzęt i materiały, i Kule (laski angielskie) i balkoniki. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

 5. TECNOBAD INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Firma TECNOBAD INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Larciano, Włochy.

 6. EDISAL.COM SRL

  Włochy

  Firma EDISAL.COM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutory automatyczne produktów spożywczych, plumbing fittings for the building industry, sprzęt do ogrzewania, i klimatyzatory. Ma siedzibę w Mola Di Bari, Włochy.

 7. TILESTILESTILES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TILESTILESTILES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach płytki artystyczne, akcesoria łazienkowe, posadzka z ceramiki, i płytki do łazienek. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 8. SANTECHNIKOS DARBAI

  Litwa

  Firma SANTECHNIKOS DARBAI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach prywatne instalacje hydrauliczne, i instalacje hydrauliczne i termohydrauliczne. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 9. AUTONOMIA DISABILI SRLS

  Włochy

  Firma AUTONOMIA DISABILI SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Jest również obecna w dziedzinach skutery z dachem. Ma siedzibę w Greve In Chianti, Włochy.

 10. H2FLOW PLUMBING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma H2FLOW PLUMBING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitariaty - artykuły dla niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Brighton, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo