• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • samochody elektryczne

Wyniki dla

Samochody elektryczne - Import eksport

 1. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

 2. INTERLINEX B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Interlinex, wiodąca siła w ruchu na rzecz ochrony środowiska, zajmuje się pilną potrzebą zmian w obliczy wzrostu zanieczyszczenia środowiska i rosnącej emisji gazów cieplarnianych. Od epoki przedindustrialnej Ziemia doświadczyła znacznego wzrostu temperatury o ponad 1°C, co sprawia, że niezwkle ważne stało się wspieranie bezpieczniejszej i zdrowszej planety dla przyszłych pokoleń. Specjalizując się w pojazdach elektrycznych (EV), Interlinex jest zaangażowany w kształtowanie przyszłości transportu w Holandii i w Europie. Importujemy i dystrybuujemy różnorodną gamę pojazdów elektrycznych, w tym motocykle, skutery, quady i samochody, stale porzerzając asortyment. Nasz magazyn o powierzchni 6200 m2, zaopatrzony w renomowane marki, zapewnia szybkie dostawy za pomocą różnych metod wysyłki. Jako dystrybutor B2B oferujemy konkurencyjne ceny bez nakładania wymogu minimalnego zamówienia, co czyni nas idealnym długoterminowym partnerem dla firm każdej wielkości. W szybko rozwijającej się dziedzinie e-mobilności, Interlinex pozostaje proaktywny, będąc na bieżąco dzięki aktywnemu uczestnictwu w konwencjach, targach i salonach wystawowych. Współpracujemy z klientami, przekształcając pomysły w rzeczywistość poprzez umowy importowe na wyłączność. Kierując się podstawowymi wartościami, takimi jak odpowiedzialność i uczciwość, stawiamy na satysfakcję klienta, poświęcając się ciągłemu doskonaleniu. Interlinex aspiruje do bycia wiodącym europejskim importerem wysokiej jakości produktów e-mobilności, uznając wzajemnie korzystny potencjał wzrostu w branży.

 3. ROSSINI ENERGY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ROSSINI ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ładowanie akumulatorów, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Samochody elektryczne, Pojazdy elektryczne, ładowarki przemysłowe do akumulatorów, Samochody elektryczne, Pojazdy elektryczne, i wiata garażowa samochodowa zadaszenie. Ma siedzibę w Villeneuve d Ascq, Francja.

 4. TVS TECHNOLOGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TVS TECHNOLOGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia odnawialna, i pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w LA ROCHETTE, Francja.

 5. 1ADOMICILE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 1ADOMICILE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody - części elektryczne i elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Samochody elektryczne, Klimatyzacja - urządzenia, i Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Versailles, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MUGOLEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MUGOLEC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Igny, Francja.

 2. STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH EVB24

  Polska

  EVB to stacje ładowania samochodów elektrycznych służące do ładowania samochodów elektrycznych. Firma zajmuje się od kilku lat produkcją takich stacji wyposażonych nie tylko w urządzenia, ale także w pełną dokumentację techniczną i instrukcję obsługi dla klienta. Dostarcza innowacyjne rozwiązania, bierze udział w rozwoju przemysłu i budowie infrastruktury publicznej. Firma posiada dodatkowo w ofercie rozdzielnice elektryczne i średniego napięcia a także szafy niskiego napięcia. Stacje ładowania samochodów elektrycznych EVB gwarantują dużą wytrzymałość na różne czynniki, jak np. uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne. Informacje na stronie: https: //evb24.pl/

 3. KES - KABELOVE A ELEKTRICKE SYSTEMY, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Jesteśmy producentem wiązek kablowych z siedzibą w Vratimovie w Czechach. Nasze główne produkty: - wiązki kablowe do lamp przednich / tylnych oraz lamp w wersji LED- wiązki kablowe do układu paliwowego w samochodach- wiązki kablowe dla branży elektrycznej (systemy dystrybucji niskiego napięcia, pralki i zmywarki itp.)- elektryczne systemy grzewcze akumulatorów do samochodów elektrycznych- kable zasilające do niezależnego ogrzewania samochodu- inne różne wiązki kablowe

 4. PHU KAMA

  Polska

  Pojazdy elektryczne, maszyny budowlane , energia odnawialna

 5. ARRK ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma ARRK ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. MOBA

  Francja

  Firma MOBA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Samochody - części i zespoły elektryczne i elektroniczne, components for cars, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i zespół elektryczny. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. ZE-MO

  Belgia

  Firma ZE-MO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem rowerów elektrycznych. Ma siedzibę w Flawinne, Belgia.

 1. 4EV

  Holandia

  Firma 4EV, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w De Meern, Holandia.

 2. GREAT BRITISH MOBILITY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREAT BRITISH MOBILITY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 3. CENTRAUTO WIJNEGEM

  Belgia

  Firma CENTRAUTO WIJNEGEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody - usługi różne. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa samochodów, dealer samochodowy, Samochody używane, Samochody elektryczne, Naprawa samochodów, dealer samochodowy, Samochody używane, i Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 4. ÖZEL ENGINEERING ENERGY OTOMOTIV ITH.IHR.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ÖZEL ENGINEERING ENERGY OTOMOTIV ITH.IHR.LTD.STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach ładowarki do akumulatorów, i automotive technologies. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 5. OMICRON DI NEGRO SRL

  Włochy

  Firma OMICRON DI NEGRO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Akumulatory. Jest również obecna w dziedzinach Samochody elektryczne, Produkcja akumulatorów, i Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Cirié, Włochy.

 6. SKATEFLASH

  Hiszpania

  Firma SKATEFLASH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Ontinyent, Hiszpania.

 7. M-TECH ELEKTROMOBIL

  Szwajcaria

  Firma M-TECH ELEKTROMOBIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Samochody elektryczne, Rowery, części i akcesoria rowerowe, Motocykle, Motocykle - części i akcesoria, Samochody elektryczne, Rowery, części i akcesoria rowerowe, Motocykle, i Motocykle - części i akcesoria. Ma siedzibę w Wetzikon, Szwajcaria.

 8. EASY WAY ELECTRIC CARS

  Hiszpania

  Firma EASY WAY ELECTRIC CARS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy elektryczne, samochody elektryczne bez prawa jazdy, hulajnogi elektryczne, Pojazdy elektryczne, i maszyny elektryczne do lunaparków. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. ALBORS SERVICIOS ENERGÉTICOS

  Hiszpania

  Firma ALBORS SERVICIOS ENERGÉTICOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. NEWTRON ITALIA SRL

  Włochy

  Firma NEWTRON ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach samochody na prąd. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 3. ALFROVI NEW

  Hiszpania

  Firma ALFROVI NEW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. AUTOANKAUF EXPORT

  Niemcy

  Firma AUTOANKAUF EXPORT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach windy teleskopowe na samochody. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. ELEKTRISCHE-LEASE.NL

  Holandia

  Firma ELEKTRISCHE-LEASE.NL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach mały samochód elektryczny, i samochód grzecznościowy. Ma siedzibę w Spijkenisse, Holandia.

 6. REDSPIDER S.R.L.S.

  Włochy

  Firma REDSPIDER S.R.L.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 7. NISSAN BELUX

  Belgia

  Firma NISSAN BELUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody turystyczne, Samochody elektryczne, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody turystyczne, Samochody elektryczne, pojazdy firmowe, i Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 8. ORANGEBIKECONCEPT GMBH | OBC

  Niemcy

  Firma ORANGEBIKECONCEPT GMBH | OBC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody elektryczne, Rowery, części i akcesoria rowerowe, Motocykle, Motocykle - części i akcesoria, Samochody elektryczne, Rowery, części i akcesoria rowerowe, Motocykle, i Motocykle - części i akcesoria. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 9. SANDRA MARIA NOHEL-LINS - N-POWER

  Austria

  Firma SANDRA MARIA NOHEL-LINS - N-POWER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Rowery, części i akcesoria rowerowe, Motocykle, Motocykle - części i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Rowery, części i akcesoria rowerowe, Motocykle, Motocykle - części i akcesoria, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Feldkirch, Austria.

 10. ELEKTROMOBILE MAYER

  Austria

  Firma ELEKTROMOBILE MAYER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Pojazdy elektryczne, Samochody elektryczne, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Pojazdy elektryczne, i Samochody elektryczne. Ma siedzibę w Puch Bei Weiz, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Samochody elektryczne - Import eksport

Liczba wyników

2985 Przedsiębiorstwa